Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

2 αποτυχία


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Δ θελω να σου δώσω ψευτικες ελπίδες, απλα να μην είσαι απαισιοδοξη

Πάντως νομίζω ότι με την επαφή 29αυγουστου θα μπορούσε η τιμή να είναι μια χαρά της χοριακης

Κ όπως είπαμε σημασία έχει πόσο αυξάνεται όχι από ποσο ξεκιναει

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Mariaia είπε:

Ειναι λίγο 250 για 7 μέρες καθυστέρηση ε??? Δε τα ξερω ακριβώς ρε γαμωτο.... Είμαι άσχετη... Να χαίρεσαι το παιδακι σου γερό και καλότυχο να είναι! Μακάρι να αυξηθεί η χοριακη μου.... Αλλά κ εσύ που ξέρεις από αυτά δεν την βρίσκεις πολύ χαμηλή 2η μερα καθυστερησης 58 μόνο? 

Όχι βρε.αν έχεις καθυστερημένη σύλληψη Όχι.2η μερα κι εγώ κάπου τόσο θα χα αν 2κανα χωριακη. Η αύξηση μας νοιάζει. Μια κοπέλα στο φόρουμ είχε 1η χωριακη 6 και τώρα όπου να ναι χρονιζει η μπεμπα της.κανε και αύριο και ανάλογα την αύξηση θα χ2ις μια εικόνα για το τι γίνεται.τωρα προσπάθησε να είσαι ήρεμη.και να σου πω κάτι? Στην 1η Μ εγκυμοσύνη είχα ψηλή τιμή και το χασα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Όχι βρε.αν έχεις καθυστερημένη σύλληψη Όχι.2η μερα κι εγώ κάπου τόσο θα χα αν 2κανα χωριακη. Η αύξηση μας νοιάζει. Μια κοπέλα στο φόρουμ είχε 1η χωριακη 6 και τώρα όπου να ναι χρονιζει η μπεμπα της.κανε και αύριο και ανάλογα την αύξηση θα χ2ις μια εικόνα για το τι γίνεται.τωρα προσπάθησε να είσαι ήρεμη.και να σου πω κάτι? Στην 1η Μ εγκυμοσύνη είχα ψηλή τιμή και το χασα. 

Λυπαμαι πολύ για αυτό που είπες πραγματικά... Έχεις δίκιο... Έχω ηρεμήσει λίγο γτ έκανα κ σήμερα τεστ εγκυμοσύνης για να δω αν έγινε πιο έντονη η γραμμή που δείχνει αν είναι θετικό κ ήταν πιο έντονη από χθες αρκετά άρα λογικά αυξήθηκε η χοριακη αλλα δε λέω μέγαλα λόγια.. Δεν είμαι ούτε χαρούμενη ούτε όμως απαισιοδοξη .... Ευχαριστωωωω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mariaia είπε:

Λυπαμαι πολύ για αυτό που είπες πραγματικά... Έχεις δίκιο... Έχω ηρεμήσει λίγο γτ έκανα κ σήμερα τεστ εγκυμοσύνης για να δω αν έγινε πιο έντονη η γραμμή που δείχνει αν είναι θετικό κ ήταν πιο έντονη από χθες αρκετά άρα λογικά αυξήθηκε η χοριακη αλλα δε λέω μέγαλα λόγια.. Δεν είμαι ούτε χαρούμενη ούτε όμως απαισιοδοξη .... Ευχαριστωωωω

Μεγαλο αγχοσ οι χοριακεσ..κ το ξερω γιατι εχω κανει μπολικεσ..οι εγκυμοσυνεσ μου ξεκινουσαν με πολυ χαμηλεσ τιμεσ..οποτε αναγκαστηκα τισ ελεγχαμε( κυριωσ λογω εξωνητριου που ειχα)

Αυριο θα ξερεισ περιπου τι γινεται..αλλα γενικα ολοκληρη η εγκυμοσυνη εχει πολλεσ τετοιεσ στιγμεσ αγχουσ μεχρι να κρατησουμε τα μωρα μασ αγκαλια..

Εγω πχ ειμαι τωρα 31 εβδ κ ειμαι κρεββατομενη γιατι το παραεκανα με την κουραση.μεγαλη λαχταρα πηρα..

Ευχομαι να πανε ολα καλα..κ να φροντισεισ να εισαι ψυχραιμη γιατι ερχονται κ αλλεσ εξετασεισ..

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzeni82 είπε:

Μεγαλο αγχοσ οι χοριακεσ..κ το ξερω γιατι εχω κανει μπολικεσ..οι εγκυμοσυνεσ μου ξεκινουσαν με πολυ χαμηλεσ τιμεσ..οποτε αναγκαστηκα τισ ελεγχαμε( κυριωσ λογω εξωνητριου που ειχα)

Αυριο θα ξερεισ περιπου τι γινεται..αλλα γενικα ολοκληρη η εγκυμοσυνη εχει πολλεσ τετοιεσ στιγμεσ αγχουσ μεχρι να κρατησουμε τα μωρα μασ αγκαλια..

