Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αααααχχχ κοριτσάκι μου όλοι με στομάχι θα καταντήσουμε έτσι όπως πάνε τα πράγματα.... ελπίζω να μην είναι τίποτα!

Χαπάκι? τί νέα?

μόνο με ραντεβού μας κόβω να τα λέμε πάλι..


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

για χαραντάν και σπέρα σας

τσούπες θρονιαστείτε

πάρτε τα pc στα χέρια σας

τα νέα σας να πείτε

μπαίνω και βγαίνω ουλημερίς

μια σας να πετύχω

τίπουτις όμως τίπουτις

ελάτε μην σας βρίσω

αφήστε αυτό το φέιςμπουκ

στο καφέ γυρίστε πάλι

κερνάω γλυκάκι τυραμισού

δεν ταίριαζε λέξη με το φέιςμπουκ άλλη....


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχαχα εισαι θεααααααααααααααααααααααααααααα.τι εγινε πως πηγε το καφεδακι με το γλυκο ελινακι???το φτιαξατε και το μαλλακι?????

ναι ναι θεά αλλά σκ@τούλες! δεν έπιασε :lol: :lol: :lol: :lol:

ποιό καφεδάκι? με νερό την έβγαλε το κορίτσι. 'Με λυπήθηκε και δεν ήθελε να μου λερώσει ποτήρια :rolleyes: αλλά το μαλλί έγινε τζιτζί!

είχαμε και αρωματικό για ατμόσφαιρα στο σπίτι :lol: :lol: σου πε?


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου ομορφα τι κάνετε??? Ελπιδακι μου και Χαπάκι μου μου εχετε λειψει παρα πολυ...τι κανουν τα μαμουνακια σας... Ο δικος μου μεγαλωνει και δεν το καταλαβαινω για ποτε....

Σας αγαπω πολυ ...πολλα πολλα φιλακια..


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα ζουζούνες...τι κάνετε?...διαβάζω τα νέα σας, μια χαρά βλέπω είναι τα βλασταράκια σας...σωστά ανταρτάκια!!

Κι εμείς καλά είμαστε μεγαλώνουμε και αρχίζουμε τα γελάκια και τα νάζια...!!!Λιώνωωωωωωωω....!!

Ελπιδάκι μου, μου έχεις λείψει....δεν έχεις φατσοβιβλίο γι'αυτό...

Το Χαπάκι το βλέπω που και που....αλλά κι αυτό μου έχει λείψει..

Ελπίδα όταν κανονίσουμε καφέ να σε ειδοποιήσω?


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου ομορφα τι κάνετε??? Ελπιδακι μου και Χαπάκι μου μου εχετε λειψει παρα πολυ...τι κανουν τα μαμουνακια σας... Ο δικος μου μεγαλωνει και δεν το καταλαβαινω για ποτε....

Σας αγαπω πολυ ...πολλα πολλα φιλακια..

:D :D :D :D :D :D

καλησπέρα ζουζούνες...τι κάνετε?...διαβάζω τα νέα σας, μια χαρά βλέπω είναι τα βλασταράκια σας...σωστά ανταρτάκια!!

Κι εμείς καλά είμαστε μεγαλώνουμε και αρχίζουμε τα γελάκια και τα νάζια...!!!Λιώνωωωωωωωω....!!

Ελπιδάκι μου, μου έχεις λείψει....δεν έχεις φατσοβιβλίο γι'αυτό...

Το Χαπάκι το βλέπω που και που....αλλά κι αυτό μου έχει λείψει..

Ελπίδα όταν κανονίσουμε καφέ να σε ειδοποιήσω?

είναι να μην λιώνεις?? :D:D:D:D:D

καφές δύσκολο


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
πήγε ο πατέρα της σήμερα το πρωί να την ξυπνήσει του λεγε "βύγε μπαμπά νάνι βύγε" :lol::lol:

αχ η ζουζουνα σου...μεγαλωσε...χαχχαχαχα,πολυ μου αρεσε ετσι που το λεει...

επισης να ευχηθω Καλη Χρονια....!!!!!

υγεια και ευτυχια στις οικογενειες μας!!!

κοριτσαρες μου,μου λειπετε αφανταστα αλλα εχω θεμα με τον μικρο,οταν κατσω στο πισι τρεχει και θελει να του βαζω τον gummy bear

επισης αργει πολυ να κοιμηθει το βραδυ και μετα δεν εχω κουραγιο να μπαινω συν οτι εχω συνεχεια κοσμο ή λειπουμε απο το σπιτι και τωρα με στις γιορτες δεν μαζευομαστε καθολου...

επισης περασαμε ενα κρυωματακι(ολοι)...και ο μικρος ειναι ακομα μπουκωμενος οποτε καταλαβαινετε τρελλη γκρινια και φυσικα συνεχιζει να ξυπναει μεσα στη νυχτα...(με λιγα λογια τα εχω παιξει...)

αυτα τα νεα μας....


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...