Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Άρα δεν είμαι εγώ η τρελη που θέλω να πάρω και πιστολάκι μαζί μου....

Καλημέρα από μια αγχωμένη!!!

Όχι βέβαια 

πρίν από 3 λεπτά , ciqa είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Καλό μήνα! Καλή Πρωτομαγιά!

Έκανα το λάθος και έφαγα μέχρι αργά και το βράδυ ούτε που ξέρω πως πέρασε... Έχω και ώρα να ακούσω το μωρό. Ελπίζω να το ακούσω σύντομα γιατί είμαι πολύ αναστατωμένη τις τελευταίες μέρες.

@Lalom αν αυτός είναι ο ύπνος της εγκυμοσύνης σκέψου μετά τι έχει να γίνει! Θα κοιμόμαστε όρθιες! 

Να εύχεσαι να είναι καλόβολο το μωράκι σου και να κοιμάται σερί αρκετή ώρα! Γιατί μετά προβλέπονται τρελά ξενύχτια!

Θα μου πεις ας τα έχουμε γερά κοντά μας και ας κοιμόμαστε λίγο... τώρα έχουμε και όλη την αγωνία!

Γιατί είσαι αναστατωμένη ? Ούτε εγώ καταλαβαίνω πολλά πολλά πλέον άντε από τα αριστερά να πηγαίνει προσ τα δεξιά κουνάει όλο το κορμάκι του κλωτσιτσες και τέτοια πλέον δεν καταλαβαίνω καθολου

Link to comment
Share on other sites

Just now, kastel είπε:

:DΕσυ είσαι δικιά μου.. Κ εγω βάζω μασκαρα και ελαφρώς φρύδια. Δεν μπορώ τόσες μέρες να με βλέπω και φακλανιτσα και άβαφη! Και στο νοσοκομείο έτσι θα πάω.. Αν αρχίσουν οι πονοι, κάνω ντουζ λίγο βαφομαι και φεύγω. Ο αντρουλης μου λέει ότι θα με πάρει σηκωτη!!

σήκωτη λέει....χαχΑ

Εγώ make up λέω να μην πάρω για να μην φιλάω τον μπέμπη και τον πασαλειβω ...ούτε κραγιόν.  Λεω να πάρω μάσκαρα και πιστολάκι.  Επίσης λέω να φάω πολυ ελαφρια σημερα ώστε να μην κάνω εμετό αύριο (δεν ξέρω αν επηρεάζει ή οχι)

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

σήκωτη λέει....χαχΑ

Εγώ make up λέω να μην πάρω για να μην φιλάω τον μπέμπη και τον πασαλειβω ...ούτε κραγιόν.  Λεω να πάρω μάσκαρα και πιστολάκι.  Επίσης λέω να φάω πολυ ελαφρια σημερα ώστε να μην κάνω εμετό αύριο (δεν ξέρω αν επηρεάζει ή οχι)

 

Εννοειται θα παρουμε πιστολακι!!!Ναι επηρεαζει το βαρυ στομαχι απ οτι μου ειπε ο γιατρος...ο αναισθησιολογος σε ρωταει τι εχεις φαει...


mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

σήκωτη λέει....χαχΑ

Εγώ make up λέω να μην πάρω για να μην φιλάω τον μπέμπη και τον πασαλειβω ...ούτε κραγιόν.  Λεω να πάρω μάσκαρα και πιστολάκι.  Επίσης λέω να φάω πολυ ελαφρια σημερα ώστε να μην κάνω εμετό αύριο (δεν ξέρω αν επηρεάζει ή οχι)

 

Καλύτερα ελαφριά! Πως νιώθεις που αύριο τέτοια ώρα θα δεις το μπουμπούκι σου; όσο για το πιστολάκι, και πολύ καλά θα κάνεις.. Σαν τους λετσους πρέπει να τριγυρναμε ;;;; 

  • Χαχα 1

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια ειμαι πολύ περίεργα....μια κλαίω μια γελάω...Η τρελή του χωριού. 

Άσε που έχω φοβηθεί γιατί από αύριο αλλάζει η ζωή μας 10000%. Νομίζω είναι φυσιολογικα όλα αυτά. Έχουμε δικαίωμα να πάθουμε έναν πανικό ρε αδερφέ. ....

  • Μου αρέσει 9

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Κορίτσια ειμαι πολύ περίεργα....μια κλαίω μια γελάω...Η τρελή του χωριού. 

Άσε που έχω φοβηθεί γιατί από αύριο αλλάζει η ζωή μας 10000%. Νομίζω είναι φυσιολογικα όλα αυτά. Έχουμε δικαίωμα να πάθουμε έναν πανικό ρε αδερφέ. ....

Αύριο ια ζήσεις το θαυμα της ζωής...απολαυσετο

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Κορίτσια ειμαι πολύ περίεργα....μια κλαίω μια γελάω...Η τρελή του χωριού. 

Άσε που έχω φοβηθεί γιατί από αύριο αλλάζει η ζωή μας 10000%. Νομίζω είναι φυσιολογικα όλα αυτά. Έχουμε δικαίωμα να πάθουμε έναν πανικό ρε αδερφέ. ....

