Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 18 λεπτά , Beboula25 είπε:

Έλα μου όλα καλα δόξα τω Θεό! Μας έκρυψε το προσωπάκι του με τα χεράκια όταν βγάζαμε φωτό  Χαχα 

Αγαπη μου να σε ρωτησω κατι εσας σας δινουν φωτο εκτυπωμενη του μωρου η το βγαζετε εσεις με το κινητο γτ εμεις βγαζουμε με κινητο απο οθονη γιατρου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Τι κανετε κοριτσια? Εμεις σχετικα καλα επαθε λοιμωξη η μικρη κ την εχουν με αντιβιωση ευτυχως δειχνει να πηγαινει καλυτερα αλλα πηγαμε παλι πισω στο οξυγονο κ της σταματησαν το φαγητο παλι αυτα απο τα ματακια ακομα περιμενουμε

Βασω μου περαστικα σας αγαπη μου. Ελπιζω να ναι ηδη καλυτερα η μικρουλα μας παρολο που ταλαιπωρειται η ψυχουλα. Μακαρι να ναι το τελευταιο και απο δω κ περα μονο να καλυτερευει και να πλησιαζετε τη μερα που θα πατε σπιτι σας. 

πρίν από 22 λεπτά , Beboula25 είπε:

Έλα μου όλα καλα δόξα τω Θεό! Μας έκρυψε το προσωπάκι του με τα χεράκια όταν βγάζαμε φωτό  Χαχα 

Μπραβοο μπεμπουλιτσα μου!!! Αχ κ μενα μου το κρυβε. Δεν πειραζει, θα ναι ενας κουκλος κ στο φυλαει για σουρπριζ!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Beboula25 είπε:

Έλα μου όλα καλα δόξα τω Θεό! Μας έκρυψε το προσωπάκι του με τα χεράκια όταν βγάζαμε φωτό  Χαχα 

Και μενα όταν ήταν για φωτογραφία ντραπηκε κ έβαλε τα χέρια αλλά κάτι καταφέραμε κ έτσι την είδαμε... Σου είπε να κάνεις εξετάσεις; ποτέ θα ξαναπάς??? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Myrtw80 είπε:

Γεια σας κοριτσάκια! Πόσο πολύ συγκινούμαι που διαβάζω ότι νιώθετε τα μωράκια σας! Πρέπει να είναι υπέροχο το συναίσθημα, καλά για τις υπόλοιπες που ήδη τα κρατούν στην αγκαλιά τους τι να πώ απλά ευτυχία! Σήμερα τολμάω για πρώτη φορά να γράψω σε αυτό το θέμα. Ακούσαμε χθες την καρδούλα του μωρού μας είναι ήδη ολόκληρα 8 χιλιοστά και μάλλον προσπαθώ έτσι να το πιστέψω ότι είναι αλήθεια αυτό το θαύμα και για μας. Καλή συνέχεια σε όλες μας!!!

@Katerina 88 περιμένουμε κι από σένα την υπέροχη εμπειρία σου!

Όλα καλά και από εμένα!!!! Ακούσαμε τη καρδούλα κ επιτέλους χαμογέλασα!!!! Εύχομαι σε όλες με το καλό!!!!Και στα κορίτσια που προσπαθούν σύντομα εγκυουλες!!!!

  • Μου αρέσει 3

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Όλα καλά και από εμένα!!!! Ακούσαμε τη καρδούλα κ επιτέλους χαμογέλασα!!!! Εύχομαι σε όλες με το καλό!!!!Και στα κορίτσια που προσπαθούν σύντομα εγκυουλες!!!!

μπράβο Κατερινάκι μ...τι όμορφα νεα ειναι αυτα.....Όλα να σ παν ροδινα από κ πέρα...με υγεία το φασολάκι σ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

μπράβο Κατερινάκι μ...τι όμορφα νεα ειναι αυτα.....Όλα να σ παν ροδινα από κ πέρα...με υγεία το φασολάκι σ

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!Όλα καλά να πάνε και σε εσένα!!!!

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Έλα μου όλα καλα δόξα τω Θεό! Μας έκρυψε το προσωπάκι του με τα χεράκια όταν βγάζαμε φωτό  Χαχα 

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!Με το καλό!!!!

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, happysmile είπε:

Αγαπη μου να σε ρωτησω κατι εσας σας δινουν φωτο εκτυπωμενη του μωρου η το βγαζετε εσεις με το κινητο γτ εμεις βγαζουμε με κινητο απο οθονη γιατρου!!

Ναι μαζί με τον υπέρηχο βγάζουν και δυο τρεις του μωρού που είναι σε 4d. Εννοείς πως δεν σου δίνει καθόλου εικόνες του από τον υπέρηχο; 

πρίν από 42 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Όλα καλά και από εμένα!!!! Ακούσαμε τη καρδούλα κ επιτέλους χαμογέλασα!!!! Εύχομαι σε όλες με το καλό!!!!Και στα κορίτσια που προσπαθούν σύντομα εγκυουλες!!!!

Τέλεια!!! Συγχαρητήρια και ναι να χαμογελάς!!! Σε ευχαριστώ πολύ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ναι μαζί με τον υπέρηχο βγάζουν και δυο τρεις του μωρού που είναι σε 4d. 

