Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Ναι αγαπη οσο μεγαλωνει το μωρακι κ περνάνε οι εβδ θα τις νιώθεις ολο κ πιο εντονα... :)

Ναι κ ειχα κ πιο πριν ξες καμια αναγουλα ελαφρως που και που αλλα εμετο ειχα μονο στις αρχες...με τις καουρες ισως εχει να κανει.. ναι ισως εχεις δίκιο χθες ίσως πιέστηκα να φαω κ επινα ταυτόχρονα  νερο επειδή ειχα την καουρα..η ισως με πειραξε κατι που εφαγα.....κ σήμερα δεν ειμαι κ στα καλυτερα μου λιγο η κοιλία σε φαση νε με πειραξε κατι... ελπίζω να μην ξανα κανω εμετο πάντως...κ η ψυχολογία μου στο καλο δεν βοηθάει....

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!

Είσαι καλύτερα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Ναι αθηνα

Είμαι στην δάφνη γι'αυτό κοιτάω για νότια προάστια γενικα

Οι αίθουσες είναι λίγο ακριβές γι'αυτό ήθελα σε κάνα καλό μαγαζί ταβέρνα και τέτοια.. δυστυχώς δεν έχουμε να διαθέσουμε τόσα για αίθουσες και κτήματα

Μυρτιά Νέα Σμύρνη τέλειο!!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Σας το ξέρω το μαγαζί αλλά δεν έχω πάει ποτέ..θα το κοιτάξω

Σε ευχαριστώ πολυυυυυυ

Μπες αγαπη μου στο ιντερνετ και δες μαγαζάκια εκεί της περιοχής κ προάστια σίγουρα θα βρεις στις τιμες που θέλεις κ με ζωντανή μουσική ικανοποιητικό φαγητό και φουλ κρασί. Ειλικρινά οι αίθουσες κ τα κτήματα τα φαντασμαγορικά οκ είναι όμορφα αλλα σαν τα παρεΐστικα δεν τα βάζω! Θα περασεις τέλεια γιατί θα είναι η χαρά σου!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Σας το ξέρω το μαγαζί αλλά δεν έχω πάει ποτέ..θα το κοιτάξω

Σε ευχαριστώ πολυυυυυυ

Από θέμα ποιότητας ποσότητας και τιμής θα ευχαριστηθεις απλά δεν έχειlive μουσική. Εναλλακτικά στην άνω Γλυφάδα το ρακοπαιγνιο το χουν κρητική τρομερό φαγητό και κάνει και λάιβ. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 21 λεπτά , Beboula25 είπε:

Μπες αγαπη μου στο ιντερνετ και δες μαγαζάκια εκεί της περιοχής κ προάστια σίγουρα θα βρεις στις τιμες που θέλεις κ με ζωντανή μουσική ικανοποιητικό φαγητό και φουλ κρασί. Ειλικρινά οι αίθουσες κ τα κτήματα τα φαντασμαγορικά οκ είναι όμορφα αλλα σαν τα παρεΐστικα δεν τα βάζω! Θα περασεις τέλεια γιατί θα είναι η χαρά σου!!

Άσε τόσες μέρες ψάχνω αλλά δεν έχω βρει τίποτα..

Just now, Smile89 είπε:

Από θέμα ποιότητας ποσότητας και τιμής θα ευχαριστηθεις απλά δεν έχειlive μουσική. Εναλλακτικά στην άνω Γλυφάδα το ρακοπαιγνιο το χουν κρητική τρομερό φαγητό και κάνει και λάιβ. 

Ξέρεις από τιμές; πόσο πάει το κεφάλι;


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Άσε τόσες μέρες ψάχνω αλλά δεν έχω βρει τίποτα..

Ξέρεις από τιμές; πόσο πάει το κεφάλι;

Δυστυχώς όχι αλλά πάρε τηλέφωνο δεν έχεις να χάσεις τίποτα. 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τι κανετε;οι εγκυουλες με επιπωματικο πλακούντα πως παμε;εμεις ευτυχως καλα προχωράμε και ελπίζουμε να συνεχίσουμε ετσι χωρις απρόοπτα παρα την κουραση!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Μπορεί να σε πείραξε κάτι είμαστε πιο ευαίσθητες τώρα. Όταν τρως προσπάθησε να μην πινεις αμεσως πολύ νερό γιατί προκαλεί παλινδρόμηση. Πινε μια γουλιτσα σιγά σιγά. Οι καούρες είναι θέμα αλλα υπομονή για το μωράκι τι να κανεις. Είναι και ο καιρός χάλια εδώ βρέχει από εχτές δεν ξέρω εκεί πως είστε κ όσο να ναι επηρεάζει στην διάθεση. 

