Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 15 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια γνωρίζετε αν μετά την ετ μπορείς να ταξιδέψεις με αεροπλάνο ; (Μετά από δυο τρεις μέρες ) ή μπορεί να επιρεαΣει αρνητικά τα έμβρυα ; 

      Καλησπέρα! Εγω αυριο εχω εμβρυομεταφορά και μεθαύριο θα ταξιδέψω με αεροπλάνο να επιστρέψω στον τόπο διαμονής μου.. μου ειπαν απλώς προληπτικα να μεινω μια μερα Αθήνα.. νομιζω αλλοι γιατροι σε αφηνουν και την ιδια μερα να φυγεις.. μην αγχωνεσαι, απλως δεν θα οδηγησεις και δεν θα κουβαλησεις βαρος εννοειται! Καλή επιτυχία!!! 

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, nanoula90 είπε:

Συμφωνω απολυτα!

Δωσε πονο μπεμπουλα μου!! Χαχαχα. Αλλα η αληθεια ειναι εδω μεσα στο φορουμ δεν εχω διαβασει κατι ακραιο εγω. Απο οτι ξερω στα μαμαδογκρουπ του φβ γινονται οι σφαγες οι καλες χαχαχα

Και λιγα λες! Τα πάντα είναι θέμα για μάχη -βεβαια θέλω να πιστεύω ότι οι ταλιμπαν-μαμαδες είναι λίγες, απλώς κάνουν πιο πολλή φασαρία. 

Και για να μην παρεξηγηθω. Κάθε ένας έχει δικαίωμα στην άποψη του. Να κρίνει και να την επιβάλλει δεν έχει. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, alina80 είπε:

Καλέ δεν μας εκνεύρισες εσύ -καμια σχέση. Αφορμή αυτό που σας είπε η μαία ήταν να ξεσπαθώσουμε και εγώ και η Μπεμπούλα. 

Ακριβώς επειδή έχουμε ακούσει πολλά κουλά. Εμένα με εκνευρίζει όλη αυτή η προσπάθεια πίεσης που ασκείται στις μητέρες -απο την ηλικία τους, μέχρι τον τρόπο που θα γεννήσουν, αν θα δουλέψουν, αν θα δώσουν πιπίλα και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο. Για αυτό και η αντίδραση. Επίσης, ειδικά για την επισκληριδιο νευριάζω με το επιχείρημα περί "φυσικού" - το οποίο γράφεται στο ίντερνετ. Γιατί ως γνωστόν από το Big Bang και μετά πρώτα έγινε το ίντερνετ (φυσικό) και μετά οι αμοιβάδες. 

Βασούλα μου συγγνώμη αν σε έκανα να αισθανθείς άσχημα. 

 

Ποσο ωραία τα λες..

Δεν κολλάω στην επισκληρίδειο μιλάω και εγω γενικοτερα. Δεν ξέρω από που προέρχεται αυτή η τάση που καταντά πόρωση για να πειστώ ως προς τα δεδομένα ποιανού; Μα δεν υπάρχουν επαρκή στοιχεία σχεδόν για τίποτα από αυτά που προσπαθούν να σε πείσουν ότι θα κανεις κακο αν πραξεις το αντίθετο από αυτό που σου λένε. Όσο για την παραπληφορηση στο ιντερνετ την μεγαλύτερη ευθύνη την φέρουμε εμείς. Αν κάνουμε σωστή χρήση τότε αντλούμε χρήσιμες πληροφοριες. 

 Πολλά τα κολλήματα του κόσμου Αλινα μου κ εμενα με εκνευρίζουν κ περισσότερο λυπαμαι με το σκεπτικό. Χαίρομαι που δεν επηρεάζομαι και έχω τον δικό μου τρόπο σκεψης, σταση και φιλοσοφία και με αυτό πορεύομαι και είμαι καλα με εμενα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Και λιγα λες! Τα πάντα είναι θέμα για μάχη -βεβαια θέλω να πιστεύω ότι οι ταλιμπαν-μαμαδες είναι λίγες, απλώς κάνουν πιο πολλή φασαρία. 