Εγω πχ ειμαι τωρα 31 εβδ κ ειμαι κρεββατομενη γιατι το παραεκανα με την κουραση.μεγαλη λαχταρα πηρα..

Ευχομαι να πανε ολα καλα..κ να φροντισεισ να εισαι ψυχραιμη γιατι ερχονται κ αλλεσ εξετασεισ..

Α κουραζοσουν πιο πολύ από ότι έπρεπε ε?? Τώρα να κάνεις ακριβώς ότι σου λέει ο γιατρός... Έλα δεν έμεινε πολύ σε λίγο καιρό θα έχεις αγκαλιά το μωράκι σου το παιδί σου!!!! Οι άλλες οι χοριακες σου ήταν χαμηλές κ μετά δε ξανά ανέβαιναν ε?? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariaia είπε:

Α κουραζοσουν πιο πολύ από ότι έπρεπε ε?? Τώρα να κάνεις ακριβώς ότι σου λέει ο γιατρός... Έλα δεν έμεινε πολύ σε λίγο καιρό θα έχεις αγκαλιά το μωράκι σου το παιδί σου!!!! Οι άλλες οι χοριακες σου ήταν χαμηλές κ μετά δε ξανά ανέβαιναν ε?? 

Η 1η εγκυμοσυνη ηταν εξωμητριοσ..οποτε δεν ανεβαιναν φυσιολιγικα..δεν υπηρχε ο διπλασιασμοσ σε καμμια απο οσεσ εκανα..

Στην 2 εγκυμ κ σ αυτην που διανυω τωρα παλι απο.χαμηλα.ξεκινουσαμε..γυρω στισ 80 μοναδεσ..κ παλι εκανα αρκετεσ λογω του ιστορικου μου για να δουμε πωσ εξελισσεται..

Τελικα τωρα εχω μια κορη 22 μηνων κ περιμενω κ τη 2η..

Ησουν ατυχη στην 1η..αλλα επειδη ειναι χαμηλη η χοριακη δεν σημαινει κατι..θελουμε.να διπλασιαστει

Αυριο ελπιζω να μασ στειλεισ καλα νεα..θα περιμενουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzeni82 είπε:

Η 1η εγκυμοσυνη ηταν εξωμητριοσ..οποτε δεν ανεβαιναν φυσιολιγικα..δεν υπηρχε ο διπλασιασμοσ σε καμμια απο οσεσ εκανα..

Στην 2 εγκυμ κ σ αυτην που διανυω τωρα παλι απο.χαμηλα.ξεκινουσαμε..γυρω στισ 80 μοναδεσ..κ παλι εκανα αρκετεσ λογω του ιστορικου μου για να δουμε πωσ εξελισσεται..

Τελικα τωρα εχω μια κορη 22 μηνων κ περιμενω κ τη 2η..

Ησουν ατυχη στην 1η..αλλα επειδη ειναι χαμηλη η χοριακη δεν σημαινει κατι..θελουμε.να διπλασιαστει

Αυριο ελπιζω να μασ στειλεισ καλα νεα..θα περιμενουμε!!!

Γερη και δυνατή η κορούλα σου και με το καλό να ρθει και η δεύτερη!!!!! Ευχαριστώ πολύ... Αύριο εννοείται θα σας γράψω να σας τι έγινε! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Mariaia είπε:

Λυπαμαι πολύ για αυτό που είπες πραγματικά... Έχεις δίκιο... Έχω ηρεμήσει λίγο γτ έκανα κ σήμερα τεστ εγκυμοσύνης για να δω αν έγινε πιο έντονη η γραμμή που δείχνει αν είναι θετικό κ ήταν πιο έντονη από χθες αρκετά άρα λογικά αυξήθηκε η χοριακη αλλα δε λέω μέγαλα λόγια.. Δεν είμαι ούτε χαρούμενη ούτε όμως απαισιοδοξη .... Ευχαριστωωωω

Ειναι δυσκολη η αναμονή.το ξέρω.αυριο θα ξέρεις τι γίνεται.κανε λίγη υπομονή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Οχι καλο ΤΕΛΕΙΟ ειναιιι!!! 4πλασιαστηκε καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαιιιι!!!

 

Just now, Mariaia είπε:

Κορίτσιαααααα πηγε 266!!!!!καλο δεν είναι??? 

Αντε βρε με το καλο!!!μια χαρα αυξηθηκε!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύ και για όλη την στήριξη αλήθεια σας ευχαριστώ!!!!! Μου είπε η γιατρός να πάω να με δει κ ότι θα δούμε σάκο την άλλη Δευτέρα... Ενώ τελευταία περίοδος ήταν 15 Αυγούστου... Καλέ νωρίς δεν είναι???

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...