Δεν βρίσκω λογια..Πάντα μαζί και αγκαλιασμένες από εδώ κ πέρα ❤️❤️❤️

Ναι ισως το παρακανα με το νερο..ειμαι καλυτερα χθες κ σήμερα.....χθες ειχε συννεφιά εδώ οντως ισως εφταιγε κ αυτό....

13 ώρες πρίν, 4shinediamonds είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!

Είσαι καλύτερα;

Ναι αγαπη ειμαι καλυτερα δοξα το θεο :))

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ria@90 είπε:

Ναι ισως το παρακανα με το νερο..ειμαι καλυτερα χθες κ σήμερα.....χθες ειχε συννεφιά εδώ οντως ισως εφταιγε κ αυτό....

Ναι αγαπη ειμαι καλυτερα δοξα το θεο :))

Καλημέρα κορίτσι μου,μπράβο όλο και καλύτερα!Το παρατηρώ και σε εμένα αν ζορισω τον εαυτό μου στο φαγητό ή στο νερό έχω δυσκολία με καουρες και ναυτιες.Θέλει μικρά και συχνά γεύματα και με το νερό γουλιές γουλιές.

Κορίτσια καλημέρα!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μια απορία...οταν το μωρακι κινείται αλλαζει πχ σχημα η κοιλιά σας (δεν ειμαι σιγουρη αν ειναι συσπαση ακομη αυτό η το μωρο) πιανει κ εσας δύσπνοια εκεινο το λεπτο? Ενα πράγμα που δεν μπορεις να ανασαίνεις λες και σφίγγονται τα πνευμόνια???

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Κοριτσια μια απορία...οταν το μωρακι κινείται αλλαζει πχ σχημα η κοιλιά σας (δεν ειμαι σιγουρη αν ειναι συσπαση ακομη αυτό η το μωρο) πιανει κ εσας δύσπνοια εκεινο το λεπτο? Ενα πράγμα που δεν μπορεις να ανασαίνεις λες και σφίγγονται τα πνευμόνια???

Σου έγραψα γραμμα κ δεν έχω καλό σήμα μπορεί να έρθει αλλα ξανά γράφω άλλο ένα Χαχα.

Λοιπόν εγω είχα ρωτήσει από κοντά τον γιατρό μου και μου είπε μου έδειξε δλδ πως όταν έχεις σύσπαση πετρώνει όλη η επιφάνεια στην κοιλιά και όχι ένα σημείο που γινοτσαν μπαλίτσα οπως νομίζα. Ήταν το μωρό δλδ. Αν νιώθεις πως πετρώνει όλη η κοιλιά σου κ συνηθως υπάρχουν κ πονακια περιοδου τότε μπορεί να είναι. Για δύσπνοια ισως από το πέτρωμα να το προκαλεί δεν ξέρω. Οτιδήποτε τέτοια εφόσον τα παρακολουθεις και όχι από μια φορά αν συνέβη έτσι ώστε να εχεις πληροφοριες τότε μιλάς με τον γιατρό σου.   Πάντως οι συσπασεις όταν είναι αραιες κ όχι επίπονες δεν ανησυχούμε είναι φυσιολογικές προετοιμάζουν την μητρα αλλα ΠΑΝΤΑ ρωταμε τον γιατρό μας γιατί μπορεί το σύμπτωμα μου ή κάποιας αλλης να μην έχει σχέση με το δικό σου κ έτσι να δώσουμε λάθος εντυπωση. Παρακολούθησε το μην αγχώνεσαι κ αν ξαναγίνει πάρε τον γιατρό.

