Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

2 αποτυχία


Recommended Posts

Κορίτσια γειά σας!τον Ιούνιο είχα μια βιοχημικη εγκυμοσύνη με 21,4 τιμή β χοριακης... Φυσικά μου ηρθε περίοδος μετά από λίγο.... Τώρα ξανά έμεινα αλλά πάλι με χοριακη 57,5...τιποτα δηλαδή... Πάλι θα μου έρθει περίοδος.... Είμαι απίστευτα στεναχωρεμενη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε ποια μερα του κυκλο σου εισαι;;; η τιμη μ ακουγεται καλη εμενα κανε μια επαναληψη σε 2μερες απο την πρωτη κ αν διπλασιαστει παει καλα! Το οτι ειχες μια βιοχημικη που λυπαμαι γιαυτο δεν σημαινει οτι θα ειναι κ αυτη! Πολλεςςςς γυναικες εχουν στην ζωη τους κ η επομενη φορα ειναι η τυχερη τους και κρατανε γερα μωρα στην αγγαλια τους!!! Ευχομαι να ειναι τελειομηνη η εγκυμοσυνη σου!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σε ποια μερα του κυκλο σου εισαι;;; η τιμη μ ακουγεται καλη εμενα κανε μια επαναληψη σε 2μερες απο την πρωτη κ αν διπλασιαστει παει καλα! Το οτι ειχες μια βιοχημικη που λυπαμαι γιαυτο δεν σημαινει οτι θα ειναι κ αυτη! Πολλεςςςς γυναικες εχουν στην ζωη τους κ η επομενη φορα ειναι η τυχερη τους και κρατανε γερα μωρα στην αγγαλια τους!!! Ευχομαι να ειναι τελειομηνη η εγκυμοσυνη σου!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για το κουράγιο... Τον Ιούνιο είχα στις 5 μέρες καθυστερήσης 21,4 τώρα έχω στην 3η μέρα καθυστέρησης 57,5....δηλ μπορεί και να μην είναι? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariaia είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για το κουράγιο... Τον Ιούνιο είχα στις 5 μέρες καθυστερήσης 21,4 τώρα έχω στην 3η μέρα καθυστέρησης 57,5....δηλ μπορεί και να μην είναι? 

Φυσικα κ μπορει να μην ειναι....ποτε την εκανες την χοριακη; κανε αλλη μια σε διαστημα 2ημερων! Θα περιμενω νεα σου!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Φυσικα κ μπορει να μην ειναι....ποτε την εκανες την χοριακη; κανε αλλη μια σε διαστημα 2ημερων! Θα περιμενω νεα σου!

Περιμένα περίοδο την Τετάρτη... Και την έκανα σήμερα το πρωί... Τελικά είναι 58η χοριακη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mariaia είπε:

Περιμένα περίοδο την Τετάρτη... Και την έκανα σήμερα το πρωί... Τελικά είναι 58η χοριακη 

Αρα εισαι στην 2η μερα καθυστερησης με 58 χοριακη μια χαρα μ ακουγεται κανε αλλη μια την δευτερα εφοσον πεφτει κυριακη το 2ημερο! Πρεπει να ειναι τουλαχιστον 120την δευτερα!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αρα εισαι στην 2η μερα καθυστερησης με 58 χοριακη μια χαρα μ ακουγεται κανε αλλη μια την δευτερα εφοσον πεφτει κυριακη το 2ημερο! Πρεπει να ειναι τουλαχιστον 120την δευτερα!

Έγινε θα σου ξανά γράψω.... Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@MariaiaΕδω κοπελες με παλινδρομες κυησεις δηλ το ειδαν το εμβρυακι κ μετα δεν τα καταφερε και η επομενη ηταν η τυχερη τους οχι με μια βιοχημικη να μην ειναι τωρα η τυχερη σου! Ολα καλα θα πανε!!!! Περιμενω νεα σου!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariaia είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για το κουράγιο... Τον Ιούνιο είχα στις 5 μέρες καθυστερήσης 21,4 τώρα έχω στην 3η μέρα καθυστέρησης 57,5....δηλ μπορεί και να μην είναι? 

Εγώ είχα στις 4 μέρες καθυστέρηση 84 ! Κ τώρα η χαμηλή χοριακη Μ γύρισε από τον παιδικό κ πάμε να του βάλω να φάει! :lol:

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tegan είπε:

Εγώ είχα στις 4 μέρες καθυστέρηση 84 ! Κ τώρα η χαμηλή χοριακη Μ γύρισε από τον παιδικό κ πάμε να του βάλω να φάει! :lol:

Αχ τι καλά!!!!!!να το χαίρεσαι!!! Γερό κ δυνατό.... Ε εμένα είναι αρκετά χαμηλή κ από αυτά που διαβάζω συνήθως έρχεται αίμα τις επόμενες μέρες.... Απορώ τι τα διαβάζω και εγώ.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πάνω από 5χοριακη είναι θετική, οππτε συγχαρητήρια είσαι έγκυος! 

