Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

Ωραια ιδεα!!αλλα νομιζω οσο περνα ο καιρος κ η πητ κ το φυλο μπορει να αλλαξει!!χαχα

Κανω εγω την αρχη κ ας ειμαι η τελευταια..θα τα συγκεντρωσω εγω αν θελετε..μου αρεσουν κατι τετοια..καλυτερα να γραφετε μονο πητ κ φυλο στο μνμ σας κ τπτ αλλο για ναναι συντομο

 

Πητ 31/3  κοριτσακι???

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Kathrin17 είπε:

Ωραια ιδεα!!αλλα νομιζω οσο περνα ο καιρος κ η πητ κ το φυλο μπορει να αλλαξει!!χαχα

Κανω εγω την αρχη κ ας ειμαι η τελευταια..θα τα συγκεντρωσω εγω αν θελετε..μου αρεσουν κατι τετοια..καλυτερα να γραφετε μονο πητ κ φυλο στο μνμ σας κ τπτ αλλο για ναναι συντομο

 

Πητ 31/3  κοριτσακι???

Πητ 13/3  αγορι!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Τι κανετε; εμένα το κρύωμα καλά κρατεί. Πήγα στο φαρμακείο να πάρω τπτ να ανακουφιστω και να ανασάνω και μου είπαν το μόνο που επιτρέπεται είναι φυσιολογικός όρος..  τπτ άλλο :( οπότε απλά περιμένω να περάσει. Τελικα κορίτσια άλλαξε σε καμία η Πητ μετά την αυχενικη; εμένα από 28 είναι 23 Μαρτίου αλλά δεν ρώτησα τον γιατρό αν όντως υπολογίζω αυτή.. 

11 ώρες πρίν, AMAL04 είπε:

Πητ 13/3  αγορι!!! 

23/3 κοριτσι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, asda είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Τι κανετε; εμένα το κρύωμα καλά κρατεί. Πήγα στο φαρμακείο να πάρω τπτ να ανακουφιστω και να ανασάνω και μου είπαν το μόνο που επιτρέπεται είναι φυσιολογικός όρος..  τπτ άλλο :( οπότε απλά περιμένω να περάσει. Τελικα κορίτσια άλλαξε σε καμία η Πητ μετά την αυχενικη; εμένα από 28 είναι 23 Μαρτίου αλλά δεν ρώτησα τον γιατρό αν όντως υπολογίζω αυτή.. 

23/3 κοριτσι

Καλημέρα κορίτσι μου κ περαστικά σου!!! Ούτε ένα βιξ δεν επιτρέπεται να ανοίξει λίγο η ανάσα σου; Εμένα όχι η ημερομηνία μου δεν άλλαξε στην αυχενική.. 

Link to comment
Share on other sites

Μανουλα          ΠΗΤ         

Murtw.st            9/3           αγορακι     (16-18/2)

AMAL04            13/3         αγορακι

Φιλενια             19/3         κοριτσακι??

asda                  23/3          κοριτσακι

teta2                  28/3         κοριτσακι

Kathrin17          31/3        κοριτσακι??

 

ALEX210              ??          αγορακι

Ζουζουνιαααα2  ??          2κοριτσακια

 

 

 

Κοριτσια μου προσπαθησα..θελει μερικες βελτιωσεις ακομη που θα τις κανω αργοτερα..το ανεβασα για να παρετε μια γευση!!!αν εχετε καμια ιδεα να γινει πιο ωρσιο πειτε...οποια θελει κ μπορει να το φτιαξει πιο ωραιο,εννοειται δεν υπαρχει προβλημα να το αλλαξει!!

  • Μου αρέσει 6

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kathrin17 είπε:

Μανουλα          ΠΗΤ         

Murtw.st            9/3           αγορακι     (16-18/2)

AMAL04            13/3         αγορακι

Φιλενια             19/3         κοριτσακι??

asda                  23/3          κοριτσακι

teta2                  28/3         κοριτσακι

Kathrin17          31/3        κοριτσακι??

