Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, elenistam είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!! Η ΜΙΚΡΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΠΙΟ ΥΠΟΤΟΝΙΚΑ .....ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΠΑΡΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΑΠΟΤΟΜΑ......ΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 700 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΚΑΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΛΙΓΟΣΤΕΥΕΙ....ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ.....ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΦΥΓΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΣΤΗ ΘΑΣΟ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΘΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΤΑΒΕΡΝΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΥΠΟΔΟΧΗ.....ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΝΑ ΗΡΕΜΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ.....ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ.....ΣΕ 3 ΜΗΝΑΚΙΑ (ΑΝ ΟΧΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ) ΘΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ

Καλημέρα! Και εγώ το ίδιο εχω παρατηρήσει! Έχει αλλάξει ο τρόπος που κινείται, δυο μερες ειναι ηρεμος και κανει ησηχες κινησεις, την τριτη ταρακουνιεμαι για τα καλα!εμένα συνήθως προτιμάει να κλωτσάει προς τα κάτω την κύστη μου!

Καλά να περάσεις! Τώρα έφτιαξε κ ο καιρός κ είναι ότι πρέπει! Σήμερα έχει τρομερή ζέστη εδώ.... τι έχουμε να τραβήξουμε!!!

  • Μου αρέσει 1

8pRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , Elfs είπε:

Καλημέρα! Και εγώ το ίδιο εχω παρατηρήσει! Έχει αλλάξει ο τρόπος που κινείται, δυο μερες ειναι ηρεμος και κανει ησηχες κινησεις, την τριτη ταρακουνιεμαι για τα καλα!εμένα συνήθως προτιμάει να κλωτσάει προς τα κάτω την κύστη μου!

Καλά να περάσεις! Τώρα έφτιαξε κ ο καιρός κ είναι ότι πρέπει! Σήμερα έχει τρομερή ζέστη εδώ.... τι έχουμε να τραβήξουμε!!!

ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΗΝ ΚΥΣΤΗ ΠΟΛΥ......ΜΙΑ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΑΤΩ ΜΙΑ ΑΦΑΛΟ....ΙΣΩΣ ΣΤΙΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΧΤΥΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΑ ΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΑΥΤΑ....ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΧΤΥΠΑΕΙ ΚΥΣΤΗ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΑΘΑΙΝΩ ΣΥΣΠΑΣΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ...ΧΑΧΑΧΑ

  • Μου αρέσει 2

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!! @elenistam θα ξαναμπείς δηλαδή στο φόρουμ μετά τον Αύγουστο? Καλό και δροσερό καλοκαίρι ευχομαι!!! 

Εμάς πότε έτσι ποτέ αλλιώς ο μικρός! Ανάλογα τα φεγγάρια του. Ετοιμάσου για μπάνια να δείξεις την κοιλίτσα!


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!! Η ΜΙΚΡΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΠΙΟ ΥΠΟΤΟΝΙΚΑ .....ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΠΑΡΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΑΠΟΤΟΜΑ......ΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 700 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΚΑΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΛΙΓΟΣΤΕΥΕΙ....ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ.....ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΦΥΓΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΣΤΗ ΘΑΣΟ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΘΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΤΑΒΕΡΝΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΥΠΟΔΟΧΗ.....ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΝΑ ΗΡΕΜΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ.....ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ.....ΣΕ 3 ΜΗΝΑΚΙΑ (ΑΝ ΟΧΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ) ΘΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ

Να περάσεις καλά στην όμορφη Θάσο!! Ξεκουράσου όσο μπορείς, γιατί έρχεται η πιο γλυκιά κούραση!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, modena είπε:

Καλησπέρα!!! @elenistam θα ξαναμπείς δηλαδή στο φόρουμ μετά τον Αύγουστο? Καλό και δροσερό καλοκαίρι ευχομαι!!! 

