Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

Kαφέ η Βάπτιση


kornilia

Recommended Posts

Ο ξάδερφος τα έκανε αυτά??Φοβερό χέρι,δεν φαίνονται σαν ζωγραφιστά,

είναι ολόιδια με τα πρωτότυπα.Τυχερούλα...αχ και να ήταν καλά η μάνα μου,τί θα έφτιαχνε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • glitter

    1649

  • kornilia

    1602

  • cristina112

    1432

  • peny

    1022

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ο ξάδερφος τα έκανε αυτά??Φοβερό χέρι,δεν φαίνονται σαν ζωγραφιστά,

είναι ολόιδια με τα πρωτότυπα.Τυχερούλα...αχ και να ήταν καλά η μάνα μου,τί θα έφτιαχνε...

ζωγραφιζε και η μαμα σου?


BDPcp3.pngUvJVp3.pngEBX2p3.png
Link to comment
Share on other sites

απ' οτι ειδα τωρα στο facebook, ζωγραφιζει και χαρινα κουτια. αν δω οτι ειναι πολυ ακριβο το ξυλινο, θα παρω χαρτινο. αληθεια εχετε καμμια ιδεα ποσο κοστιζει ενα απλο ξυλινο μπαουλακι;


XI64p2.png tk60p2.pngRvBSp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπορει να ξερει κι εκεινος να με στειλει καπου. απλα για να ηξερα να συγκρινω τιμες.

τι λεει; θα το ξενυχτισουμε αποψε; εχει παρει τα παιδια η πεθερα μου αποψε, οποτε μπορω να ξυπνησω με την ησυχια μου αυριο. ΑΛΛΗΛΟΥΙΑ!!!!


XI64p2.png tk60p2.pngRvBSp3.png
Link to comment
Share on other sites

ζωγραφιζε και η μαμα σου?

Έχει κάνει 2 εκθέσεις ζωγραφικής και είχε ξεπουλήσει.Θυμάμαι ότι όταν πουλούσε έναν πίνακα,τουλάχιστον 3 ακόμα άτομα που τον είχαν βάλει στο μάτι έκλαιγαν με μαύρο δάκρυ και μετά αναγκαζόταν να τους φτιάξει ίδιο.

Ζωγράφιζε τραπεζομάντηλα με χριστουγεννιάτικα θέματα και αντίστοιχα για το Πάσχα.Το παλιό μου δημοτικό σχολείο στην Ορεστιάδα είναι γεμάτο με τοιχογραφίες που τους έκανε αφιλοκερδώς.Κοκκινοσκουφίτσα και κακός λύκος,κρυφό σχολειό,κάτι άλλα που δεν θυμάμαι..και μιλάμε για τεράστιους τοίχους.Όταν βάφτισα ένα αγοράκι με τον μπαμπά μου και ήμουν 5 χρονών,έφτιαξε καδράκια από χαλκό,ανάγλυφα,που είχαν πολλή δουλειά,για μπομπονιέρες.Ε,μετά από όλα αυτά θυμήθηκε ότι είναι από την Σμύρνη και ότι τους έκαψαν οι Τούρκοι και άρχισε να ασχολείται μαζί τους.

Από τότε έκανα μια δεκαετία να την δω,μέχρι που αρρώστησε.

Α,μου ζωγράφιζε και μπλούζες!!Ανάμεσα σε πολλά άλλα σχέδια μου είχε κάνει τον συγχωρεμένο τον Μιχαλάκη τον Jackson,γιατί είχα τρελή καψούρα(μη τυχόν και σχολιάσει καμιά),και όλα τα παιδιά στο σχολείο είχαν λυσσάξει και ήθελαν κι αυτά!!

Link to comment
Share on other sites

.Ε,μετά από όλα αυτά θυμήθηκε ότι είναι από την Σμύρνη και ότι τους έκαψαν οι Τούρκοι και άρχισε να ασχολείται μαζί τους.

Από τότε έκανα μια δεκαετία να την δω,μέχρι που αρρώστησε.

δηλαδη; αν θες μας λες. δεν θελω να γινομαι αδιακριτη.


XI64p2.png tk60p2.pngRvBSp3.png
Link to comment
Share on other sites

να μαι και εγώ!!!!

εγώ δε βαφτίζω, αλλά έχω το πάρτυ των αγοριών μου το Μάιο και θέλω ιδέες!

θα με βρίσετε που είμαι οφ τόπικ???


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


οχι καλε! θες να εχει καποιο θεμα το παρτυ; εγω περσι του ειχα κανει θεμα το ποδοσφαιρο. ειχαμε παρει πιατακια και λοιπους συγγενεις, μπαλονια και σακουλακια για τα δωρακια στο θεμα μας και εφτιαξα κι ενα χαρτι που το κολλησα στο τοιχο με τα ονοματα ολων των παιδιων, σαν να ηταν μελη μιας ομαδας. την ειχα ονομασει "Εθνικος Δραπετσωνας", γιατι ο μπαμπας μας ειναι εθνικος και απο κοντα ο γιος μου το ιδιο.

ασχετο, αλλα το parents.gr εκλεισε τελειως προς το παρον. βγαζει αυτο το μηνυμα:

Σας ζητούμε συγνώμη, για την διακοπή. Έχουμε απενεργοποιήσει την λειτουργία του φόρουμ έτσι ώστε η ιστοσελίδα να μεταφερθεί στον νέο σέρβερ! Σε λίγες ώρες θα λειτουργεί και πάλι! Sorry, the board is unavailable at the moment while we are moving to our new server!.

We will be back soon...


XI64p2.png tk60p2.pngRvBSp3.png
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη; αν θες μας λες. δεν θελω να γινομαι αδιακριτη.

Καλέ εγώ είμαι εδώ!!Απλά είχα το καθιερωμένο ωριαίο τηλεφώνημα των 12 με τον Χάρη μου.

Επειδή με ρώτησες,η μάνα μου είχε πάντα αυτό το χούι με τα μικρόφωνα,

μια και ήταν διευθύντρια στο κρατικό ραδιόφωνο.Όταν βγήκε στην σύνταξη και επειδή ήταν πολύ νέα,ίδρυσε κάτι Θρακικούς συλλόγους και όλη μέρα ασχολούνταν με τις παραβιάσεις των Τούρκων στο Αιγαίο.Μιλάμε για περιπτωσάρα.Ε και έκανε συνέχεια ομιλίες και εκδηλώσεις και κάναμε σχεδόν μια δεκαετία να την δούμε στο σπίτι,μέχρι που αρρώστησε και τώρα την λούζομαι καθημερινά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...