Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Sabrina_ είπε:

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

      εγώ δεν θέλω ούτε τις φίλες μ εχω φοβία μην κολλήσω τπτ γιατί είπε ο γιατρός θα γεννήσω αυτό το μήνα και λέω άμα κολλήσω τπτ τι θα κάνω! 

      @Eflenew είσαι αρκετά έγκυος κορίτσι ! ποντάρω 3 ψηφία 😁 ! @Blue Velvet καλή επιτυχία αύριο κορίτσι μ , θα περιμενω ενημέρωση!! 😉

Κορυδαλλος


Recommended Posts

ΜΑΡΙΓΟ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.. ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ? ΚΑΙ 2) ΠΟΙΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΕΧΕΙΣ?

Εγώ μένω Άνω Κορυδαλλό.Πώς τα πας με το μωράκι σου;Κοιμάται τα βράδυα;Πώς νιώθεις σαν νέα μαμά;Δεν είναι υπέροχο να έχεις ένα τόσο μικρό πλασματάκι;


LGXAp3.png

vjNwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 132
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • χαρα25

    χαρα25 20 δημοσιεύσεις

  • gogga

    gogga 19 δημοσιεύσεις

  • DEL

    DEL 15 δημοσιεύσεις

  • marigo

    marigo 14 δημοσιεύσεις

Περαστικά στον μικρούλη marigo μου και έλεος πια αυτοί οι γιατροί.Τι έφταιγε το παιδάκι να παιδεύεται?

Τι να πω;Μέχρι ενέσεις κορτιζόνης του έκανε στο σημείο που έφτασε.Άσε μην πω άλλα...Τέλος καλό όλα καλά!

Εσύ πως τα πας με δύο μικρά κι εσύ;Ζηλεύει η μεγάλη σου;Βρίσκεις χρόνο να ασχοληθείς μαζί της ή νιώθεις ότι ασχολείσαι πιο πολύ με το μωρό;Γιατί εγώ ασχολούμαι πολύ με το μικρό,να τον φροντίσω και να τον κυνηγάω όλη μέρα μη χτυπήσει που η μικρή μου παραπονιέται.Προσπαθώ να βρω τις ισορροπίες!


LGXAp3.png

vjNwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μένω Άνω Κορυδαλλό.Πώς τα πας με το μωράκι σου;Κοιμάται τα βράδυα;Πώς νιώθεις σαν νέα μαμά;Δεν είναι υπέροχο να έχεις ένα τόσο μικρό πλασματάκι;

αχ δε το ξερω το γιατρο εγω μενω αμφιαλη οποτε σε εμας εδω ακουστος ειναι ο γκαμηλης και αυτον εχω και εγω. να φανταστεις οταν ημουνα μ,ικρη εγω ειχσα παιδιατροι το πατερα του.

μια χαρα τα παμε πολυη καλα και το βραδυ περιφημη σηκωνομαστε μια με δυο φορες μονο για μαμ. σημερα σαραντησαμε κιολας και πηγαμε τη πρωτη μασ βολτα


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

αχ δε το ξερω το γιατρο εγω μενω αμφιαλη οποτε σε εμας εδω ακουστος ειναι ο γκαμηλης και αυτον εχω και εγω. να φανταστεις οταν ημουνα μ,ικρη εγω ειχσα παιδιατροι το πατερα του.

μια χαρα τα παμε πολυη καλα και το βραδυ περιφημη σηκωνομαστε μια με δυο φορες μονο για μαμ. σημερα σαραντησαμε κιολας και πηγαμε τη πρωτη μασ βολτα

Μπράβο!Καλή σαράντιση λένε;Δεν ξέρω!Να είστε καλά και να τη χαιρόσαστε τη μπεμπούλα σας.Φαντάζομαι η βόλτα σας ήταν μέχρι την εκκλησία!Πο!Πο!Ούτε να το σκέφτομαι με τόσο κρύο.Εγώ έχω ρεπό σήμερα και δεν έχω βγει απ΄το σπίτι και γι' αυτό δεν πήγα την κόρη μου στο νηπιαγωγείο.Μπρρρρ!!!


