Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!  μη μιλατε για 3-4 κιλα και μας αναστατωνετε!! ε @Ασία?  τι να πουμε κ εμεις .. εγω το ειπα , δεν ανεβαινω στην ζυγαρια ξανα !!!! 

εγω ενω ξερναω , τα κιλα μου τα παιρνω κανονικα!  

τι κανετε που χαθηκατε ολες? απιστευτη ζεστη Θεσ/νικη.. 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

1 hour ago, ada32 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!  μη μιλατε για 3-4 κιλα και μας αναστατωνετε!! ε @Ασία?  τι να πουμε κ εμεις .. εγω το ειπα , δεν ανεβαινω στην ζυγαρια ξανα !!!! 

εγω ενω ξερναω , τα κιλα μου τα παιρνω κανονικα!  

τι κανετε που χαθηκατε ολες? απιστευτη ζεστη Θεσ/νικη.. 

καλα τοτε θα τα λεω συνδυαστικα με τα προηγουμενα τα εξτρα μου για να αγχωνομαι πιο πολυ για το τελος  :P :P :P :P

εμεις σημερα βρηκαμε πλημμυρισμενο το μαγαζι και ολο το πρωι μαζι με βοηθεια καθαριζαμε το χαμο που επικρατουσε εδω μεσα. Η καλη μερα απο το πρωι φανηκε.

Οπως καταλαβαινεις πηγα σπιτι και ξεραθηκα στον υπνο. Τωρα ηρθα για την απογευματινη βαρδια και ξεκουραζομαι για να να παω να μαζεψω το σπιτι λιγακι γτ αυριο το πρωι θα πανε να μας βαλουν τα κλιματιστικα

και μεσα σε ολα η ζεστη κι εδω καλα κρατει


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Καλησπερα Ελένη μου! Ακομη χαμηλος ειναι εχουμε περιθώριο μεχρι τελος Αυγούστου... Εσύ; Οδηγίες : προσοχή οχι βαρος, σεξ, σκύψιμο και ξεκούραση...

Και εμένα χαμηλός, για να δούμε τι θα συμβεί τις επόμενες εβδομάδες. Εμένα μου έχει πει υπάρχει και περίπτωση αιμορραγίας αλλα οχι παντα. Οι οδηγίες που έχω ειναι ιδιες με σενα. Οποτε προσεχουμε και ο Θεός βοηθός :-)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Elenaki5186 είπε:

Και εμένα χαμηλός, για να δούμε τι θα συμβεί τις επόμενες εβδομάδες. Εμένα μου έχει πει υπάρχει και περίπτωση αιμορραγίας αλλα οχι παντα. Οι οδηγίες που έχω ειναι ιδιες με σενα. Οποτε προσεχουμε και ο Θεός βοηθός :-)

Εγω βλεπω συχνα καφε αιματακι...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ψηνονται και τα Γιαννενα σημερα,παραδόξως..1η μερα καλοκαιριου..χαχα...

Τι κανετε γκαστρουλες?17/7 κανονισα τις εξετασεις μου κολπικα,αιματα,ουρα,καμπυλη..

τη θαλασσα σκεφτομαι σημερα που ειναι ετσι.Ο μπεμπης μου τσουρλωνει πωπο απ τα δεξια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα ! 

@Μαρία1430 ελπίζω να μην είχατε καμία σοβαρή ζημιά λόγω πλημμύρας ! 

Κοριτσια και εμένα ο πλακούντας ήταν χαμηλός και την τελευταία φορά ανέβηκε . Δεν ξέρω αν έχει σχέση αλλά σταμάτησα ταυτόχρονα να νιώθω και αυτό το βάρος χαμηλά στην κοιλιά . Ελπίζω και σε εσάς στην επόμενη εξέταση να έχει ανεβεί .

Τελειωσα και με τη δεύτερη λήψη για την καμπύλη , τώρα φαγητό και αύριο τα αποτελέσματα .

  • Μου αρέσει 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , eamo είπε:

Καλημέρα ! 

@Μαρία1430 ελπίζω να μην είχατε καμία σοβαρή ζημιά λόγω πλημμύρας ! 

Κοριτσια και εμένα ο πλακούντας ήταν χαμηλός και την τελευταία φορά ανέβηκε . Δεν ξέρω αν έχει σχέση αλλά σταμάτησα ταυτόχρονα να νιώθω και αυτό το βάρος χαμηλά στην κοιλιά . Ελπίζω και σε εσάς στην επόμενη εξέταση να έχει ανεβεί .

Τελειωσα και με τη δεύτερη λήψη για την καμπύλη , τώρα φαγητό και αύριο τα αποτελέσματα .

Μακαρι να ανέβει και σε εμάς... εγω νιώθω πονακια σαν να με τραβάει η κοιλία... θα δουμε οταν ξαναπαω γιατρο... καλα αποτελέσματα!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , eamo είπε:

Καλημέρα ! 

@Μαρία1430 ελπίζω να μην είχατε καμία σοβαρή ζημιά λόγω πλημμύρας ! 

Κοριτσια και εμένα ο πλακούντας ήταν χαμηλός και την τελευταία φορά ανέβηκε . Δεν ξέρω αν έχει σχέση αλλά σταμάτησα ταυτόχρονα να νιώθω και αυτό το βάρος χαμηλά στην κοιλιά . Ελπίζω και σε εσάς στην επόμενη εξέταση να έχει ανεβεί .