Και για να μην παρεξηγηθω. Κάθε ένας έχει δικαίωμα στην άποψη του. Να κρίνει και να την επιβάλλει δεν έχει. 

Εννοειται, δεν τιθεται θεμα. Οπως κ η καθε μανουλα εχει δικαιωμα να γεννησει οπως θελει, να ταισει οπως θελει, να μεγαλωσει το παιδι της οπως θελει και τα συναφη. Κ μενα μου τη δινουν ο φανατισμος κ οι παρωπιδες. Το μονο θεμα που με αγγιζει σε ολα αυτα ειναι οι αντιεμβολιαστες. Εκεινοι που δεν εμβολιαζουν τα παιδια τους λογω πεποιθησεων. 

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου!!! μάλλον έχουμε μια ζωή μπροστά μας που ο καθένας θα λέει ότι του κατέβει!!! ψυχραιμία και μη δίνετε σημασία! κι εγω κατάλαβα ότι αυτή υπερβάλλει ο άντρας μου επηρεάστηκε πιο πολύ και απλά είπα να ρωτήσω για πληροφορίες. Τώρα για άλλες κοπελε ς σε Φόρουμ που λένε το μακρύ και το κοντό τους Ή από τον καθένα μην εκνευριζεστε γιατι δεν αξίζει. Ο καθένας μας ξέρει τι είναι καλό γι'αυτόν και ο γιατρός του.

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Συμφωνω απολυτα!

Δωσε πονο μπεμπουλα μου!! Χαχαχα. Αλλα η αληθεια ειναι εδω μεσα στο φορουμ δεν εχω διαβασει κατι ακραιο εγω. Απο οτι ξερω στα μαμαδογκρουπ του φβ γινονται οι σφαγες οι καλες χαχαχα

Αχχχ τι να σου λέω.. Συγνώμη Θεέ μου δεν κοροϊδεύω αλλα από την άλλη λέω γιατί;; Δεν μπορεί να υπάρχει τοση δεν λέω την λέξη.. Λέω για κάτι ερωτήσεις κάτι θέματα που ανοίγονται που σπάνε τσιμέντα! Επειδή χαζεύω και παιρνω σβάρνα το φόρουμ έχω δει πολλά και έχω συμμετέχει επίσης. Και επειδή τα νεύρα μου έγιναν κρόσια εξαφανίστηκα. Για να μην πω για τα νούμερα που τριγυρνούν από θέμα θέμα και από φόρουμ σε φόρουμ όχι μόνο εδώ και φτιάχνουν 20 λογαριασμούς με ψεύτικες ιστορίες...Τέλος αρκετά είπα :ph34r: έγινα  κακια κ Μα την αλήθεια είμαι καλό παιδί!!:mrgreen::)

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@vaso_mpempis θα κάνεις εσύ ότι νομίζεις καλύτερο. Εσύ γεννάς όχι ο σύζυγός! Ακόμα και σε τυχόν δυσκολίες εσύ είσαι το θέμα!

@Beboula25 το καλό είναι ότι τα εξοστρακιζουμε θεωρώ τέτοια προφίλ από το παρόν! Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και τονίζω πως ακολουθεί η μεγάλη μάχη με όσους είναι κατά των εμβολίων!

 

  • Μου αρέσει 4

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

κοριτσια μου!!! μάλλον έχουμε μια ζωή μπροστά μας που ο καθένας θα λέει ότι του κατέβει!!! ψυχραιμία και μη δίνετε σημασία! κι εγω κατάλαβα ότι αυτή υπερβάλλει ο άντρας μου επηρεάστηκε πιο πολύ και απλά είπα να ρωτήσω για πληροφορίες. Τώρα για άλλες κοπελε ς σε Φόρουμ που λένε το μακρύ και το κοντό τους Ή από τον καθένα μην εκνευριζεστε γιατι δεν αξίζει. Ο καθένας μας ξέρει τι είναι καλό γι'αυτόν και ο γιατρός του.

