Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

      όλα καλα είπε ο γιατρός είναι κοντά 1600γρ ο τράχηλος μειώθηκε στο 2 αλλά κρατάει η περιδεση ! θα με δει πάλι σε 2 εβδομάδες μετά τις 33~34 με βλέπει 

      Μπράβο!!! Τι ωραία νέα!!! 

      πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      μου είπε και να παω για φαγητό χαλαρά και να μην είναι μόνο κρεβάτι ! από εικόνα εμβρυομογου δεν είδε κάτι ώστε να γεννήσω νωρίτερα ! μια χαρά τρέφεται κλπ 

      Πιστεύω ήδη να τρώτε 😁

Το καφε της παλιοπαρεας!!!!!


minaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • geni

    2544

  • Αννα25

    1805

  • ΚΙΤΤΥ

    1310

  • παπακι4501

    1064

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πλενω και σας διαβαζω....Βρε Τζενακι ολοκληρο τικερακι εχει η Μινα απο κατω δεν το βλεπεις........???????

Μινα μου τι να σου πω καθε γυναικα ειναι διαφορετικη εγω απο τον πονο στην μεση καταλαβα οτι ημουν εγκυος τωρα τι να σου πω κανε υπομονη κοντος ψαλμος αλιλουια

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως την τελευταια περιοδο δεν καταλαβα τπτ.δεν ειχα συμπτωματα ουτε πονους κ μου ηρθαν 5 μερες νωριτερα..ειμαι πολυ αισιοδοξη για σενα μετα την αγωγη που εκανες..νιωθεις τπτ αλλο;να ρωτησω..σου ειπε ποτε μπορεις να κανεις τεστ;


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αστερίνα είμαι κάπως καλύτερα τόσο με τις μυρωδιές όσο και με το στομάχι.Ελπίζω να πέρασαν τα ζόρια.Βέβαια τώρα έχω συχνοουρία αλλά έχω ξεκω...θεί στο νερό συγνώμη κιόλας οπότε όλη την ώρα τρέχω για πιπί μου.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

γιατι μαρη ολοκληρο τικερακι δεν το βλεπεις????????????????????????????????????????????????????????????????

ειπα σορυ καλε μη βαρατε αλλο εχει πιαστει ο σβερκος μου:shock:


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

μινακι οτι δεν σου ηρθαν ειναι καλο! εγω πονουσα και νομισα οτι μου ηρθαν και φορεσα κ σερβιετα τι μια μερα την αλλη παλι σταματησαν οι πονοι.. και την αλλη πονουσα... ημουν σιγουρη οτι ειχαν ερθει..αλλα δεν ηταν!!

ομως σε καθε εγκυμοσυνη ειναι αλλιως..

ξανθη...καλυτερα τουαλετα παρα αυτο που περνουσες..


HouVp2.png

oVGVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μινακι οτι δεν σου ηρθαν ειναι καλο! εγω πονουσα και νομισα οτι μου ηρθαν και φορεσα κ σερβιετα τι μια μερα την αλλη παλι σταματησαν οι πονοι.. και την αλλη πονουσα... ημουν σιγουρη οτι ειχαν ερθει..αλλα δεν ηταν!!

ομως σε καθε εγκυμοσυνη ειναι αλλιως..

ξανθη...καλυτερα τουαλετα παρα αυτο που περνουσες..

αχ βρε αστερινα κι εγω τα ιδια ειμαι μεχρι και σερβιετα εβαλα χθες!!!!!:tongue::)


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...