Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Καφέ "Το Μπεμπέ" !! το κεντρικό καφέ!


Recommended Posts

καλημέρα είμαι η νάγια άγαμη μητέρα ενός καταπληκτικού τυρρανόσαυρου 2 1/2 ετών.είμαι 39 ετών....για καποιες δημοσιευσεις που έχω διαβάσει σχετικά με την ηλικία έχω να δηλώσω ότι η ζωή δε σταματά εδώ...ευτυχώς!!!! φιλιά σε όλους

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!!!

Καλώς σας βρηκα και στο καφέ!

Είμαι η Ελένη και έχω μια πριγκήπισσα(ψώνιο με την κόρη η μαμά!:rolleyes:) 22 μηνών. Είμαι από Θεσσαλονίκη και χαίρομαι που περνάτε καλά εδώ μέσα, για να χαμογελάσει και λίγο το χειλάκι μας... Καλημέρα σε όλους!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα!

Είμαι η Άννα,μαμά της 12 μηνών Αθηνάς και του μπιζελιού που θα μας έρθει γύρω στα Χριστούγγενα

Τώρα που η Αθηνά κοιμάται μακαρίως,βρήκα λίγο χρόνο για να γίνω μέλος.

Μακάρι να έχω χρόνο να τα λέμε καθημερινά και να μην μείνω μόνο στην εγγραφή ;)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Αννα και καλώς μας ήρθες. Να χαίρεσαι την Αθηνούλα σου και με το καλό να έρθει και το νέο σας bebe. Κάνε μια περιήγηση εδώ γύρω. Θα βρεις πολλά κι ενδιαφέροντα και μετά δεν θα ξεκολλάς! Εχει και "cafe" ανά ηλικία παιδιού ή μέλλοντος μωρού!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Να με καλωσορισω στην παρεα σας που με εχει κανει φανατικη εδω και μηνες ... πριν καν μαθω οτι ειμαι εγγυος (βλεπετε το εμαθα λιγο παραδοξα εγω χιχιχιχιχιχιχι θα σας τα γραψω αλλη ωρα αυτα)

Με λενε Μαρινα και η κουκλαρα μου γεννηθηκε στις 6/3 και θα τα λεμε συχνα (ειμαι χρονια σε forum αλλων περιεχομενων βεβαια ) :tongue::tongue:


line_flow_rose_beg_39_time_1267851600_text_c720eafcf1e720eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 months later...

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...