Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Καφέ "Το Μπεμπέ" !! το κεντρικό καφέ!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Γεια σας!!!

Λίγο περασμένη η ώρα για μυν αλλά θέλω κι εγώ να μπω στην παρεούλα σας...Είμαι μανούλα σε έναν όμορφο μπεμπούλη που γεννήθηκε 17/08/2010 και είναι γλύκας....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλησπερα σας ειμαι καινουργια στο foroum ονομαζομαι νενα ειμαι εγκυος στην 16η εβδομαδα πρωτο μου παιδακι και ειναι αγορακι ,χαιρομαι που ειμαι μαζι σας για να ανταλλαζουμε αποψεις καθως και να περνω συμβουλες απο τις εμπειρες μαμαδες του foroum..καλη συνεχεια σε ολες:P

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα&καλή εβδομάδα σε όλους!είμαι η Λίνα&πρίν αρκετό διάστημα είμουν μέλος του parents δυστηχώς περάσαμε κάποιες δυσκολίες&αναγκαστικά χαθήκαμε...ελπίζω να είστε όλες καλά(παλιές καινούργιες)&να τα λέμε συχνά!:D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Δηλαδή σχεδόν, βλέπω πως είχα κάνει εγγραφή το Μάιο αλλά δεν είχα γράψει τίποτα! Είμαι από Θεσσαλονίκη, 35 βδομάδες στο πρώτο μου μωράκι, και θα ήθελα πολύ να κάνω φίλες εδώ. Δυσκολεύομαι λίγο να κατατοπιστώ αλλά ελπίζω ότι θα τα καταφέρω! :oops:


dev339prs__.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΑΕΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Κ 15 ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΤΙΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ...ΚΙΕΓΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 5-6 ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΝΑΕΙ ΚΙΑΛΛΟ...ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΟΤΕ ΠΙΝΕΙ Κ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΠΟΤΕ ΚΘΕ 2 ΩΡΕΣ ΠΟΤΕ ΚΑΘΕ 3 'Η 4 ΩΡΕΣ Κ ΜΕ ΕΧΕΙ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ,ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΛΟΓΟ ΔΟΥΛΕΙΑΣ!!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!!!????????

ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΣΕΡΙ...ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ????


line_flow3_beg_minie_time_1284782400_text_c720eafcf1e720eceff520e5dfede1e9.gif

line_line_typew8_beg_d_typew3_time_1255147200_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

line_line_typew2_beg_d_typew9_time_1032753600_text_c5dfece1f3f4e520ece1e6df.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δηλαδή σχεδόν, βλέπω πως είχα κάνει εγγραφή το Μάιο αλλά δεν είχα γράψει τίποτα! Είμαι από Θεσσαλονίκη, 35 βδομάδες στο πρώτο μου μωράκι, και θα ήθελα πολύ να κάνω φίλες εδώ. Δυσκολεύομαι λίγο να κατατοπιστώ αλλά ελπίζω ότι θα τα καταφέρω! :oops:

Γειά σου Ziggyana καλώς ήρθες... Μην ανησυχείς κι εγώ σχετικά καινούρια είμαι, θα σε κατοπίσουμε εμείς!!! Καλή λευτεριά σου εύχομαι...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες Ziggyana θα μάθεις πολλα και θα περάσεις καλα σε αυτό το foroum. Με το καλό να ελθει το μωράκι σου.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή σχεδόν, βλέπω πως είχα κάνει εγγραφή το Μάιο αλλά δεν είχα γράψει τίποτα! Είμαι από Θεσσαλονίκη, 35 βδομάδες στο πρώτο μου μωράκι, και θα ήθελα πολύ να κάνω φίλες εδώ. Δυσκολεύομαι λίγο να κατατοπιστώ αλλά ελπίζω ότι θα τα καταφέρω! :oops:

Καλώς ήλθες με το καλό το μωράκι σου!


vrowp3.png

cwGLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...