Όσο για το αν αλλάζει σχημα η κοιλιά όταν κινείται το μωρό σου λέω πως ναιιιι κάνει βουναλάκια σηκωνεται πάνω κ πάει περα δωθε τόσο πολύ που λες θα βγει έξω τώρα Χαχαχ.. Και πλέον έχω δυσπνοιες καθημερινά και επίσης νιώθω σφίξιμο αλλα ουσιαστικά είναι οι κινήσεις που είναι τόσο αισθητές στα σωθικά μου σαν να τα πιάνει. Θα δεις θα τα νιώσεις σύντομα  Σε φιλωωωω

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Σου έγραψα γραμμα κ δεν έχω καλό σήμα μπορεί να έρθει αλλα ξανά γράφω άλλο ένα Χαχα.

Λοιπόν εγω είχα ρωτήσει από κοντά τον γιατρό μου και μου είπε μου έδειξε δλδ πως όταν έχεις σύσπαση πετρώνει όλη η επιφάνεια στην κοιλιά και όχι ένα σημείο που γινοτσαν μπαλίτσα οπως νομίζα. Ήταν το μωρό δλδ. Αν νιώθεις πως πετρώνει όλη η κοιλιά σου κ συνηθως υπάρχουν κ πονακια περιοδου τότε μπορεί να είναι. Για δύσπνοια ισως από το πέτρωμα να το προκαλεί δεν ξέρω. Οτιδήποτε τέτοια εφόσον τα παρακολουθεις και όχι από μια φορά αν συνέβη έτσι ώστε να εχεις πληροφοριες τότε μιλάς με τον γιατρό σου.   Πάντως οι συσπασεις όταν είναι αραιες κ όχι επίπονες δεν ανησυχούμε είναι φυσιολογικές προετοιμάζουν την μητρα αλλα ΠΑΝΤΑ ρωταμε τον γιατρό μας γιατί μπορεί το σύμπτωμα μου ή κάποιας αλλης να μην έχει σχέση με το δικό σου κ έτσι να δώσουμε λάθος εντυπωση. Παρακολούθησε το μην αγχώνεσαι κ αν ξαναγίνει πάρε τον γιατρό.

Όσο για το αν αλλάζει σχημα η κοιλιά όταν κινείται το μωρό σου λέω πως ναιιιι κάνει βουναλάκια σηκωνεται πάνω κ πάει περα δωθε τόσο πολύ που λες θα βγει έξω τώρα Χαχαχ.. Και πλέον έχω δυσπνοιες καθημερινά και επίσης νιώθω σφίξιμο αλλα ουσιαστικά είναι οι κινήσεις που είναι τόσο αισθητές στα σωθικά μου σαν να τα πιάνει. Θα δεις θα τα νιώσεις σύντομα  Σε φιλωωωω

Οχι δεν περωνει ολη θα παει ειτε απο τη μια σα βουναλακι ειτε απο την αλλη ειτε στην μέση γι αυτο και νόμιζα πως ειναι συσπαση με μπερδεύει ολο αυτο αλλα πονο δεν εχω...απλα οταν γίνεται αυτό με πιανει σφίξιμο λες κ σφίγγονται τα πνευμόνια μου λες κ κόβεται η ανασα μου μια δυσφορία με πιάνει....φανταζομαι οπως λες πως ειναι που πιέζονται ολα τα σωθικά...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Οχι δεν περωνει ολη θα παει ειτε απο τη μια σα βουναλακι ειτε απο την αλλη ειτε στην μέση γι αυτο και νόμιζα πως ειναι συσπαση με μπερδεύει ολο αυτο αλλα πονο δεν εχω...απλα οταν γίνεται αυτό με πιανει σφίξιμο λες κ σφίγγονται τα πνευμόνια μου λες κ κόβεται η ανασα μου μια δυσφορία με πιάνει....φανταζομαι οπως λες πως ειναι που πιέζονται ολα τα σωθικά...

Μπορει να ειναι κ συσπαση εγω που ειχα αρκετες συσπασεις ποτε δεν πετρωνε ολη η κοιλια μου συνήθως πετρωνε σε διαφορα σημεια σα βουναλακι κ γι αυτο δε τις καταλαβαινα στην αρχη γιατι νομιζα οτι ηταν τα μωρα θα σου ελεγα να το περιγραψεις στο γιατρο σου καλύτερα για να σου πει αν οντως ειναι το μωρο η συσπαση σε ποια εβδομαδα εισαι?

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...