Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 17 λεπτά , Smile89 είπε:

Ναι ναι καλύτερα είμαι. Ψυχολογικά είμαι κάπως αλλά θα περάσει κι αυτό. Η μικρή μια χαρά είναι. Τρώει κ χτίζει κορμί.....χεχεχε

Ειναι οι πρωτες μερες αγαπη μου, θα δεις οσο περνανε θα ναι και καλυτερα!! Απλα να κοιταξεις με την πρωτη ευκαιρια να βγαινεις λιγακι, εστω κ μιση ωριτσα μια βολτα, για περπατημα να ξελαμπικαρεις. Ειναι πολυ σημαντικο για ολες τις λεχωνες, για το ψυχολογικο κομματι καθαρα.

πρίν από 13 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ααα Ναιιιι έτσι είμαι φαρίναπ Χαχαχα!! Μπράβο το μωράκι πωπω τι τρελα όλη την ώρα για φιλιμα φάγωμα όλααα καλα του κανεις! Με τον ύπνο πως τα πάτε ξεκουράζεσαι καθόλου;

Ειδα και τα έκλεισα κιολας απλά είχα ενδοιασμό επειδή είχαμε δει άλλο στυλ αρχικά πιο ήσυχα κομμάτια δλδ κ μπερδεύτηκα. Έτσι σετ είναι κ έχει έξτρα  στήλη με ράφια. Αν αργότερα πρώτα ο Θεος αλλάξουμε δωμάτιο το στυλ το καλό τους είναι πως μπορώ να τα στήσω όπου θέλω και υπάρχει και μια συνοχή στον χώρο γενικοτερα και στην κουζίνα  έτσι τα έχω. Ωραία χάρηκα που σου αρέσει! 

Κοιμομαστε σπαστά 3ωρα 4ωρα, αλλα εχω αρχισει κ συνηθιζω, οποτε πλεον δεν φαινεται τοσο ανικητη η κουραση. Καποια βραδια ειναι καλυτερα, αλλα ειναι δυσκολοτερα, ομως με τον καιρο, βρισκεις τα πατηματα και ειναι ολα πιο βατα. 

Σουπερ θα το φτιαξεις το δωματιο, ειμαι σιγουρη κ οπως λες τετοιου ειδους επιπλα μπορουν ανετα να τοποθετηθουν παντου δινοντας αυτην την πινελια του βινταζ σε καποια γωνια του σπιτιου. Οπως βλεπεις ολες μας συμφωνουμε!

Τωρα τι εχεις να κανεις? Την καμπυλη ζαχαρου ε? 

 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 10 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Γιατί κοριτσακι μου ψυχολογικά είσαι κάπως; Τι νιώθεις;

Συνέχεια φοβάμαι μην μου πάθει κάτι η ότι δεν κάνω κάτι καλά, αυτά όσον αφορά το μωρό. 

Όσον αφορά εμένα ακόμη πονάω κόκκυγα κ βαρέθηκα να ποναω κ θέλω να γίνω όπως ήμουν κ δεν μπορώ άλλο τις πυτζάμες κ όλο αντλώ γάλα κ μετά βλέπω την κόρη μου....το παιδί μου.....το θαύμα μου....το λόγο που υπάρχω....το λόγο που γίνονται όλα αυτά κ τα ξεχνάω κ μετά πάλι από την αρχή. 

Πιστεύω όλα οφείλονται στο ότι είμαι ακόμη φρέσκια κ θα περάσουν..... ευτυχώς έχω έναν υπέροχο άντρα που στέκεται δίπλα μου. 

πρίν από 5 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ναιιιι ειναι έτοιμο το δωματιο απο το μπεμπακι μας.Μονο χαλι έμεινε να στρώσω, το οποιο θα βαλω τωρα το σαβ/κο και κατι κορνιζες που παρήγγειλα. Ολο μεσα μπαινουμε κ το χαζευουμε με τον αντρα μου :-P Ειναι πολυ ωραια η προετοιμασία,συνεχεια διακοσμήσεις παιδικων δωματιων χάζευα. Ειναι μικρος ο χωρος μας αλλα τελικα τα τακτοποιησαμε ολα  

Γιατι ετσι αγαπη? Αν και ειναι λογικο στη φαση που εισαι

Ναι είναι μάλλον. 

