Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το καφε της παλιοπαρεας!!!!!


minaki

Recommended Posts

κουφετάκι μου,

δεν είχαμε ποτε διαπροσωπική διαδικτυακή συναλλαγή όσο είχα ίσως με άλλα κορίτσια του καφέ. Κάνεις μία επισήμανση, το καταλαβαίνω και έχεις δίκιο, είμαι και γω της άποψης της μανου. Ξέφυγε λίγο το θέμα του καφέ και είναι λογικό κορίτσια που ήθελαν να μπουν να θεωρούσαν ότι δεν τους σηκώνει το κλίμα....Σίγουρα όταν προσπαθείς να μείνεις έγκυος και βλέπεις κοπέλες από το καφέ που ξεκινήσατε μαζί την προσπάθεια να μένουν, αγχώνεσαι. Το διαδικτυακό, το α-πρόσωπο πάλι καταργείται, μπαίνεις στην πραγματική σου εικόνα, κρύβεις τα συναισθήματά σου και από το φόρουμ, είναι πραγματικά περίεργο όλο αυτό. Έχει συμβεί σε κοπέλες εδώ να αργήσουν να ανακοινώσουν εγκυμοσύνη, υιοθετώντας τη στάση που έχουν στην πραγματική τους ζωή, διορθώστε με αν κάνω λάθος. Δεν το κατηγορώ, απλά το επισημαίνω ως παράδοξο.

Διόρθωσέ με αν κάνω λάθος και στο εξης όμως. Πολλές κοπέλες που μπορεί να είναι συνομήλικές σου ή και μεγαλύτερες έχουν ακούσει επανειλημμένως ιστορίες για τα τρία μεγάλα σου παιδιά, με ενδιαφέρον και στωϊκότητα. Λες να μην πέρασε από το μυαλό τους ότι : ωωωωωπ το κουφετάκι έχει ολόκληρα παιδιά και εγώ κανένα? Δεν ξέρω, μπορεί να μην τις ενόχλησε. Το παιχνίδι που κατηγορείς το παίζεις πολύ καιρό και μάλιστα χωρίς δεδηλωμένη διάθεση για επιπλέον παιδί....

Εγώ από την πλευρά μου ευχαριστώ όλα τα κορίτσια, γιατί μαζί τους μοιράστηκα πράγματα και άγχη που ούτε με τον άντρα μου δεν έχω μοιραστεί, από ειλικρινές και ανιδιοτελές ενδιαφέρον μάθαινα νέα σας, σα να σας ξέρω. Και ελπίζω μέσα από την καρδιά μου, και το πιστεύω κιόλας να πάνε όλα καλά για όλες.

Απλά κουφετάκι σε διακρίνει μια επιθετικότητα που δεν καταλαβαίνω, το θέμα ξέφυγε, δεν ξέρω τι προσωπικά έχεις με μέλη από εδώ. Ας μην χαρακτηρίζουμε τόσο αβίαστα ο ένας το επίπεδο του άλλου εδώ μέσα γιατί μπορεί να ξεκινήσει ιστορία χωρίς τέλος.....(ιστορία την ορθογραφία της οποίας παιδάκι του δημοτικού θα διόρθωνε πολλακις)


mIdZp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • geni

    2544

  • Αννα25

    1805

  • ΚΙΤΤΥ

    1310

  • παπακι4501

    1064

Περισσότερες δημοσιεύσεις

επεστρεψα!αχ ηταν πολυ ωραια και πολυ ζεστη μερα σημερα!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

αννιω μου μη χαλιεσαι ολα καλα να λες και να χαιδευεις την κοιλιτσα σου!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

αννιω μου μη χαλιεσαι ολα καλα να λες και να χαιδευεις την κοιλιτσα σου!

καλά εννοείται ότι δε χαλιέμαι. απλά δεν μπορεί εδώ μέσα όποιος ψάχνεται να χαλάει το κλίμα...είπαμε


mIdZp3.png
Link to comment
Share on other sites

κουκλα μου πρωτη φορα ειναι;

εγω εχω συνηθισει πια.

αλλα ετσι κι αλλιως εληξε το θεμα φυγαμε απο διπλα και ηρθαμε εδω που ολοι ειναι καλοδεχουμενοι!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ηρθα κ γω

καλως την κουκλα!

τι εγινε κοριτσακι πως νιωθεις που επιτελους πηρες αγκαλια το ονειρο σου;;

κι εγω δεν ξερεις ποσο ανυπομωνω να περασει ο καιρος!

θυμασαι που ελεγες οτι δεν περνανε οι μηνες;;ειδες πως περασαν;;


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

μινακι μωρε λες;;;

ε ρε γλεντια που θα κανουμε!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...