Ναι φυσικά ο κάθε ένας ξέρει καλύτερα για τον εαυτό του. Και επίσης όλοι μπορούν να λένε ότι θέλουν. Μόνο όχι να επιβάλλουν. 

Μια χαρά είμαστε αχχχ ξεσπασα Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Αχχχ τι να σου λέω.. Συγνώμη Θεέ μου δεν κοροϊδεύω αλλα από την άλλη λέω γιατί;; Δεν μπορεί να υπάρχει τοση δεν λέω την λέξη.. Λέω για κάτι ερωτήσεις κάτι θέματα που ανοίγονται που σπάνε τσιμέντα! Επειδή χαζεύω και παιρνω σβάρνα το φόρουμ έχω δει πολλά και έχω συμμετέχει επίσης. Και επειδή τα νεύρα μου έγιναν κρόσια εξαφανίστηκα. Για να μην πω για τα νούμερα που τριγυρνούν από θέμα θέμα και από φόρουμ σε φόρουμ όχι μόνο εδώ και φτιάχνουν 20 λογαριασμούς με ψεύτικες ιστορίες...Τέλος αρκετά είπα :ph34r: έγινα  κακια κ Μα την αλήθεια είμαι καλό παιδί!!:mrgreen::)

Αχ μη με ιντριγκαρεις σου λεω χαχα.. Καλα κ συ γιατι δεν μας ενημερωνεις και χανουμε το σοου??? Χαχαχαχα 

 

 

 

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

@vaso_mpempis θα κάνεις εσύ ότι νομίζεις καλύτερο. Εσύ γεννάς όχι ο σύζυγός! Ακόμα και σε τυχόν δυσκολίες εσύ είσαι το θέμα!

@Beboula25 το καλό είναι ότι τα εξοστρακιζουμε θεωρώ τέτοια προφίλ από το παρόν! Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και τονίζω πως ακολουθεί η μεγάλη μάχη με όσους είναι κατά των εμβολίων!

 

Ωω ναι άλλο κομμάτι κ το σκεφτομουν εχθές αλήθεια. Το τι άκουσα για της γρίπης και τι θα ακούσω για τα επόμενα από τους Homo sapiens! 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Ναι φυσικά ο κάθε ένας ξέρει καλύτερα για τον εαυτό του. Και επίσης όλοι μπορούν να λένε ότι θέλουν. Μόνο όχι να επιβάλλουν. 

Μια χαρά είμαστε αχχχ ξεσπασα Χαχαχα 

Καλά κάνεις κοριτσαρα μου!!!! πες τα χαχαχαχα

απλά δε νομίζω ότι στο τέλος κάποιος μπορεί να σου επιβάλλει τίποτα γι αυτό ειδικά σε κάποια πράγματα ούτε αξίζει να απαντάς!!!! 

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nanoula90 είπε:

Αχ μη με ιντριγκαρεις σου λεω χαχα.. Καλα κ συ γιατι δεν μας ενημερωνεις και χανουμε το σοου??? Χαχαχαχα 

 

 

 

Έτυχε σε θέμα που ήμουν παλιότερα. Και αφορά δυο τρία άτομα από εκεί κ έπειτα για κάποια θέματα που ανοίγουν καποιες κοπελες από το πουθενά δεν πείθομαι πως είναι πραγματικά. Μπορεί να κάνω λάθος φυσικά.  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

@vaso_mpempis θα κάνεις εσύ ότι νομίζεις καλύτερο. Εσύ γεννάς όχι ο σύζυγός! Ακόμα και σε τυχόν δυσκολίες εσύ είσαι το θέμα!

@Beboula25 το καλό είναι ότι τα εξοστρακιζουμε θεωρώ τέτοια προφίλ από το παρόν! Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και τονίζω πως ακολουθεί η μεγάλη μάχη με όσους είναι κατά των εμβολίων!

