Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , happysmile είπε:

Αληθεια η θεαρα????εγω τπτ ακομα.... 

Ναι η κουκλίτσα μου... Ελπίζω να μην είναι τόσο ζωηρή οταν βγει όσο είναι τώρα γτ μέσα στην κοιλιά από το πρωί μέχρι το βράδυ κόβει βόλτες... Καλά χθες άκουγα ένα τραγούδι ξένο μην σου πω ήταν στα ίσπανικα.. Πρέπει να της άρεσε πολύ γιατί με χτύπαγε απανωτά.. Μάλλον χορευε

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 18 λεπτά , happysmile είπε:

Αληθεια η θεαρα????εγω τπτ ακομα.... 

Ναι αγαπη οπως στα λέει κ η Δήμητρα κ εμενα από νωρις έτσι ένα φτερούγισμα ένα τακ και από την 17η ξεκίνησε κανονικά κ τώρα γίνεται χαμός. Θα ξετρελαθεις όταν το νιώσεις τις κινήσεις τα ποδαράκια τα χεράκια Χαχα τρελλα!!:wub:

πρίν από 5 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι η κουκλίτσα μου... Ελπίζω να μην είναι τόσο ζωηρή οταν βγει όσο είναι τώρα γτ μέσα στην κοιλιά από το πρωί μέχρι το βράδυ κόβει βόλτες... Καλά χθες άκουγα ένα τραγούδι ξένο μην σου πω ήταν στα ίσπανικα.. Πρέπει να της άρεσε πολύ γιατί με χτύπαγε απανωτά.. Μάλλον χορευε

Έλα αγαπη μου στις 16:30 θα είμαστε εκεί. Τώρα πάμε για τα πραγματάκια του.

Χορευταρου θα βγει η κουκλίτσα γλετζου!χαχαχ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ναι αγαπη οπως στα λέει κ η Δήμητρα κ εμενα από νωρις έτσι ένα φτερούγισμα ένα τακ και από την 17η ξεκίνησε κανονικά κ τώρα γίνεται χαμός. Θα ξετρελαθεις όταν το νιώσεις τις κινήσεις τα ποδαράκια τα χεράκια Χαχα τρελλα!!:wub:

Έλα αγαπη μου στις 16:30 θα είμαστε εκεί. Τώρα πάμε για τα πραγματάκια του.

Χορευταρου θα βγει η κουκλίτσα γλετζου!χαχαχ

Μα και σε αυτό μου έμοιασε;;; χαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μαράκι μαρακι είπε:

Καλημέραααα.κοιτα είναι ανάλογα.μπορει π.χ. να σε πειράζει ο κιμας στα μακαρόνια κ σε μπιφτέκι όχι.οντως πρέπει να είναι πολύ καλά μαγειρεμένα.εμενα π.χ.με πειράζουνε τα γεμιστά.που δεν είχα θεμα.η τρώω ωμή πιπεριά που δεν την ήθελα με τπτ.οποτε δοκίμασε άλλη μια φορά να φας αυτό που σε πείραξε κ αν σου δημιουργήσει ξανά καούρα μην το ξαναφας.....όσο για την αυχενική που ρωτας,θα σου πω ότι σε όλες της μεγάλες εξετάσεις παίρνεις φωτό κ στην αυχενική κ στην 2 επιπέδου παίρνεις κ cd.

Εγώ της ξυριζω χρόνια κ δεν έχω θέμα.τσιμπιδακι δεν πονάει;

Σε ευχαριστώ και εσένα κορίτσι μου και με το καλό και το δικό σου μωράκι!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε κοριτσια? Εμεις σχετικα καλα επαθε λοιμωξη η μικρη κ την εχουν με αντιβιωση ευτυχως δειχνει να πηγαινει καλυτερα αλλα πηγαμε παλι πισω στο οξυγονο κ της σταματησαν το φαγητο παλι αυτα απο τα ματακια ακομα περιμενουμε


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

21 ώρες πρίν, mama16 είπε:

Χαίρομαι που είσαι καλύτερα, μακάρι να σου φύγουν τελείως κ να γεννήσεις 40η εβδομάδα! Εγώ καλά είμαι, περιμένω να κάνω β επιπέδου. Το ξυραφάκι πως το βάζεις? Σε όλη την επιφάνεια της κοιλιάς η τοπικά στην άκρη του ξυραφιού για να μην ξυρίσεις γενικά κ τις πολύ μικρές τριχουλες?

