Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

Just now, Sofoulis είπε:

Πως πήγε??? Ανέβηκε κανονικά??? Σε πια βδομάδα εισαι τώρα??

Εγώ θα την πάρω στις 630 την απάντηση. Άστα.... ημερολογιακά ειμαι 7 εβδομάδων αλλά σύμφωνα με τον υπέρηχο 6 και 2.... Τι να πω....πάντως καρδιά είδαμε...


ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Εγώ θα την πάρω στις 630 την απάντηση. Άστα.... ημερολογιακά ειμαι 7 εβδομάδων αλλά σύμφωνα με τον υπέρηχο 6 και 2.... Τι να πω....πάντως καρδιά είδαμε...

αχ τι ωραία!!! Εγώ ποτέ δεν έχω ακούσει καρδούλα!!! Μακάρι να ακούσουμε αυτή τη φορά!!!!

Όλα καλά θα πάνε!!! Γιατί θα αργήσει τόσο η δική σου χοριακη?


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Εγώ θα την πάρω στις 630 την απάντηση. Άστα.... ημερολογιακά ειμαι 7 εβδομάδων αλλά σύμφωνα με τον υπέρηχο 6 και 2.... Τι να πω....πάντως καρδιά είδαμε...

Εγώ δεν είδα... Αλλά υποτίθεται ότι ήμουν 5 και κάτι και βλεπεις μετα την 6 με 7η... Οπότε είδαμε μόνο λεκιθικο σάκο και σάκο 11 χιλιοστά.... Δεν είδαμε έμβρυο.... Περιμένω πως κ πως 7 Οκτωβρίου 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! Αν ολα πανε καλα θα ειμαι κ εγω μαμα Μαιου, για την ακριβεια 8/5 εχω ΠΗΤ. Εσεις? ειναι το πρωτο σας? Ευχομαι να εχουμε μια υγιη εγκυμοσυνη μεχρι το τελος.

  • Μου αρέσει 3

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariaia είπε:

Εγώ δεν είδα... Αλλά υποτίθεται ότι ήμουν 5 και κάτι και βλεπεις μετα την 6 με 7η... Οπότε είδαμε μόνο λεκιθικο σάκο και σάκο 11 χιλιοστά.... Δεν είδαμε έμβρυο.... Περιμένω πως κ πως 7 Οκτωβρίου 

82.32, πως σου φαίνεται?


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sofoulis είπε:

82.32, πως σου φαίνεται?

Διπλασιάστηκε κ λίγο παραπάνω.... Κοίτα ειδικός δεν είμαι εννοείται, αλλά από όσο ξέρω κ έχω διαβάσει μας νοιάζει να διπλασιαστεί.... Οπότε πας καλά! Όμως πρέπει πιστεύω να ξανά πας και τη Δευτέρα... Αχ σου εύχομαι ολόψυχα να σου πάνε όλα καλά!!!!!! Καταλαβαίνω απόλυτα τι περνάς αυτή τη στιγμή!!! Προσπάθησε να κάνεις αλλά πράγματα να ξεχνιέσαι όσο μπορείς μέχρι να ρθει Δευτέρα... Περίοδο ποτέ περίμενες??? 

Just now, kastel είπε:

Γεια σας κοριτσια! Αν ολα πανε καλα θα ειμαι κ εγω μαμα Μαιου, για την ακριβεια 8/5 εχω ΠΗΤ. Εσεις? ειναι το πρωτο σας? Ευχομαι να εχουμε μια υγιη εγκυμοσυνη μεχρι το τελος.