Εμάς πότε έτσι ποτέ αλλιώς ο μικρός! Ανάλογα τα φεγγάρια του. Ετοιμάσου για μπάνια να δείξεις την κοιλίτσα!

oxi tha mpaino!!!!!!!! Aapla epeidi mpikame sto kalokeri eipa na sas euxitho!


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα, κοιλίτσες!

Ελπίζω να είμαστε όλες χαλαρές και σε καλή διάθεση και οι κλωτσιές να δίνουν και να παίρνουν!

Δεν ξέρω αν το έχετε ήδη υπ'όψη σας, αλλά στο site της nutricia έχει κάτι σεμινάρια (τοκετού, θηλασμού, φροντίδα νεογέννητου κλπ), τα οποία γίνονται online και όχι δια ζώσης. Ενδιαφέρον μου φάνηκε, για όσες ακόμα δεν μπορούμε να παρακολουθήσουμε ζωντανά δηλαδή.

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Heidelberg είπε:

Καλημέρα, κοιλίτσες!

Ελπίζω να είμαστε όλες χαλαρές και σε καλή διάθεση και οι κλωτσιές να δίνουν και να παίρνουν!

Δεν ξέρω αν το έχετε ήδη υπ'όψη σας, αλλά στο site της nutricia έχει κάτι σεμινάρια (τοκετού, θηλασμού, φροντίδα νεογέννητου κλπ), τα οποία γίνονται online και όχι δια ζώσης. Ενδιαφέρον μου φάνηκε, για όσες ακόμα δεν μπορούμε να παρακολουθήσουμε ζωντανά δηλαδή.

Ευχαριστούμε πολύ που μας ενημερωσες!Θα είναι πολύ χρήσιμο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εγκυούλες!!

@elenistam καλά να περάσεις στη Θάσο! Θα γυρίσεις στον μήνα σου Θεσσαλονίκη;;

@Heidelberg το διάβασα κ εγώ, λες να είναι καλό;; Επίσης έγινα κ μέλος στο nutricia club, σου στελνουν μια τσαντούλα για να βάζεις τις πρώτες εξετάσεις του! Εγώ λογικά θα το λάβω σε λίγες ημέρες!

Εγώ αύριο θα πάω μία βόλτα στην αγορά για να δω νυχτικο-ρομπα για το μαιευτήριο και προίκα για το κρεβατάκι!

Κορίτσια εσείς που πήρατε αναρρωτική,γνωρίζετε τι γίνεται με τα ένσημα; Δηλαδή εγώ που πήρα τώρα αναρρωτική, θα μου κολλήσουν ένσημα; Κ επίσης ο μισθός που θα μπει είναι μόνο από το ΙΚΑ; Γιατί το χαρτί που μου έδωσαν ως απόφαση αναφέρει ένα πολύ μικρό ποσό κ ψιλοαγχωθηκα


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Agusta είπε:

Καλησπέρα εγκυούλες!!

@elenistam καλά να περάσεις στη Θάσο! Θα γυρίσεις στον μήνα σου Θεσσαλονίκη;;

@Heidelberg το διάβασα κ εγώ, λες να είναι καλό;; Επίσης έγινα κ μέλος στο nutricia club, σου στελνουν μια τσαντούλα για να βάζεις τις πρώτες εξετάσεις του! Εγώ λογικά θα το λάβω σε λίγες ημέρες!

Εγώ αύριο θα πάω μία βόλτα στην αγορά για να δω νυχτικο-ρομπα για το μαιευτήριο και προίκα για το κρεβατάκι!

