Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts

Καλωσόρισες κοριτσάκι μου! Ελπίζω να έχεις ήδη μπει στη σειρά σου.

μπα δεν βλεπω να τα καταφερνω,συνεχεια επικρατει πανικος,ο μικρος μου τα βαζει ολα στη μεση...μπολακια,παιχνιδια...και μεχρι να τα μαζεψω ξανα απο την αρχη...

ο συζυξ ειναι σπιτι....εχουμε αρκετα συχνα επισκεψεις οποτε η κουζινα συνεχεια ανω κατω....πιατα ..πιατακια ...ποτηρια...γκρρρρρρρρ

και σε ολα αυτα πρεπει να καθαριζω ,να πλενω ,να σιδερωνω κτλ...κτλ...ευτυχως δεν δουλευω,απορω πως τα καταφερνεις ολα???


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

απλά τα πράγματα... :lol: :lol: :lol: δεν προλαβαίνω...

βρήκα κοπέλα να ρχεται κάθε παρασκευή 4 ώρες να βάζει ένα χεράκι.. δεν γινόταν διαφορετικά είχα χάσει και τον έλεγχο και τον εαυτό μου. :-(


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

πως να προλαβεις....εδω εγω δεν δουλευω και παλι μεχρι να κανω τη μια μερια θελει η αλλη,και ολη την ωρα ειναι χαλια το σπιτι,ειδικα τωρα που ο μικρος τρωει και πραγματα μονος του,παντου ψιχουλα(δεν συζητω κατω απο το τραπεζι,πρεπει να σκουπιζω μετα απο καθε γευμα)....


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

χαπάκι μου δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά να .. ξέρεις.. χειροτερεύουν τα πράγματα.....

εμείς είμαστε στη φάση που θέλουμε να έχουμε μολύβι και να γράφουμε όπου βρούμε μες στο σπίτι, στα ρούχα μας κλπ κλπ συν το οτι έχουμε άποψη πλέον και αν δεν μας αρέσουν τα ρούχα μας δεν καθόμαστε με καμμία κυβέρνηση να μας ντύσει η μαμά μας.. πείσμα πείσμα πείσμα... άσε! για να το αντέξεις αυτό το πράγμα πρέπει να το δεις από την αστεια του πλευρά γιατί αν το πάρεις στα σοβαρά.... το χασες το παιχνίδι.


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

αχ αυτα τα περιμενω,κι εμενα του αρεσει να γραφει αλλα μολις τον δω οτι σηκωνεται και παιζει γυρω γυρω με τα μολυβια(μαρκαδορους) τα περνω και τα κρυβω...εμεις προς το παρων εχουμε θεμα με την πανα οταν ειναι να την βαλουμε κανει σαν τρελλος


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω διαβασει οτι οταν υπαρχει θεμα με τα ρουχα πρεπει να τους δινουμε το δικαιωμα να διαλεγουν αναμεσα σε δυο διαφορετικα ρουχα και να τους αφηνουμε λιγο να προσπαθουν μονα τους


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

και ξεχασα να σου πω ηδη εχει γραψει με το στυλο πανω στον καναπε....πλεον ο καναπες μου εχει μια καλλιτεχνικη μουτζουρα...του ζωγραφου Κωνσταντινου....χαχαχα,αλλα δεν με πολυκαιει αυτο


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

αχ αυτα τα περιμενω,κι εμενα του αρεσει να γραφει αλλα μολις τον δω οτι σηκωνεται και παιζει γυρω γυρω με τα μολυβια(μαρκαδορους) τα περνω και τα κρυβω...εμεις προς το παρων εχουμε θεμα με την πανα οταν ειναι να την βαλουμε κανει σαν τρελλος

τί να σου λέω τώρα.. δεν περιγράφεται αυτό που πέρασα το ΣΚ! λες κι είχε σηληνιαστεί έκανε ώρες ώρες... χθες για να καταλάβεις επί 1 ώρα δεν ήθελε με τίποτα τον πατέρα της που τον υπερλατρεύει έτσι? δεν ξέρω ΄τι έχει πάθει το παιδί μου.

