Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 34 λεπτά , Smile89 είπε:

Με το καλό!!!! Θα περάσουν βρε.

Καλημέρα κορίτσια μου. Ερώτηση: έκανα άντληση κ είδα ότι από το δεξί στήθος το γάλα ροζιζει ξέρει καμία τι σημαίνει αυτό??

Καλημερα μηπως εχει πληγωθει η θηλη σου κ δε το εχεις δει?βρεξε μια μπατονετα κ καθαρισε καλα τις πτυχωσεις που κανει η θηλη μηπως σου εχει μαζεψει αιματακι καπου


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 24 λεπτά , happysmile είπε:

Μπεμπουλα εγραψα σε λαθος ομαδα καταλαθος.δεν δινουν τπτ ουτε υπερηχους.επισης τραβαμε εμεις φωτογραφια με το κινητο απτο μηχανημα.

Με έβγαλε αλλου γενικά τώρα κ απάντησα κ στη ραφαελα εκεί νομίζω Χαχαχ. 

Ενταξει Κοιτα σημασια έχει πως είστε καλα απλώς τα χαρτιά από εξετασεις είναι ένα κομμάτι σημαντικό κ ας τα έχουμε στην άκρη. Μην νομίζεις ομως δεν ξέρω πως λειτουργούν στο νοσοκομείο συγκεκριμένα με αυτό. Ολα καλα να είναι αυτό είναι το κυριότερο!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Με έβγαλε αλλου γενικά τώρα κ απάντησα κ στη ραφαελα εκεί νομίζω Χαχαχ. 

Ενταξει Κοιτα σημασια έχει πως είστε καλα απλώς τα χαρτιά από εξετασεις είναι ένα κομμάτι σημαντικό κ ας τα έχουμε στην άκρη. Μην νομίζεις ομως δεν ξέρω πως λειτουργούν στο νοσοκομείο συγκεκριμένα με αυτό. Ολα καλα να είναι αυτό είναι το κυριότερο!!

με βρίσκεις παντού ε???? χαχαχαχαχα ...σε ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια σ....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

με βρίσκεις παντού ε???? χαχαχαχαχα ...σε ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια σ....

Χιλια συγνωμη αν σας αναστατωσα ε!!!καταλαθος εγραψα εδω .ουτε ξερω κ πως δλδ!!με συγχωρείτε!!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

με βρίσκεις παντού ε???? χαχαχαχαχα ...σε ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια σ....

Που είμαι τώρα που βρίσκομαι;; Χαχαχχ δεν ξέρω πως με έβαλε μέσα μου έβγαλε ειδοποιηση κιολας! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, happysmile είπε:

Χιλια συγνωμη αν σας αναστατωσα ε!!!καταλαθος εγραψα εδω .ουτε ξερω κ πως δλδ!!με συγχωρείτε!!!!

αγαπη τι λες καλέ...σιγά δεν έγινε κάτι ..σε παρακαλώ πολύ....ολες για τα ίδια παλεύουμε...άσε που είχε κ πλακα ..χαχαχχαχα...

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Που είμαι τώρα που βρίσκομαι;; Χαχαχχ δεν ξέρω πως με έβαλε μέσα μου έβγαλε ειδοποιηση κιολας! 

αχαχαχαχ ωραία ήταν παντως ....είχε πλάκα...εχω γελάσει πολυ....νομίζω τώρα είμαστε στα μπεμπακια του 2019.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

αγαπη τι λες καλέ...σιγά δεν έγινε κάτι ..σε παρακαλώ πολύ....ολες για τα ίδια παλεύουμε...άσε που είχε κ πλακα ..χαχαχχαχα...

Το τι γκαφες κανω κοριτσια μετα εγκυμοσυνης ενα θα σας πω αφησα την βρυση ανοιχτη στο σπιτι κ πηγα δουλεια ..ευτυχως που χουμε διαφορετικα ωραρια με τον αντρα κ πηγε εκεινος σπιτι κ την εκλεισε!!ποτηρια αντι στο ντουλαπι τα βαζω στο ψυγειο κ αλλα πολλα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , happysmile είπε:

Το τι γκαφες κανω κοριτσια μετα εγκυμοσυνης ενα θα σας πω αφησα την βρυση ανοιχτη στο σπιτι κ πηγα δουλεια ..ευτυχως που χουμε διαφορετικα ωραρια με τον αντρα κ πηγε εκεινος σπιτι κ την εκλεισε!!ποτηρια αντι στο ντουλαπι τα βαζω στο ψυγειο κ αλλα πολλα

Στανταρακι η αφηρημάδα στην εγκυμοσυνη μου φαίνεται Χαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , happysmile είπε:

Το τι γκαφες κανω κοριτσια μετα εγκυμοσυνης ενα θα σας πω αφησα την βρυση ανοιχτη στο σπιτι κ πηγα δουλεια ..ευτυχως που χουμε διαφορετικα ωραρια με τον αντρα κ πηγε εκεινος σπιτι κ την εκλεισε!!ποτηρια αντι στο ντουλαπι τα βαζω στο ψυγειο κ αλλα πολλα

χαχαχαχαχαχα καλε τι κάνεις????? λες να καταντήσω κ εγώ ετσι????? να σαι καλα πρωι πρωι μ φτιάξατε την δαιθεση

