Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

Kαφέ η Βάπτιση


kornilia

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • glitter

    1649

  • kornilia

    1602

  • cristina112

    1432

  • peny

    1022

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δεν μπορεις να παρεις τη μαμα σου και να κατεβειτε Αθηνα, να μεινετε με το Χαρη;

Δεν το δέχεται η θεία μου.Άσε,είναι μια πονεμένη ιστορία.Και εκτός αυτού, δεν την θέλω και εγώ μαζί μου.Δεν ήταν ακριβώς μάνα,όπως όλες οι φυσιολογικές μανούλες,απ'την άλλη έχω κάνει το χρέος μου ως κόρη με το παραπάνω.

Εδώ μπορούμε να γράφουμε ό,τι άσχετο θέλουμε ή θα μας σουτάρουν??:lol:

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν το ειδε. μακαρι, γιατι δεν ξερω ποτε θα ξανανοιξει το αλλο

Πάνω που ήμουν έτοιμη να πατήσω "καταχώρηση" ενός τεράστιου ποστ.Στο καλύτερο με έκοψαν.Και είπα κι εγώ...τέτοια ώρα για να μπαίνω,όλα θα είναι ΟΚ,αλλά πού...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν το δέχεται η θεία μου.Άσε,είναι μια πονεμένη ιστορία.Και εκτός αυτού, δεν την θέλω και εγώ μαζί μου.Δεν ήταν ακριβώς μάνα,όπως όλες οι φυσιολογικές μανούλες,απ'την άλλη έχω κάνει το χρέος μου ως κόρη με το παραπάνω.

Εδώ μπορούμε να γράφουμε ό,τι άσχετο θέλουμε ή θα μας σουτάρουν??:lol:

γραφε και βλεπουμε...

κι αφου νιωθεις ετσι, γιατι δεν φευγεις;

αντε να σε ντυσουμε νυφουλα κι εσενα!


XI64p2.png tk60p2.pngRvBSp3.png
Link to comment
Share on other sites

αντε, αντε!!!!μιας και θελετε ξενυχι ειπα να κανω μια κουρα ομορφιας να αρχισω να φτιαχνομαι σιγα σιγα για τη μεγαλη μερα, αντε γιατι πολυ τον ειχα παραμελησει τον εαυτο μου τον τελευταιο 1.5 χρονο(αφου εχασα τον αδερφο μου και μετα).ξερω πως εκεινος δε θα ηθελε να ειμαι τοσο ψυχολογικα πεσμενη και αποφασισα να ανεβω λιγακι...αρχικα ψωνιζοντας καλλυντικα, τωρα κανοντας μασκα θαλασσιας αμμου και φυκιων...δε θα ξεχασω ποτε τα λογια του οταν καποια στιγμη ειχα παλι παραμελησει τον εαυτο μου λογω τρεξιματος με το πρωτο παιδι. με εκραξε κανονικοτατα, μου ειχε πει δεν εισαι εσυ, εσυ παντα βαφοσουν και περιποιοσουν τον εαυτο σου. εγινες μανα και τα ξεχασες?ετσι ειπα να σουλουπωθω λιγακι.


BDPcp3.pngUvJVp3.pngEBX2p3.png
Link to comment
Share on other sites

γραφε και βλεπουμε...

κι αφου νιωθεις ετσι, γιατι δεν φευγεις;

αντε να σε ντυσουμε νυφουλα κι εσενα!

Άμα στο αναλύσω,θα μπλοκάρει και το καφέ και μετά θα πρέπει να έρθω στην Αθήνα για να συνεχίσουμε την κουβέντα!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αντε' date=' αντε!!!!μιας και θελετε ξενυχι ειπα να κανω μια κουρα ομορφιας να αρχισω να φτιαχνομαι σιγα σιγα για τη μεγαλη μερα, αντε γιατι πολυ τον ειχα παραμελησει τον εαυτο μου τον τελευταιο 1.5 χρονο(αφου εχασα τον αδερφο μου και μετα).ξερω πως εκεινος δε θα ηθελε να ειμαι τοσο ψυχολογικα πεσμενη και αποφασισα να ανεβω λιγακι...αρχικα ψωνιζοντας καλλυντικα, τωρα κανοντας μασκα θαλασσιας αμμου και φυκιων...δε θα ξεχασω ποτε τα λογια του οταν καποια στιγμη ειχα παλι παραμελησει τον εαυτο μου λογω τρεξιματος με το πρωτο παιδι. με εκραξε κανονικοτατα, μου ειχε πει δεν εισαι εσυ, εσυ παντα βαφοσουν και περιποιοσουν τον εαυτο σου. εγινες μανα και τα ξεχασες?ετσι ειπα να σουλουπωθω λιγακι.[/quote']

τι λες τωρα! μονο στη σκεψη οτι μπορει να χασω την αδερφη μου τρελλαινομαι! να εισαι καλα κοριτσι μου και να τον θυμασαι. καλα κανεις και σκεφτεσαι θετικα τωρα. εχεις και δυο παιδια που σε χρειαζονται γερη και στις επαλξεις.


XI64p2.png tk60p2.pngRvBSp3.png
Link to comment
Share on other sites

χριστινακι και τι θα κανεις' date=' θα φυγεις καποια στιγμη απο τη μητερα σου?[/quote']

Καλέ,τί ψάχνεις βραδιάτικα??1000 καυγάδες έχω κάνει γι'αυτό το θέμα.

Άντε να βάλουμε καμιά μάσκα όλες μαζί,να πάνε κάτω τα φαρμάκια.Εγώ έχω κάτι τέλειες από τα Fresh Line.Στο ψυγείο τις φυλάω!!

Link to comment
Share on other sites

Άμα στο αναλύσω,θα μπλοκάρει και το καφέ και μετά θα πρέπει να έρθω στην Αθήνα για να συνεχίσουμε την κουβέντα!!!:lol:

καλα μην το αναλυσεις σ' εμας. κανε μια σοβαρη κουβεντα με τον εαυτο σου και παρε γρηγορα αποφασεις με γνωμονα το δικο σου συμφερον. ο καιρος περναει κοριτσι μου και κανεις δεν προκειται να σου δωσει βραβειο για τη ζωη που θυσιασες.

ποια ειμαι; η Μιρελλα Παπαοικονομου;


XI64p2.png tk60p2.pngRvBSp3.png
Link to comment
Share on other sites

τωρα που με ξαγρυπνησατε θα το κοψεις?:)

Έλα...αφού κατά βάθος το τραβάει ο οργανισμός σου!!!Δεν μπορούσες να πας για ύπνο και να ξέρεις ότι το γλέντι φουντώνει!!!

Λοιπόν,όσο βλέπω την κοιλίτσα σου στο avatar,τόσο πιο πολλές ομοιότητες βρίσκω με την δική μου!!Μόνο που η δική μου δεν έχει μωράκι μέσα!!!Κατά τα άλλα,σαν δίδυμες είναι!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...