Τέλεια!!! Συγχαρητήρια και ναι να χαμογελάς!!! Σε ευχαριστώ πολύ!!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Και μενα όταν ήταν για φωτογραφία ντραπηκε κ έβαλε τα χέρια αλλά κάτι καταφέραμε κ έτσι την είδαμε... Σου είπε να κάνεις εξετάσεις; ποτέ θα ξαναπάς??? 

Και εσένα; Μα είναι αστείο όντως λες κ και κρύβονται γιατί δεν τα είχε μπροστά σε όλο τον υπέρηχο. Ναι μου έδωσε πάλι για τοξόπλασμα,γενική ούρων, αιματος και για την καμπύλη να την κάνω σε δυο εβδομαδες.  Σε ένα μήνα πάλι θα πάμε 

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Βασω μου περαστικα σας αγαπη μου. Ελπιζω να ναι ηδη καλυτερα η μικρουλα μας παρολο που ταλαιπωρειται η ψυχουλα. Μακαρι να ναι το τελευταιο και απο δω κ περα μονο να καλυτερευει και να πλησιαζετε τη μερα που θα πατε σπιτι σας. 

Μπραβοο μπεμπουλιτσα μου!!! Αχ κ μενα μου το κρυβε. Δεν πειραζει, θα ναι ενας κουκλος κ στο φυλαει για σουρπριζ!!

Σε ευχαριστώ πολύ αγαπούλα μου!! Λες να μας το φυλάει;;Θα τρελαθω πάντως αυτή είναι καψούρα σου δίνει τόσο όσο χαχαχα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Beboula25 είπε:

Και εσένα; Μα είναι αστείο όντως λες κ και κρύβονται γιατί δεν τα είχε μπροστά σε όλο τον υπέρηχο. Ναι μου έδωσε πάλι για τοξόπλασμα,γενική ούρων, αιματος και για την καμπύλη να την κάνω σε δυο εβδομαδες.  Σε ένα μήνα πάλι θα πάμε 

Εγώ έκανα εξετασεις αλλά δεν μου έχει γράψει καμπύλη.. Να πρόβληματιστω; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Myrtw80 είπε:

Γεια σας κοριτσάκια! Πόσο πολύ συγκινούμαι που διαβάζω ότι νιώθετε τα μωράκια σας! Πρέπει να είναι υπέροχο το συναίσθημα, καλά για τις υπόλοιπες που ήδη τα κρατούν στην αγκαλιά τους τι να πώ απλά ευτυχία! Σήμερα τολμάω για πρώτη φορά να γράψω σε αυτό το θέμα. Ακούσαμε χθες την καρδούλα του μωρού μας είναι ήδη ολόκληρα 8 χιλιοστά και μάλλον προσπαθώ έτσι να το πιστέψω ότι είναι αλήθεια αυτό το θαύμα και για μας. Καλή συνέχεια σε όλες μας!!!

@Katerina 88 περιμένουμε κι από σένα την υπέροχη εμπειρία σου!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου να το πιστέψεις και ναι είναι όντως ένα θαύμα!! Σε λίγο καιρό θα νιώσεις κ εσυ το μωρό σου!! Καλή και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εγώ έκανα εξετασεις αλλά δεν μου έχει γράψει καμπύλη.. Να πρόβληματιστω; 

Και εγώ σε έναν μήνα πάλι θα πάω... Αχ αντε πάλι στην αναμονή... 

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια; Σας διαβάζω αμελλητί και ειναι σαν να σας ξέρω πλέον αν κ δεν γραφω συχνά. 

Την άλλη εβδομάδα περιμένω με χαρά τη Β'επιπέδου. Είμαι 20η εβδομάδα κ ο μπέμπης κάνει πάρτυ πλέον.

Αισθάνομαι από προχτές να με πιέζει χαμηλά στην κοιλιά σε βαθμό που ποναει κ θέλω να την ανασηκώσω την κοιλιά μου χωρίς να έχει μεγαλώσει τόσο ακόμα. Έχει συμβεί και σε καμία άλλη;


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Myrtw80 είπε:

Γεια σας κοριτσάκια! Πόσο πολύ συγκινούμαι που διαβάζω ότι νιώθετε τα μωράκια σας! Πρέπει να είναι υπέροχο το συναίσθημα, καλά για τις υπόλοιπες που ήδη τα κρατούν στην αγκαλιά τους τι να πώ απλά ευτυχία! Σήμερα τολμάω για πρώτη φορά να γράψω σε αυτό το θέμα. Ακούσαμε χθες την καρδούλα του μωρού μας είναι ήδη ολόκληρα 8 χιλιοστά και μάλλον προσπαθώ έτσι να το πιστέψω ότι είναι αλήθεια αυτό το θαύμα και για μας. Καλή συνέχεια σε όλες μας!!!

@Katerina 88 περιμένουμε κι από σένα την υπέροχη εμπειρία σου!

 

2 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Όλα καλά και από εμένα!!!! Ακούσαμε τη καρδούλα κ επιτέλους χαμογέλασα!!!! Εύχομαι σε όλες με το καλό!!!!Και στα κορίτσια που προσπαθούν σύντομα εγκυουλες!!!!

Μπράβο κορίτσια μου!!! Όμορφες δυνατές καρδούλες εεεετσιιιι!!!:wub:

  • Μου αρέσει 3

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...