Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

2 αποτυχία


Recommended Posts

Just now, Ξένη είπε:

Δε νομίζω να ακούσουμε καρδούλα τόσο νωρίς,  6 εβδομάδων και 2 ημερών είμαι,  νομίζω μετά την 7-8 εβδομάδα ακούς. Δεν είμαι και σίγουρη...έχω όμως πολύ άγχος μέχρι να μου πει ότι είναι όλα καλά, απορώ γιατί με άφησε τόσο αργά και δεν με έχει δει ακόμα. 

Μακαρι να δειτε σημερα το σπορακι σου..

Σ αφησε τοσο γιατι πιο νωρισ δεν θα βλεπατε τιποτα..

Εμενα παντωσ ουτε στην 6εβδ ειχε δει..μονο λιγο παχυ το ενδομηττιο.αλλα κ παλι ηταν επιφυλακτικοσ κ ειχα αγχωθει..μετα την 7η κ στισ 2 εγκυμοσυνεσ ειδαμε τον σακο..κ.γυρω στην 8η καρδουλα..

Να.πανε ολα.καλα..κ να γεμισουμε μωρα!!!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mariaia είπε:

Κορίτσιαααααα 970 χοριακη.... Από 266 τη Δευτέρα!!!! Ελπίζω να μου πει αυτή τη φορά ότι είναι ευχαριστημένη η γιατρός!!! 

Καταπληκτικα!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Δυστυχώς το πρώτο μωρό δεν το έχουμε,  είχα ενδομητριο θανατο στην 36η εβδομάδα. Αυτή τη φορά όμως νιώθω την Παναγία δίπλα μου. Και εγώ τον Δεκέμβριο γίνομαι 29. Είδες μαζί γεννηθήκαμε μαζί θα αποκτήσουμε και το πρώτο μας παιδί...

Ε δε το πιστεύω και μάλιστα σε πολύ προχωρημένη εγκυμοσύνη λίγο πριν γεννήσεις... Λυπαμαι πάρα πάρα πολύ για αυτό που πέρασες! Αυτή θα είναι η τυχερή σου όμως!!!!9 Δεκεμβρίου εγώ.εσύ? Στείλε να μας πεις τι σου είπε ο γιατρός! Ανυπομονώ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μόλις φύγαμε από το γιατρό,  είδα και σάκο και καρδούλα ίσα που έκανε το κυματάκι και την ακούσαμε,  μας είπε ότι σε δύο βδομάδες που θα του πάω τις απαντήσεις από εξετάσεις θα την ακούσουμε όπως ακούγεται και η δικιά μου....σημερα ειμαι 6ε και 2ημερων..Μαρία εγώ γεννήθηκα 28 Δεκεμβρίου,  κοντά είμαστε...Σε όλα 2 βδομάδες διάφορα θα έχουμε..χχαχαχ

  • Μου αρέσει 2

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Κορίτσια μόλις φύγαμε από το γιατρό,  είδα και σάκο και καρδούλα ίσα που έκανε το κυματάκι και την ακούσαμε,  μας είπε ότι σε δύο βδομάδες που θα του πάω τις απαντήσεις από εξετάσεις θα την ακούσουμε όπως ακούγεται και η δικιά μου....σημερα ειμαι 6ε και 2ημερων..Μαρία εγώ γεννήθηκα 28 Δεκεμβρίου,  κοντά είμαστε...Σε όλα 2 βδομάδες διάφορα θα έχουμε..χχαχαχ

Μπράβο κοριτσάκι μου, υπέροχα νέα!!!! Με το καλό να έχεις μια τελειωμένη εγκυμοσύνη!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ξένη είπε:

Κορίτσια μόλις φύγαμε από το γιατρό,  είδα και σάκο και καρδούλα ίσα που έκανε το κυματάκι και την ακούσαμε,  μας είπε ότι σε δύο βδομάδες που θα του πάω τις απαντήσεις από εξετάσεις θα την ακούσουμε όπως ακούγεται και η δικιά μου....σημερα ειμαι 6ε και 2ημερων..Μαρία εγώ γεννήθηκα 28 Δεκεμβρίου,  κοντά είμαστε...Σε όλα 2 βδομάδες διάφορα θα έχουμε..χχαχαχ

Αχχχ τι ωραία που την ακούσατε έστω κ λίγο.... Αντέ αντέ τέλεια... Όλα θα πάνε καλά με τις εξετάσεις σου θα δεις.... Που γράφεις τα νέα σου να μπαινω να διαβάζω? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ...ολες μας να έχουμε τα καλύτερα αποτελέσματα, γιατί κορίτσια πείτε με ότι θέλετε Αλλά τα νεύρα μου τώρα τελευταία με αυτά που βλέπω έχουν φτάσει στο Θεό,  νιώθω αδικία,  εγώ ήθελα όσο τίποτα στον κόσμο να έχω το μωρό μου και βλέπω 19χρονα να τα πετάνε στους κάδους να τα παρατάνε και να τα πετάνε σαν σκουπίδια. Δεν λέω ότι είναι στα καλά τους Αλλά γιατί.....ένα γιατί με βασανίζει εδώ και καιρό, γιατί σε μένα...

Μέχρι τώρα έγραφα στο ειμαι έγκυος η όχι, αλλά τώρα θα φτιάξουμε ομάδα για τις εγκυουλες του Μάιου...Θέλω όσο τίποτα να πιάσω αυτό το μωρό στα χέρια μου...


