Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε όλη την ομάδα,

      Πρώτη φορά γράφω σε forum αλλά επειδή κοντεύω να τρελαθώ από την αγωνία έπρεπε κάπου να τα πω που ξέρω ότι θα με καταλάβουν.

      Την Τρίτη 26/03 έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορά με 2 άριστες βλαστοκύστες όπως μου είπαν και στο κέντρο αλλά και ο γυναικολόγος μου. Το θέμα ήταν στο σπέρμα εγώ δόξα το θεό κανένα θέμα δεν είχα. Αλλά από την επόμενη της εμβρυομεταφοράς με έπιασε άγχος αγωνία μήπως έκανα κάτι λάθος μήπως από το άγχος μου δεν πετύχει και ξεκινάει ένας φαύλος κύκλος προσπαθώ να ηρεμήσω αλλά όλο εκεί γυρνάει το μυαλό. Πως θα περάσει αυτό το διάστημα πραγματικά δεν ξέρω. 

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

Just now, Mar-micky είπε:

Κορίτσια μια ερώτηση επειδή είναι η πρώτη φορά που θα κάνω...Για το nst χρειάζεται να μην έχω φάει ή κάποια άλλη προετοιμασια;; το πληρώσετε χωριστά στην κλινική που γεννησατε;; 

Εμένα η μαία μου είπε πριν πάω να φάω κατά τα άλλα τίποτα άλλο εγώ στο δημόσιο πλήρωσα 13.80 τίποτα δεν είναι θα σου βάλουνε δύο μικρά μηχανήματα και το ένα είναι για να μητρησουν τις συσπάσεις και το άλλο που παρακολουθουνε την καρδιά του μωρού για ένα τεταρτακι μην αγχώνεσαι πολύ τυπική εξέταση εγώ Τετάρτη θα κάνω τρίτη φορά..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Just now, Athina3 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου!! Να σας ζήσει!! Να ναι γερό κ καλότυχο!!! Όταν μπορέσεις στείλε μας τις λεπτομέρειες!! Φιλάκια πολλα

 

Just now, Ntepaki22 είπε:

Γεννησαμε!!!

Με το καλο!!! Να σας ζήσει, ευλογημένο και γερό ❤️ περιμένουμε νεότερα 

@ZOIRITA20813περιμένουμε τα νέα σου! Να πάνε όλα καλά και να υποδεχτείς το μπέμπη σου! ❤️

  • Μου αρέσει 1

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα συμφωνα με περιοδ ειμαι 37 εβδ ενω μ υπερηχο 7 μερες πισω ο γιατρος μ πε σε μια βδομαδα 10 μερες θα μ βαλει η με προκληση η καισαρικη αναλογα τ θεση του παιδιου κ αυτο επειδη ειχα απο την crl κατωτατη εκατ θεση..αναλογη εμπειρια..ανχωθηκα κοριτσια 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα που πάντα βάση υπερήχου έβγαινε 2 μέρες μεγαλύτερος τώρα στην 37 εβδομάδα μου τον βγάλανε 2 βδομάδες μικρότερο κι αυτό ξες γιατί γίνεται? Γιατί η θέση του παιδιού πλέον είναι τέτοια(κουλουριασμένο) που δεν μπορούνε να το μετρήσουμε σωστά και βγαζουνε τέτοια αποτελέσματα εμένα αυτό μου είπε ο γιατρός μου .

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Lalom είπε:

Είσαι 39? Κανε υπομονη μια βδομαδουλα σου εμεινε.. Χαχχα λογικα θα σε παει με προκληση μετα. 

Ναι μεχρι 10 Μαη με εχει...ιδανικα θα ηθελα να τα αποφυγω ολα αυτα κ να εχω εναν ομαλο κ φυσιολογικο τοκετο...θα δειξει τωρα...την Τριτη ,εκτος απροοπτου,εχω γιατρο παλι...

  • Μου αρέσει 1

mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtw18 είπε:

κοριτσια καλησπερα συμφωνα με περιοδ ειμαι 37 εβδ ενω μ υπερηχο 7 μερες πισω ο γιατρος μ πε σε μια βδομαδα 10 μερες θα μ βαλει η με προκληση η καισαρικη αναλογα τ θεση του παιδιου κ αυτο επειδη ειχα απο την crl κατωτατη εκατ θεση..αναλογη εμπειρια..ανχωθηκα κοριτσια 

Κοριτσάκι μου τι είναι το crl? Αλλά σίγουρα δε αυτές τις φάσεις η μετρήσεις είναι πολύ δύσκολες


KF9Mp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...