Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

Just now, dinaki23 είπε:

Κοριτσια γυρισα απ τον γιατρο...Ο μπεμπης 3200 ακομα ομως ειναι ψηλα ρε γμτ...μου εβαλε το χερι ο γιατρος,δεν εχω διαστολη κ ο μπεμπης ειναι εκτος λεκανης,δεν πονεσα,την επομενη φορα θα πονεσει μου ειπε...εχασα δυο κιλα λογω διατροφης κ ρυθμισα το ζαχαρο ..πρεπει να συνεχισω το περπατημα μπας κ κατεβει...μπορει να κατεβει απ τη μια στιγμη στην αλλη;;Δεν θελω να κανω καισαρικη αλλα αν ειναι αναγκαιο κακο,τι να κανω..;ας ειναι καλα το μωρο...

Εγω πιγα στην κλινικι με διαστολι σχεδον 8 και το μωρο ψιλα στο διαφραγμα,εκανα επισκλιριδιο και μετα κατεγικε.Οποτε ναι μπορει να γινει τελευταια στιγμι.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ciqa είπε:

Πας για φυσιολογικό ή καισαρική; Εννοώ την εξέταση την κάνουν σε όλους άραγε ή μόνο καισαρική όπως στο Ιασώ;

Φυσιολογικά πάω νομίζω την κάνουν σε ολους. Ξέρετε τι γίνεται με τους άντρες μας μπορούν να μείνουν μαζί μας?


KF9Mp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Athina3 είπε:

Φυσιολογικά πάω νομίζω την κάνουν σε ολους. Ξέρετε τι γίνεται με τους άντρες μας μπορούν να μείνουν μαζί μας?

Δυστυχώς δεν έχω ρωτήσει τίποτα. Όλα αλλάζουν κάθε μέρα... από βδομάδα θα ρωτήσω σίγουρα να ξέρω και θα σε ενημερώσω.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofi_94 είπε:

Εγώ πουγενναω σε δημόσιο Πητ 20/5 μου είπανε κανένας σύνοδος δεν θα επιτρέπεται εκτός εάν κάποια κάνει κτ

Να δεις που στο τέλος θα είναι προνόμιο να γεννάς με καισαρική για να έχεις έναν άνθρωπο για βοήθεια!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sofi_94 είπε:

Καλημεραα κοριτσιαααα πως είσταιι ....εγώ αυπνηη ειδικά την τελευταία εβδομάδα το πολύ 5 ώρες να κοιμαμε τι πράγμα κι αυτοί :?

Κουράγιο συνάδελφε..εγώ κοιμάμαι αλλά ξυπνάω για τουαλέτα μίνιμουμ 5 φορές :blink:Αγωνιστικούς χαιρετισμούς! 

  • Μου αρέσει 3

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofi_94 είπε:

Καλημεραα κοριτσιαααα πως είσταιι ....εγώ αυπνηη ειδικά την τελευταία εβδομάδα το πολύ 5 ώρες να κοιμαμε τι πράγμα κι αυτοί :?

Καλα κ γω 5 με 6 ωρες συνολο κοιμαμαι με διάλειμματα γτ ξυπνάω το βραδυ 2 με 3 φορες σιγουρα. Νομίζω ειναι ο υπνος της εγκυμοσύνης δε μπορω να το εξηγήσω αλλιως

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Καλό μήνα! Καλή Πρωτομαγιά!

Έκανα το λάθος και έφαγα μέχρι αργά και το βράδυ ούτε που ξέρω πως πέρασε... Έχω και ώρα να ακούσω το μωρό. Ελπίζω να το ακούσω σύντομα γιατί είμαι πολύ αναστατωμένη τις τελευταίες μέρες.

@Lalom αν αυτός είναι ο ύπνος της εγκυμοσύνης σκέψου μετά τι έχει να γίνει! Θα κοιμόμαστε όρθιες! 

Να εύχεσαι να είναι καλόβολο το μωράκι σου και να κοιμάται σερί αρκετή ώρα! Γιατί μετά προβλέπονται τρελά ξενύχτια!

