Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Angot είπε:

      κορίτσια να ρωτησω 31η εβδομάδα ξεκινά ο 8ος  μήνας; επισης πριν 2 ώρες πήρα ένα buscopan γιατί εχω κατι ενοχλήσεις στην κοιλιά ! δεν μου έκανε δουλειά, μπορώ να πάρω και ένα depon ?

      Μπορείς να πάρεις ναι,ντεπον και απλό παναντολ δεν υπάρχει θέμα 

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts

καλησπερα τσουπρες μου τι κανετε?...ειδα τα ειπατε λιγακι,να δω ποτε θα καταφερω να μιλησουμε...

εγω εχω γινει ρακος,απιστευτα ξενυχτια κοριτσια με το μικρο...ουτε νεογεννητο δεν ειχα τετοιο θεμα....μετα σου λενε πηγαινε σε μπαρ,τι να το κανεις το μπαρ φιλε μου ,οταν εχεις τον καλυτερο τραγουδιστη σπιτι σου...εεε και δεν ειναι και κανενας της πλακας μαζι με το σφακιανακη βγαινει και αυτος μετα τις 2...και κεφι μεχρι το πρωι...

λοιπον αν θελετε να γλεντησετε τζαμπα σας περιμενω....τραγουδιστης:μουργακος με το ονομα....

επισης αλλα νεα ξαναμετακομιζουμε(ευτυχως σε μικροτερο σπιτι και ελαχιστα φθηνοτερο)...αλλα σε αυτο που μενουμε τωρα εχουμε πληρωσει χρυσο το πετρελαιο...μεσα σε 2 μηνες 700? μονο πετρελαιο...τι λετε???

αυτα τα νεα μας σε γενικες γραμμες ..ελπιζω καποια στιγμη να καταφερω να τα πουμε...μου λειπετε...

:lol: :lol: :lol: :lol: μπα σε καλο σου Χαπάκι μ έκανες και γέλασα!!!!

γιατί όμως έτσι βρε παιδάκι μου?

και τα δικά μας ωράρια έγιναν λίγο αχταρμάς αλλά τες πα θα μπούμε σε πρόγραμμα πάλι πού θα πάει?

πακέτο η μετακόμιση μου ακούγεται!!!!!


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια καλημερααααααα και απο εμενα.... εχουμε χαθεί... βασικα εγω εχω χαθει εσεις εδω ειστε ολες σας.... μαλλον μπηκαμε σε μια σειρα και εστω μια καλημερα θα σας λεω..

Προσπαθησα οταν ημουν Αθηνα να κανονισω με την Αθηνουλα να βρεθουμε αλλα εμεις το αυτοκινητο το ειχαμε στο συνεργειο, η Αθηνουλα περνουσαν συναγερμο σπιτι... αμα ειναι να μην σου κατσει.... ελπιζω τον Φεβρουαριο με το καλο που θα ερθω να πιουμε εναν καφε...

Ευτυχω υπομονη υπομονη και υπομονη.... εμεις μετα τον 1.5 χρονο κοιμηθηκαμε καλα..


a84026bdda.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερααααααα και απο εμενα.... εχουμε χαθεί... βασικα εγω εχω χαθει εσεις εδω ειστε ολες σας.... μαλλον μπηκαμε σε μια σειρα και εστω μια καλημερα θα σας λεω..

Προσπαθησα οταν ημουν Αθηνα να κανονισω με την Αθηνουλα να βρεθουμε αλλα εμεις το αυτοκινητο το ειχαμε στο συνεργειο, η Αθηνουλα περνουσαν συναγερμο σπιτι... αμα ειναι να μην σου κατσει.... ελπιζω τον Φεβρουαριο με το καλο που θα ερθω να πιουμε εναν καφε...

Ευτυχω υπομονη υπομονη και υπομονη.... εμεις μετα τον 1.5 χρονο κοιμηθηκαμε καλα..

μ' αρέσει να βλέπω γνώριμα αγαπημένα avatars στο καφέ ;)

τί κάνεις εσύ Μαχούλα? το ταρζανάκι σου?

