Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Το καφε της παλιοπαρεας!!!!!


minaki

Recommended Posts

Αν μπορεις Παπακι μου να περπατας στην Εβελινα μου το εκανα καθε μερα και τωρα μου εχει λειψει και εχει τοσο ωραιες μερες!!!

σιγουρα καλο κανει αννουλι μου δεν το συζητω και θελω να το εποφεληθω τωρα γιατι μετα μπορει να με πιασει η αλλεργια μου και να κλειστω μεσα.

αχ ρε συ αννα παλι χαλια εγινε το καδε μας παλι χαμος γινεται απο την αλλη.

παω να γραψω ενα μηνυμα και την κανω για περπατημα.

καλα κανω τελικα και δε μπαινω συχνα πια.δε με σηκωνει και τοσο το κλιμα τελικα.εγω θελω την ησυχια μου και μια καλη παρεα να μοιραστω χαρες και λυπες και τωρα καναμε τη χαρα μας προβλημα. κριμα!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • geni

    2544

  • Αννα25

    1805

  • ΚΙΤΤΥ

    1310

  • παπακι4501

    1064

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ξανθη μου δεν ξερω καθολου αφου οπως ειναι τα πραγματα το εχουμε αφησει λιγο στο φλου οταν θα μου πει θα σας ενημερωσω θα ειστε οι πρωτες που θα το μαθετε.

Βρε κορες γιατι ασχοληστε αλλο δεν θα σκασω οσες γουσταρουν να τα λεμε πραγματικα εδω ειμαστε τελος

Link to comment
Share on other sites

Βρε Μινα μην ασχολεισαι και οσες θελουν να μαθαινουν νεα μας θα ξερουν που θα μας βρουν αφου το να μετατραπει η σελιδα σε ρινκ ειναι πιο σωστο απτο να λεμε τα νεα μας.....ε μα πια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παπακι ετσι και δεν ξαναμπεις θα φας την σφαλιαρα σου εδω θα ειμαστε η παρεα μας οπως ειμασταν και τα λεγαμε καθε μερα και με το καλο να ερθει και η φαιη αλλα και κοριτσια που γουσταρουν να μιλουν μαζι μας

Link to comment
Share on other sites

Κάποια Χριστούγεννα αγόρασα στην πεθερά μου για δώρο έναν τάφο σε ένα ωραίο νεκροταφείο.

Τον επόμενο χρόνο δεν της αγόρασα δώρο.

Όταν με ρώτησε γιατί, της είπα:

- Ε, μα δεν χρησιμοποίησες ακόμα το δώρο που σου έκανα πέρσι!

Και έτσι άρχισε ο καυγάς...

Η γυναίκα μου και εγώ βλέπαμε το Ποιός Θέλει Να Γίνει Εκατομμυριούχος, ξαπλωμένοι στο κρεβάτι μας.

Γύρισα και τη την ρωτάω:

- Θέλεις να κάνουμε σεξ;

- Όχι, απαντά η γυναίκα μου.

- Είναι αυτή η τελική σου απάντηση;

- Ναι.

- Τότε θα ήθελα να πάρω το τηλέφωνο...

Και έτσι άρχισε ο καυγάς...

Η γυναίκα μου και εγώ είχαμε πάει στην συνάντηση των παλιών συμμαθητών του σχολείου της. Η γυναίκα μου κοίταζε έναν μεθυσμένο να πίνει μόνος του στο διπλανό τραπέζι.

- Τον ξέρεις; την ρώτησα.

- Ναι. Τα είχαμε παλιά. Έμαθα ότι άρχισε το ποτό μόλις χωρίσαμε και δεν τον έχει δει κανείς ξεμέθυστο από τότε.

- Θεέ μου, είπα. Ποιός θα μπορούσε να φανταστεί ότι ο εορτασμός θα κράταγε τόσα χρόνια;

Και έτσι άρχισε ο καυγάς...

Όταν χάλασε το μηχάνημα κουρέματος του γκαζόν η γυναίκα μου άρχισε να μου ζητάω να το φτιάξω.

Γυρίζοντας μια μέρα από την δουλειά είδα ότι η γυναίκα μου είχε έναν έξυπνο τρόπο να μου δείξει την αναγκαιότητα για επισκευή.

Ήταν ξαπλωμένη στο γκαζόν και έκοβε το γρασίδι με ένα ψαλίδι νυχιών.

Την κοίταζα σιωπηλός για λίγο και μετά μπήκα στο σπίτι και της έφερα μια οδοντόβουρτσα και της είπα:

"Όταν τελειώσεις με το γρασίδι μπορείς να σκουπίσεις και την είσοδο."

Οι γιατροί λένε ότι θα ξαναπερπατήσω, αλλά πάντα θα κουτσαίνω λίγο.

Η γυναίκα μου κάθισε δίπλα μου όπως έκανα ζάπινγκ.

- Τί έχει στην τηλεόραση; με ρώτησε.

- Σκόνη.

Και έτσι άρχισε ο καυγάς...

Η γυναίκα μου στέκονταν γυμνή μπροστά στον καθρέφτη και μου λέει:

- Αισθάνομαι χάλια. Δείχνω γριά, χοντρή και άσχημη. Πές μου κάτι θετικό.

Και της απάντησα:

- Η όρασή σου όμως είναι τέλεια...

Και έτσι άρχισε ο καυγάς...

μερικα ανεκδοτα να γελάσετε λιγακι!!!!


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

γιου χουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ηρθα κ γω..το ονοματακι τρελλααααααααααααααααααααα..μη μασατε ρε..αυτο το θεμα θα γινει''θεμα''..χαχαχα...


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


η Τζένη έφυγε για το μαγαζί;;Ε να μας πεις τι μωρό έχεις τελικά ε;;;

Λοιπόν Αστερίνα δίπλα από την υπογραφή σου έχεις κάτι που δεν λειτουργεί άκου τι θα κάνεις από αυτό που ξεκινά [/url] θα το βάλεις στο τέλος και στην αρχή θα βάλεις αυτό και θα παίξει κανονικά.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγω θα φυγω σε 5 λεπτα αφου πρεπει να μαγειρεψω ειρθε και ο αντρας μου θα φαμε και μετα θα ξεραθει στον υπνο οποτε θα μπω μετα Τζενη στο μαγαζι θα εισαι θα τα πουμε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...