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ναιιιι ειναι έτοιμο το δωματιο απο το μπεμπακι μας.Μονο χαλι έμεινε να στρώσω, το οποιο θα βαλω τωρα το σαβ/κο και κατι κορνιζες που παρήγγειλα. Ολο μεσα μπαινουμε κ το χαζευουμε με τον αντρα μου :-P Ειναι πολυ ωραια η προετοιμασία,συνεχεια διακοσμήσεις παιδικων δωματιων χάζευα. Ειναι μικρος ο χωρος μας αλλα τελικα τα τακτοποιησαμε ολα  

Γιατι ετσι αγαπη? Αν και ειναι λογικο στη φαση που εισαι

Μπραβο αγαπημενη μου! Με το καλο να το χαρειτε το δωματιο. 

Εμενα σημερα εκει που τον ειχα πλυνει και τον εντυνα στην αλλαξιερα, τσουουπ μου ριχνει ενα κατουρημα και με κανει μουσκιδι και εμενα αλλα και το χαλί!! Για αυτο παρε σκουρο χαλί καλου κακου χαχαχαχα

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ειναι οι πρωτες μερες αγαπη μου, θα δεις οσο περνανε θα ναι και καλυτερα!! Απλα να κοιταξεις με την πρωτη ευκαιρια να βγαινεις λιγακι, εστω κ μιση ωριτσα μια βολτα, για περπατημα να ξελαμπικαρεις. Ειναι πολυ σημαντικο για ολες τις λεχωνες, για το ψυχολογικο κομματι καθαρα.

Κοιμομαστε σπαστά 3ωρα 4ωρα, αλλα εχω αρχισει κ συνηθιζω, οποτε πλεον δεν φαινεται τοσο ανικητη η κουραση. Καποια βραδια ειναι καλυτερα, αλλα ειναι δυσκολοτερα, ομως με τον καιρο, βρισκεις τα πατηματα και ειναι ολα πιο βατα. 

Σουπερ θα το φτιαξεις το δωματιο, ειμαι σιγουρη κ οπως λες τετοιου ειδους επιπλα μπορουν ανετα να τοποθετηθουν παντου δινοντας αυτην την πινελια του βινταζ σε καποια γωνια του σπιτιου. Οπως βλεπεις ολες μας συμφωνουμε!

Τωρα τι εχεις να κανεις? Την καμπυλη ζαχαρου ε? 

 

Ο άντρας μου με πιέζει να πάρω το αμάξι κ να βγω μια βόλτα. Αλλά όλο βρέχει κ κάνει κρύο. Φοβάμαι μην αρρωστήσω. Γαμωτο. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Απλά φοβάμαι για επιπλοκές που έχω ακούσει..και δυστυχώς όσο είμαι έγκυος ακούω πιο πολύ για άσχημες εμπειρίες πάρα καλές..σίγουρα άμα κάνω καισαρική δεν θέλω ολική Απλά φοβάμαι

Να μην ακούς τπτ σε παρακαλώ πολύ τι έχουμε πει;; Χαχα θα σε μαλώσω:tongue: Μα καλα δεν υπάρχει κανεις κοντά να σου λέει και τα ευχάριστα που είναι τόσα πολλά ειλικρινά! Και να εχεις μπροστά την λογική κοριτσάκι μου. Εγω παντως δεν έχω ακούσει καμία ασχημη από το περιβάλλον που γνωρίζω πως έχουν κάνει και μάλιστα τώρα το Σάββατο έκανε μια φιλη με τον γιατρό μου και σε πληροφορω η περίπτωση της ήταν πολύ δύσκολη για αλλους λογους και όλα πήγαν τέλεια η κοπέλα λέει όλα πήγαν σούπερ και στο τέλος γελούσαν κιολας. Εάν τελικά αυτό χρειαστεί να μην το σκέφτεσαι αρνητικά παρα μόνο θετικά  πως θα γίνει το καλύτερο και για τους δυο σας. Σε θέλω ατρόμητη μην μασας και μην αγχώνεσαι από τώρα κάτσε να έρθει η στιγμή κ βλέπεις τι θα αποφασίσει η γιατρος. 

