Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , palmoira είπε:

Μην ανησυχείς, είναι όλα φυσιολογικά αυτά που νιώθεις. Αφού είσαι από εξωσωματικη λογικα ακόμη παίρνεις και κάποια φάρμακα,σωστά? Να τρως σωστά και να ξεκουράζεσαι

αγαπη μ με το καλο το μωρακι σ....η πριγκίπισσα σ....να χει παντα υγεία.....ναι παίρνω πολλά φάρμακα....υτρο....κορτιζόνη..ινοχεπ ενεσεις ....σικλακουρ....κ crinone κολπική κρεμα.ξερω ότι μπορεί να είναι κ από τα φάρμακα ολα αυτα που νιώθω.αλλα ξερω κ γω τόσο χαζη ειμαι ποια που δεν καταλαβαίνω τι μ γίνεται???? γιατι κατι γίνεται το ξέρω....γι αυτο κ ήθελα γνωμες από εσάς πως ξεκινήσατε ...σε ευχαριστώ για την βοήθεια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ρε κοριτσια πειτε γνωμες πηγαμε βολτα σημερα για καροτσι κ κουνια νομιζα οτι ηξερα τι ηθελα απο καροτσι αλλα τελικα μπερδευτηκα τελικα χρειάζεται η καλαθουνα η βολευει μονο το αυγο? Για το σπιτι εχω λικνο για την αρχη


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ρε κοριτσια πειτε γνωμες πηγαμε βολτα σημερα για καροτσι κ κουνια νομιζα οτι ηξερα τι ηθελα απο καροτσι αλλα τελικα μπερδευτηκα τελικα χρειάζεται η καλαθουνα η βολευει μονο το αυγο? Για το σπιτι εχω λικνο για την αρχη

Βασω μου το λικνο σου μεταφέρεται εχει ροδακια? Αν ναι τοτε θεωρω οτι δεν χρειάζεσαι ντε κ καλα καλαθουνα για να εχεις το μωρακι στο σαλονι πχ. Εμεις εχουμε λικνο για την κρεβατοκαμαρα και κουνια με ροδακια που μπορω να τη μεταφερω αν θελω κ γιαυτο το καροτσι το πηραμε χωρις πορτ μπεμπε μονο με καθισματακι αυτοκινήτου. 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Nicol_ είπε:

Βασω μου το λικνο σου μεταφέρεται εχει ροδακια? Αν ναι τοτε θεωρω οτι δεν χρειάζεσαι ντε κ καλα καλαθουνα για να εχεις το μωρακι στο σαλονι πχ. Εμεις εχουμε λικνο για την κρεβατοκαμαρα και κουνια με ροδακια που μπορω να τη μεταφερω αν θελω κ γιαυτο το καροτσι το πηραμε χωρις πορτ μπεμπε μονο με καθισματακι αυτοκινήτου. 

Εχει ροδακια αλλα δεν ειναι ευκολο να το μετακινω λογω χωρου αλλα αν ειναι μονο για μεσα στο σπιτι εχω να μου δωσουν απλα δε θα μπαινει στο καροτσι. Για το καροτσι βολευει το αυγο δηλαδη μπορει να μείνει πολλες ωρες στο αυγο πχ για υπνο αν εισαι εξω?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Vasoth. είπε:

Εχει ροδακια αλλα δεν ειναι ευκολο να το μετακινω λογω χωρου αλλα αν ειναι μονο για μεσα στο σπιτι εχω να μου δωσουν απλα δε θα μπαινει στο καροτσι. Για το καροτσι βολευει το αυγο δηλαδη μπορει να μείνει πολλες ωρες στο αυγο πχ για υπνο αν εισαι εξω?

Γειά σου Βάσω τι  είχες εσύ στο μυαλό σου να πάρεις; εμενα η καλαθουνα στο καρότσι με βόλεψε πολύ εκεί την κοιμηζα την ημέρα την επερνα στο σαλόνι την έβγαζα στη βεράντα παντού. Το αυγό βολεύει και αυτό αλλά δεν είναι τόσο άνετα να κοιμαται. Τι καροτσια είδες; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Γειά σου Βάσω τι  είχες εσύ στο μυαλό σου να πάρεις; εμενα η καλαθουνα στο καρότσι με βόλεψε πολύ εκεί την κοιμηζα την ημέρα την επερνα στο σαλόνι την έβγαζα στη βεράντα παντού. Το αυγό βολεύει και αυτό αλλά δεν είναι τόσο άνετα να κοιμαται. Τι καροτσια είδες; 