Κόντρα στις τριχουλες και σε οολη την κοιλιά..είμαι μελαχρινή και έχω αρκετή τρίχα και έντονη..αστα

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Εγώ ούτε καν να κοιτάξω. 

Α εγω δεν εχω τετοια θεματα.....δεν λες καλα π ειδα χαμπαρι δεν θα επερνα την μολυνση!

 

16 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Όντως είναι το θαύμα κοριτσάκι μου!! Φοβερη στιγμή το φαντάζομαι το σκέφτομαι κ συγκινούμαι..

Κ εγω συγκινουμουν αλλα οταν τι εζησα αλλο πραγμα....θα το ζησεις και θα το καταλαβεις....

 

16 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Όντως η πιο όμορφη στιγμή τής ζωής μου. 

 

Δεν ειναι οντως? Το εζησες κ καταλαβαινεις τι συναισθηματα κυριαρχουν!!

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν? Μανουλες εγκυμονουσες και μη? Ευχομαι να ειστε ολες καλα!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!Τι κανετε??Εγω πλησιαζω στον 8ο και ανυπομονω να περασει ο καιρος να μπω στο μηνα μου.Εγω και στα κοριτσια μου και σε αυτο πηρα proderm απορρυπαντικο και μαλακτικο.Μυριζει τελεια!!Επισης ψωνισα απο το spitishop.gr πολυ ωραια υφασματα βαμβακερα σεντονια πετσετες πολυ οικονομικα!!


3Cl5.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Τι κανετε κοριτσια? Εμεις σχετικα καλα επαθε λοιμωξη η μικρη κ την εχουν με αντιβιωση ευτυχως δειχνει να πηγαινει καλυτερα αλλα πηγαμε παλι πισω στο οξυγονο κ της σταματησαν το φαγητο παλι αυτα απο τα ματακια ακομα περιμενουμε

Αχ μωρε η τοσοδουλα... ειμαι σιγουρη πτι θα την στειλει απο κει που ρθε τη λοιμωξη και μετα θα κανει 20βηματα μπροστα!!!!Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλιαααα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Τι κανετε κοριτσια? Εμεις σχετικα καλα επαθε λοιμωξη η μικρη κ την εχουν με αντιβιωση ευτυχως δειχνει να πηγαινει καλυτερα αλλα πηγαμε παλι πισω στο οξυγονο κ της σταματησαν το φαγητο παλι αυτα απο τα ματακια ακομα περιμενουμε

Περαστικά σας Βασω μου!  ❤

  • Ευχαριστώ 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

@Beboula25 τι κανεις; πως πήγε η εξέταση;;; 

Έλα μου όλα καλα δόξα τω Θεό! Μας έκρυψε το προσωπάκι του με τα χεράκια όταν βγάζαμε φωτό  Χαχα 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Τι κανετε κοριτσια? Εμεις σχετικα καλα επαθε λοιμωξη η μικρη κ την εχουν με αντιβιωση ευτυχως δειχνει να πηγαινει καλυτερα αλλα πηγαμε παλι πισω στο οξυγονο κ της σταματησαν το φαγητο παλι αυτα απο τα ματακια ακομα περιμενουμε

Περαστικα Βάσω! Εύχομαι σύντομα να το ξεπεράσετε και αυτό το εμπόδιο! 

  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Τι κανετε κοριτσια? Εμεις σχετικα καλα επαθε λοιμωξη η μικρη κ την εχουν με αντιβιωση ευτυχως δειχνει να πηγαινει καλυτερα αλλα πηγαμε παλι πισω στο οξυγονο κ της σταματησαν το φαγητο παλι αυτα απο τα ματακια ακομα περιμενουμε

Περαστικά στην μικρούλα πριγκίπισσα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια! Πόσο πολύ συγκινούμαι που διαβάζω ότι νιώθετε τα μωράκια σας! Πρέπει να είναι υπέροχο το συναίσθημα, καλά για τις υπόλοιπες που ήδη τα κρατούν στην αγκαλιά τους τι να πώ απλά ευτυχία! Σήμερα τολμάω για πρώτη φορά να γράψω σε αυτό το θέμα. Ακούσαμε χθες την καρδούλα του μωρού μας είναι ήδη ολόκληρα 8 χιλιοστά και μάλλον προσπαθώ έτσι να το πιστέψω ότι είναι αλήθεια αυτό το θαύμα και για μας. Καλή συνέχεια σε όλες μας!!!

@Katerina 88 περιμένουμε κι από σένα την υπέροχη εμπειρία σου!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...