Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

Just now, Nackt είπε:

Εγώ θέλωωω!είχα ψάξει τις προάλλες αλλά ούτε καν δεν τα κατάφερα...

 

Επίσης..κάνατε και για κυστική ίνωση εξέταση;

Στο πινακακι θες να σε βαλουμε??γραψε πητ κ φυλο..

Κυστικη ινωση εκανα μονο ενα παραγοντα το βασικο γτ ειχε κανει ο αντρας μου ολο το πακετο της κυστικης..

Οσο για την εικονιτσα με την εβδ.κυησης..θα πας στο σαιτ lilypie θα κανεις βημα βημα οτι χρειαζεται..ευκολο εινσι ακομη κ για καποιον που δεν εινσι αστερι στα αγγλικα οπως κ γω δηλ...μετα θα πας στο προφιλ σου, μετα ρυθμισεις,πανω πανω λεει settings area  το πατας κ μετα επιλεγεις υπογραφη..σε αυτο που θα ανοιξει πατας στο βελακι κ επιλεγεις το 2ο που λεει επιλογη εικονας απο URL κ κανεις copy απο το συνδεσμο που εχεις φτιαξει το τικερακι

Just now, AMAL04 είπε:

Τι είναι αυτό... Για πες μας; δεν έχω ιδέα!!! 

Μετα απο καθε μνμ που γραφεις θα εμφανιζεται αυτη η εικονα σαν υπογραφη..δες πως βγσινει η δικια μου κ θα καταλαβεις..ετσι καθε φορα κ οσο περνα ο καιρος θα βλεπουμε σε ποια βδομαδα ειναι η καθεμια κ ποσος καιρος μενει ως το τελος..

Τις οδηγιες τις εγραψε στην @Nackt

Αν χρειαστειτε επιπλεον βοηθεια πειτε...

  • Ευχαριστώ 1

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Kathrin17 είπε:

Στο πινακακι θες να σε βαλουμε??γραψε πητ κ φυλο..

Κυστικη ινωση εκανα μονο ενα παραγοντα το βασικο γτ ειχε κανει ο αντρας μου ολο το πακετο της κυστικης..

Οσο για την εικονιτσα με την εβδ.κυησης..θα πας στο σαιτ lilypie θα κανεις βημα βημα οτι χρειαζεται..ευκολο εινσι ακομη κ για καποιον που δεν εινσι αστερι στα αγγλικα οπως κ γω δηλ...μετα θα πας στο προφιλ σου, μετα ρυθμισεις,πανω πανω λεει settings area  το πατας κ μετα επιλεγεις υπογραφη..σε αυτο που θα ανοιξει πατας στο βελακι κ επιλεγεις το 2ο που λεει επιλογη εικονας απο URL κ κανεις copy απο το συνδεσμο που εχεις φτιαξει το τικερακι

Μετα απο καθε μνμ που γραφεις θα εμφανιζεται αυτη η εικονα σαν υπογραφη..δες πως βγσινει η δικια μου κ θα καταλαβεις..ετσι καθε φορα κ οσο περνα ο καιρος θα βλεπουμε σε ποια βδομαδα ειναι η καθεμια κ ποσος καιρος μενει ως το τελος..

Τις οδηγιες τις εγραψε στην @Nackt

Αν χρειαστειτε επιπλεον βοηθεια πειτε...

Λόγω που ακόμη δεν ξέρω φύλο για αυτό δεν έγραψα κάτι.. Τετάρτη θα κάνω αυχενική. Παρόλα αυτά 29/03 Πητ έχω προς το παρόν...

  • Μου αρέσει 1

V2Nop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nackt είπε:

Λόγω που ακόμη δεν ξέρω φύλο για αυτό δεν έγραψα κάτι.. Τετάρτη θα κάνω αυχενική. Παρόλα αυτά 29/03 Πητ έχω προς το παρόν...

