Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Εξωσωματική


Recommended Posts

Καλησπέρα είναι η πρώτη φορά που γράφω Κ θα ήθελα την γνώμη σας, αν έχετε παρόμοιες εμπειρίες έχουμε κάνει όλες της εξέτασης για το θέμα του παιδιού Κ μάθαμε ότι έχει πρόβλημα ο άντρας μου με το σπέρμα του 7.500εκατομμυρια μόνο, πάμε σε γιατρούς Κ μας λένε μόνο εξωσωματική τα έχουμε όλα έτοιμα Κ είναι να ξεκινήσουμε τον επόμενο μήνα. έχουμε αποφασιση να πάμε στον Κ Ψαθα. Τι γνώμη έχετε?? Φυσικά έχουμε πάρει 3 γνώμες από γιατρούς Κ όλοι μας είπαν για εξωσωματική Κ όλοι θεωρούν θετικό το αποτέλεσμα λόγο ηλικίας είμαι 32ετων Κ επειδή δεν έχω εγώ κάποιο πρόβλημα αλλά μόνο ο σύζυγος!! Εχω ξεκίνηση Ήδη Κ ανχωνομαι χωρίς να έχουμε ξεκινήσει. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Marinela86 είπε:

Καλησπέρα είναι η πρώτη φορά που γράφω Κ θα ήθελα την γνώμη σας, αν έχετε παρόμοιες εμπειρίες έχουμε κάνει όλες της εξέτασης για το θέμα του παιδιού Κ μάθαμε ότι έχει πρόβλημα ο άντρας μου με το σπέρμα του 7.500εκατομμυρια μόνο, πάμε σε γιατρούς Κ μας λένε μόνο εξωσωματική τα έχουμε όλα έτοιμα Κ είναι να ξεκινήσουμε τον επόμενο μήνα. έχουμε αποφασιση να πάμε στον Κ Ψαθα. Τι γνώμη έχετε?? Φυσικά έχουμε πάρει 3 γνώμες από γιατρούς Κ όλοι μας είπαν για εξωσωματική Κ όλοι θεωρούν θετικό το αποτέλεσμα λόγο ηλικίας είμαι 32ετων Κ επειδή δεν έχω εγώ κάποιο πρόβλημα αλλά μόνο ο σύζυγος!! Εχω ξεκίνηση Ήδη Κ ανχωνομαι χωρίς να έχουμε ξεκινήσει. 

Όταν λες όλοι θεωρούν θετικό τι εννοείς; Ότι σου λένε ότι θα πετύχεις 100%???  Δεν υπάρχει αυτό το ποσοστό στην εξωσωματική...σίγουρα ως ηλικία έχεις μεγάλο ποσοστό αλλά παίζουν πολλά ρόλο..εγώ 32 ήμουν ανεξηγητα υπογονιμη κ χρειαστηκα 4 προσπάθειες..δε σου λέω ότι θα χρειαστείς τόσες απλά μη σου φουσκώνουν τα μυαλά..

Εξετάσεις έχεις κάνει ανοσολογικές αιματολογικές βιταμίνες υστεροσκοπηση κτλ;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , island1 είπε:

Όταν λες όλοι θεωρούν θετικό τι εννοείς; Ότι σου λένε ότι θα πετύχεις 100%???  Δεν υπάρχει αυτό το ποσοστό στην εξωσωματική...σίγουρα ως ηλικία έχεις μεγάλο ποσοστό αλλά παίζουν πολλά ρόλο..εγώ 32 ήμουν ανεξηγητα υπογονιμη κ χρειαστηκα 4 προσπάθειες..δε σου λέω ότι θα χρειαστείς τόσες απλά μη σου φουσκώνουν τα μυαλά..