 

Υπάρχει τέτοια μάχη;;;αχ που είναι αυτά και τα χάνω;;  :mrgreen: Πρώτη φορά σε Φόρουμ και δεν είμαι σε άλλη ομάδα μόνο σε μια (μανούλες ιουνιου) που δεν υπάρχει κίνηση. άκου κατα των εμβολίων.....

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Υπάρχει τέτοια μάχη;;;αχ που είναι αυτά και τα χάνω;;  :mrgreen: Πρώτη φορά σε Φόρουμ και δεν είμαι σε άλλη ομάδα μόνο σε μια (μανούλες ιουνιου) που δεν υπάρχει κίνηση. άκου κατα των εμβολίων.....

Δεν νομίζω πως αναφέρεται εδώ συγκεκριμένα αλλα έξω στον κόσμο. Όντως για τα εμβόλια θα ακουσεις τα πάντα. 

Just now, vaso_mpempis είπε:

Καλά κάνεις κοριτσαρα μου!!!! πες τα χαχαχαχα

απλά δε νομίζω ότι στο τέλος κάποιος μπορεί να σου επιβάλλει τίποτα γι αυτό ειδικά σε κάποια πράγματα ούτε αξίζει να απαντάς!!!! 

Δεν ακουω κανέναν δεν με νοιάζει τίποτα αλήθεια. Ότι θέλω να μαθω ρωτάω τον ειδικό.Και στο ιντερνετ ψαχνω αλλα πολύ προσεκτικά. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Συμφωνω απολυτα!

Δωσε πονο μπεμπουλα μου!! Χαχαχα. Αλλα η αληθεια ειναι εδω μεσα στο φορουμ δεν εχω διαβασει κατι ακραιο εγω. Απο οτι ξερω στα μαμαδογκρουπ του φβ γινονται οι σφαγες οι καλες χαχαχα

Αχ σε αυτα τα μαμαδογκρουπ κ στις γυναικολογιας τα γκρουπ του fb ριχνω τρελα γελια πραγματικα μου φτιαχνει η διαθεση μονο γι αυτο μενω ακομα μελος μια ερωτηση κανει μια κ σφαζονται δεκαπεντε απο κατω κ δε της απανταει καμμια φυσικα χαχα!!οτι να ναι οι τελειες μανες! 

  • Χαχα 4

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Αχ σε αυτα τα μαμαδογκρουπ κ στις γυναικολογιας τα γκρουπ του fb ριχνω τρελα γελια πραγματικα μου φτιαχνει η διαθεση μονο γι αυτο μενω ακομα μελος μια ερωτηση κανει μια κ σφαζονται δεκαπεντε απο κατω κ δε της απανταει καμμια φυσικα χαχα!!οτι να ναι οι τελειες μανες! 

Μια φιλη μου που γενννησε λιγο νωριτερα απο μενα ειχε ρωτησει μια φορα σε ενα απο αυτα τα γκρουπ τι πιπιλα προτεινουν γιατι προσπαθουσε να μαθει στον μικρο της πιπιλα και πεσαν να την φανε οτι θα σταματησει να θηλαζει αν του δωσει πιπιλα, οτι θα χασει θηλασμους, οτι θα παθει συγχυση, οτι θα χαλασουν τα δοντια του οοοταν βγαλει, οτι η γη ειναι τετραγωνη,  κ δε θυμαμαι τι αλλο. Την ελεγα υπερβολικη μεχρι που μου εδειξε και οντως αυτες εκει ειναι τρελες, δεν στεκουν. Αλλα πολυ θα γελουσα να τους τρολαραμε. "Αχ κοριτσια εχω πητ τον αυγουστο αλλα επειδη εχω κλεισει να παω διακοπες, θα πω στον γιατρο να μπουμε για καισαρικη ιουλιο μολις μπω στον μηνα μου" τι λετε εσεις?? 

Θα ετοιμαζα ποπ κορν, θα καλουσα τις φιλες μου σπιτι και φανταζεσαι τι θα ακολουθουσε χαχαχα

  • Χαχα 8

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...