Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγώ με την κορη μου έχουμε μια σχέση γεμάτη αγάπη και ζεστασιά...

"γίγε πο γιο μαμά γίγε" (μετάφραση : φύγε από δω μαμά φύγε")

σε πηρε χαμπαρι το παιδι!!!!ειμαι εξυπνο.ευτυχως πηρε απο το μπαμπα.

 

Link to comment
Share on other sites

ο ευθυμης ανταρτευει διαρκως!!!θελει να σκαρφαλωσει παντου στους τοιχους στα ντουλαπια παντου και δεν ακουει κανεναν και τιποτα!!!
μια χαρα.εκει ψηλα που ειναι δεν τυ δινεις και ενα ξεσκονοπανο?

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μια χαρα.εκει ψηλα που ειναι δεν τυ δινεις και ενα ξεσκονοπανο?

δεν χρειαζεται να του το δωσω το παιρνει μονος του!!!!καθαριζει τα ντουλαπια τα τζαμια το πατωμα με μωρομαντηλο η το σφουγγαρι αναλογα τι θα βρει....γι αυτο εχω παντα πεντακαθαρο σπιτι!!!


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

τα παιδια εχουν ενστικτο και καταλαβαινουν!!!!

:lol:

δεν χρειαζεται να του το δωσω το παιρνει μονος του!!!!καθαριζει τα ντουλαπια τα τζαμια το πατωμα με μωρομαντηλο η το σφουγγαρι αναλογα τι θα βρει....γι αυτο εχω παντα πεντακαθαρο σπιτι!!!

αυτό είναι.. εδώ γαμπρός από σπίτι νοικοκύρης!!!!!

σε πηρε χαμπαρι το παιδι!!!!ειμαι εξυπνο.ευτυχως πηρε απο το μπαμπα.

:lol:


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζεται να του το δωσω το παιρνει μονος του!!!!καθαριζει τα ντουλαπια τα τζαμια το πατωμα με μωρομαντηλο η το σφουγγαρι αναλογα τι θα βρει....γι αυτο εχω παντα πεντακαθαρο σπιτι!!!
κι εμενα ετσι.τα τζαμια ειδικα τα γλυφει στην κυριολεξια.ταλιο με μπισκοτο και μπανανα στο τζαμι του σαλονιου καθε μερα.αποκτα μια προστατευτικη κρουστα απο τις ακτινες του ηλιου!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

κι εμενα ετσι.τα τζαμια ειδικα τα γλυφει στην κυριολεξια.ταλιο με μπισκοτο και μπανανα στο τζαμι του σαλονιου καθε μερα.αποκτα μια προστατευτικη κρουστα απο τις ακτινες του ηλιου!!!!!

ακριβως!!!!εμενα εχει και σοκολατα και μελι και πολλα ακομα!!!!


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας αφηνω γιατι ειμαι κομματια εκανα γενικη σημερα για να ειναι καθαρο για το παρτυ του ευθυμη!!!ελπιζω να σας δω τοτε...πολλα φιλια καληνυχτα σας!!!!


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κι εμενα ετσι.τα τζαμια ειδικα τα γλυφει στην κυριολεξια.ταλιο με μπισκοτο και μπανανα στο τζαμι του σαλονιου καθε μερα.αποκτα μια προστατευτικη κρουστα απο τις ακτινες του ηλιου!!!!!

:lol::lol::lol: ρε παιδιά τί κόλλημα είναι αυτό που έχουν με τα μωρομάντιλα μου λέτε? και το δικό μου έτσι νοικοκυρούδικο είναι.. αυτά τα τζάμια πια φωνή να είχαν θα φωνάζανε "έλεος" :D

καλλιτεχνίσαμε και στα κουφώματα αμέέ΄΄εέέέ μάθαμε το μολύβι και το δοκιμάζουμε και σε αλλα μέρη εκτός του τετραδίου μας.


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας αφηνω γιατι ειμαι κομματια εκανα γενικη σημερα για να ειναι καθαρο για το παρτυ του ευθυμη!!!ελπιζω να σας δω τοτε...πολλα φιλια καληνυχτα σας!!!!

καληνύχτα. καλή ξεκούραση


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα τσουπρες μου τι κανετε?...ειδα τα ειπατε λιγακι,να δω ποτε θα καταφερω να μιλησουμε...

εγω εχω γινει ρακος,απιστευτα ξενυχτια κοριτσια με το μικρο...ουτε νεογεννητο δεν ειχα τετοιο θεμα....μετα σου λενε πηγαινε σε μπαρ,τι να το κανεις το μπαρ φιλε μου ,οταν εχεις τον καλυτερο τραγουδιστη σπιτι σου...εεε και δεν ειναι και κανενας της πλακας μαζι με το σφακιανακη βγαινει και αυτος μετα τις 2...και κεφι μεχρι το πρωι...

λοιπον αν θελετε να γλεντησετε τζαμπα σας περιμενω....τραγουδιστης:μουργακος με το ονομα....

επισης αλλα νεα ξαναμετακομιζουμε(ευτυχως σε μικροτερο σπιτι και ελαχιστα φθηνοτερο)...αλλα σε αυτο που μενουμε τωρα εχουμε πληρωσει χρυσο το πετρελαιο...μεσα σε 2 μηνες 700? μονο πετρελαιο...τι λετε???

αυτα τα νεα μας σε γενικες γραμμες ..ελπιζω καποια στιγμη να καταφερω να τα πουμε...μου λειπετε...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...