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

Συνέχεια φοβάμαι μην μου πάθει κάτι η ότι δεν κάνω κάτι καλά, αυτά όσον αφορά το μωρό. 

Όσον αφορά εμένα ακόμη πονάω κόκκυγα κ βαρέθηκα να ποναω κ θέλω να γίνω όπως ήμουν κ δεν μπορώ άλλο τις πυτζάμες κ όλο αντλώ γάλα κ μετά βλέπω την κόρη μου....το παιδί μου.....το θαύμα μου....το λόγο που υπάρχω....το λόγο που γίνονται όλα αυτά κ τα ξεχνάω κ μετά πάλι από την αρχή. 

Πιστεύω όλα οφείλονται στο ότι είμαι ακόμη φρέσκια κ θα περάσουν..... ευτυχώς έχω έναν υπέροχο άντρα που στέκεται δίπλα μου. 

Ναι είναι μάλλον. 

Αγαπούλα μου είμαι σίγουρη πως τα πας υπέροχα.. Δώσε χρόνο στον εαυτό σου να προσαρμοστεί γιατί είναι ένα νέο κεφάλαιο τεράστιο για την ζωή μας και αρχικά άγνωστο που μαθαινουμε μέρα με την ημέρα. Έτσι μαζί με τον άντρα σου θα το περασεις ανέφελα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Ο άντρας μου με πιέζει να πάρω το αμάξι κ να βγω μια βόλτα. Αλλά όλο βρέχει κ κάνει κρύο. Φοβάμαι μην αρρωστήσω. Γαμωτο. 

Να το κανεις με την πρωτη ευκαιρια! Ακουσε με, γιατι και γω υπηρχαν μερες που ημουν πολυ καπως. Δεν θα αρρωστησεις, θα ντυθεις καλα, και απλα μια μικρη βολτα θα κανεις. Παρε κ εναν καφε στο χερι και λιγο απλα να παρεις αερα. Θα σου κανει καλο, πιστεψε με. Οσο για το μωρο, ολα καλα τα κανεις, και δεν θα παθει τιποτα. Εισαι σουπερ μαμα και σουπερ συμπεθερα, ξερω εγω τι λεω, δεν θα παιρνα οτι και οτι. Απλα ειναι ακομα πολυ αρχη και ολα αυτα ειναι φυσιολογικα!! Οσο για τον κοκκυγα επειδη η επισκληριδιος γινεται χαμηλα στην σπονδυλικη στηλη, πιθανον να πονας εκει, αν και δεν ξερω γιατι. Ισως καποιο νευρο εκει να ερεθιστηκε(?). Αν δεις ομως οτι επιμενει, παρε καλου κακου τον γιατρο σου, γιατι δεν θα πρεπει να πονας τοσο πολυ κανονικα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , nanoula90 είπε:

Μπραβο αγαπημενη μου! Με το καλο να το χαρειτε το δωματιο. 

Εμενα σημερα εκει που τον ειχα πλυνει και τον εντυνα στην αλλαξιερα, τσουουπ μου ριχνει ενα κατουρημα και με κανει μουσκιδι και εμενα αλλα και το χαλί!! Για αυτο παρε σκουρο χαλί καλου κακου χαχαχαχα

Ευχαριστώ αγαπη! ❤

Αχ Ετσι ειναι με τους γιους το κατουρημα παει παντού χαχα..χαλιά κουρτίνες,πάνω μας.. :-P

πρίν από 6 λεπτά , Smile89 είπε:

Ο άντρας μου με πιέζει να πάρω το αμάξι κ να βγω μια βόλτα. Αλλά όλο βρέχει κ κάνει κρύο. Φοβάμαι μην αρρωστήσω. Γαμωτο. 