εμεις έχουμε σεληνιαστεί!!!! Δεν την προλαβαίνεις και σου βγάζει και γλώσσα από πάνω... αν είναι έτσι από τώρα σκέφτομαι τί έχει να γίνει στην εφηβία. εεεεε ρε τί παθαμε!!!!! :lol:


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!!πως ειστε?ξερω χαθηκα αλλα ετρεχα με τον ευθυμη!!!επαθε υμενιτιδα, ειναι φλεγμονη στο ισχυο αυτο, και δεν πρεπει να περπατησει για 10 ημερες....αυτο συμβαινει ειτε απο υπερκινητικοτητα ειτε απο καποια ιωση αν περασουν προσφατα...εμεις το παθαμε απο το πρωτο βεβαια γιατι δεν καθομαστε δευτερολεπτο!!!!!και τωρα ειναι τα δυσκολα που δε πρεπει να περπατησει....γιατι δεν τον κρατας καθολου αυτο το παιδι ανοιγουμε υπολογιστη και βλεπει τραγουδια και παιδικα ζωγραφιζουμε και προς το παρον ειναι καλα αλλα αρχιζει την γκρινια σιγα σιγα και λογικο ειναι....αχαχαχαχ


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστωωωωω...το καταλαβα γιατι το παιδι εσερνε το ποδι του, σε μερικες περιπτωσεις κανει και πυρετο αλλα εμεις δεν καναμε...φαινεται κυριως στο περπατημα η δεν περπαταει καλα η δεν θελει να περπατησει....


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αγαπόύλες μου...τι κανετε εσεις και τα ζουζουνια σας...εμιες ειμαστε καλα μεγαλωνουμε...τρωμε κανονικα ολα μας τα γευματα και πινουμε ακομα το γαλα της μαμας μας..Προσπαθουμε να το κοψουμε αλλα δεν το θελουμε το ξενο..αντε να δουμε...

Πολλα πολλα φιλάκια αγαπουλες...


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

νέα :

εδώ και μια εβδομάδα κοιμόμαστε χωρίς κάγκελα! βέβαια το χουμε κάνει δίπορτο κρεβάτι-καναπέ καναπέ-κρεβάτι αλλά τες πα κοιμόμαστε το δωμάτιό μας. αν κοιμηθεί στον καναπέ και την πάω κοιμισμένη στην κούνια το βράδυ θα ξυπνήσω από την τσιρίδα της "όχι κούνιααααααααα". έιμαι πολύ αγχωμένη. φοβάμαι το θέμα "ξυπνάω κατά την διάρκεια της νύχτα και μετακινούμαι στον χώρο". φοβάμαι μην πάει σε καμμιά πρίζα, φοβάμαι μην χτυπήσει, μην φάει καμμιά κρέμα κλπ κλπ με αποτέλεσμα να αντιμετωπίζω πάλι προβλήματα ύπνου. χρειάζεται να πώ σε τί κατάσταση βρίσκονται τα νεύρα μου? τι πράγμα κι αυτο ρε παιδιά, να είμαι ψόφια στην κούραση και το ριμαδομάτι μου να μην κλείνει....


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπερα κοριτσαρες μου...τι κανετε?δεν βλεπω να γραψατε και πολλα οσο ελειπα απο το καφε,επιτελους μετα απο τοσο καιρο εχω ιντερνετ...

εμεις ειμαστε καλα,προσπαθω να μαθω το μικρο να κοιμαται παλι μονος του οπως παλια αλλα εχουμε θεμα μου κανει εμετο απο το κλαμα,οσο για τα νυχτοπερπατηματα εχουν ελλατωθει σε γενικες γραμμες,αλλα κανει μια εμεφανιση στο τοσο να μην τον ξεχασουμε...επισης μπορω να τονισω οτι τον τελευταιο καιρο νοιωθω απαισια γιατι του φωναζω πολυ συχνα...ειναι σε φαση θελει να γινει το δικο του,αχ τι θα κανω???νοιωθω οτι το παιδι μου θα με μισησει......

επισης ψαχνω δουλεια....(πολυ δυσκολο να βρω)....το καινουριο σπιτι ειναι αψογο,οση ωρα ηθελα να καθαρισω στο αλλο τον ενα οροφο εδω εχω τελειωσει ολο το σπιτι,τα παντα...αυτα τα ολιγα και απο εμενα


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλή σας μέρα!Μένω και εγώ στο Κέντρο είδα το forum και είπα να γράψω!απο ότι κατάλαβα απο την προηγούμενη κοπέλα, κανονίζετε και συναντήσεις μαμάδων??!!καλά θα είναι..δεν γνωρίζω και πολλά ακόμα για το τί ακριβώε γίνεται!!ενημερώστε με εάν θέλετε!!:P:D;)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσαρες μου...τι κανετε?δεν βλεπω να γραψατε και πολλα οσο ελειπα απο το καφε,επιτελους μετα απο τοσο καιρο εχω ιντερνετ...

