Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Eflenew είπε:

      Και οι 2 Τετάρτη είμαστε! Εύχομαι να έχουμε διπλασιασμους!!! Καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος και τις σκέψεις που έχετε. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή και την προσευχή μας. 

      Είναι η 8η εμβρυομεταφορά μου! Μακάρι να έχω διπλασιασμο την Τετάρτη. 17η ε? Πέρασες πολλά και συ...έχεις άλλο παιδάκι? Εγώ όχι.

      Σε ποιο κέντρο είσαι;;

      Μακάρι να τα καταφέρουμε το θέλουμε τόσο πολύ σαν όνειρο το βλέπω απλά όλα αυτά δεν σε αφήνουν να χαρείς ας τα καταφέρουμε και δεν με νοιάζει. 

Kαφέ η Βάπτιση


kornilia

Recommended Posts

Εντάξει,θα κάτσω στ'αυγά μου.Λοιπόν,δεν είμαι και τοφάλα,αλλά έχω σύνδρομο ευερέθιστου εντέρου,που σημαίνει πως 9 στις 10 μέρες είμαι πρησμένη.Αλλά έχει και τα καλά του,γιατί έχει τύχει να με εξυπηρετήσουν αμέσως σε δημόσια υπηρεσία,γιατί με πέρασαν για έγκυο!!!:mrgreen::mrgreen::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • glitter

    1649

  • kornilia

    1602

  • cristina112

    1432

  • peny

    1022

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εντάξει,θα κάτσω στ'αυγά μου.Λοιπόν,δεν είμαι και τοφάλα,αλλά έχω σύνδρομο ευερέθιστου εντέρου,που σημαίνει πως 9 στις 10 μέρες είμαι πρησμένη.Αλλά έχει και τα καλά του,γιατί έχει τύχει να με εξυπηρετήσουν αμέσως σε δημόσια υπηρεσία,γιατί με πέρασαν για έγκυο!!!:mrgreen::mrgreen::lol::lol:

ξερεις ποσες φορες εχουν σηκωθει στο λεωφορειο για να κατσω???(κι εγω η μουλαρα καθομαι???:mrgreen:)


BDPcp3.pngUvJVp3.pngEBX2p3.png
Link to comment
Share on other sites

χριστινα μονο κοιλια εχω...μαλλον ειχα γιατι τωρα ολο και κατι απ'ολα παραπανησιο εχω!!!δεν ειμαι παχια ομως.

κορνηλια' date=' ομορφη μικρη τσοπανα...ελα μου ντε?πως θα ειναι οεο???δεν εχω καταληξει ακομη!!!θα δεις 6 ιουνιου...χαχαχα!!![/quote']

εμενα παντως μου αρεσουν οι απλες μαρουλε, οχι ομως με τουλι, αλλα με γαζα και μπορεις αν θες να βαλεις και κανενα μοτιφ στο δεσιμο. θες να σου παραγγειλω αγγελακια; χαχαχα!


XI64p2.png tk60p2.pngRvBSp3.png
Link to comment
Share on other sites

ειδα που λετε κατι τελεια παπουτσια σημερα για το γαμο!!!λευκο λουστρινι peep toe με ασημι πατο.τα ερωτευτηκα!!!

πολυ ωραια ακουγονται! ποσο το μαλλι;


XI64p2.png tk60p2.pngRvBSp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολυ ωραια ακουγονται! ποσο το μαλλι;

89 ευρω. νορμαλ!και ειναι παπουτσι που σιγουρα θα ξαναβαλω. πειραζει ομως που εχω παρει ηδη ενα ζευγαρι?αχ αυτος ο γαμος θα μου στοιχησει ο κουκος αηδονι!!!!


BDPcp3.pngUvJVp3.pngEBX2p3.png
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως μου αρεσουν οι απλες μαρουλε, οχι ομως με τουλι, αλλα με γαζα και μπορεις αν θες να βαλεις και κανενα μοτιφ στο δεσιμο. θες να σου παραγγειλω αγγελακια; χαχαχα!

εχω δει καποια που ειναι οργαντζα στριφτη και στη μεση τουλι.μαλλον αυτη θα κανω.


BDPcp3.pngUvJVp3.pngEBX2p3.png
Link to comment
Share on other sites

ξερεις ποσες φορες εχουν σηκωθει στο λεωφορειο για να κατσω???(κι εγω η μουλαρα καθομαι???:mrgreen:)

Μήπως κι εγώ δεν πήγα μπροστά μπροστά για να με εξυπηρετήσουν και είπα και ευχαριστώ,όταν μου ευχήθηκαν "καλή λευτεριά"???;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμενα παντως μου αρεσουν οι απλες μαρουλε, οχι ομως με τουλι, αλλα με γαζα και μπορεις αν θες να βαλεις και κανενα μοτιφ στο δεσιμο. θες να σου παραγγειλω αγγελακια; χαχαχα!

Τί είναι οι μπομπονιέρες οι μαρουλέ???Με πιάνετε αδιάβαστη...

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι οταν ειναι για τετοιες δουλειες, βαζω την Ελενη στο sling και μπαινω μεσα κανοντας την αδιαφορη. παντα, μα παντα με εξυπηρετουν. με το καροτσι δεν συμβαινει το ιδιο.


XI64p2.png tk60p2.pngRvBSp3.png
Link to comment
Share on other sites

να παραγγειλω τις μπομπο του γαμου' date=' να δω για στολισμο και να παραγγειλουμε τους κηροστατες. α!!!να παρω και τα βαζακια για το γλυκο. αυτα.[/quote']

Αυτά τα βαζάκια που μας έχεις δείξει είναι δείγμα??Γιατί εγώ νόμιζα ότι τα είχες έτοιμα,εκτός από το γλυκό φυσικά.

Και μια και μιλάμε για βαζάκια,σε ρώτησα στο parents,αλλά μετά μπλόκαρε..τα τσόχινα τα αστεράκια που είχατε στα βαζάκια της βαφτιστήρας σου,από πού τα πήρατε??

Link to comment
Share on other sites

να παραγγειλω τις μπομπο του γαμου' date=' να δω για στολισμο και να παραγγειλουμε τους κηροστατες. α!!!να παρω και τα βαζακια για το γλυκο. αυτα.[/quote']

οριστε! εχεις τοσα πραγματα για να ξοδεψεις αυτα τα 90 ευρω!

Τί είναι οι μπομπονιέρες οι μαρουλέ???Με πιάνετε αδιάβαστη...

οι κλασσικη η μπομπονιερα που τη λεμε μαρουλι. ξερεις η ψηλη με το τουλι


XI64p2.png tk60p2.pngRvBSp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...