Δεν πειραζει..αν δεις ειμσστε 2κοριτσια με ???....ασε που μεχρι τη β επιπεδου μπορει να εχουμε κ αλλες αλλαγες...σε εβσλα στο πινακακι, στην 33σελ. θα το δεις κ την τεταρτη θα μας πεις τι να γραψουμε στο φυλο..

  • Ευχαριστώ 1

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τι κανετε??? Δυστυχως δεν εχω τον χρονο να σας διαβαζω ,μερικα προλαβαινω κ διαβαζω που κ που. Όποτε θα εχω χρονο θα μπαινω.  Ειμαι στην 16w5d. ΠΗΤ  11/3/20. Kαναμε αυχενικη πριν ενα μηνα κ τωρα εχουμε ραντεβου την Παρασκευη. Πιθανον μας ειπε κοριτσακι, αλλα δεν φαινοταν καλα. Περισσοτερα νεα θα σας γραψω την Παρασκευη. Ευχομαι σε ολες να περνατε τελεια κ να απολαμβανετε το ταξιδι σας!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Μανουλα          ΠΗΤ         

Murtw.st            9/3           αγορακι  (16-18/2)

eleniart              11/3         κοριτσακι?

AMAL04            13/3         αγορακι

ALEX210           16/3         αγορακι         

Φιλενια             19/3         κοριτσακι??

asda                  23/3          κοριτσακι

teta2                  28/3         κοριτσακι

Nackt                 29/3              ??    

Kathrin17          31/3        κοριτσακι??

 

Ζουζουνιαααα2  ??          2κοριτσακια

 

 

 

Just now, eleniart είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε??? Δυστυχως δεν εχω τον χρονο να σας διαβαζω ,μερικα προλαβαινω κ διαβαζω που κ που. Όποτε θα εχω χρονο θα μπαινω.  Ειμαι στην 16w5d. ΠΗΤ  11/3/20. Kαναμε αυχενικη πριν ενα μηνα κ τωρα εχουμε ραντεβου την Παρασκευη. Πιθανον μας ειπε κοριτσακι, αλλα δεν φαινοταν καλα. Περισσοτερα νεα θα σας γραψω την Παρασκευη. Ευχομαι σε ολες να περνατε τελεια κ να απολαμβανετε το ταξιδι σας!!!

Καλημερα!!οποτε μπορεις να μπαινει κ να μας λες τα νεα σου!! Σε προσθεσαμε στο πινακακι της ομαδας.. το εχεις "ακουσει" το μωρακι σου?το εχεις νιωσει??

σε περιμενουμε την παρασκευη!!


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, Kathrin17 είπε:

Στο πινακακι θες να σε βαλουμε??γραψε πητ κ φυλο..

Κυστικη ινωση εκανα μονο ενα παραγοντα το βασικο γτ ειχε κανει ο αντρας μου ολο το πακετο της κυστικης..

Οσο για την εικονιτσα με την εβδ.κυησης..θα πας στο σαιτ lilypie θα κανεις βημα βημα οτι χρειαζεται..ευκολο εινσι ακομη κ για καποιον που δεν εινσι αστερι στα αγγλικα οπως κ γω δηλ...μετα θα πας στο προφιλ σου, μετα ρυθμισεις,πανω πανω λεει settings area  το πατας κ μετα επιλεγεις υπογραφη..σε αυτο που θα ανοιξει πατας στο βελακι κ επιλεγεις το 2ο που λεει επιλογη εικονας απο URL κ κανεις copy απο το συνδεσμο που εχεις φτιαξει το τικερακι

Μετα απο καθε μνμ που γραφεις θα εμφανιζεται αυτη η εικονα σαν υπογραφη..δες πως βγσινει η δικια μου κ θα καταλαβεις..ετσι καθε φορα κ οσο περνα ο καιρος θα βλεπουμε σε ποια βδομαδα ειναι η καθεμια κ ποσος καιρος μενει ως το τελος..