 

ALEX210              ??          αγορακι

Ζουζουνιαααα2  ??          2κοριτσακια

 

 

 

Κοριτσια μου προσπαθησα..θελει μερικες βελτιωσεις ακομη που θα τις κανω αργοτερα..το ανεβασα για να παρετε μια γευση!!!αν εχετε καμια ιδεα να γινει πιο ωρσιο πειτε...οποια θελει κ μπορει να το φτιαξει πιο ωραιο,εννοειται δεν υπαρχει προβλημα να το αλλαξει!!

Είναι σούπερ!!!!! Με το καλό κορίτσια μου!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kathrin17 είπε:

Μανουλα          ΠΗΤ         

Murtw.st            9/3           αγορακι     (16-18/2)

AMAL04            13/3         αγορακι

Φιλενια             19/3         κοριτσακι??

asda                  23/3          κοριτσακι

teta2                  28/3         κοριτσακι

Kathrin17          31/3        κοριτσακι??

 

ALEX210              ??          αγορακι

Ζουζουνιαααα2  ??          2κοριτσακια

 

 

 

Κοριτσια μου προσπαθησα..θελει μερικες βελτιωσεις ακομη που θα τις κανω αργοτερα..το ανεβασα για να παρετε μια γευση!!!αν εχετε καμια ιδεα να γινει πιο ωρσιο πειτε...οποια θελει κ μπορει να το φτιαξει πιο ωραιο,εννοειται δεν υπαρχει προβλημα να το αλλαξει!!

Τέλειο είναι!!!! Ευχαριστούμε πολύ!!

1 ώρα πρίν, Murtw.st είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου κ περαστικά σου!!! Ούτε ένα βιξ δεν επιτρέπεται να ανοίξει λίγο η ανάσα σου; Εμένα όχι η ημερομηνία μου δεν άλλαξε στην αυχενική.. 

Ναι βίξ μπορώ αλλά με τέτοιο μπούκωμα δεν μου κάνει κάτι.. πήρα τον όρο της μικρής και τώρα κατάλαβα γιατί μεγαλώνοντας δεν πολυθελει να της κάνω. Δεν το ειχα δοκιμασει ποτε στον εαυτο μου.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου οπως βλεπετε εφτιαξα κ υπογραφη συμφωνα με την βδομαδα κυησης..ρωτησα αλλες μανουλες κ μου ειπαν πως γινεται..αν σας αρεσει κ σας ενδιαφερει ευχαριστως να σας πω...

Φιλακια στις κοιλιτσες!!!

  • Μου αρέσει 1

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μανουλα          ΠΗΤ         

Murtw.st            9/3           αγορακι  (16-18/2)

AMAL04            13/3         αγορακι

ALEX210           16/3         αγορακι         

Φιλενια             19/3         κοριτσακι??

asda                  23/3          κοριτσακι

teta2                  28/3         κοριτσακι

Nackt                 29/3              ??    

Kathrin17          31/3        κοριτσακι??

 

Ζουζουνιαααα2  ??          2κοριτσακια


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Kathrin17 είπε:

Κοριτσια μου οπως βλεπετε εφτιαξα κ υπογραφη συμφωνα με την βδομαδα κυησης..ρωτησα αλλες μανουλες κ μου ειπαν πως γινεται..αν σας αρεσει κ σας ενδιαφερει ευχαριστως να σας πω...

Φιλακια στις κοιλιτσες!!!

Εγώ θέλωωω!είχα ψάξει τις προάλλες αλλά ούτε καν δεν τα κατάφερα...

 

Επίσης..κάνατε και για κυστική ίνωση εξέταση;


V2Nop3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Kathrin17 είπε:

Κοριτσια μου οπως βλεπετε εφτιαξα κ υπογραφη συμφωνα με την βδομαδα κυησης..ρωτησα αλλες μανουλες κ μου ειπαν πως γινεται..αν σας αρεσει κ σας ενδιαφερει ευχαριστως να σας πω...

Φιλακια στις κοιλιτσες!!!

Τι είναι αυτό... Για πες μας; δεν έχω ιδέα!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...