Μας εχουν κατσει δυο απλα ειναι πακετο 3 σε 1 το ενα ειναι το tutis mimi κ το αλλο το coletto florino εντωμεταξυ το πρωτο το εχει σε προσφορα ολα μαζι με ποδοσακους κ στα 3 κ με ολα τα αξεσουαρ πακέτο.σκεφτομουν για βολτα οτι ισως μας βολευει η καλαθουνα καλυτερα κ πιστευω επειδη ειναι κ μικρουλα θα τη χρησιμοποιεισουμε πιο πολυ καιρο για τη βολτα πιο πολυ μπερδευομαι 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Vasoth. είπε:

Εχει ροδακια αλλα δεν ειναι ευκολο να το μετακινω λογω χωρου αλλα αν ειναι μονο για μεσα στο σπιτι εχω να μου δωσουν απλα δε θα μπαινει στο καροτσι. Για το καροτσι βολευει το αυγο δηλαδη μπορει να μείνει πολλες ωρες στο αυγο πχ για υπνο αν εισαι εξω?

Μπα το αυγο δεν ειναι για πολυ,αν ειναι να κοιμηθει εξω καλύτερα ειναι το πορτ μπεμπε.Εγω το καροτσι που πηρα ειναι σαν πορτ μπεμπε για να μπορει να κοιμαται εξω αν χρειαστει απλα δεν ειναι αποσπωμενο για να το ανεβαζω σπιτι. Το πορτ μπεμπε επισης βολεύει αν θες να το έχεις κοντα σου στο σαλονι να κοιμαται εκει και να το βλέπεις. Απλα απο οτι μας είπαν ειναι για ένα 3μηνο μετα δεν χωραει το μωρο. 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Vasoth. είπε:

Μας εχουν κατσει δυο απλα ειναι πακετο 3 σε 1 το ενα ειναι το tutis mimi κ το αλλο το coletto florino εντωμεταξυ το πρωτο το εχει σε προσφορα ολα μαζι με ποδοσακους κ στα 3 κ με ολα τα αξεσουαρ πακέτο.σκεφτομουν για βολτα οτι ισως μας βολευει η καλαθουνα καλυτερα κ πιστευω επειδη ειναι κ μικρουλα θα τη χρησιμοποιεισουμε πιο πολυ καιρο για τη βολτα πιο πολυ μπερδευομαι 

Η καλαθουνες είναι όλες ίδιες να κοιτάξεις να είναι καλό το καθίσματα κι για όταν θα μεγαλώσει να είναι φαρδύ εκεί που μπένει ο ποπος. Να ανεβωκατευενει ωραια να είναι άνετο εγώ έχω το foppapedretti αλλά δεν μαρεσει τελικά η αδελφή μου έχει buggabo πολύ ωραίο το κάθισμα άνετο αλλά και πολύ ακριβό 1000 και. Ωραία είναι και τα δύο αυτά που έχεις δει για δες και τα cybex είναι ωραία αλλά δεν ξέρω τιμές. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Rafaelatarzan από την πρώτη στιγμή είχα υπνηλία απίστευτη! Κοιμόμουν στις 8. Μια εβδομάδα αργότερα άρχισαν οι ναυτίες που δεν τις εύχομαι σε καμμία. Οι ορμόνες κάνουν πάρτυ μην φοβάσαι!

  • Μου αρέσει 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Nicol_ είπε:

Μπα το αυγο δεν ειναι για πολυ,αν ειναι να κοιμηθει εξω καλύτερα ειναι το πορτ μπεμπε.Εγω το καροτσι που πηρα ειναι σαν πορτ μπεμπε για να μπορει να κοιμαται εξω αν χρειαστει απλα δεν ειναι αποσπωμενο για να το ανεβαζω σπιτι. Το πορτ μπεμπε επισης βολεύει αν θες να το έχεις κοντα σου στο σαλονι να κοιμαται εκει και να το βλέπεις. Απλα απο οτι μας είπαν ειναι για ένα 3μηνο μετα δεν χωραει το μωρο. 

 

πρίν από 32 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Η καλαθουνες είναι όλες ίδιες να κοιτάξεις να είναι καλό το καθίσματα κι για όταν θα μεγαλώσει να είναι φαρδύ εκεί που μπένει ο ποπος. Να ανεβωκατευενει ωραια να είναι άνετο εγώ έχω το foppapedretti αλλά δεν μαρεσει τελικά η αδελφή μου έχει buggabo πολύ ωραίο το κάθισμα άνετο αλλά και πολύ ακριβό 1000 και. Ωραία είναι και τα δύο αυτά που έχεις δει για δες και τα cybex είναι ωραία αλλά δεν ξέρω τιμές. 