Λογικο να εισαι πεσμενη,στην αρχη ετσι ειναι, εδω περναω μελαγχολίες εγω που δεν γέννησα ακομα :-P πάντως δικιο εχει.ο.αντρας.σου ντυσου καλα και βγες μια βολτα. Δεν θα αρρωστήσεις απο το κρυο ισα ισα που θα σε συνεφερει.Βγες μια βολτιτσα και κέρασε και τον εαυτο σου μια κρεπα με μερεντα να δεις πως θα φτιαξει η διαθεση :-P

  • Χαχα 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ναιιιι ειναι έτοιμο το δωματιο απο το μπεμπακι μας.Μονο χαλι έμεινε να στρώσω, το οποιο θα βαλω τωρα το σαβ/κο και κατι κορνιζες που παρήγγειλα. Ολο μεσα μπαινουμε κ το χαζευουμε με τον αντρα μου :-P Ειναι πολυ ωραια η προετοιμασία,συνεχεια διακοσμήσεις παιδικων δωματιων χάζευα. Ειναι μικρος ο χωρος μας αλλα τελικα τα τακτοποιησαμε ολα  

Γιατι ετσι αγαπη? Αν και ειναι λογικο στη φαση που εισαι

Τι όμορφες στιγμές τι χαρά και προσμονή μπράβο σας με το καλό να έρθει το μωρό σας να το ευχαριστηθεί! Μια χαρά είναι κ ο μικρος χωρος είναι ζεστος και αγαπη να υπάρχει!! Τι συγκίνηση νιώθω ήμουν που ήμουν απέγινα και κλαίω με ότι να ναι. Άσε που θυμαμαι με τον αντρουλη μου πως ήρθαμε κοντά που μου είπε πως θέλει να ζήσουμε μαζί που τόσα χρόνια τον ήξερα αλλα δεν...:roll: και τώρα περιμενουμε το μωράκι μας. Όλο τον κοιτάζω κ θέλω να ζουμε το κάθε λεπτό μέχρι να έρθει ο μικρός. Νιώθω πως μετά θα πάρει όλο τον χρόνο ο μικρούλης κ αισθάνομαι πως θέλω τώρα αν μπορουσα να του τα δώσω όλα. Το έχει πάθει καμία σας αυτό; Είμαι σίγουρη πως κάπου μας “βαράει” όλες η εγκυμοσυνη :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα θέλω τα φώτα σας ειδικά οι μανουλες που έχουν γεννήσει με καισαρική και επισκληριδιο..επειδή ο μπέμπης είναι μεγάλος και εγώ έχω αρκετά στενή λεκάνη δεν χωράει και λογικά θα γεννήσω και με επισκληριδιο και καισαρική..έχω φοβηθεί η αλήθεια είναι με αυτά που έχω ακούσει αν κάποια μπορεί να με βοηθήσει με εμπειρίες θα είμαι ευγνώμων

Ευχαριστώ και παλι

Μη φοβάσαι καθόλου! Με την επισκληριδιο δεν καταλαβαίνεις τίποτε απολύτως. Θα νιώσεις ένα ωραίο μούδιασμα και ταυτόχρονα κρύο όπως θα ρέει το φάρμακο. Μετά την καισαρικη, θα νιώθεις κάποιους πόνους αλλά όχι κάτι τραγικό. Εξάλλου, θα παίρνεις παυσίπονα και αντιβίωση ενδοφλέβια. Όταν θα βγει ο καθετήρας την επόμενη ημέρα θα σε σηκώσουν να περπατήσεις. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ειναι οι πρωτες μερες αγαπη μου, θα δεις οσο περνανε θα ναι και καλυτερα!! Απλα να κοιταξεις με την πρωτη ευκαιρια να βγαινεις λιγακι, εστω κ μιση ωριτσα μια βολτα, για περπατημα να ξελαμπικαρεις. Ειναι πολυ σημαντικο για ολες τις λεχωνες, για το ψυχολογικο κομματι καθαρα.