Απο μονη της η χοριακη δ λεει τπτ με βάση την καθυστέρηση γτ μπορει να ηταν καθυστερημένη συλληψη

Οποτε κάνε ξανά την δευτερα κ εύχομαι να έχει διπλασιαστεί! 

Να εχεις μια τελειομηνη ανεφελη εγκυμοσυνη! 

(το ότι είχες μια βιοχημικη δ σημαινει οτι θα ξανασυμβεί) 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Mariaia είπε:

Κορίτσια γειά σας!τον Ιούνιο είχα μια βιοχημικη εγκυμοσύνη με 21,4 τιμή β χοριακης... Φυσικά μου ηρθε περίοδος μετά από λίγο.... Τώρα ξανά έμεινα αλλά πάλι με χοριακη 57,5...τιποτα δηλαδή... Πάλι θα μου έρθει περίοδος.... Είμαι απίστευτα στεναχωρεμενη

Και να που επιβεβαιώνομαι!!!Γιατί να υπάρχει αυτή η χοριακη;;;;;;;Μονο για να μας αγχωνουν τίποτα άλλο...!καλυτερα δεν ειναι τα τεστακια;;;θετικο αρνητικο και τελος..!!Είσαι έγκυος κορίτσι μου!!Μπορεί απλά να είναι μια καθυστερημένη σύλληψη...Όλα καλά θα είναι!

Link to comment
Share on other sites

@Mariaia έχω διαβάσει για κοπέλα με 54 πρώτη χοριακη!!!!

Όλα καλά να πάνε εύχομαι!!! 

 

Κορίτσια στο Θεό σας, όταν έκανα χοριακη στο γιο μου, πήρα τηλεφωνικώς τα αποτελέσματα και η απάντηση ήταν "είναι θετικό αλλά είναι πάρα πολύ χαμηλή η τιμή, είναι μόνο 334"..... Και ήταν δύο τρεις μέρες πριν την καθυστέρηση... Ήμαρτον δηλαδή, έτσι αγχώνουν άδικα τον κόσμο!!! 

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πράγματικα όλες πάρα πάρα πολύ.... Τη Δευτέρα θα δούμε πως πάει.... Αν κ από ότι διαβάζω οι περισσότερες είχα γύρω στο 140 χοριακη όσο είμαι εγώ.... Δε πείραζει θα δούμε.... Έχει ο θεός για όλους... Ούτως ή άλλως είμαι μικρή ακόμα μόνο 28... Απλώς αν κ και δεύτερη βίοχημικη θα πρέπει μάλλον να ψαχτω καλά να δούμε μήπως κ δεν είναι τελικά ένα τυχαίο γεγονός! 

Επίσης βρε κορίτσια μου να σας ρωτήσω, δε καταλαβαίνω. Τι είναι η καθυστερημένη σύλληψη? Και γιατί επηρεάζεται η χοριακη από αυτό? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariaia είπε:

Σας ευχαριστώ πράγματικα όλες πάρα πάρα πολύ.... Τη Δευτέρα θα δούμε πως πάει.... Αν κ από ότι διαβάζω οι περισσότερες είχα γύρω στο 140 χοριακη όσο είμαι εγώ.... Δε πείραζει θα δούμε.... Έχει ο θεός για όλους... Ούτως ή άλλως είμαι μικρή ακόμα μόνο 28... Απλώς αν κ και δεύτερη βίοχημικη θα πρέπει μάλλον να ψαχτω καλά να δούμε μήπως κ δεν είναι τελικά ένα τυχαίο γεγονός! 

Επίσης βρε κορίτσια μου να σας ρωτήσω, δε καταλαβαίνω. Τι είναι η καθυστερημένη σύλληψη? Και γιατί επηρεάζεται η χοριακη από αυτό? 

Κ εγω με 84 χοριακη ξεκινησα...κ τωρα ειναι 22 μηνων...δεν παιζει ρολο η τιμη..αλλα ο 2σμοσ στισ 48 ωρεσ..θα πασ στο ιδιο εργαστηριο..

Ευχομαι μια φουσκωμενη χοριακη..το οτι ειναι χανηλη δεν λεει απολυτωσ τιποτα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...