Εξετάσεις έχεις κάνει ανοσολογικές αιματολογικές βιταμίνες υστεροσκοπηση κτλ;

Πολύ μεγάλο πόσοστο επιτυχίας λόγο ηλικίας Κ λόγο του ότι δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα είναι ανοιχτές η σαλπιγγες, ναι έχω κάνει όλες της εξέτασης Κ ήταν όλες καλες απλά μου έχει δώσει βιταμίνες που βοηθάνε!!! Επίσης Το ερώτημα μου ήταν πιο είναι το ιδανικό να έχει η γυναίκα η ο άντρας πρόβλημα Κ η απάντηση του ήταν ότι ο άντρας αν η γυναίκα δεν έχει κάποιο θέμα όλα φτιάχνονται!! Να σου ζήσει το μωράκι σου Κ να το χαίρεσαι. Με τη βοήθεια του Θεού Κ της επιστήμης θεωρώ ότι όλα φτιάχνονται. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Marinela86 είπε:

Πολύ μεγάλο πόσοστο επιτυχίας λόγο ηλικίας Κ λόγο του ότι δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα είναι ανοιχτές η σαλπιγγες, ναι έχω κάνει όλες της εξέτασης Κ ήταν όλες καλες απλά μου έχει δώσει βιταμίνες που βοηθάνε!!! Επίσης Το ερώτημα μου ήταν πιο είναι το ιδανικό να έχει η γυναίκα η ο άντρας πρόβλημα Κ η απάντηση του ήταν ότι ο άντρας αν η γυναίκα δεν έχει κάποιο θέμα όλα φτιάχνονται!! Να σου ζήσει το μωράκι σου Κ να το χαίρεσαι. Με τη βοήθεια του Θεού Κ της επιστήμης θεωρώ ότι όλα φτιάχνονται. 

Ευχαριστώ με το καλό κι εσύ...έλα στο θέμα εξωσωματική εκεί είμαστε πολλες

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , island1 είπε:

Ευχαριστώ με το καλό κι εσύ...έλα στο θέμα εξωσωματική εκεί είμαστε 

Βοήθησε με δε το πολύ ξέρω,  σε αυτό το θέμα δε γράφω?? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 28/2/2019 at 7:22 ΜΜ, Marinela86 είπε:

Καλησπέρα είναι η πρώτη φορά που γράφω Κ θα ήθελα την γνώμη σας, αν έχετε παρόμοιες εμπειρίες έχουμε κάνει όλες της εξέτασης για το θέμα του παιδιού Κ μάθαμε ότι έχει πρόβλημα ο άντρας μου με το σπέρμα του 7.500εκατομμυρια μόνο, πάμε σε γιατρούς Κ μας λένε μόνο εξωσωματική τα έχουμε όλα έτοιμα Κ είναι να ξεκινήσουμε τον επόμενο μήνα. έχουμε αποφασιση να πάμε στον Κ Ψαθα. Τι γνώμη έχετε?? Φυσικά έχουμε πάρει 3 γνώμες από γιατρούς Κ όλοι μας είπαν για εξωσωματική Κ όλοι θεωρούν θετικό το αποτέλεσμα λόγο ηλικίας είμαι 32ετων Κ επειδή δεν έχω εγώ κάποιο πρόβλημα αλλά μόνο ο σύζυγος!! Εχω ξεκίνηση Ήδη Κ ανχωνομαι χωρίς να έχουμε ξεκινήσει. 

Καλησπέρα! Έχουμε αντίστοιχο πρόβλημα με το σπερμα του άντρα μου λόγω κιρσοκηλης. Μάλιστα οι τιμές έπεσαν δραματικα σε λίγους μήνες παρά το ότι έπαιρνε βιταμίνες. Κ για εμάς η μόνη λύση είναι η εξωσωματική. Είχα κ εγω στο μυαλό μου τον Ψαθά αλλά ο Γυναικολογος μου με απέτρεψε επειδή η μονάδα του Ιασώ είναι νεοσύστατη χωρίς μακρά εμπειρία. Από όσο έψαξα τα τοπ ονόματα είναι ο παντος (που όμως μάλλον έχει απότομη συμπεριφορά), ο μαντουδης κ ο γιανναρης. Εγω σκέφτομαι να κάνω διερευνητικά ραντεβού σίγουρα σε δυο πριν αποφασίσω! Εμείς ήμασταν και οι δυο 34 αλλά δεν νομίζω ότι είναι η ηλικία της γυναίκας το πρόβλημα στην περίπτωση μας. Καλη επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zygoudaki είπε:

Καλησπέρα! Έχουμε αντίστοιχο πρόβλημα με το σπερμα του άντρα μου λόγω κιρσοκηλης. Μάλιστα οι τιμές έπεσαν δραματικα σε λίγους μήνες παρά το ότι έπαιρνε βιταμίνες. Κ για εμάς η μόνη λύση είναι η εξωσωματική. Είχα κ εγω στο μυαλό μου τον Ψαθά αλλά ο Γυναικολογος μου με απέτρεψε επειδή η μονάδα του Ιασώ είναι νεοσύστατη χωρίς μακρά εμπειρία. Από όσο έψαξα τα τοπ ονόματα είναι ο παντος (που όμως μάλλον έχει απότομη συμπεριφορά), ο μαντουδης κ ο γιανναρης. Εγω σκέφτομαι να κάνω διερευνητικά ραντεβού σίγουρα σε δυο πριν αποφασίσω! Εμείς ήμασταν και οι δυο 34 αλλά δεν νομίζω ότι είναι η ηλικία της γυναίκας το πρόβλημα στην περίπτωση μας. Καλη επιτυχία!

Εγώ έκανα 3 στον Μαντούδη...πέτυχα στις 2 αλλά παλλινδρομες..έφυγα κ πήγα στον Τζεφερακο στο Ρέα όπου έκανα την κόρη μου..μετά είχα πάλι παλλινδρομη κ τέλος της άλλης βδομάδας θα κάνω εμβριομεταφορα τελευταία για αδερφάκι ..εάν γύριζε ο χρόνος πίσω δεν θα πήγαινα στον Μαντούδη...μόνη μου έψαξα τα πάντα εκείνος αρκέστηκε στο είσαι ανεξήγητα υπογονιμη θα κάνεις μωρό κάνεις καλά εμβρια .ούτε απ' έξω δε θα περνούσα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, island1 είπε:

Εγώ έκανα 3 στον Μαντούδη...πέτυχα στις 2 αλλά παλλινδρομες..έφυγα κ πήγα στον Τζεφερακο στο Ρέα όπου έκανα την κόρη μου..μετά είχα πάλι παλλινδρομη κ τέλος της άλλης βδομάδας θα κάνω εμβριομεταφορα τελευταία για αδερφάκι ..εάν γύριζε ο χρόνος πίσω δεν θα πήγαινα στον Μαντούδη...μόνη μου έψαξα τα πάντα εκείνος αρκέστηκε στο είσαι ανεξήγητα υπογονιμη θα κάνεις μωρό κάνεις καλά εμβρια .ούτε απ' έξω δε θα περνούσα 

Καλησπέρα εγώ λίγο που το έψαξα για τον ψαθα έχει πολλές επιτυχίες όσο για το κέντρο του ιασω δεν ξέρω κάτι, παντός σαν άνθρωπος Κ γιατρός είναι πολύ θετικοτατος Κ ευγενεστατος. Όσο για την ηλικία δεν νομίζω ότι επηρεάζει αλλά σίγουρα όσο μικρότερες τόσο πιο( γονιμες.. Γνώμη μου) 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, island1 είπε:

Εγώ έκανα 3 στον Μαντούδη...πέτυχα στις 2 αλλά παλλινδρομες..έφυγα κ πήγα στον Τζεφερακο στο Ρέα όπου έκανα την κόρη μου..μετά είχα πάλι παλλινδρομη κ τέλος της άλλης βδομάδας θα κάνω εμβριομεταφορα τελευταία για αδερφάκι ..εάν γύριζε ο χρόνος πίσω δεν θα πήγαινα στον Μαντούδη...μόνη μου έψαξα τα πάντα εκείνος αρκέστηκε στο είσαι ανεξήγητα υπογονιμη θα κάνεις μωρό κάνεις καλά εμβρια .ούτε απ' έξω δε θα περνούσα

Με το καλο τα εμβρυακια σου κορίτσι !!!