Τις οδηγιες τις εγραψε στην @Nackt

Αν χρειαστειτε επιπλεον βοηθεια πειτε...

Μου φαίνεται λίγο βουνό... Και δεν έχω καταλάβει εντέλει που χρησιμεύει... Αλλά θα το δω με την πρώτη ευκαιρία... 

Σε ευχαριστώ πολύ πάντως!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AMAL04 είπε:

Μου φαίνεται λίγο βουνό... Και δεν έχω καταλάβει εντέλει που χρησιμεύει... Αλλά θα το δω με την πρώτη ευκαιρία... 

Σε ευχαριστώ πολύ πάντως!!!! 

Πουθενα δε χρησιμευει..ετσι για την πλακα...

  • Μπερδεμένη/-ος 1

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Kathrin17 είπε:

Μανουλα          ΠΗΤ         

Murtw.st            9/3           αγορακι  (16-18/2)

eleniart              11/3         κοριτσακι?

AMAL04            13/3         αγορακι

ALEX210           16/3         αγορακι         

Φιλενια             19/3         κοριτσακι??

asda                  23/3          κοριτσακι

teta2                  28/3         κοριτσακι

Nackt                 29/3              ??    

Kathrin17          31/3        κοριτσακι??

 

Ζουζουνιαααα2  ??          2κοριτσακια

 

 

 

Καλημερα!!οποτε μπορεις να μπαινει κ να μας λες τα νεα σου!! Σε προσθεσαμε στο πινακακι της ομαδας.. το εχεις "ακουσει" το μωρακι σου?το εχεις νιωσει??

σε περιμενουμε την παρασκευη!!

Ναι ναι να με προσθεσετε!!! T ο ακουσαμε. Το ενιωσα. Στην αρχη δεν ημουν σιγουρη εαν ειναι το μπεμπακι μας ή τα εντερα, αλλα τελικα ειναι το μπεμπακι!!! Κ τον γιο μου σε αυτην την εβδομαδα περιπου τον ενιωσα!!! Απιστευτο συναισθημα.. σαν την πρωτη φορα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, eleniart είπε:

Ναι ναι να με προσθεσετε!!! T ο ακουσαμε. Το ενιωσα. Στην αρχη δεν ημουν σιγουρη εαν ειναι το μπεμπακι μας ή τα εντερα, αλλα τελικα ειναι το μπεμπακι!!! Κ τον γιο μου σε αυτην την εβδομαδα περιπου τον ενιωσα!!! Απιστευτο συναισθημα.. σαν την πρωτη φορα!!!

Αχ κ γω αυτο περιμενω πως κ πως αλλα ειναι νωρις ακομη! Ειμαι η τελευταια του μαρτη!! Τωρα μπσινω στη 14η βδομαδα...τι να κανουμε θα περασει ο καιρος κ θα το νιωσω κ γω..


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kathrin17 είπε:

Πουθενα δε χρησιμευει..ετσι για την πλακα...

Μα όχι χρησιμεύει!!ουσιαστικά λέει την πητ και όταν μάθω και το φύλο θα το γράφω εκει. Θα λέει my baby boy ή girl 

  • Μου αρέσει 1

V2Nop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


15 ώρες πρίν, eleniart είπε:

Ναι ναι να με προσθεσετε!!! T ο ακουσαμε. Το ενιωσα. Στην αρχη δεν ημουν σιγουρη εαν ειναι το μπεμπακι μας ή τα εντερα, αλλα τελικα ειναι το μπεμπακι!!! Κ τον γιο μου σε αυτην την εβδομαδα περιπου τον ενιωσα!!! Απιστευτο συναισθημα.. σαν την πρωτη φορα!!!

Αχ θα τρελαθώ! Κ εγω τωρα περιμένω πως κ πως ειμαι στις 16 εβδ... 

