Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσια και με τ καλο τα μωράκια σας και να σας ζήσουν οσες εισται ηδη μανουλες. Συγνωμη π μπαινω σφήνα στο θεμα σας δεν ειμαι ακομα μέλλουσα μανούλα αν κ θα τ ηθελα απλά σας διαβαζω που και που. Κάτι ειδα για αιμοροιδες και ειπα να βοηθησω σε περίπτωση που δε τ ξερει καποια. Εγω υποφέρω απο αιμοροιδες κατα καιρούς και τ μονο π με έσωσε ηταν η κεραλοιφη. Σε μια μερα ειμαι καλύτερα.!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , soth_26 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια και με τ καλο τα μωράκια σας και να σας ζήσουν οσες εισται ηδη μανουλες. Συγνωμη π μπαινω σφήνα στο θεμα σας δεν ειμαι ακομα μέλλουσα μανούλα αν κ θα τ ηθελα απλά σας διαβαζω που και που. Κάτι ειδα για αιμοροιδες και ειπα να βοηθησω σε περίπτωση που δε τ ξερει καποια. Εγω υποφέρω απο αιμοροιδες κατα καιρούς και τ μονο π με έσωσε ηταν η κεραλοιφη. Σε μια μερα ειμαι καλύτερα.!! 

Άντε ρε κ ότι μου τελείωσε!!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Vasoth. είπε:

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε σας εχω καλα νεα σημερα η λοιμωξη υποχωρει κ θα ξεκινησει το γαλα απο σημερα παλι.Απο τα ματακια η πρωτη εξεταση δειχνει καλα αποτελεσματα θα περιμενουμε αλλες δεκα μερες κ για το τελικο αποτελεσμα κ το καλυτερο μας εβγαλαν ολα τα σωλινακια απο το οξυγονο κ την εχουν στο διατριτο δοκιμαστικά αναπνεει σχεδον μονη της τωρα κ θα δουμε πως θα τα παει ακουσαμε το κλαμα της για πρωτη φορα σημερα γιατι με τα σωλινακια δεν εβγαζε ηχο μπορει να σας ακουγεται χαζο να χαιρομαι με τετοια αλλα κάποια πραγματα εμεις δε τα εχουμε δεδομενα δυστυχως περναει πολυς καιρος για να νιωσουμε κ να δουμε καποια πραγματα

Ελπιζω να εισαστε ολες καλα οποτε προλαβαινω σας διαβαζω!

Πολύ μας συγκινεί η μικρή μπράβο να περάσουν όλα και να είναι πάντα καλα γερή στην ζωούλα της!

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; εγώ είμαι άρρωστη από χθες.. Ευτυχώς σήμερα δεν έχω πυρετό αλλά έχω παρα πολύ βήχα τόσο που με πονάει το στήθος μου κάθε φορά που βήχω.. Λέτε να επηρεάζει την μπέμπα που είμαι άρρωστη; ευτυχώς την νιώθω.. 

Περαστικά Δήμητρα, μην ανησυχείς αν ήταν έτσι θα μας είχαν 8μηνες σε καραντίνα. Αλλα γενικοτερα να μην αφήνεις τον οργανισμό σου να υποφέρει ούτε να γίνεται χειρότερο να πάρεις τα ντεπόν σου μέχρι όσα σου επιτρέπει το σιρόπι σου και πολλά ζεστά ροφήματα! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Smile89 είπε:

Άντε ρε κ ότι μου τελείωσε!!!

Ασε ειχα απελπιστει τη κρέμες επερνα, τη χαπια καποια στιγμη τιποτα δε με έπιανε. Και μια φιλη π γέννησε προσφατα μ είπε για τη κεραλοιφη γιατι ειναι Γερμανία και ζητησε να της στείλουμε, εκεινη βαζει και στις θηλές της κάνει πολυ καλη δουλεια λεει. Και πήγα πηρα κ σώθηκα, δοκιμασε τ. Σε εμενα έπιασε :) Να σου ζησει κ η μικρουλα :)

Link to comment
Share on other sites

@Dimitr@17 και εγώ τα ίδια από χτες.

Φυσιολογικό ορό για τη μύτη, λιζοπαιν για το λαιμό. Αν ανέβει ο πυρετός 38 παθολόγο κ να συννενοηθούν για αντιβιωση θέλει.

Ντεπόν έως 2 ημερησίως.