Θα μου πεις ας τα έχουμε γερά κοντά μας και ας κοιμόμαστε λίγο... τώρα έχουμε και όλη την αγωνία!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω ξερεται για ποιο πράγμα αγχώνομαι σκέφτομαι ας πούμε το βράδυ ότι άμα κάνει πως με ποιανουνε τίποτα πόνοι για γεννά από την εξάντληση δεν μπορωωω λέω δεν μπορωωω και λέει να χαλαρώσω να μαζέψω δυνάμεις γιατί δεν γίνεται παιδιά ...

Ααα ασχετο και σχετικό βασικά από Δευτέρα  πάω για καλλωπισμό αποτρίχωση και τα λοιπά 9 η ώρα το πρωί πρώτη πρώτη παρακαλώ θέλω να είμαι περιποιημένη μωρέ για τον μπέμπη Μ και για μένα οκ να νιώθω καλά δεν λέω ότι θα βαφτώ και τα λοιπά είπαμε δεν είμαι και καμιά λατέρνα (τάχα μου τάχα μου) το σκέφτηκα όμως για να πω και την αλήθεια 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofi_94 είπε:

Εγω ξερεται για ποιο πράγμα αγχώνομαι σκέφτομαι ας πούμε το βράδυ ότι άμα κάνει πως με ποιανουνε τίποτα πόνοι για γεννά από την εξάντληση δεν μπορωωω λέω δεν μπορωωω και λέει να χαλαρώσω να μαζέψω δυνάμεις γιατί δεν γίνεται παιδιά ...

Ααα ασχετο και σχετικό βασικά από Δευτέρα  πάω για καλλωπισμό αποτρίχωση και τα λοιπά 9 η ώρα το πρωί πρώτη πρώτη παρακαλώ θέλω να είμαι περιποιημένη μωρέ για τον μπέμπη Μ και για μένα οκ να νιώθω καλά δεν λέω ότι θα βαφτώ και τα λοιπά είπαμε δεν είμαι και καμιά λατέρνα (τάχα μου τάχα μου) το σκέφτηκα όμως για να πω και την αλήθεια 

Γιατί καλέ να μη βαφτεις αν θέλεις;; εγώ μια μάσκαρα αδιάβροχη κ μια bb cream θα την βάλω :D. Όχι ότι βγαίνω φωτογραφίες αλλά θέλω να είμαι περιποιημένη! Καλά θα κάνεις να πας να είσαι έτοιμη για τον γιο σου! 

 

  • Μου αρέσει 2

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Έτσι έτσι δεν παύει να είμαστε γυναίκες πρέπει να περιποιούμαστε όσο μπορούμε τουλάχιστον στην προκειμένη φάση αγαπητές Μ συμφορουμιτισσες :x

Just now, kastel είπε:

Γιατί καλέ να μη βαφτεις αν θέλεις;; εγώ μια μάσκαρα αδιάβροχη κ μια bb cream θα την βάλω :D. Όχι ότι βγαίνω φωτογραφίες αλλά θέλω να είμαι περιποιημένη! Καλά θα κάνεις να πας να είσαι έτοιμη για τον γιο σου! 

 

Έχει να πέσει κλάμα ΕΕ εξού και η αδιάβροχη σωστή σε βρίσκω ;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kastel είπε:

Γιατί καλέ να μη βαφτεις αν θέλεις;; εγώ μια μάσκαρα αδιάβροχη κ μια bb cream θα την βάλω :D. Όχι ότι βγαίνω φωτογραφίες αλλά θέλω να είμαι περιποιημένη! Καλά θα κάνεις να πας να είσαι έτοιμη για τον γιο σου! 

 

Και γω θέλω να βαφτω κ τωρα βαφομαι. Οχι πολυ αλλα να φοραω λιγο ρουζ μασκαρα μολυβακι χαχαχχα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Lalom είπε:

Και γω θέλω να βαφτω κ τωρα βαφομαι. Οχι πολυ αλλα να φοραω λιγο ρουζ μασκαρα μολυβακι χαχαχχα

:DΕσυ είσαι δικιά μου.. Κ εγω βάζω μασκαρα και ελαφρώς φρύδια. Δεν μπορώ τόσες μέρες να με βλέπω και φακλανιτσα και άβαφη! Και στο νοσοκομείο έτσι θα πάω.. Αν αρχίσουν οι πονοι, κάνω ντουζ λίγο βαφομαι και φεύγω. Ο αντρουλης μου λέει ότι θα με πάρει σηκωτη!!

  • Χαχα 5

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...