Τελειωσα και με τη δεύτερη λήψη για την καμπύλη , τώρα φαγητό και αύριο τα αποτελέσματα .

Καλημερα ! ευκολο ηταν ? πρεπει να την κανω κ εγω κ δεν θελω.. φοβαμαι μη κανω εμετο ..

επισης εγω νιωθω δεξια κ αριστεραπλεον να με τραβαει η κοιλια.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα δεν είπα!!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ!!! Ποτε έχετε ραντεβου με τα μπεμπακια σας??? Εγω θα παω στις 17 το πρωι για καμπύλη και γενικα αιματολογικές και το απόγευμα για υπέρηχο!!! Διαβασα οτι απο τη 28 εβδομάδα θα πρεπει να πηγαίνουμε καθε δυο εβδομάδες!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Καλημερα δεν είπα!!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ!!! Ποτε έχετε ραντεβου με τα μπεμπακια σας??? Εγω θα παω στις 17 το πρωι για καμπύλη και γενικα αιματολογικές και το απόγευμα για υπέρηχο!!! Διαβασα οτι απο τη 28 εβδομάδα θα πρεπει να πηγαίνουμε καθε δυο εβδομάδες!!!

μυθος!!! μετα τις 32-34  πηγαινεις καθε δυο εβδομαδες κ μετα απο τις 36 σχεδον καθε εβδομαδα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

μυθος!!! μετα τις 32-34  πηγαινεις καθε δυο εβδομαδες κ μετα απο τις 36 σχεδον καθε εβδομαδα. 

Μαλλον ψαχνω αφορμη για να το βλεπω ποιο συχνά!!! Χαχαχαχαχα :grin:      Η αλήθεια ειναι οτι δεν μου εχει πει τιποτα ο γιατρος μου ακομα τουλάχιστον!!! 

 

  • Χαχα 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Μάντη ευχαριστώ πολύ !! Εγώ πιστεύω την άλλη βδομάδα να πάω , είπαμε να βγουν οι εξετάσεις πρώτα και μετά να πάω .

@ada32 δεν είναι τίποτα . Βέβαια αυτό το εργαστήριο έχει τη γλυκόζη που είναι διάλυμα με γεύση πορτοκαλι και όχι η αηδία η ζάχαρη που δεν λιώνει με τίποτα . Μια μικρή αναγούλα θα την νιωσεις .Εγώ έκανα τη μικρή γιατί είχα ξανακάνει και ήταν καλά τα αποτελέσματα .

 

  • Μου αρέσει 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , eamo είπε:

@Μάντη ευχαριστώ πολύ !! Εγώ πιστεύω την άλλη βδομάδα να πάω , είπαμε να βγουν οι εξετάσεις πρώτα και μετά να πάω .

@ada32 δεν είναι τίποτα . Βέβαια αυτό το εργαστήριο έχει τη γλυκόζη που είναι διάλυμα με γεύση πορτοκαλι και όχι η αηδία η ζάχαρη που δεν λιώνει με τίποτα . Μια μικρή αναγούλα θα την νιωσεις .Εγώ έκανα τη μικρή γιατί είχα ξανακάνει και ήταν καλά τα αποτελέσματα .

 

Ναι και εγω θα κανω πρωτα τις εξετασεις! Εδω βγαινουν την ιδια μέρα το πρωι τις κανω το μεσημέρι ειναι έτοιμες!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, eamo είπε:

Καλημέρα ! 

@Μαρία1430 ελπίζω να μην είχατε καμία σοβαρή ζημιά λόγω πλημμύρας ! 

Κοριτσια και εμένα ο πλακούντας ήταν χαμηλός και την τελευταία φορά ανέβηκε . Δεν ξέρω αν έχει σχέση αλλά σταμάτησα ταυτόχρονα να νιώθω και αυτό το βάρος χαμηλά στην κοιλιά . Ελπίζω και σε εσάς στην επόμενη εξέταση να έχει ανεβεί .

Τελειωσα και με τη δεύτερη λήψη για την καμπύλη , τώρα φαγητό και αύριο τα αποτελέσματα .

Μια σωλήνα στο μπανιο εσπασε και πλημμυρισαμε. Ευτυχως οι ζημιες ειναι μικρες. Δεν παυουν να ειναι ζημιες αλλα θα μπορουσε να ειναι και χειροτερα τα πραγματα...

Καλα αποτελεσματα με την καμπυλη σου!!!

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Καλημερα δεν είπα!!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ!!! Ποτε έχετε ραντεβου με τα μπεμπακια σας??? Εγω θα παω στις 17 το πρωι για καμπύλη και γενικα αιματολογικές και το απόγευμα για υπέρηχο!!! Διαβασα οτι απο τη 28 εβδομάδα θα πρεπει να πηγαίνουμε καθε δυο εβδομάδες!!!

Εγώ στην αρχή πήγαινα καθε 2 βδομαδες και μετά τον τέταρτο μήνα καθε 3 βδομαδες. Βασικά εξαρτάται απο τον γιατρό, το ιστορικό της καθε κοπέλας και την εξελιξη που έχει η εγκυμοσυνη. Εχω ραντεβου 9 του μηνα. Τραβηγματα και πονακια εχω και εγώ αρκετά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...