Ο δικός μου έχει λυσσάξει στις τούμπες


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 14/1/2019 at 8:46 ΜΜ, Beboula25 είπε:

Γεια σου ζουζουνα μου πως είσαι τα παιδάκια σου; Μπαίνω στην 23 σε δυο μερες. Σε μια εβδομάδα θα ζυγιστω.

Μια.χαρά είμαστε όλοι,ο μικρός είχε περάσει μια ίωση με λίγο μπούκωμα αλλά όλα καλά τώρα.δεν είχα ίντερνετ κορίτσια για αυτό κ δεν απάντησα ,τα είδα τώρα τα μηνύματα.Τώρα στα κιλά εντάξει συν 1 κιλό οπότε σύνολο συν 12 ...το παλεύω γενικά πολύ..το Σάββατο έχω την.καμπύλη σακχάρου να κάνω.

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, soth_26 είπε:

Ασε ειχα απελπιστει τη κρέμες επερνα, τη χαπια καποια στιγμη τιποτα δε με έπιανε. Και μια φιλη π γέννησε προσφατα μ είπε για τη κεραλοιφη γιατι ειναι Γερμανία και ζητησε να της στείλουμε, εκεινη βαζει και στις θηλές της κάνει πολυ καλη δουλεια λεει. Και πήγα πηρα κ σώθηκα, δοκιμασε τ. Σε εμενα έπιασε :) Να σου ζησει κ η μικρουλα :)

Ευχαριστώ πολύ κ για την συμβουλή και για την ευχή!!!:D

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μ να σας πω....νιώθω κουρασμένη...κ δεν εχω διάθεση σημερα καθολου....είναι φυσιολογικό αυτό???? για όσες δεν θυμούνται ειμαι εγκυος 4 βδομάδες κ 2 μερες.ειναι νωρίς για συμπτώματα???? Μήπως ειμαι τρελη ???? δεν ξερω τι να πω.   είναι η πρώτη μ εγκυμοσύνη μετα απο 9 χρονια.ειμαι από εξωσωματικη κιολας....Μπορεί κάποια να με βοηθήσει???? ολα αυτα μ φαίνονται περίεργα.   κάνω λάθος???? αν ναι θελω να μ πείτε. σας ευχαριστώ που με ακούσατε...υγεία κ ευτυχία με τα μπεμπακια σας....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

κορίτσια μ να σας πω....νιώθω κουρασμένη...κ δεν εχω διάθεση σημερα καθολου....είναι φυσιολογικό αυτό???? για όσες δεν θυμούνται ειμαι εγκυος 4 βδομάδες κ 2 μερες.ειναι νωρίς για συμπτώματα???? Μήπως ειμαι τρελη ???? δεν ξερω τι να πω.   είναι η πρώτη μ εγκυμοσύνη μετα απο 9 χρονια.ειμαι από εξωσωματικη κιολας....Μπορεί κάποια να με βοηθήσει???? ολα αυτα μ φαίνονται περίεργα.   κάνω λάθος???? αν ναι θελω να μ πείτε. σας ευχαριστώ που με ακούσατε...υγεία κ ευτυχία με τα μπεμπακια σας....

Απολυτα φυσιολογικο ετσι ξεκινησα το αμεσως επομενο που δεν στο ευχομαι κλαμα με το παραμικρο εγω κ ο ξανθοπουλος!!!!ειναι επειδη στην αρχη η προγεστερονη αυξανεται πολυ γρηγορα νομιζω!!μην φοβασαι κ παλι οτι σ φαινεται περιεργο παιρνε τον γιατρο σου!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , happysmile είπε:

Απολυτα φυσιολογικο ετσι ξεκινησα το αμεσως επομενο που δεν στο ευχομαι κλαμα με το παραμικρο εγω κ ο ξανθοπουλος!!!!ειναι επειδη στην αρχη η προγεστερονη αυξανεται πολυ γρηγορα νομιζω!!μην φοβασαι κ παλι οτι σ φαινεται περιεργο παιρνε τον γιατρο σου!!!