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!  είχα ραντεβού χτες με το γιατρό και η μπεμπα ήταν μια χαρα, κουνουσε ποδαράκια και χεράκια! !! τελικά μου έδωσε φάρμακο για τον εμετο γιατί είδαμε ότι έχω χάσει 3 κιλά τον τελευταίο  μήνα και δεν είναι καλό αυτό......μου ξεκίνησε επίσης σίδηρο και ασβέστιο και εχω μια ερώτηση : όσες παίρνετε σίδηρο σας είπε ποια ώρα της ημέρας γιατί εμένα ήταν χαλαρός δλδ οπότε θέλω απλά να είμαι νηστικη. Επίσης μου είπε να κάνω και το εμβολιο για τη γριπη κάποια στιγμή αργότερα . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, teta2 είπε:

καλημέρα!  είχα ραντεβού χτες με το γιατρό και η μπεμπα ήταν μια χαρα, κουνουσε ποδαράκια και χεράκια! !! τελικά μου έδωσε φάρμακο για τον εμετο γιατί είδαμε ότι έχω χάσει 3 κιλά τον τελευταίο  μήνα και δεν είναι καλό αυτό......μου ξεκίνησε επίσης σίδηρο και ασβέστιο και εχω μια ερώτηση : όσες παίρνετε σίδηρο σας είπε ποια ώρα της ημέρας γιατί εμένα ήταν χαλαρός δλδ οπότε θέλω απλά να είμαι νηστικη. Επίσης μου είπε να κάνω και το εμβολιο για τη γριπη κάποια στιγμή αργότερα . 

Σίδηρο εγω παίρνω το πρωί μισή ώρα πριν κ μετά νηστική... δεν ήταν υπέροχα που είδες το μωράκι σου τοσο κινητικό;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, teta2 είπε:

καλημέρα!  είχα ραντεβού χτες με το γιατρό και η μπεμπα ήταν μια χαρα, κουνουσε ποδαράκια και χεράκια! !! τελικά μου έδωσε φάρμακο για τον εμετο γιατί είδαμε ότι έχω χάσει 3 κιλά τον τελευταίο  μήνα και δεν είναι καλό αυτό......μου ξεκίνησε επίσης σίδηρο και ασβέστιο και εχω μια ερώτηση : όσες παίρνετε σίδηρο σας είπε ποια ώρα της ημέρας γιατί εμένα ήταν χαλαρός δλδ οπότε θέλω απλά να είμαι νηστικη. Επίσης μου είπε να κάνω και το εμβολιο για τη γριπη κάποια στιγμή αργότερα . 

Νομιζω αυτο εχει σημασια να εισαι νηστικη..ειτε πρωι ειτε απογευμα..εγω μερικες φορες μετα πινω κ μια φρεσκια πορτοκαλαδιτσα... ασβεστιο ποιο σου ειπε? Αργω να παω στο γιατρο θελω να του πω για ασβεστιο γτ δν ειμαι κ πολυ των γαλακτοκομικων...

Για το εμβολιο δηλ ποτε σου ειπε?σε καποια συγκεκριμενη εβδομαδα κυησης?λοιμοξιολογος μου πε οτι πρεπει να κανουν οι εγκυες..τον γιατρο μου δν τον ειδα κ τοσο φαν..


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα κι από εμένα! Είπα διστακτικά να μπω στην παρέα σας! Σήμερα έκανα την αυχενική, φάνηκαν όλα καλά και περιμένω τα αποτελέσματα των αιματολογικών. Είμαι ιδιαίτερα συγκρατημένη, διότι εξαρχής το μωράκι φαινόταν πιο μικρό από ότι θα έπρεπε, αλλά σήμερα φάνηκε να έχει πάρει τα πάνω του και μάλιστα η πητ μου μετακινήθηκε 5 μέρες νωρίτερα, 31 Μαρτίου. Να σας πω κι εγώ ότι ο γιατρός μας είπε κατά 70% κοριτσάκι. Εύχομαι σε όλες μας καλή συνέχεια και η Παναγία να μας φυλάει κι εμάς και τα  μωράκια μας! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...