LGXAp3.png

vjNwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο!Καλή σαράντιση λένε;Δεν ξέρω!Να είστε καλά και να τη χαιρόσαστε τη μπεμπούλα σας.Φαντάζομαι η βόλτα σας ήταν μέχρι την εκκλησία!Πο!Πο!Ούτε να το σκέφτομαι με τόσο κρύο.Εγώ έχω ρεπό σήμερα και δεν έχω βγει απ΄το σπίτι και γι' αυτό δεν πήγα την κόρη μου στο νηπιαγωγείο.Μπρρρρ!!!

αχ καλε μαριγο μου μπεμπουλης ειναι οχι μπεμπουλα..

πηγαμε στην εκκλησια κια μετα πηγα μια βολτα απο τη πεθερα μου το ειχα πολυ καλα σκεπασμενο με φορμα εξοδου και κουβερτα απο πανω οποτε ν υπαρχει περιπτωση να κρυωνε εχω και αυτοκινητο και ηταν και στο καλοριφερ εκεινος δε κρυωσε καθολου εγω τουτουργιασα αλλα οκ δε με πειραξε μετα απο τοσες μερες κλεισουρασ


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

αχ καλε μαριγο μου μπεμπουλης ειναι οχι μπεμπουλα..

πηγαμε στην εκκλησια κια μετα πηγα μια βολτα απο τη πεθερα μου το ειχα πολυ καλα σκεπασμενο με φορμα εξοδου και κουβερτα απο πανω οποτε ν υπαρχει περιπτωση να κρυωνε εχω και αυτοκινητο και ηταν και στο καλοριφερ εκεινος δε κρυωσε καθολου εγω τουτουργιασα αλλα οκ δε με πειραξε μετα απο τοσες μερες κλεισουρασ

Ωχ!Sorry για το μπεμπούλα.Έβλεπα κι εγώ τη φωτογραφία με τα γαλάζια κι αναρωτιόμουν,γιατί είχατην εντύπωση οτι είχες αγόρι.Συνήθως μπαίνω πολύ βιαστικά και το παράλειψα.Όσο για το κρύο, είμαι υπέρ να βγάζεις το παιδί έξω με το κατάλληλο ντύσιμο.Τα παιδιά πρέπει να βγαίνουν έξω να παίρνουν το οξυγόνο τους.Καλά έκανες!!


LGXAp3.png

vjNwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ωχ!Sorry για το μπεμπούλα.Έβλεπα κι εγώ τη φωτογραφία με τα γαλάζια κι αναρωτιόμουν,γιατί είχατην εντύπωση οτι είχες αγόρι.Συνήθως μπαίνω πολύ βιαστικά και το παράλειψα.Όσο για το κρύο, είμαι υπέρ να βγάζεις το παιδί έξω με το κατάλληλο ντύσιμο.Τα παιδιά πρέπει να βγαίνουν έξω να παίρνουν το οξυγόνο τους.Καλά έκανες!!

και εγω ετσι το σκεφτομαι πρεπει να αρχισει να σκληραγωγειτε σε εισαγωγικα με το εξω για να μην εχ αργοτερα αλλα με το παραμικρο να αρρωσταινει.. οσο για το κοριτσακι θα ειναι το επομενο το εχ προαισθημα..

να σε ρτησ ποιο γυναικολογο εχεισ?


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

και εγω ετσι το σκεφτομαι πρεπει να αρχισει να σκληραγωγειτε σε εισαγωγικα με το εξω για να μην εχ αργοτερα αλλα με το παραμικρο να αρρωσταινει.. οσο για το κοριτσακι θα ειναι το επομενο το εχ προαισθημα..

να σε ρτησ ποιο γυναικολογο εχεισ?

Και στις 2 γέννες μου είχα ένα γυναικολόγο στο νοσοκομείο Αλεξάνδρας.Αλλά δεν έμεινα ικανοποιημένη(λίγο αργά το κατάλαβα βέβαια), και τώρα έχω μια γυναίκα ποθ φαίνεται να είναι καλή.Εξάλλου, δεν σκοπεύω να κάνω τρίτο προς το παρόν(αν και θα το ήθελα κάποια στιγμή).Οπότε με εξυπηρετεί που το ιατρείο της είναι κοντά μου και αισθάνομαι καλύτερα που είναι γυναίκα.


LGXAp3.png

vjNwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...