 Εγω οπως ξέρεις ειμαι αλλου, αλλα μηπως μπορείς να μου γράψεις σε μήνυμα ποσο κοστίζει η εξωσωματική στον δικό σου;

 Αν ξανάποτυχω αυτόν εχω σκοπό να επισκεφτώ.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 28/2/2019 at 10:25 ΜΜ, Marinela86 είπε:

Πολύ μεγάλο πόσοστο επιτυχίας λόγο ηλικίας Κ λόγο του ότι δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα είναι ανοιχτές η σαλπιγγες, ναι έχω κάνει όλες της εξέτασης Κ ήταν όλες καλες απλά μου έχει δώσει βιταμίνες που βοηθάνε!!! Επίσης Το ερώτημα μου ήταν πιο είναι το ιδανικό να έχει η γυναίκα η ο άντρας πρόβλημα Κ η απάντηση του ήταν ότι ο άντρας αν η γυναίκα δεν έχει κάποιο θέμα όλα φτιάχνονται!! Να σου ζήσει το μωράκι σου Κ να το χαίρεσαι. Με τη βοήθεια του Θεού Κ της επιστήμης θεωρώ ότι όλα φτιάχνονται. 

Για να μιλήσουμε με πραγματικά νούμερα η εξωσωματική δεν έχει πολλές περισσότερες πιθανότητες από την φυσικολογική σύλληψη (εφόσον λύνεις  το πρόβλημα με την εξωσωματική), από την στιγμή που το έμβρυο θα μπει στην μήτρα και έπειτα οι πιθανότητες να πετύχεις εγκυμοσύνη είναι 30-40% ..και μάλιστα μου έχει μείνει αξέχαστο όταν εμένα ο εξωσωματικός μου μου είχε πει πως το 40% το δίνουν για καθαρά ψυχολογικούς λόγους, το πραγματικό ποσοστό επιτυχίας είναι 30%. (ήμουν 33 τότε).  Μην αφήνεις να σου φουσκώνουν τα μυαλά, εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά και να είναι η πρώτη σας και η τυχερή προσπάθεια, όμως καλό είναι να έχεις μία ιδέα με το τι συμβαίνει πραγματικά, σε σχέση με το τι παρουσιάζουν οι γιατροί.

On 2/3/2019 at 12:57 ΜΜ, Zygoudaki είπε:

Καλησπέρα! Έχουμε αντίστοιχο πρόβλημα με το σπερμα του άντρα μου λόγω κιρσοκηλης. Μάλιστα οι τιμές έπεσαν δραματικα σε λίγους μήνες παρά το ότι έπαιρνε βιταμίνες. Κ για εμάς η μόνη λύση είναι η εξωσωματική. Είχα κ εγω στο μυαλό μου τον Ψαθά αλλά ο Γυναικολογος μου με απέτρεψε επειδή η μονάδα του Ιασώ είναι νεοσύστατη χωρίς μακρά εμπειρία. Από όσο έψαξα τα τοπ ονόματα είναι ο παντος (που όμως μάλλον έχει απότομη συμπεριφορά), ο μαντουδης κ ο γιανναρης. Εγω σκέφτομαι να κάνω διερευνητικά ραντεβού σίγουρα σε δυο πριν αποφασίσω! Εμείς ήμασταν και οι δυο 34 αλλά δεν νομίζω ότι είναι η ηλικία της γυναίκας το πρόβλημα στην περίπτωση μας. Καλη επιτυχία!

Αυτό που σου είπε ο γιατρός σου για τον Ψαθά και το ιασώ πρώτη φορά το ακούω, το αντίθετο μάλιστα, έχω ακούσει τα καλύτερα και  κυρίως για τον Ψαθά (εγώ ήμουν σε άλλο κέντρο) Να επιλέξεις τον γιατρό και το κέντρο που κάνει σε εσένα, μίλα με κοπέλες να σου πουν για την εμπειρία τους για κάποιο κέντρο που σε ενδιαφέρει όμως η επιλογή θα είναι καθαρά δική σου, να έχεις στον νου σου πως για την κάθε μία ο καλύτερος γιατρός είναι αυτός που την  βοήθησε να γίνει μητέρα, οπότε αυτός που για την μία είναι ο Θεός για εμένα μπορεί να είναι ο λόγος αποτυχίας και το αντίθετο.

