Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

16 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Έλα μου όλα καλα δόξα τω Θεό! Μας έκρυψε το προσωπάκι του με τα χεράκια όταν βγάζαμε φωτό  Χαχα 

Άντε ωραία, μετά τη β επιπέδου φεύγει λίγο περισσότερο το άγχος!! @Vasoth περαστικά στην μικρούλα σου, είναι δυνατό το κορίτσι σου κ τα ξεπερνάει όλα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Με το καλό!!!! Θα περάσουν βρε.

Καλημέρα κορίτσια μου. Ερώτηση: έκανα άντληση κ είδα ότι από το δεξί στήθος το γάλα ροζιζει ξέρει καμία τι σημαίνει αυτό??

Ευχαριστουμε πολυ!!!:)

3 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Καλό είναι να πας σε παθολόγο για να δει κυρίως σε τι κατάσταση είναι ο λαιμός σου , πάντα όμως ενημερώνουμε το γιατρό μας για τη διάγνωση και φυσικά παίρνουμε την έγκρισή του για οποιοδήποτε φάρμακο μας δώσει ο παθολόγος. 

Καλημέρα! Λίγο σου έμεινε κάνε υπομονή! Φαντάζομαι από πράγματα έχεις τελειώσει τα πιο βασικά και η βαλίτσα του μαιευτηρίου είναι έτοιμη! Με το καλό σου εύχομαι! 

Καλημερα!!  Σ εθυχαριστω πολυ :xΝαι ναι ειναι ολα ετοιμα μονο η αλλαξιερα εμεινε να τοποθετηθει το λικνο της ειναι στη θεση του και τα ρουχα της πλυμμενα και σιδερωμενα και μπιμπερο αποστειρωτες ολα ετοιμα η μπεμπα μας λειπει να μπει να συμπληρωσει τ παντα :smile: η βαλιτσα ειναι ετοιμη απο το προηγουμενο μηνα και απλα προσθεσαμε κατι εξτρα..την εκανα νωρις για να ειμαι σιγουρη μην ξεχασουμε τιποτα γιατι ειναι πολλα τα πραγματα λογω οτι γενναμε σε δημοσιο νοσοκομειο!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, mama16 είπε:

Άντε ωραία, μετά τη β επιπέδου φεύγει λίγο περισσότερο το άγχος!! @Vasoth περαστικά στην μικρούλα σου, είναι δυνατό το κορίτσι σου κ τα ξεπερνάει όλα!

Σε ευχαριστώ πολύ, φεύγει ένα κομμάτι άγχους. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κ από μένα!! Μανούλα κ εγώ για το 2019, μόνο που είμαι τελείως καινούρια στο κλαμπ (και σαν μαμά κ σαν μέλος εδώ) κ οφείλω να παραδεχτώ κάπως αγχωμένη!! Εγώ πάω για Αύγουστο!! Μακάρι να πάνε καλά σε όλες μας κοριτσια :) 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Newmum19 είπε:

Γειά σας κ από μένα!! Μανούλα κ εγώ για το 2019, μόνο που είμαι τελείως καινούρια στο κλαμπ (και σαν μαμά κ σαν μέλος εδώ) κ οφείλω να παραδεχτώ κάπως αγχωμένη!! Εγώ πάω για Αύγουστο!! Μακάρι να πάνε καλά σε όλες μας κοριτσια :) 

Καλώς όρισες και με το καλό!!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Vasoth. είπε:

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε σας εχω καλα νεα σημερα η λοιμωξη υποχωρει κ θα ξεκινησει το γαλα απο σημερα παλι.Απο τα ματακια η πρωτη εξεταση δειχνει καλα αποτελεσματα θα περιμενουμε αλλες δεκα μερες κ για το τελικο αποτελεσμα κ το καλυτερο μας εβγαλαν ολα τα σωλινακια απο το οξυγονο κ την εχουν στο διατριτο δοκιμαστικά αναπνεει σχεδον μονη της τωρα κ θα δουμε πως θα τα παει ακουσαμε το κλαμα της για πρωτη φορα σημερα γιατι με τα σωλινακια δεν εβγαζε ηχο μπορει να σας ακουγεται χαζο να χαιρομαι με τετοια αλλα κάποια πραγματα εμεις δε τα εχουμε δεδομενα δυστυχως περναει πολυς καιρος για να νιωσουμε κ να δουμε καποια πραγματα

Ελπιζω να εισαστε ολες καλα οποτε προλαβαινω σας διαβαζω!

Ευχομαι να περασουν ολα γρηγορα κ να πατε σπιτακι σας οσο το δυνατον πιο συντομα!!!ολα θα πανε τελεια!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Vasoth. είπε:

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε σας εχω καλα νεα σημερα η λοιμωξη υποχωρει κ θα ξεκινησει το γαλα απο σημερα παλι.Απο τα ματακια η πρωτη εξεταση δειχνει καλα αποτελεσματα θα περιμενουμε αλλες δεκα μερες κ για το τελικο αποτελεσμα κ το καλυτερο μας εβγαλαν ολα τα σωλινακια απο το οξυγονο κ την εχουν στο διατριτο δοκιμαστικά αναπνεει σχεδον μονη της τωρα κ θα δουμε πως θα τα παει ακουσαμε το κλαμα της για πρωτη φορα σημερα γιατι με τα σωλινακια δεν εβγαζε ηχο μπορει να σας ακουγεται χαζο να χαιρομαι με τετοια αλλα κάποια πραγματα εμεις δε τα εχουμε δεδομενα δυστυχως περναει πολυς καιρος για να νιωσουμε κ να δουμε καποια πραγματα

Ελπιζω να εισαστε ολες καλα οποτε προλαβαινω σας διαβαζω!

