Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!! Τι κανετε; εγω Ή κρύωσα Ή με κόλλησε η μικρή γιατί τις τελευταίες μέρες δεν ήταν καλά. Ξεκίνησε παιδικό. 2 μέρες πήγε και αρρώστησε. Να κάνω μια ερώτηση. Θα κανετε το αντιγριπικο ;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, asda είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Τι κανετε; εγω Ή κρύωσα Ή με κόλλησε η μικρή γιατί τις τελευταίες μέρες δεν ήταν καλά. Ξεκίνησε παιδικό. 2 μέρες πήγε και αρρώστησε. Να κάνω μια ερώτηση. Θα κανετε το αντιγριπικο ;;

Καλησπέρα..... Πο... Πο.. Περαστικά σου... Εγώ υποφέρω με το αλλεργικό που με πιάνει.... Καταροη και μπούκωμα... Δεν ξέρω για το εμβόλιο θα ρωτήσω το γιατρό τη Τετάρτη που θα πάω!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, asda είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Τι κανετε; εγω Ή κρύωσα Ή με κόλλησε η μικρή γιατί τις τελευταίες μέρες δεν ήταν καλά. Ξεκίνησε παιδικό. 2 μέρες πήγε και αρρώστησε. Να κάνω μια ερώτηση. Θα κανετε το αντιγριπικο ;;

ναι εμένα μου είπε να το κάνω! 

Just now, AMAL04 είπε:

 

Αντε τελειααα.... Να και το επόμενο φιλαράκι!!!! Πολύ ωραία τα νέα σου!!!!   

Άρα πόσες είμαστε με αγοράκια;;; τώρα μπερδεύτηκα.... 

Τα ίδια πονακια έχω και εγώ... Σαν τραβήγματα και τσιμπήματα μαζί κάτω από το κόκαλα της λεκάνης... Όχι συνέχεια.... Κάποιες στιγμές... 

Να σε ρωτήσω @teta2 ποτέ είχες κάνει την έμβρυομεταφορά; με ωάρια ποιας ημέρας; 

έκανα ετ σε φυσικο κύκλο νομίζω την 14η μέρα με 4 εμβρυα 3ης μερας.

Link to comment
Share on other sites

Just now, teta2 είπε:

ναι εμένα μου είπε να το κάνω! 

έκανα ετ σε φυσικο κύκλο νομίζω την 14η μέρα με 4 εμβρυα 3ης μερας.

Που θα το κανεις; θα πας σε παθολόγο ή στο φαρμακειο; μου είπε η φαρμακοποιός μου ότι μπορεί να μου το κάνει. Έτσι γινεται;

Link to comment
Share on other sites

Just now, asda είπε:

Που θα το κανεις; θα πας σε παθολόγο ή στο φαρμακειο; μου είπε η φαρμακοποιός μου ότι μπορεί να μου το κάνει. Έτσι γινεται;

δεν μου το ειπε αυτό δεν ξέρω. ..την Τρίτη  έχω ραντεβού  και θα τον ρωτήσω! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, teta2 είπε:

δεν μου το ειπε αυτό δεν ξέρω. ..την Τρίτη  έχω ραντεβού  και θα τον ρωτήσω! 

Ωραία τώρα αν θυμηθείς και πες μου γιατί έχω πάλι ραντεβού 17 Οκτώβρη και αν έχουν βγει τα εμβόλια θέλω μέχρι τότε να το χω κάνει.. Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, asda είπε:

Ωραία τώρα αν θυμηθείς και πες μου γιατί έχω πάλι ραντεβού 17 Οκτώβρη και αν έχουν βγει τα εμβόλια θέλω μέχρι τότε να το χω κάνει.. Ευχαριστώ!!

οκ ναι θα τον ρωτήσω και θα σου πω! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, teta2 είπε:

ναι εμένα μου είπε να το κάνω! 

έκανα ετ σε φυσικο κύκλο νομίζω την 14η μέρα με 4 εμβρυα 3ης μερας.

 

Ηθελα να δω αν το κάναμε την ίδια μέρα γιατί είμαστε πολύ κοντά, εγψτημ έκανα 8/7.

Κανεις ακόμα ενεσεις; Σου είπε να κάνεις μια αιματολογική εξέταση που λέγετε αnti xa? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AMAL04 είπε:

 

Ηθελα να δω αν το κάναμε την ίδια μέρα γιατί είμαστε πολύ κοντά, εγψτημ έκανα 8/7.

Κανεις ακόμα ενεσεις; Σου είπε να κάνεις μια αιματολογική εξέταση που λέγετε αnti xa? 

ναι είμαστε πολύ κοντά εγώ την έκανα 6/7. όχι δεν κάνω τπτ πριν λίγες μέρες έκοψα και τα ουτροτζεσταν και παίρνω  μόνο βιταμίνες πλέον. Αυτήν την εξέταση δεν μου είπαν να την κάνω,  δεν ξέρω τι είναι. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, teta2 είπε:

ναι είμαστε πολύ κοντά εγώ την έκανα 6/7. όχι δεν κάνω τπτ πριν λίγες μέρες έκοψα και τα ουτροτζεσταν και παίρνω  μόνο βιταμίνες πλέον. Αυτήν την εξέταση δεν μου είπαν να την κάνω,  δεν ξέρω τι είναι. 

Εγω κάνω και ivor και πρέπει η εξέταση να σχετίζεται με αυτό το φάρμακο... Κάνω και προλουτεξ αλλά αυτή θα την κόψω αυτές τις μέρες. Πίνω και τις βιταμίνες και ένα filicine... Ντόπιν καλό με τόσα φάρμακα-βιταμίνες... Οπότε 2 μέρες διαφορά... Για να δούμε πρώτα ο Θεός ποτέ θα γεννησουμε....!!!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, AMAL04 είπε:

Εγω κάνω και ivor και πρέπει η εξέταση να σχετίζεται με αυτό το φάρμακο... Κάνω και προλουτεξ αλλά αυτή θα την κόψω αυτές τις μέρες. Πίνω και τις βιταμίνες και ένα filicine... Ντόπιν καλό με τόσα φάρμακα-βιταμίνες... Οπότε 2 μέρες διαφορά... Για να δούμε πρώτα ο Θεός ποτέ θα γεννησουμε....!!!!!! 

εγώ ευτυχώς έκανα λίγες μέρες τις prolutex μέχρι να κάνω τον πρώτο υπερηχο. Μου έχουν δώσει ημερομηνία 28 αλλά θα δούμε! !

Link to comment
Share on other sites

Just now, teta2 είπε:

εγώ ευτυχώς έκανα λίγες μέρες τις prolutex μέχρι να κάνω τον πρώτο υπερηχο. Μου έχουν δώσει ημερομηνία 28 αλλά θα δούμε! !

Εμένα 13...οποτε νωρίτερα... Στις 38εβδ εγώ, γι αυτό...

Τυχερη είσαι σε αυτό το θέμα τότε.... Μια χαρουλα!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Φιλενια είπε:

Ποια μανουλα εχει ορεξη να φτιαξει ενα πινακα με το ονομα της καθε μανουλας την πητ και το φυλλο του μωρου που πιθανοτατα περιμένει...... 

 

Ωραία ιδέα... Απλα Για να γίνει πιο ευκολο και να μην ψάχνουμε στις σελίδες θέλετε να συγκεντωσουμε από εδώ κάτω όλες τις ημερομηνίες  και το φύλο της η κάθε μια μας. Στο τέλος ας αναλάβει μια να τα καθαρό γράψει!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...