Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 46 λεπτά , Marimarv είπε:

Κορίτσια καλημέρα.. Σας βγάζει και εσάς πρόβλημα το σαιτ?? 

κατι έγινε με το σάιτ! προσπαθώ να μπω από το πρωι. και τώρα ελπίζω να μου ανεβάσει την απάντηση! μου λέει κατι για μη ασφαλές και ιδιωτικότητα;


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , bella32 είπε:

κατι έγινε με το σάιτ! προσπαθώ να μπω από το πρωι. και τώρα ελπίζω να μου ανεβάσει την απάντηση! μου λέει κατι για μη ασφαλές και ιδιωτικότητα;

Ναι το ίδιο μου λέει κ εμένα.. Ελπίζω να μην το κατεβάσουν.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Marimarv είπε:

Ναι το ίδιο μου λέει κ εμένα.. Ελπίζω να μην το κατεβάσουν.. 

λες να μας κάνουν  τπτ τέτοιο;;; να κανουμε καμια κλειστη ομαδα στο Facebook αν ειναι! να φανταστείς εγώ κατάφερα να μπω μέσω parents org. αλλιώς δε με αφήνει με τπτ! 

  • Μου αρέσει 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , bella32 είπε:

λες να μας κάνουν  τπτ τέτοιο;;; να κανουμε καμια κλειστη ομαδα στο Facebook αν ειναι! να φανταστείς εγώ κατάφερα να μπω μέσω parents org. αλλιώς δε με αφήνει με τπτ! 

Αχχχ ελπίζω πραγματικά να μην μας τν κατεβάσουν... Κ εμένα το ίδιο ακριβώς μου έκανε.. Και απ ότι βλέπω κ οι άλλες κοπέλες δεν έχουν καταφέρει ακόμα να μπουν.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Marimarv είπε:

Αχχχ ελπίζω πραγματικά να μην μας τν κατεβάσουν... Κ εμένα το ίδιο ακριβώς μου έκανε.. Και απ ότι βλέπω κ οι άλλες κοπέλες δεν έχουν καταφέρει ακόμα να μπουν.. 

αχ βρε κοριτσια εχετε και εσεις προβλημα ;;;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Μόλις σας βρήκα!! Περιμένω το πρώτο μου παιδάκι, αγοράκι και είμαι 37+1. Κανονικά έχω ΠΗΤ 16/10 αλλά θα μπω με πρόκληση στις 6 Οκτωβρίου λόγω αντιπικτικων. Είχα δύο αποβολές πρώτου τριμήνου και ενώ περιμένω πως πως τον μπεμπακο έχω φοβηθεί πολύ με τον τοκετό, δε με τρομάζει ο πόνος ίσα ίσα φοβάμαι όμως μην πάθω κάτι πάνω στη γέννα. Τα σκέφτεται καμία άλλη η μόνο εγώ έχω τρελαθεί;;Με το καλό όλα τα μωράκια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Κοριτσιααα στερήσει επαθα!!! Τωρα με αφησε να μπω!!! Σοκ επαθα!!! Μου λείψατε!!!!

Και εγω μια απο τα ιδια!!! Αχαχαχαχ στερητικο σύνδρομο μιλαμε!!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Και εγω μια απο τα ιδια!!! Αχαχαχαχ στερητικο σύνδρομο μιλαμε!!!! 

ουφ το διορθωσαν!!! είχανε θέμα με μια εταιρεία λένε.. δεν πολυκαταλαβα! το είχαν αναρτήσει στο άλλο site τους!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, stella92 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Μόλις σας βρήκα!! Περιμένω το πρώτο μου παιδάκι, αγοράκι και είμαι 37+1. Κανονικά έχω ΠΗΤ 16/10 αλλά θα μπω με πρόκληση στις 6 Οκτωβρίου λόγω αντιπικτικων. Είχα δύο αποβολές πρώτου τριμήνου και ενώ περιμένω πως πως τον μπεμπακο έχω φοβηθεί πολύ με τον τοκετό, δε με τρομάζει ο πόνος ίσα ίσα φοβάμαι όμως μην πάθω κάτι πάνω στη γέννα. Τα σκέφτεται καμία άλλη η μόνο εγώ έχω τρελαθεί;;Με το καλό όλα τα μωράκια!!!

καλησπέρα κορίτσι μου και με το καλό το μπεμπακι σου! κάνεις ακόμη αντιπηκτικες ενέσεις η σου τις σταμάτησαν; είναι λογικό να υπάρχει φόβος και άγχος για τη γέννα! είναι όλα καινούργια!εγώ προσπαθώ να μην το σκέφτομαι! ( όσο μπορώ δλδ)


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , bella32 είπε:

καλησπέρα κορίτσι μου και με το καλό το μπεμπακι σου! κάνεις ακόμη αντιπηκτικες ενέσεις η σου τις σταμάτησαν; είναι λογικό να υπάρχει φόβος και άγχος για τη γέννα! είναι όλα καινούργια!εγώ προσπαθώ να μην το σκέφτομαι! ( όσο μπορώ δλδ)

Θα συμφωνήσω με την @bella32 ότι όλες έχουμε φόβο αλλά προσπαθώ να μην το σκέφτομαι ούτε εγώ. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...