Κορίτσια εσείς που πήρατε αναρρωτική,γνωρίζετε τι γίνεται με τα ένσημα; Δηλαδή εγώ που πήρα τώρα αναρρωτική, θα μου κολλήσουν ένσημα; Κ επίσης ο μισθός που θα μπει είναι μόνο από το ΙΚΑ; Γιατί το χαρτί που μου έδωσαν ως απόφαση αναφέρει ένα πολύ μικρό ποσό κ ψιλοαγχωθηκα

Για τον πρώτο μήνα αδείας σου κολλάνε ενσημα!αν δεν έχεις πάρει άλλη άδεια μέσα στο 18 δικαιουσαι ενα μήνα άδεια!μετά δεν έχεις ενσημα!την απόδειξη πληρωμής από το ικα θα γην δώσεις στον εργοδότη για να ξέρει πόσα λεφτά πρέπει να σου βάλει αυτός! Είναι λίγα τα λεφτά του ΙΚΑ γιατί τον πρώτο μήνα πληρώνεσαι και από τον εργοδότη!πόση άδεια πήρες;

Just now, rapounzel_rapounzel είπε:

Για τον πρώτο μήνα αδείας σου κολλάνε ενσημα!αν δεν έχεις πάρει άλλη άδεια μέσα στο 18 δικαιουσαι ενα μήνα άδεια!μετά δεν έχεις ενσημα!την απόδειξη πληρωμής από το ικα θα γην δώσεις στον εργοδότη για να ξέρει πόσα λεφτά πρέπει να σου βάλει αυτός! Είναι λίγα τα λεφτά του ΙΚΑ γιατί τον πρώτο μήνα πληρώνεσαι και από τον εργοδότη!πόση άδεια πήρες;

Την τσάντα από την nutricia μου την έστειλαν περίπου μετά από 1μήνα από τότε που έκανα εγγραφή και ενα βιβλιαράκι με οδηγίες θηλασμού που μ'αρεσε πολύ γιατί γράφουν τιε σωστές οδηγίες απο τον παγκόσμιο οργανισμό υγείας και όχι οτι να'ναι απο εναν Χ παιδίατρο!είχα δηλώσει και εγω συμμετοχή στα σεμινάρια αλλά δεν εχω υπολογιστή για να τα παρακολουθησω και επειδή τώρα δεν μπορω να μετακινηθω ούτε αυτά δεν μπορώ να κάνω!

  • Ευχαριστώ 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 21 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Για τον πρώτο μήνα αδείας σου κολλάνε ενσημα!αν δεν έχεις πάρει άλλη άδεια μέσα στο 18 δικαιουσαι ενα μήνα άδεια!μετά δεν έχεις ενσημα!την απόδειξη πληρωμής από το ικα θα γην δώσεις στον εργοδότη για να ξέρει πόσα λεφτά πρέπει να σου βάλει αυτός! Είναι λίγα τα λεφτά του ΙΚΑ γιατί τον πρώτο μήνα πληρώνεσαι και από τον εργοδότη!πόση άδεια πήρες;

Την τσάντα από την nutricia μου την έστειλαν περίπου μετά από 1μήνα από τότε που έκανα εγγραφή και ενα βιβλιαράκι με οδηγίες θηλασμού που μ'αρεσε πολύ γιατί γράφουν τιε σωστές οδηγίες απο τον παγκόσμιο οργανισμό υγείας και όχι οτι να'ναι απο εναν Χ παιδίατρο!είχα δηλώσει και εγω συμμετοχή στα σεμινάρια αλλά δεν εχω υπολογιστή για να τα παρακολουθησω και επειδή τώρα δεν μπορω να μετακινηθω ούτε αυτά δεν μπορώ να κάνω!

Ευχαριστώ πολύ!! Είσαι πάντα πολύ κατατοπιστική! Πήρα 1 μήνα ακριβώς!

  • Μου αρέσει 1

hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Agusta είπε:

Ευχαριστώ πολύ!! Είσαι πάντα πολύ κατατοπιστική! Πήρα 1 μήνα ακριβώς!

Ωραία!μην ανησυχεις!θα συμπληρώσει ο εργοδότης την διαφορα!η απόδειξη πληρωμής επι πόσες μέρες γράφει;;;


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Agusta είπε:

Καλησπέρα εγκυούλες!!