Κοιμομαστε σπαστά 3ωρα 4ωρα, αλλα εχω αρχισει κ συνηθιζω, οποτε πλεον δεν φαινεται τοσο ανικητη η κουραση. Καποια βραδια ειναι καλυτερα, αλλα ειναι δυσκολοτερα, ομως με τον καιρο, βρισκεις τα πατηματα και ειναι ολα πιο βατα. 

Σουπερ θα το φτιαξεις το δωματιο, ειμαι σιγουρη κ οπως λες τετοιου ειδους επιπλα μπορουν ανετα να τοποθετηθουν παντου δινοντας αυτην την πινελια του βινταζ σε καποια γωνια του σπιτιου. Οπως βλεπεις ολες μας συμφωνουμε!

Τωρα τι εχεις να κανεις? Την καμπυλη ζαχαρου ε? 

 

Ανέβηκε η διάθεση τέλεια! Ναι σε καμία εβδομάδα κ κάτι θα την κάνω. 

Μπράβο σας όλο και καλύτερα θα πηγαίνει και το μωράκι θα στρώσει τον ύπνο του και όλα θα πάρουν αλλη ροη. Θελει υπομονή μην νομίζεις πως δεν τα σκέφτομαι από τωρα και μου κάνω συζητήσεις με προετοιμάζω γιατί δεν σου κρύβω πως τις φοβάμαι τις ψυχολογικές μεταπτώσεις αν και γνωρίζω πως είναι φυσιολογικό  . 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Τι όμορφες στιγμές τι χαρά και προσμονή μπράβο σας με το καλό να έρθει το μωρό σας να το ευχαριστηθεί! Μια χαρά είναι κ ο μικρος χωρος είναι ζεστος και αγαπη να υπάρχει!! Τι συγκίνηση νιώθω ήμουν που ήμουν απέγινα και κλαίω με ότι να ναι. Άσε που θυμαμαι με τον αντρουλη μου πως ήρθαμε κοντά που μου είπε πως θέλει να ζήσουμε μαζί που τόσα χρόνια τον ήξερα αλλα δεν...:roll: και τώρα περιμενουμε το μωράκι μας. Όλο τον κοιτάζω κ θέλω να ζουμε το κάθε λεπτό μέχρι να έρθει ο μικρός. Νιώθω πως μετά θα πάρει όλο τον χρόνο ο μικρούλης κ αισθάνομαι πως θέλω τώρα αν μπορουσα να του τα δώσω όλα. Το έχει πάθει καμία σας αυτό; Είμαι σίγουρη πως κάπου μας “βαράει” όλες η εγκυμοσυνη :)

Αχ ποσες φορες σκεφτομαι και εγω ετσι.. Ολα τα χρονια που ειμαστε μαζι,ποσα περασαμε και τωρα περιμενουμε το παιδί μας και με πιανουν και μενα τα συγκινησιακα μου :) Ασε που περνάμε μια τοσο ομορφη περιοδο,ειμαστε ακομα πιο κοντα αν και ειμασταν παντα αλλα αυτη περιοδος ειναι τοσο ιδιαίτερη. Επίσης εχω κολλησει ακομα περισσότερο σε σημειο που να φεύγει για τη δουλεια κ να μην αντεχω χαχα..οντως βαραει η εγκυμοσυνη εχω παθει εξαρτηση.  Αλλα και ο ιδιος ειναι τοσο ευτυχισμένος που τον βλεπω και χαιρομαι διπλα! 