σε ευχαριστω χαμογελακι μ....Δεν φοβάμαι να σ πω την αληθεια...Έχω μεγάλη αισιοδοξια κ ας ειμαι κ στην πολυ αρχή..Καλά τον γιατρο μ τον εχω πεθάνει. άστο τα χει δει ολα μενα κ που σαι ακομα.σε ευχαριστώ για την κατανόηση....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 35 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

κορίτσια μ να σας πω....νιώθω κουρασμένη...κ δεν εχω διάθεση σημερα καθολου....είναι φυσιολογικό αυτό???? για όσες δεν θυμούνται ειμαι εγκυος 4 βδομάδες κ 2 μερες.ειναι νωρίς για συμπτώματα???? Μήπως ειμαι τρελη ???? δεν ξερω τι να πω.   είναι η πρώτη μ εγκυμοσύνη μετα απο 9 χρονια.ειμαι από εξωσωματικη κιολας....Μπορεί κάποια να με βοηθήσει???? ολα αυτα μ φαίνονται περίεργα.   κάνω λάθος???? αν ναι θελω να μ πείτε. σας ευχαριστώ που με ακούσατε...υγεία κ ευτυχία με τα μπεμπακια σας....

Όλα φυσιολογικά είναι με τοσες αλλαγές που περνούν οι ορμόνες και το σώμα. Το αίσθημα της κούρασης θα περάσει με τον καιρό.Οσο προχωρα η εγκυμοσυνη θα συνηθιζεις σιγά σιγά στις αλλαγές και θα προσαρμοστείς.Να είσαι ήρεμη το ταξίδι προς την μητρότητα έχει ξεκινήσει κ η φύση κάνει την δουλειά της, εσυ απλά απόλαυσε το. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Όλα φυσιολογικά είναι με τοσες αλλαγές που περνούν οι ορμόνες και το σώμα. Το αίσθημα της κούρασης θα περάσει με τον καιρό.Οσο προχωρα η εγκυμοσυνη θα συνηθιζεις σιγά σιγά στις αλλαγές και θα προσαρμοστείς.Να είσαι ήρεμη το ταξίδι προς την μητρότητα έχει ξεκινήσει κ η φύση κάνει την δουλειά της, εσυ απλά απόλαυσε το. 

σε ευχαριστω πολυ πολυ αγαπη μ....με υγεία ο άντρακλας σ....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Πολύ μας συγκινεί η μικρή μπράβο να περάσουν όλα και να είναι πάντα καλα γερή στην ζωούλα της!

Περαστικά Δήμητρα, μην ανησυχείς αν ήταν έτσι θα μας είχαν 8μηνες σε καραντίνα. Αλλα γενικοτερα να μην αφήνεις τον οργανισμό σου να υποφέρει ούτε να γίνεται χειρότερο να πάρεις τα ντεπόν σου μέχρι όσα σου επιτρέπει το σιρόπι σου και πολλά ζεστά ροφήματα! 

Ναι έφτιαξα σου πίτσα ήπια ζεστά ροφήματα και είμαι καλύτερα.. Δεν έχω πυρετό ευτυχώς.. Σε ευχαριστώ πολύ παντως

2 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

@Dimitr@17 και εγώ τα ίδια από χτες.

Φυσιολογικό ορό για τη μύτη, λιζοπαιν για το λαιμό. Αν ανέβει ο πυρετός 38 παθολόγο κ να συννενοηθούν για αντιβιωση θέλει.

Ντεπόν έως 2 ημερησίως.

Ο δικός μου έχει λυσσάξει στις τούμπες

Και εμένα η δικιά μου κλωτσάει γυρνάει κάνει τα δικά της πάλι... Ως συνήθως... Δεν έχω πυρετό σήμερα και ο πόνος από τον βήχα έχει υποχωρήσει.. Πιστεύω αύριο θα είμαι καλύτερα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Rafaelatarzan είπε:

κορίτσια μ να σας πω....νιώθω κουρασμένη...κ δεν εχω διάθεση σημερα καθολου....είναι φυσιολογικό αυτό???? για όσες δεν θυμούνται ειμαι εγκυος 4 βδομάδες κ 2 μερες.ειναι νωρίς για συμπτώματα???? Μήπως ειμαι τρελη ???? δεν ξερω τι να πω.   είναι η πρώτη μ εγκυμοσύνη μετα απο 9 χρονια.ειμαι από εξωσωματικη κιολας....Μπορεί κάποια να με βοηθήσει???? ολα αυτα μ φαίνονται περίεργα.   κάνω λάθος???? αν ναι θελω να μ πείτε. σας ευχαριστώ που με ακούσατε...υγεία κ ευτυχία με τα μπεμπακια σας....

Μην ανησυχείς, είναι όλα φυσιολογικά αυτά που νιώθεις. Αφού είσαι από εξωσωματικη λογικα ακόμη παίρνεις και κάποια φάρμακα,σωστά? Να τρως σωστά και να ξεκουράζεσαι


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...