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχαχαχα καλε τι κάνεις????? λες να καταντήσω κ εγώ ετσι????? να σαι καλα πρωι πρωι μ φτιάξατε την δαιθεση

Με απειλησε ο αντρας μου πως αν συνεχισω ετσι δεν θα οδηγαω ουτε αυτοκινητακι του λουνα παρκ!ωωωω καλα θα τις εχεις κ συ τις επιπτωσεις σου!!!σιγα σιγα αλλαζουν τα επιπεδα..ρε κοριτσια τωρα που το θυμηθηκα εχει δυο βδομαδες που εχω μια μεταλλικη γευση στο στομα οχι παντα αλλα με πιανει μεσα στη μερα το χετε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , happysmile είπε:

Με απειλησε ο αντρας μου πως αν συνεχισω ετσι δεν θα οδηγαω ουτε αυτοκινητακι του λουνα παρκ!ωωωω καλα θα τις εχεις κ συ τις επιπτωσεις σου!!!σιγα σιγα αλλαζουν τα επιπεδα..ρε κοριτσια τωρα που το θυμηθηκα εχει δυο βδομαδες που εχω μια μεταλλικη γευση στο στομα οχι παντα αλλα με πιανει μεσα στη μερα το χετε?

Δεν θυμαμαι τι γεύση είχα ακριβως αλλα το έχω ακούσει πολύ για τη μεταλλική φυσιολογικό κ αυτό μην σε αγχώνει 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , happysmile είπε:

Με απειλησε ο αντρας μου πως αν συνεχισω ετσι δεν θα οδηγαω ουτε αυτοκινητακι του λουνα παρκ!ωωωω καλα θα τις εχεις κ συ τις επιπτωσεις σου!!!σιγα σιγα αλλαζουν τα επιπεδα..ρε κοριτσια τωρα που το θυμηθηκα εχει δυο βδομαδες που εχω μια μεταλλικη γευση στο στομα οχι παντα αλλα με πιανει μεσα στη μερα το χετε?

αχαχαχαχαχαχα καλα σ είπε....χαχαχαχαχαχ πω πω ανυπομονώ να γίνω ετσι ...χαχαχαχα θα χω πλακα ....σε αυτό που Ρωτάς δεν ξερω να σ πω εγώ ακόμα....ειμαι 3 εβδομάδων κ 6 μερες ....Είναι φακή ακομα....οπότε δεν εχω σύμπτωμα από τόσο νωρις

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Δεν θυμαμαι τι γεύση είχα ακριβως αλλα το έχω ακούσει πολύ για τη μεταλλική φυσιολογικό κ αυτό μην σε αγχώνει 

Ναι ε αηδια σκετη.εγω. κ ο ironman!

πρίν από 2 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

αχαχαχαχαχαχα καλα σ είπε....χαχαχαχαχαχ πω πω ανυπομονώ να γίνω ετσι ...χαχαχαχα θα χω πλακα ....σε αυτό που Ρωτάς δεν ξερω να σ πω εγώ ακόμα....ειμαι 3 εβδομάδων κ 6 μερες ....Είναι φακή ακομα....οπότε δεν εχω σύμπτωμα από τόσο νωρις

Αχαχαχα γλυκουλα μου ολες περασαμε απτο σταδιο της φακης!!στον πρωτο υπερηχο μεχρι το τελος του υπερηχου νομιζα πως το μωρο ειναι ο λεκιθικος ασκος!αλλα περναει πολυ μα πολυ γρηγορα ο καιρος!!να χαιρεσαι την καθε μερα γτ καθε μερα το σπορακι μεγαλωνει!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , happysmile είπε:

Ναι ε αηδια σκετη.εγω. κ ο ironman!

Αχαχαχα γλυκουλα μου ολες περασαμε απτο σταδιο της φακης!!στον πρωτο υπερηχο μεχρι το τελος του υπερηχου νομιζα πως το μωρο ειναι ο λεκιθικος ασκος!αλλα περναει πολυ μα πολυ γρηγορα ο καιρος!!να χαιρεσαι την καθε μερα γτ καθε μερα το σπορακι μεγαλωνει!

ναι αυτό θα κάνω.   θα χαρώ την κάθε μέρα γιατι το θελω πολυ....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Μέχρι την 13η δεν θα είχες φωτό 3d άλλωστε. Αλλα αυτό δεν είναι το σημαντικό. Αυχενική κάνατε; Αν ναι ούτε εκεί σας έδωσαν τον υπέρηχο με τις μετρησεις και τις εικονες; Συγνώμη που ρωτάω αλλα από ενδιαφέρον 

Καλημέρα. Οι μανουλες θα ξέρουν πιο πολλά εμενα μόνο μια ερώτηση μου έρχεται μηπως είναι αιματακι; Είχα βγάλει πριν πολλά χρόνια από την ρωγα δυο σταγόνες για αυτό μου ήρθε αυτή η σκέψη μπορεί να είναι εντελώς άσχετο με την φάση σου τώρα 

 

1 hour ago, Vasoth. είπε:

Καλημερα μηπως εχει πληγωθει η θηλη σου κ δε το εχεις δει?βρεξε μια μπατονετα κ καθαρισε καλα τις πτυχωσεις που κανει η θηλη μηπως σου εχει μαζεψει αιματακι καπου

Αιματακι ήταν τώρα το δα. Έκανα πάλι άντληση κ τώρα είναι καθαρό. Κομπλέεεε.

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...