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Nicol_ είπε:

Αχ ποσες φορες σκεφτομαι και εγω ετσι.. Ολα τα χρονια που ειμαστε μαζι,ποσα περασαμε και τωρα περιμενουμε το παιδί μας και με πιανουν και μενα τα συγκινησιακα μου :) Ασε που περνάμε μια τοσο ομορφη περιοδο,ειμαστε ακομα πιο κοντα αν και ειμασταν παντα αλλα αυτη περιοδος ειναι τοσο ιδιαίτερη. Επίσης εχω κολλησει ακομα περισσότερο σε σημειο που να φεύγει για τη δουλεια κ να μην αντεχω χαχα..οντως βαραει η εγκυμοσυνη εχω παθει εξαρτηση.  Αλλα και ο ιδιος ειναι τοσο ευτυχισμένος που τον βλεπω και χαιρομαι διπλα! 

Έτσι ακριβως αισθάνομαι εξάρτηση. Εμενα φαντάσου πριν μου άρεσε που είχα τις ώρες μου μόνη στο σπίτι ενώ τώρα δεν το αντέχω, μόλις έρχεται αστράφτουν τα μάτια μου! Ναι όντως κ εμεις περνάμε μια πολύ όμορφη περιοδο στην σχέσης μας είμαστε ακόμη πιο δεμένοι κ ας έχω τα σπαστικα μου καμία φορά ευτυχώς έχει τεραστια κατανόηση.

Άρα μια χαρά είμαστε καλα μας την έχει δώσει Χαχα :lol: 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

@Nicol_ @Beboula25 αχ μωρε γλυκουλια και γω ετσι ημουν!! Κοιταξτε να το συνεχισετε να απολαμβανετε ο ενας τον αλλον οσο προλαβαινετε ακομα !! 

προ γεννας: οπως εσεις, τον περιμενα να γυρισει και αστραφταν τα ματια μου. "Χοροπηδουσα" σαν σκυλακι και καναμε τα ωραια μας, τα γλυκα μας, τα σιροπιαστα μας!

 μετα τη γεννα: γυρναει σπιτι, με φωναζει, δεν ανταποκρινομαι, μπαινει στο δωματιο, με βλεπει τεζα να κοιμαμαι με τα στηθια εξω και τα σαλια μου να βρεχουν το μαξιλαρι, γιατι απο την κουραση κοιμαμαι με το στομα ανοιχτο. 

Δεν υπερβαλλω καθολου να ξερετε. Ακριβως ετσι με βρισκει γιατι η ωρα που γυρναει ειναι η ωρα που κοιμαται συνηθως ο μικρος οποτε πρεπει να κοιμαμαι κ γω τις ωρες που κοιμαται ο μπεμπης.

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Smile89 είπε:

Συνέχεια φοβάμαι μην μου πάθει κάτι η ότι δεν κάνω κάτι καλά, αυτά όσον αφορά το μωρό. 

Όσον αφορά εμένα ακόμη πονάω κόκκυγα κ βαρέθηκα να ποναω κ θέλω να γίνω όπως ήμουν κ δεν μπορώ άλλο τις πυτζάμες κ όλο αντλώ γάλα κ μετά βλέπω την κόρη μου....το παιδί μου.....το θαύμα μου....το λόγο που υπάρχω....το λόγο που γίνονται όλα αυτά κ τα ξεχνάω κ μετά πάλι από την αρχή. 

Πιστεύω όλα οφείλονται στο ότι είμαι ακόμη φρέσκια κ θα περάσουν..... ευτυχώς έχω έναν υπέροχο άντρα που στέκεται δίπλα μου. 

Ναι είναι μάλλον. 

Αχ κοριτσακι μου όλες περάσαμε από εκεί και μπράβο στον άντρα σου που είναι δίπλα σου! Είσαι λεχώνα ακόμη και σου φαίνονται όλα βουνο... Σε λίγο καιρό θα μπουν όλα σε σειρά και θα δεις ότι δεν είναι τίποτα τελικά! Όσο για το μωρό αγάπη πάντα θα τον έχεις το φόβο του μήπως πάθει κάτι η κάτι δεν κάνεις καλά... Όσα παιδάκια και να έχεις, όσο χρόνων και να φτάσουν! Θα το καταλάβεις και αυτό με τον καιρό! 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...