Ευχαριστω κοριτσια μαλλον στο tutis θα καταληξουμε γιατι ειναι αρκετα ανετο το καθισμα για μετα σε σχεση με αλλα που ειδαμε κ συμφερει επειδη τα εχει ολα μαζι θα δω αν χωραει κ στο αμαξι βεβαια να εισαστε καλα!!

  • Μου αρέσει 2

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , Kpp83 είπε:

@Rafaelatarzan από την πρώτη στιγμή είχα υπνηλία απίστευτη! Κοιμόμουν στις 8. Μια εβδομάδα αργότερα άρχισαν οι ναυτίες που δεν τις εύχομαι σε καμμία. Οι ορμόνες κάνουν πάρτυ μην 

σε ευχαριστω κ σένα πολυ αγαπη μ....αρχίζω να νιώθω καλητερα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

σε ευχαριστω κ σένα πολυ αγαπη μ....αρχίζω να νιώθω καλητερα...

Κοριτσι με το καλο το μωρακι σου να πανε ολα καλα ευχομαι τωρα ειδα οτι ηρθες στην παρεα μας χαρηκα παρα πολυ δε ξερω αν με θυμασαι ειχαμε μιλησει σε αλλο θεμα για τα κεντρα εξωσωματικης!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κοριτσι με το καλο το μωρακι σου να πανε ολα καλα ευχομαι τωρα ειδα οτι ηρθες στην παρεα μας χαρηκα παρα πολυ δε ξερω αν με θυμασαι ειχαμε μιλησει σε αλλο θεμα για τα κεντρα εξωσωματικης!!

σε ευχαριστω βασω μ γλυκιά.και βεβαια σε θυμάμαι κ σε παρακολουθώ κ σε θαυμάζω κ πάντα δίνεις δυναμη εδω μεσα ....δεν εχω λογια για σενα ....εισαι τοσο δυνατις ανθρωπος που παρολο τις δυσκολιες σ εισαι εδω για ολες...ΜΠΡΑΒΟ Σ....ΕΙΣΤΑΙ ΜΑΧΗΤΡΙΕΣ. χαίρομαι πολυ για το ζουζουνι σ που μερα με την μέρα μας βάζει τα γυαλιά....ειναι ΜΙΑ ΘΕΑ.σε ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα λόγια σ....Καλώς σας βρήκα γλυκια μ....να μ φιλήσεις το διαμάντι σ κ όλα θα πάνε καλά...να μην φοβάσαι καθόλου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

σε ευχαριστω βασω μ γλυκιά.και βεβαια σε θυμάμαι κ σε παρακολουθώ κ σε θαυμάζω κ πάντα δίνεις δυναμη εδω μεσα ....δεν εχω λογια για σενα ....εισαι τοσο δυνατις ανθρωπος που παρολο τις δυσκολιες σ εισαι εδω για ολες...ΜΠΡΑΒΟ Σ....ΕΙΣΤΑΙ ΜΑΧΗΤΡΙΕΣ. χαίρομαι πολυ για το ζουζουνι σ που μερα με την μέρα μας βάζει τα γυαλιά....ειναι ΜΙΑ ΘΕΑ.σε ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα λόγια σ....Καλώς σας βρήκα γλυκια μ....να μ φιλήσεις το διαμάντι σ κ όλα θα πάνε καλά...να μην φοβάσαι καθόλου.

Ολες είμαστε δυνατες απλα δε το ξερουμε μεχρι να ερθει η στιγμη που χρειαζομαστε τη δυναμη μας πραγματικα σευχαριστω πολυ ολα καλα θα πανε για ολες μας!

  • Μου αρέσει 3

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

 

Ευχαριστω κοριτσια μαλλον στο tutis θα καταληξουμε γιατι ειναι αρκετα ανετο το καθισμα για μετα σε σχεση με αλλα που ειδαμε κ συμφερει επειδη τα εχει ολα μαζι θα δω αν χωραει κ στο αμαξι βεβαια να εισαστε καλα!!

Καλημέρα Μια χαρά θα είναι αυτά κλείνουν και γίνονται μικρά έτσι είναι και το δικό μου είναι και πανεύκολο. Και εγώ μικρό πορ παγκαζ έχω και χωράει. 

  • Ευχαριστώ 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...