εμεις ειμαστε καλα,προσπαθω να μαθω το μικρο να κοιμαται παλι μονος του οπως παλια αλλα εχουμε θεμα μου κανει εμετο απο το κλαμα,οσο για τα νυχτοπερπατηματα εχουν ελλατωθει σε γενικες γραμμες,αλλα κανει μια εμεφανιση στο τοσο να μην τον ξεχασουμε...επισης μπορω να τονισω οτι τον τελευταιο καιρο νοιωθω απαισια γιατι του φωναζω πολυ συχνα...ειναι σε φαση θελει να γινει το δικο του,αχ τι θα κανω???νοιωθω οτι το παιδι μου θα με μισησει......

επισης ψαχνω δουλεια....(πολυ δυσκολο να βρω)....το καινουριο σπιτι ειναι αψογο,οση ωρα ηθελα να καθαρισω στο αλλο τον ενα οροφο εδω εχω τελειωσει ολο το σπιτι,τα παντα...αυτα τα ολιγα και απο εμενα

Το κλεισαμε ολο στο φατσοβιβλιο ειμαστε!!!

Αστα Χαπακ μου τα ιδια και ο δικος μου εχω βαρεθει να με ακουω να τον μαλωνω!!!βεβαια αυτος δεν καταλαβαινει αυτο που εχει βαλει στο μυαλο του να το κανει θα το κανει τελος!!!

Δουλεια πονεμενη ιστορια εχω αδερφη και κουνιαδα που ψαχνουν και δεν υπαρχει τιποτα και αδερφη που δουλευει και εχει να πληρωθει απο τον Ιανουαριο!!!!

Σου ευχομαι να βρεις συντομα!!!

Γλωσσουουουουουουουοουου που εισαι??τι κανετε????

Ελπιζω να τα καταφερω να μπω αυριο μηπως πετυχω και την Γλωσσου!!!:D:D


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

αθηνουλα δεν γινεται να μην τα μαλωνεις....αλλιως πως θα μαθουν να φερονται σωστα...δεν μου αρεσει να κανει οτι θελει μετα δεν θα σεβεται τιποτα

οσο για τη δουλεια ξερω ποσο πονεμενο θεμα ειναι...αλλα δεν γινεται ασε που αγχωνομαι οτι για σεζον δεν θα μπορω ουτε ενα ρεπο να παρω και δεν θα μπορω να κανω και πολλα πραγματα με το παιδακι μου...το μονο που λιγο μου αρεσει ειναι που θα παει παιδικο,ετσι θα παιζει με αλλα παιδακια...δυσκολοι οι καιροι για να εχουμε επιλογες και δουλειες γιοκ


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου τί κάνετε? Πολύ χαίρομαι που διαβάζω νέα σας...

ομολογώ οτι κι εγώ είμαι στην ίδια φάση με εσάς. σήμερα της έδωσα και μια στον πισινό, σε τέτοιο σημείο με έφερε. αν ανοίξω το στόμα μου δεν ξέρω πότε θα τελειώσω. οι παπουδογιαγιάδες δεν βοηθούν καθόλου την κατάσταση και καμμιά φορά ούτε ο πατέρας της που την χαιδολογάει και μου λέει "έλα αγάπη μου το παιδάκι!!!".. κάθε φορά που το ακούω αυτό να μην σας πώ τί με πιάνει. Γενικά έχουμε ξεφύγειειειειειειεει!!!!!!! πώς θα γίνει ρε γμτ να τα πούμε λίγο? τώρα που ανοίγει ο καιρός καναν καφέ? χωρίς παιδιά όμως να μπορούμε να μιλησουμε.


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου τί κάνετε? Πολύ χαίρομαι που διαβάζω νέα σας...

ομολογώ οτι κι εγώ είμαι στην ίδια φάση με εσάς. σήμερα της έδωσα και μια στον πισινό, σε τέτοιο σημείο με έφερε. αν ανοίξω το στόμα μου δεν ξέρω πότε θα τελειώσω. οι παπουδογιαγιάδες δεν βοηθούν καθόλου την κατάσταση και καμμιά φορά ούτε ο πατέρας της που την χαιδολογάει και μου λέει "έλα αγάπη μου το παιδάκι!!!".. κάθε φορά που το ακούω αυτό να μην σας πώ τί με πιάνει. Γενικά έχουμε ξεφύγειειειειειειεει!!!!!!! πώς θα γίνει ρε γμτ να τα πούμε λίγο? τώρα που ανοίγει ο καιρός καναν καφέ? χωρίς παιδιά όμως να μπορούμε να μιλησουμε.

Θέλω κι εγώ καφέεεεεεεεεε!!!......Τι μέρα σε βολεύει βρε Γλωσσού μου, να το κανονίσουμε?...Έχω πολύ καιρό να σε δω. :D:D

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...