Βασω μου υπεροχα νεα χαρηκα πολυ για εσας!Δεν ειναι καθολου χαζο να χαιρεσαι το ακριβώς αντιθετο ειναι πολυ συγκινητικό να ακους το κοριτσάκι σου,ειναι υπέροχο. Ειλικρινά χαρηκα πολυ η μικρη σας ειναι μαχητρια, φαντάσου ποσα θα καταφέρει στη ζωη της. ❤❤❤

  • Ευχαριστώ 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 22/1/2019 at 9:19 ΜΜ, Dimitr@17 είπε:

Εγώ έκανα εξετασεις αλλά δεν μου έχει γράψει καμπύλη.. Να πρόβληματιστω; 

Κορίτσια τι κάνετε; εγώ είμαι άρρωστη από χθες.. Ευτυχώς σήμερα δεν έχω πυρετό αλλά έχω παρα πολύ βήχα τόσο που με πονάει το στήθος μου κάθε φορά που βήχω.. Λέτε να επηρεάζει την μπέμπα που είμαι άρρωστη; ευτυχώς την νιώθω.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 42 λεπτά , Vasoth. είπε:

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε σας εχω καλα νεα σημερα η λοιμωξη υποχωρει κ θα ξεκινησει το γαλα απο σημερα παλι.Απο τα ματακια η πρωτη εξεταση δειχνει καλα αποτελεσματα θα περιμενουμε αλλες δεκα μερες κ για το τελικο αποτελεσμα κ το καλυτερο μας εβγαλαν ολα τα σωλινακια απο το οξυγονο κ την εχουν στο διατριτο δοκιμαστικά αναπνεει σχεδον μονη της τωρα κ θα δουμε πως θα τα παει ακουσαμε το κλαμα της για πρωτη φορα σημερα γιατι με τα σωλινακια δεν εβγαζε ηχο μπορει να σας ακουγεται χαζο να χαιρομαι με τετοια αλλα κάποια πραγματα εμεις δε τα εχουμε δεδομενα δυστυχως περναει πολυς καιρος για να νιωσουμε κ να δουμε καποια πραγματα

Ελπιζω να εισαστε ολες καλα οποτε προλαβαινω σας διαβαζω!

Μπράβο σας κορίτσι μου!!! Είναι μαχήτρια η μικρή σου!!! Είναι δυνατό παιδί και να ξέρεις ότι πάντοτε θα καταφέρνει τα πάντα!!!Σας εύχομαι ότι καλύτερο!!! 

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κάνετε; εγώ είμαι άρρωστη από χθες.. Ευτυχώς σήμερα δεν έχω πυρετό αλλά έχω παρα πολύ βήχα τόσο που με πονάει το στήθος μου κάθε φορά που βήχω.. Λέτε να επηρεάζει την μπέμπα που είμαι άρρωστη; ευτυχώς την νιώθω.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Vasoth. είπε:

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε σας εχω καλα νεα σημερα η λοιμωξη υποχωρει κ θα ξεκινησει το γαλα απο σημερα παλι.Απο τα ματακια η πρωτη εξεταση δειχνει καλα αποτελεσματα θα περιμενουμε αλλες δεκα μερες κ για το τελικο αποτελεσμα κ το καλυτερο μας εβγαλαν ολα τα σωλινακια απο το οξυγονο κ την εχουν στο διατριτο δοκιμαστικά αναπνεει σχεδον μονη της τωρα κ θα δουμε πως θα τα παει ακουσαμε το κλαμα της για πρωτη φορα σημερα γιατι με τα σωλινακια δεν εβγαζε ηχο μπορει να σας ακουγεται χαζο να χαιρομαι με τετοια αλλα κάποια πραγματα εμεις δε τα εχουμε δεδομενα δυστυχως περναει πολυς καιρος για να νιωσουμε κ να δουμε καποια πραγματα

Ελπιζω να εισαστε ολες καλα οποτε προλαβαινω σας διαβαζω!

Μάτια μου μπράβο πόσο χαίρομαι με τα νέα σάς ειλικρινά!!! Φυσικά και δεν είναι χαζό να χαίρεσαι....σας στέλνω την αγάπη μου!!

πρίν από 13 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; εγώ είμαι άρρωστη από χθες.. Ευτυχώς σήμερα δεν έχω πυρετό αλλά έχω παρα πολύ βήχα τόσο που με πονάει το στήθος μου κάθε φορά που βήχω.. Λέτε να επηρεάζει την μπέμπα που είμαι άρρωστη; ευτυχώς την νιώθω.. 

Περαστικουλια!! Δεν παθαίνει τίποτα η μπεμπουλα. Ενημερωσες τον γιατρό?

πρίν από 2 λεπτά , fairy-mary είπε:

Κοριτσια ειχε καμια σας αιμοροειδες που ματωναν κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης;

Εγώ τώρα μετά τον τοκετό. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Smile89 είπε:

Μάτια μου μπράβο πόσο χαίρομαι με τα νέα σάς ειλικρινά!!! Φυσικά και δεν είναι χαζό να χαίρεσαι....σας στέλνω την αγάπη μου!!

Περαστικουλια!! Δεν παθαίνει τίποτα η μπεμπουλα. Ενημερωσες τον γιατρό?

Εγώ τώρα μετά τον τοκετό. 

Ναι μου είπε ότι μπορώ να πάρω. Ντεπον.. Πήρα ένα χθες σήμερα όχι.. Και μου είπε να πάρω σιρόπι για τον βήχα αλλά φυτικό.. Καλά χθες είχα πυρετό πονοκέφαλο βηχα όλα τα καλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...