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Ευχαριστώ πολύ...ολες μας να έχουμε τα καλύτερα αποτελέσματα, γιατί κορίτσια πείτε με ότι θέλετε Αλλά τα νεύρα μου τώρα τελευταία με αυτά που βλέπω έχουν φτάσει στο Θεό,  νιώθω αδικία,  εγώ ήθελα όσο τίποτα στον κόσμο να έχω το μωρό μου και βλέπω 19χρονα να τα πετάνε στους κάδους να τα παρατάνε και να τα πετάνε σαν σκουπίδια. Δεν λέω ότι είναι στα καλά τους Αλλά γιατί.....ένα γιατί με βασανίζει εδώ και καιρό, γιατί σε μένα...

Μέχρι τώρα έγραφα στο ειμαι έγκυος η όχι, αλλά τώρα θα φτιάξουμε ομάδα για τις εγκυουλες του Μάιου...Θέλω όσο τίποτα να πιάσω αυτό το μωρό στα χέρια μου...

Με συγκινείς με αυτά που γράφεις....θα το κρατήσεις στα χέρια σου σε 8 μήνες!!!! Δεν είναι κ πολύ.... Θα περάσει γρήγορα.... Πως φτιάχνουμε ομάδα? Θα κάνεις εσύ??? 

Just now, vikib είπε:

Συγχαρητήρια ξένη! Με το καλο το μικρο ουράνιο τοξο σου!! 

Τελεια η χοριακη σου μαρια! Λογικά πολύ σύντομα θα μπορείτε να δείτε σακο!! 

Βίκυ μου σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για όλα... Σας ζάλισα αυτες τις μέρες αλλά σαν ένιωθα κοντά μ κ ας μη σας ξέρω καν δε ξέρω πως γίνεται... Ούτε στους δικούς μου δεν έλεγα πόσο αγχωμένη είμαι ούτε καν στον άνδρα μου!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Ευχαριστώ πολύ...ολες μας να έχουμε τα καλύτερα αποτελέσματα, γιατί κορίτσια πείτε με ότι θέλετε Αλλά τα νεύρα μου τώρα τελευταία με αυτά που βλέπω έχουν φτάσει στο Θεό,  νιώθω αδικία,  εγώ ήθελα όσο τίποτα στον κόσμο να έχω το μωρό μου και βλέπω 19χρονα να τα πετάνε στους κάδους να τα παρατάνε και να τα πετάνε σαν σκουπίδια. Δεν λέω ότι είναι στα καλά τους Αλλά γιατί.....ένα γιατί με βασανίζει εδώ και καιρό, γιατί σε μένα...

Μέχρι τώρα έγραφα στο ειμαι έγκυος η όχι, αλλά τώρα θα φτιάξουμε ομάδα για τις εγκυουλες του Μάιου...Θέλω όσο τίποτα να πιάσω αυτό το μωρό στα χέρια μου...

Αυτό, το γιατί δεν μπορεί να το απαντήσει κανείς...μόνο ο Θεός ξέρει!

Με το καλό να φτιάξετε την ομάδα σας μια να γεμίσει μέλλουσες μανουλες!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mariaia είπε:

Με συγκινείς με αυτά που γράφεις....θα το κρατήσεις στα χέρια σου σε 8 μήνες!!!! Δεν είναι κ πολύ.... Θα περάσει γρήγορα.... Πως φτιάχνουμε ομάδα? Θα κάνεις εσύ??? 

Βίκυ μου σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για όλα... Σας ζάλισα αυτες τις μέρες αλλά σαν ένιωθα κοντά μ κ ας μη σας ξέρω καν δε ξέρω πως γίνεται... Ούτε στους δικούς μου δεν έλεγα πόσο αγχωμένη είμαι ούτε καν στον άνδρα μου!!

Έφτιαξα ομάδα να ξέρεις,  μανούλες Μάιου 2020. 

  • Μου αρέσει 2

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Κορίτσια μόλις φύγαμε από το γιατρό,  είδα και σάκο και καρδούλα ίσα που έκανε το κυματάκι και την ακούσαμε,  μας είπε ότι σε δύο βδομάδες που θα του πάω τις απαντήσεις από εξετάσεις θα την ακούσουμε όπως ακούγεται και η δικιά μου....σημερα ειμαι 6ε και 2ημερων..Μαρία εγώ γεννήθηκα 28 Δεκεμβρίου,  κοντά είμαστε...Σε όλα 2 βδομάδες διάφορα θα έχουμε..χχαχαχ

Μπραβο κοριτσακι μου ,πολυ χαρηκα.Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και με το καλο να το κρατησεις γερο στην αγκαλια σου...

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariaia είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Εκανα χοριακη σήμερα κ βγήκε 2140 από την Τετάρτη που ήταν 940... Ειναι καλά?? Δεν έπρεπε να ανέβει κ άλλο? 

Τέλεια είναι.1880 και πάνω ήθελες.εχει διπλασιαστεί και βάλε.πλεον όποτε πας γιατρό θα χεις μια εικόνα. Όταν ήμουν 2182 χωριακη μετά από μια βδομάδα είδα το σπορι μου.ισα που φαινόταν να παλεται καρδούλα.στις 2 βδομάδες την ακούσαμε ξεκάθαρα.αχ ετοιμάσου να ζήσεις όμορφες στιγμές.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariaia είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Εκανα χοριακη σήμερα κ βγήκε 2140 από την Τετάρτη που ήταν 940... Ειναι καλά?? Δεν έπρεπε να ανέβει κ άλλο? 

Τελεια η χοριακη, οχι δ χρειαζεται παραπανω

Βουρ για υπερηχο τώρα!! 

Με το καλο!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...