@elenistam καλά να περάσεις στη Θάσο! Θα γυρίσεις στον μήνα σου Θεσσαλονίκη;;

@Heidelberg το διάβασα κ εγώ, λες να είναι καλό;; Επίσης έγινα κ μέλος στο nutricia club, σου στελνουν μια τσαντούλα για να βάζεις τις πρώτες εξετάσεις του! Εγώ λογικά θα το λάβω σε λίγες ημέρες!

Έγινα μέλος κι εγώ, περιμένω να λάβω την τσαντούλα. Και από την tena είχα ζητήσει δωρεάν πακέτο, αλλά μετά διάβασα στην σελίδα τους στο fb ότι τα στέλνουν μετά από τρίμηνο, σε πολλούς δεν τα στείλανε καθόλου, γενικά πολλά παράπονα. Για να δούμε...

Νυχτικά υπολόγισε 2-3, όχι μόνο 1. Και ανοιχτόχρωμα να μπορούν να πλυθούν σε υψηλή θερμοκρασία (είναι πολύ πιθανό να λερωθούν με αίμα, betadine κλπ) και κουμπάκια για ευκολία αν θηλάσεις, όχι με πολλές δαντέλες, κορδελίτσες κλπ 

Από μέγεθος υπολόγισε να είσαι τώρα άνετα, μετά τον τοκετό η κοιλιά μας θα έχει περίπου το τωρινό της μέγεθος. Εμένα μου έδωσε η αδελφή μου τα δικά της, είναι αίσχος :roll: και η ίδια τα φόρεσε μόνο στις γέννες της και μετά τα έκρυψε να μην τα βλέπει...

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Agusta είπε:

Καλησπέρα εγκυούλες!!

@elenistam καλά να περάσεις στη Θάσο! Θα γυρίσεις στον μήνα σου Θεσσαλονίκη;;

@Heidelberg το διάβασα κ εγώ, λες να είναι καλό;; Επίσης έγινα κ μέλος στο nutricia club, σου στελνουν μια τσαντούλα για να βάζεις τις πρώτες εξετάσεις του! Εγώ λογικά θα το λάβω σε λίγες ημέρες!

Εγώ αύριο θα πάω μία βόλτα στην αγορά για να δω νυχτικο-ρομπα για το μαιευτήριο και προίκα για το κρεβατάκι!

Κορίτσια εσείς που πήρατε αναρρωτική,γνωρίζετε τι γίνεται με τα ένσημα; Δηλαδή εγώ που πήρα τώρα αναρρωτική, θα μου κολλήσουν ένσημα; Κ επίσης ο μισθός που θα μπει είναι μόνο από το ΙΚΑ; Γιατί το χαρτί που μου έδωσαν ως απόφαση αναφέρει ένα πολύ μικρό ποσό κ ψιλοαγχωθηκα

ΟΧΙ ΘΑ ΚΑΘΙΣΩ ΜΟΝΟ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ....ΘΑ ΧΕΙ ΚΑΙ ΖΕΣΤΗ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ  ΝΑ ΧΕΙ ΗΡΕΜΙΑ....ΕΔΩ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ....ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑΒΕΡΝΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ.....ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΜΟΝΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Ωραία!μην ανησυχεις!θα συμπληρώσει ο εργοδότης την διαφορα!η απόδειξη πληρωμής επι πόσες μέρες γράφει;;;

Τώρα είδα ότι γράφει 15 ημέρες επιδότησης 14-28/5 και 4 ημέρες 29/5-1/6 ως απόφαση, ενώ κανονικά έχω κάνει αίτηση για μέχρι 9/6.. Μάλλον αποφάσισαν ότι δν θα επιδοτηθω 1-9/6! Δεν το πολυκαταλαβαινω, θα περάσω κ από τη λογίστρια αύριο..

@Heidelberg δίκιο έχεις, θα πάρω παραπάνω νυχτικα, κ αφού όπως λες θα λερωνονται εύκολα δεν θα τρελαθώ να βρω τις τελευταίες τάσεις της μόδας!

@elenistam τέλεια! Ίσα ίσα θα πάρεις το νησιώτικο αέρα σου κ θα γεμίσεις τις μπαταρίες σου!


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...