εχω διαβασει οτι οταν υπαρχει θεμα με τα ρουχα πρεπει να τους δινουμε το δικαιωμα να διαλεγουν αναμεσα σε δυο διαφορετικα ρουχα και να τους αφηνουμε λιγο να προσπαθουν μονα τους

αυτό κάνω συνήθως αλλά στις περιπτώσεις σεληνιασμού δεν πιάνει τίποτα.

και ξεχασα να σου πω ηδη εχει γραψει με το στυλο πανω στον καναπε....πλεον ο καναπες μου εχει μια καλλιτεχνικη μουτζουρα...του ζωγραφου Κωνσταντινου....χαχαχα,αλλα δεν με πολυκαιει αυτο

:lol: :lol: :lol: "αγάπη μου κοίτα τί ζωγράφισε ο γιος μας" :lol: :lol:


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

ενταξει θα ητανε κουρασμενη ισως και γι'αυτο δεν ηθελε τον πατερα της μην σε αγχωνει αυτο,εμεις ειχαμε σοβαρο προβλημα με αυτο το θεμα,το οποιο σιγα σιγα το ξεπερναμε...βεβαια αν ειναι κουρασμενος ή δεν εχει ορεξη ή εχει ξυπνησει εκεινη τη στιγμη δεν τον θελει καθολου


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ναι ε? εδω που τα λέμε κι εμείς όταν έχουμε κάτι στην μαμά μας δεν θέλουμε να κάνουμε τα παράπονά μας? μάλλον δόντι ήταν. ήδη έχει αρχίσει να ηρεμεί.

ΑΑΑΑχχχχ Χαπάκι μου τα δυο μας μείναμε να συνομιλούμε εδώ μέσα κι αυτό όποτε τύχει.


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τουλαχιστον τα λεμε λιγακι....λεμε και τα νεα απο τα πιτσιρικακια μας....και απο τις υπολοιπες δεν εχω νεα αφου πλεον δεν πολυμπαινω στο φατσοβιβλιο...

που ειναι η εποχη που δεν σταματαγαμε να μιλαμε,απιστευτες στιγμες,μου εχουν λειψει...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

να μαι και εγω...τρεχουμε με την μαμα μου κατι τις βρηκαν στην καρδια και ψαχνουμε να δουμε τι ειναι και χαθηκα...τι κρυο ειναι αυτο καλε????

τι κανετε?εμεις μια χαρα ανταρτευουμε διαρκως και ο γιατρος μου ειπε να του βαλω ορια γιατι θα μου ξεφυγει φανταστειτε πως εκανε μεσα στον γιατρο!!!


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

τρελο μωρο τι εγινε με τις εξετασεις της μητερας σου????

ελπιζω να ειχατε καλα αποτελεσματα και να ειναι κατι περαστικο...

επισης οντως θελουν ορια,εγω το βλεπω απο το δικο μου,αν τον αφησω λιγο πιο χαλαρο,μετα δεν με ακουει καθολου...ασε που μολις πει καποιος "ελα αφησε τον,δεν πειραζει",παιρνει θαρρος και δεν μαζευεται...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

να μαι και εγω...τρεχουμε με την μαμα μου κατι τις βρηκαν στην καρδια και ψαχνουμε να δουμε τι ειναι και χαθηκα...τι κρυο ειναι αυτο καλε????

τι κανετε?εμεις μια χαρα ανταρτευουμε διαρκως και ο γιατρος μου ειπε να του βαλω ορια γιατι θα μου ξεφυγει φανταστειτε πως εκανε μεσα στον γιατρο!!!

Μικρή τί γίνεται με την μητέρα σου?


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

οι εξετασεις για την καρδια βγηκαν οκ ευτυχως αλλα εχει θεμα με το στομαχι και πρεπει να το ψαξουμε και κανει εξετασεις....ο μικρος ανταρτευει και αγιος ο θεος!!!


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...