Ααααα με το καλό με το καλό!!! Όλα καλά θα πάνε... Έκανες υπέρηχο??? Άκουσες καρδούλα? Λογικά είσαι 8η εβδομάδα ε? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariaia είπε:

Διπλασιάστηκε κ λίγο παραπάνω.... Κοίτα ειδικός δεν είμαι εννοείται, αλλά από όσο ξέρω κ έχω διαβάσει μας νοιάζει να διπλασιαστεί.... Οπότε πας καλά! Όμως πρέπει πιστεύω να ξανά πας και τη Δευτέρα... Αχ σου εύχομαι ολόψυχα να σου πάνε όλα καλά!!!!!! Καταλαβαίνω απόλυτα τι περνάς αυτή τη στιγμή!!! Προσπάθησε να κάνεις αλλά πράγματα να ξεχνιέσαι όσο μπορείς μέχρι να ρθει Δευτέρα... Περίοδο ποτέ περίμενες??? 

Ααααα με το καλό με το καλό!!! Όλα καλά θα πάνε... Έκανες υπέρηχο??? Άκουσες καρδούλα? Λογικά είσαι 8η εβδομάδα ε? 

Δεν ξέρω γιατί είχαμε κάνει καταστολή ωορεξιας και έχω χάσει λιγο τις μέρες...παντως αν όλα πάνε καλά την Πέμπτη θα είμαι 5 βδομάδων!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Δεν ξέρω γιατί είχαμε κάνει καταστολή ωορεξιας και έχω χάσει λιγο τις μέρες...παντως αν όλα πάνε καλά την Πέμπτη θα είμαι 5 βδομάδων!

Όλα πάνε πολύ καλά!!!!!!!θα δεις θα είσαι κ εσύ μανούλα όπως ελπίζω όλες μας!! Θα γράφουμε τα νέα μας!!!! Μακάρι κ εμένα να πάει καλα η εξέταση να δούμε έμβρυο κ να ακούσουμε καρδιά γτ έχω κατά αγχωθεί μετά τα χτεσινά! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariaia είπε:

Όλα πάνε πολύ καλά!!!!!!!θα δεις θα είσαι κ εσύ μανούλα όπως ελπίζω όλες μας!! Θα γράφουμε τα νέα μας!!!! Μακάρι κ εμένα να πάει καλα η εξέταση να δούμε έμβρυο κ να ακούσουμε καρδιά γτ έχω κατά αγχωθεί μετά τα χτεσινά! 

Όλα καλά θα πανε, να μην αγχώνεσαι καθόλου!!! Όσο πιο ήρεμη είσαι τόσο καλύτερο για το μωράκι σου !!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariaia είπε:

Διπλασιάστηκε κ λίγο παραπάνω.... Κοίτα ειδικός δεν είμαι εννοείται, αλλά από όσο ξέρω κ έχω διαβάσει μας νοιάζει να διπλασιαστεί.... Οπότε πας καλά! Όμως πρέπει πιστεύω να ξανά πας και τη Δευτέρα... Αχ σου εύχομαι ολόψυχα να σου πάνε όλα καλά!!!!!! Καταλαβαίνω απόλυτα τι περνάς αυτή τη στιγμή!!! Προσπάθησε να κάνεις αλλά πράγματα να ξεχνιέσαι όσο μπορείς μέχρι να ρθει Δευτέρα... Περίοδο ποτέ περίμενες??? 

Ααααα με το καλό με το καλό!!! Όλα καλά θα πάνε... Έκανες υπέρηχο??? Άκουσες καρδούλα? Λογικά είσαι 8η εβδομάδα ε? 

Ναι σημερα κλεινω την 8η και ακουσαμε καρδια! Ομορφο αλλα δεν αφηνω τον εαυτο μου ελευθερο γιατι ειχα μια αποβολη πριν λιγο καιρο οποτε ηρεμα :). Εσυ? Πηγες η θα πας γιατρο?  @Sofoulis ολα θα πανε καλα! να χαλογελας ...μια χαρα ειναι η χοριακη σου και θα ειναι καομη πιο μεγαλη. Μιλησες με γιατρο?