Kοριτσι μου είναι φυσιολογικά όλα αυτά ποθνιώθεις, αλίμονο! Αυριο θα αλλάξει η ζωή σου. Να είσαι ήρεμη και με θετικές σκεψεις. Όλα θα πάνε τέλεια και θα κρατάς το παιδακι σου. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , ZOIRITA20813 είπε:

Άρα δεν είμαι εγώ η τρελη που θέλω να πάρω και πιστολάκι μαζί μου....

Καλημέρα από μια αγχωμένη!!!

Καλα εγω θα παρω κ μπιστολάκι κΙ πρεσα για μπούκλες και τα καλλυντικα μου εννοείται δε το συζητώ :)

πρίν από 39 λεπτά , kastel είπε:

:DΕσυ είσαι δικιά μου.. Κ εγω βάζω μασκαρα και ελαφρώς φρύδια. Δεν μπορώ τόσες μέρες να με βλέπω και φακλανιτσα και άβαφη! Και στο νοσοκομείο έτσι θα πάω.. Αν αρχίσουν οι πονοι, κάνω ντουζ λίγο βαφομαι και φεύγω. Ο αντρουλης μου λέει ότι θα με πάρει σηκωτη!!

Εγω φτιαχνομαι παντα κ οταν βγαινω εξω πχ τωρα για φαρμακειο παλι στη πενα είμαι δε μπορω να είμαι και γιουβαρλακι και λετσος χαχαχχαχα. Κ τα φρύδια κανω λιγο και κονσιλερ απαραιτητα με τόσο χαλια υπνο. Καλα εγω εχω μανια μ τα κραγιόν αλλα θα φορέσω ενα πολυ ελαφρύ στη γεννα. Χαχαχα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Lalom είπε:

Καλα εγω θα παρω κ μπιστολάκι κΙ πρεσα για μπούκλες και τα καλλυντικα μου εννοείται δε το συζητώ :)

Εγω φτιαχνομαι παντα κ οταν βγαινω εξω πχ τωρα για φαρμακειο παλι στη πενα είμαι δε μπορω να είμαι και γιουβαρλακι και λετσος χαχαχχαχα. Κ τα φρύδια κανω λιγο και κονσιλερ απαραιτητα με τόσο χαλια υπνο. Καλα εγω εχω μανια μ τα κραγιόν αλλα θα φορέσω ενα πολυ ελαφρύ στη γεννα. Χαχαχα

Έξω εννοείται ότι φτιάχνομαι κ εγώ! :DΚαι οσονούπω μαμάδες και γυναίκες.. Δεν γίνεται αλλιώς. Εγώ έχω θέμα με τη μασκαρα, χωρίς αυτή δεν πάω ούτε σούπερ μάρκετ. Χαχαχα Οπότε και στη γέννα μια αδιάβροχη είναι άκρως απαραίτητη. 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μια ερώτηση επειδή είναι η πρώτη φορά που θα κάνω...Για το nst χρειάζεται να μην έχω φάει ή κάποια άλλη προετοιμασια;; το πληρώσετε χωριστά στην κλινική που γεννησατε;; 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ZOIRITA20813 είπε:

Κορίτσια ειμαι πολύ περίεργα....μια κλαίω μια γελάω...Η τρελή του χωριού. 

Άσε που έχω φοβηθεί γιατί από αύριο αλλάζει η ζωή μας 10000%. Νομίζω είναι φυσιολογικα όλα αυτά. Έχουμε δικαίωμα να πάθουμε έναν πανικό ρε αδερφέ. ....

Καλή επιτυχία όλα θα πάνε τέλεια με το καλοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!! Εγώ το είχα τραγικό στο μυαλό μ κ τώρα λέω καλά αυτό ήταν? Είναι τελειαααα

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariaia είπε:

Καλή επιτυχία όλα θα πάνε τέλεια με το καλοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!! Εγώ το είχα τραγικό στο μυαλό μ κ τώρα λέω καλά αυτό ήταν? Είναι τελειαααα

Αλήθεια λες; ενθάρρυνε με πληζ, έχω φρικάρει λίγο . Δεν πονας; 

Just now, Mar-micky είπε:

Κορίτσια μια ερώτηση επειδή είναι η πρώτη φορά που θα κάνω...Για το nst χρειάζεται να μην έχω φάει ή κάποια άλλη προετοιμασια;; το πληρώσετε χωριστά στην κλινική που γεννησατε;; 

Καμία προετοιμασία. Εγώ το πλήρωσα 20 ευρώ στο Ιασώ παρόλο που θα γεννήσω εκεί 

  • Μου αρέσει 1

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Mariaia αχ τέτοια να μας.λες να μας δινεις θαρρος...γιατι εχω τρελαθει απο το φοβο μου τις τελευταίες μέρες....Αφού σκέφτομαι μιλήσω το κρατήσω στη κοιλιά μου έτσι για σιγουριά...Χαχαχαχα

@ZOIRITA20813 σ ευχαριστώ πολύ.... άντε αύριο θα μας γράφεις κ εσυ τα ευχάριστα κ θα μας λες το πόσο όμορφα ήταν ολαααα....

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...