  • Μου αρέσει 1

 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Zygoudaki θα διαφωνησω για το Ιασω και για τον Ψαθα , και προσωπικα και απο ψαξιμο και απο γνωστες , το Ιασω διαθετει  πολυ καλο εργαστηριο και εμβρυολογους ! 

Φυσικα εσυ θα ψαξεις το καλυτερο για σενα και εκει που νιωθεις εσυ καλα ! Να ξερεις οτι γενικα υπαρχει και μια καθοδηγηση των ιατρων αναλογα που παιρνουν και αυτοι ποσοστα κλπ 

Για τον Μαντουδη και εγω ειμαι αρνητικη , θα συμφωνησω με την κοπελα που το ειπε .

Οπως επισης και για τα ποσοστα , ειναι ετσι οπως παραπανω η κοπελα , και θα συνφωνησω ! 

Ευχομαι ολα να πανε κατευχην και γρηγορα εγκυουλα...

Link to comment
Share on other sites

On 2/3/2019 at 5:52 ΜΜ, Marinela86 είπε:

Καλησπέρα εγώ λίγο που το έψαξα για τον ψαθα έχει πολλές επιτυχίες όσο για το κέντρο του ιασω δεν ξέρω κάτι, παντός σαν άνθρωπος Κ γιατρός είναι πολύ θετικοτατος Κ ευγενεστατος. Όσο για την ηλικία δεν νομίζω ότι επηρεάζει αλλά σίγουρα όσο μικρότερες τόσο πιο( γονιμες.. Γνώμη μου) 

Όλοι οι γιατροί...οι περισσοτεροι τουλάχιστον έχουν επιτυχίες στο ενεργητικό τους. Εγώ τον έιχα τον Ψαθά γυναικολόγο κ έπειτα εξωσωματικό. Πλέον όμως δεν με καλύπτει κ θα τον αλλάξω. Αυτό που μπορώ να σου πώ μόνο είναι ότι κράτα μικρό καλάθι. Κανένας γιατρός είτε λόγω ηλικίας είτε οτιδήποτε αλλο δεν μπορεί να σου εγγυηθεί την επιτυχία. Δεν είναι Θεός. Κ όχι μόνο για τον Ψαθά για τον οποιοδήποτε γιατρό. Είναι αυτό που είπε @kotsifikos. Καλός είναι αυτός που έχεις γίνει μάνα ή τουλάχιστον σου έχει βρει το πρόβλημα που άλλοι δεν στο έβρισκαν.

On 2/3/2019 at 12:57 ΜΜ, Zygoudaki είπε:

Καλησπέρα! Έχουμε αντίστοιχο πρόβλημα με το σπερμα του άντρα μου λόγω κιρσοκηλης. Μάλιστα οι τιμές έπεσαν δραματικα σε λίγους μήνες παρά το ότι έπαιρνε βιταμίνες. Κ για εμάς η μόνη λύση είναι η εξωσωματική. Είχα κ εγω στο μυαλό μου τον Ψαθά αλλά ο Γυναικολογος μου με απέτρεψε επειδή η μονάδα του Ιασώ είναι νεοσύστατη χωρίς μακρά εμπειρία. Από όσο έψαξα τα τοπ ονόματα είναι ο παντος (που όμως μάλλον έχει απότομη συμπεριφορά), ο μαντουδης κ ο γιανναρης. Εγω σκέφτομαι να κάνω διερευνητικά ραντεβού σίγουρα σε δυο πριν αποφασίσω! Εμείς ήμασταν και οι δυο 34 αλλά δεν νομίζω ότι είναι η ηλικία της γυναίκας το πρόβλημα στην περίπτωση μας. Καλη επιτυχία!

