Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Eflenew είπε:

      Και οι 2 Τετάρτη είμαστε! Εύχομαι να έχουμε διπλασιασμους!!! Καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος και τις σκέψεις που έχετε. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή και την προσευχή μας. 

      Είναι η 8η εμβρυομεταφορά μου! Μακάρι να έχω διπλασιασμο την Τετάρτη. 17η ε? Πέρασες πολλά και συ...έχεις άλλο παιδάκι? Εγώ όχι.

      Σε ποιο κέντρο είσαι;;

      Μακάρι να τα καταφέρουμε το θέλουμε τόσο πολύ σαν όνειρο το βλέπω απλά όλα αυτά δεν σε αφήνουν να χαρείς ας τα καταφέρουμε και δεν με νοιάζει. 

Kαφέ η Βάπτιση


kornilia

Recommended Posts

εγω παλι οταν ειναι για τετοιες δουλειες, βαζω την Ελενη στο sling και μπαινω μεσα κανοντας την αδιαφορη. παντα, μα παντα με εξυπηρετουν. με το καροτσι δεν συμβαινει το ιδιο.

Σωστό κι αυτό,απλά δεν μου βρίσκεται παιδί πρόχειρο,οπότε θα συνεχίσω το κόλπο με την κοιλιά!Αν και τώρα που θα βγάλω την χολή,πιστεύω πως θα χάσω κανένα κιλάκι...έτσι μου υποσχέθηκαν τα κορίτσια που έχουν ήδη χειρουργηθεί!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • glitter

    1649

  • kornilia

    1602

  • cristina112

    1432

  • peny

    1022

Περισσότερες δημοσιεύσεις

η μανα μου τη λεει ετσι και το κολλησα κι εγω.

Χριστινα-Αθηναια εχεις καμμια φωτο να μας δειξεις;

εσυ θα τις φτιαξεις ή θα τις παρεις ετοιμες;


XI64p2.png tk60p2.pngRvBSp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα βαζάκια που μας έχεις δείξει είναι δείγμα??Γιατί εγώ νόμιζα ότι τα είχες έτοιμα,εκτός από το γλυκό φυσικά.

Και μια και μιλάμε για βαζάκια,σε ρώτησα στο parents,αλλά μετά μπλόκαρε..τα τσόχινα τα αστεράκια που είχατε στα βαζάκια της βαφτιστήρας σου,από πού τα πήρατε??

τα αστερακια τα πηραμε απο τον νικολη. εχει και στη θεσσαλονικη απ'οτι ξερω και εχει παρα πολλα σχεδια. τα βαζακια τα δικα μας θα ειναι στρογγυλα, δε μπορω να τα ετοιμασω αν δε μπει το γλυκο.


BDPcp3.pngUvJVp3.pngEBX2p3.png
Link to comment
Share on other sites

τα αστερακια τα πηραμε απο τον νικολη. εχει και στη θεσσαλονικη απ'οτι ξερω και εχει παρα πολλα σχεδια. τα βαζακια τα δικα μας θα ειναι στρογγυλα' date=' δε μπορω να τα ετοιμασω αν δε μπει το γλυκο.[/quote']

Θυμάσαι πόσο περίπου κόστισαν??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η μανα μου τη λεει ετσι και το κολλησα κι εγω.

Χριστινα-Αθηναια εχεις καμμια φωτο να μας δειξεις;

εσυ θα τις φτιαξεις ή θα τις παρεις ετοιμες;

θα τις παρω ετοιμες μιας και μου ερχεται σχεδον το ιδιο σαν υλικα εαν τις φτιαξω εγω. ασε που δεν εχω χρονο, αρχιζω παλι δουλεια απο δευτερα.


BDPcp3.pngUvJVp3.pngEBX2p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ σας φιλώ γλυκά,παίρνω την κοιλιά μου και αποχωρώ...Η τελευταία που θα αντέξει να μείνει,θα κερδίσει μπομπονιέρα-μαρούλι.Προσοχή...θα σας τσεκάρω αύριο!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σας φιλώ γλυκά,παίρνω την κοιλιά μου και αποχωρώ...Η τελευταία που θα αντέξει να μείνει,θα κερδίσει μπομπονιέρα-μαρούλι.Προσοχή...θα σας τσεκάρω αύριο!!!

καληνυχτα! σμουτς!


XI64p2.png tk60p2.pngRvBSp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...