  • Μου αρέσει 2

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, kastel είπε:

Ναι σημερα κλεινω την 8η και ακουσαμε καρδια! Ομορφο αλλα δεν αφηνω τον εαυτο μου ελευθερο γιατι ειχα μια αποβολη πριν λιγο καιρο οποτε ηρεμα :). Εσυ? Πηγες η θα πας γιατρο?  @Sofoulis ολα θα πανε καλα! να χαλογελας ...μια χαρα ειναι η χοριακη σου και θα ειναι καομη πιο μεγαλη. Μιλησες με γιατρο?

Ευχαριστώ πολύ!!! Μίλησα με το γιατρό, ήταν χαρούμενος που διπλασιάστηκε σωστά, μου πρόσθεσε ινοχεπ ( ελπίζω να βοηθήσει!!!) Και τώρα πάμε για επαναληπτική την Πέμπτη!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, kastel είπε:

Ναι σημερα κλεινω την 8η και ακουσαμε καρδια! Ομορφο αλλα δεν αφηνω τον εαυτο μου ελευθερο γιατι ειχα μια αποβολη πριν λιγο καιρο οποτε ηρεμα :). Εσυ? Πηγες η θα πας γιατρο?  @Sofoulis ολα θα πανε καλα! να χαλογελας ...μια χαρα ειναι η χοριακη σου και θα ειναι καομη πιο μεγαλη. Μιλησες με γιατρο?

Ποτέ έκανες αποβολή κ για ποιον λόγο ρε γάμωτο? Αν θέλεις απαντάς... Ναι πήγα χτες και μου είπε αυτό που σας έγραψα πιο πάνω! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες σας! Ελπίζω και εύχομαι να μπω και εγώ επισήμως στις Μανούλες του Μαϊου. Τον τελευταίο 1 χρόνο βίωσα 2 παλίνδρομες κυήσεις και πριν λίγες μέρες κράτησα ένα θετικό τεστ στα χέρια μου. Πριν δυο εβδομαδες σχεδόν πήγα πρώτη φορά στο γιατρό ο οποίος μου είπε ότι βλέπει το έμβρυο αλλά ήταν πολύ νωρίς να ακούσουμε την καρδιά. Μου έδωσε προγεστερόνη, ασπιρίνη, αντιπητκικές ενέσεις προληπτικά. Τη Δευτέρα θα πάω πάλι και θα είμαι 7ε4η. Δεν σας περιγράφω πόση αγωνία έχω. Ελπίζω να ακούσω την καρδούλα του! Εύχομαι σε όλες σας όλα να εξελιχθούν ομαλά και το Μάιο να κρατάμε τα αγγελούδια μας στην αγκαλία μας.

  • Μου αρέσει 3

cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρία_Λ είπε:

Καλημέρα σε όλες σας! Ελπίζω και εύχομαι να μπω και εγώ επισήμως στις Μανούλες του Μαϊου. Τον τελευταίο 1 χρόνο βίωσα 2 παλίνδρομες κυήσεις και πριν λίγες μέρες κράτησα ένα θετικό τεστ στα χέρια μου. Πριν δυο εβδομαδες σχεδόν πήγα πρώτη φορά στο γιατρό ο οποίος μου είπε ότι βλέπει το έμβρυο αλλά ήταν πολύ νωρίς να ακούσουμε την καρδιά. Μου έδωσε προγεστερόνη, ασπιρίνη, αντιπητκικές ενέσεις προληπτικά. Τη Δευτέρα θα πάω πάλι και θα είμαι 7ε4η. Δεν σας περιγράφω πόση αγωνία έχω. Ελπίζω να ακούσω την καρδούλα του! Εύχομαι σε όλες σας όλα να εξελιχθούν ομαλά και το Μάιο να κρατάμε τα αγγελούδια μας στην αγκαλία μας.

Ευχομαι να πάνε όλα καλά!!!!!!! Βρήκατε γτ είχες τις παλίνδρομες??? Θα την ακούσεις την καρδούλα του σίγουρα!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...