Η μονάδα πληροφοριακά όπως κ του Μητέρα που είναι ίδιες πλέον θεωρούνται  απο τις καλύτερες από θεμα εμβρυολογικού κ μηχανημάτων. οπως έχω ακούσει πολύ καλά και για του Ρεά αν κ δεν εχω εμπειρία. Να τα κανεις τα ραντεβού σου κ ακομα περισσοτερα. 


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, nadiaki165 είπε:

Όλοι οι γιατροί...οι περισσοτεροι τουλάχιστον έχουν επιτυχίες στο ενεργητικό τους. Εγώ τον έιχα τον Ψαθά γυναικολόγο κ έπειτα εξωσωματικό. Πλέον όμως δεν με καλύπτει κ θα τον αλλάξω. Αυτό που μπορώ να σου πώ μόνο είναι ότι κράτα μικρό καλάθι. Κανένας γιατρός είτε λόγω ηλικίας είτε οτιδήποτε αλλο δεν μπορεί να σου εγγυηθεί την επιτυχία. Δεν είναι Θεός. Κ όχι μόνο για τον Ψαθά για τον οποιοδήποτε γιατρό. Είναι αυτό που είπε @kotsifikos. Καλός είναι αυτός που έχεις γίνει μάνα ή τουλάχιστον σου έχει βρει το πρόβλημα που άλλοι δεν στο έβρισκαν.

Η μονάδα πληροφοριακά όπως κ του Μητέρα που είναι ίδιες πλέον θεωρούνται  απο τις καλύτερες από θεμα εμβρυολογικού κ μηχανημάτων. οπως έχω ακούσει πολύ καλά και για του Ρεά αν κ δεν εχω εμπειρία. Να τα κανεις τα ραντεβού σου κ ακομα περισσοτερα. 

Θα συμφωνησω , για το Ιασω και Μητερα ναι ειναι πλεον ενα , και θεωρουνται πολυ καλα ! Για τον Ψαθα , οκ δεν ειναι θεος , οπως και ισχυει γενικως , ναι μεν πετυχα μαζι του ασχετα που παλινδρομησεε (  τυχαιο) αλλα γενικα με καλυπτει τουλαχιστον μεχρι στιγμης ! Ειναι να ταιριαζουμε με τον γιατρο , και θα συμφωνησω η καθε μια εχει καλο γιατρο εκει που πετυχε κλπ , ελει ψαξιμο και πας εκει που νιωθεις καλα ...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , tweetiee είπε:

Θα συμφωνησω , για το Ιασω και Μητερα ναι ειναι πλεον ενα , και θεωρουνται πολυ καλα ! Για τον Ψαθα , οκ δεν ειναι θεος , οπως και ισχυει γενικως , ναι μεν πετυχα μαζι του ασχετα που παλινδρομησεε (  τυχαιο) αλλα γενικα με καλυπτει τουλαχιστον μεχρι στιγμης ! Ειναι να ταιριαζουμε με τον γιατρο , και θα συμφωνησω η καθε μια εχει καλο γιατρο εκει που πετυχε κλπ , ελει ψαξιμο και πας εκει που νιωθεις καλα ...

Κ εγώ πέτυχα με την πρώτη κ παλλινδρομησε στην 8η βδομάδα.η δεύτερη βιοχημική κ η Τρίτη μηδενική.κ επειδή δεν συμφωνούμε καθόλου για την συνέχεια σταμάτησα.αλλα αυτό είναι για την κάθε μια διαφορετικό γτ είναι κ διαφορετικές περιπτώσεις.


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , nadiaki165 είπε:

Κ εγώ πέτυχα με την πρώτη κ παλλινδρομησε στην 8η βδομάδα.η δεύτερη βιοχημική κ η Τρίτη μηδενική.κ επειδή δεν συμφωνούμε καθόλου για την συνέχεια σταμάτησα.αλλα αυτό είναι για την κάθε μια διαφορετικό γτ είναι κ διαφορετικές περιπτώσεις.

Ετσι ακριβως !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...