Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

καλημερα σας κοριτσια!

πρωτη φορα γραφω στο φορουμ!και θα ηθελα τη βοηθεια σας!

τελευταια περιοδος 31/08 και ωορηξια στς 16-17/9, το ξερω λογω τεστ ωορηξιας! απ την δευτερα εχει πριστει το στηθος και απ τη παρασκευη εχω πονους περιοδου και χτες ειδα λιγο ροζ αιμα και τιποτα αλλο! περιοδο περιμενω στς 6/10!

Λετε να ειναι συπτωματα ; Σας ευχαριστω πολυυυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Eva1234 είπε:

καλημερα σας κοριτσια!

πρωτη φορα γραφω στο φορουμ!και θα ηθελα τη βοηθεια σας!

τελευταια περιοδος 31/08 και ωορηξια στς 16-17/9, το ξερω λογω τεστ ωορηξιας! απ την δευτερα εχει πριστει το στηθος και απ τη παρασκευη εχω πονους περιοδου και χτες ειδα λιγο ροζ αιμα και τιποτα αλλο! περιοδο περιμενω στς 6/10!

Λετε να ειναι συπτωματα ; Σας ευχαριστω πολυυυ

Καλως ηρθες!! Τι κυκλο εχεις? Το συμπτωματα που λες ειναι και περιοδου και εγκυμοσυνης οποτε ολα εινα πιθανα. Γιατι δεν κανεις ενα τεστ? Πολυ καλη σου επιτυχια και ευχομαι να εχεις ενα σπορακι!


UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1234 είπε:

καλημερα σας κοριτσια!

πρωτη φορα γραφω στο φορουμ!και θα ηθελα τη βοηθεια σας!

τελευταια περιοδος 31/08 και ωορηξια στς 16-17/9, το ξερω λογω τεστ ωορηξιας! απ την δευτερα εχει πριστει το στηθος και απ τη παρασκευη εχω πονους περιοδου και χτες ειδα λιγο ροζ αιμα και τιποτα αλλο! περιοδο περιμενω στς 6/10!

Λετε να ειναι συπτωματα ; Σας ευχαριστω πολυυυ

@kastel μολις εκανα τεστ και βγηκε θετικο!!!!!!!!!!!! 1-2 βδομαδων γραφει το clearblue!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1234 είπε:

@kastel μολις εκανα τεστ και βγηκε θετικο!!!!!!!!!!!! 1-2 βδομαδων γραφει το clearblue!!!!!

Ελααααα!! Συγχαρητηρια!! Ολα να ερθουν οπως τα θελεις και με ενα γερο μωρακι!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1234 είπε:

@kastel μολις εκανα τεστ και βγηκε θετικο!!!!!!!!!!!! 1-2 βδομαδων γραφει το clearblue!!!!!

Μπραβοοοοο!!! Με το καλό!!!! 

Να ρωτήσω κάτι...τι εννοείς ότι γράφεις το τεστ 1-2 βδομάδων...υπάρχει τεστ που λέει ποσών εβδομάδων είμαστε???

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sofoulis είπε:

Μπραβοοοοο!!! Με το καλό!!!! 

Να ρωτήσω κάτι...τι εννοείς ότι γράφεις το τεστ 1-2 βδομάδων...υπάρχει τεστ που λέει ποσών εβδομάδων είμαστε???

Εχει το ψηφιακο της clear Blue! Κ εγω αυτο εκανα.. Αν εισαι στην αρχη  γραφει 1-2 ή 3-4 και μετα απλα γραφει Εγκυος!


UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, kastel είπε:

Εχει το ψηφιακο της clear Blue! Κ εγω αυτο εκανα.. Αν εισαι στην αρχη  γραφει 1-2 ή 3-4 και μετα απλα γραφει Εγκυος!

Α!!! Τι καλό!!! Δεν τι ήξερα...κι εγώ το θέλω!!! Δεν το έχω δει ποτέ!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1234 είπε:

νομιζω στζ φαρμακεια εξω δεν υπαρχει εγω το ειχα αγορασει πριν 2 βδομαδες απ online φαρμακειο στο skrutz!!Πηγα εκανα και χοριακη και περιμενω τηλεφωνοο

Με το καλό να ακούσουμε μια μεγάλη χοριακη!!!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Eva1234 είπε:

@Sofoulis 2 η εβδομαδα κυηση 79,44! τη τεταρτη ξανα! ειναι καλο;

Μια χαρά ειναι, απ ότι διάβασα κανονικά περιμένεις περίοδο στις 6 Οκτωβρίου, φαντάσου πόσο θα είναι η τιμή τότε.....συγχαρητήρια,  με το καλό!!!!


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Μια χαρά ειναι, απ ότι διάβασα κανονικά περιμένεις περίοδο στις 6 Οκτωβρίου, φαντάσου πόσο θα είναι η τιμή τότε.....συγχαρητήρια,  με το καλό!!!!

Μόνο καλό!!!!τι λέμε τώρα!!!! Ουαου!!!!!! Σου έγραψε και αριθμό το τεστ η αλήθεια απ' τη χοριακη???


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Mariaia είπε:

Με το καλοοοοο με το καλό εύκολη κ τελείωμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι για όλες μας!!! Δίδυμα ε? Το πιο τέλειο!!! 

Πήρες τον γιατρό να το πεις όλα καλά?? Αν κ τα καφέ ακούω από πάρα πολλές ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό το πρώτο τρίμηνο κ από όσο μου είπε η γιατρός μου αν δω να μη ταραχτω, είναι εντάξει!!!!

Δε φαντάζεσαι πόσο με ηρέμησε το μνμ σου φίλη!!!!!! Γτ πήγα εγώ 6η εβδομάδα ακριβως 6η κ μου λέει βλέπω λεκιθικο ασκό αλλά όχι εμβρυο το ποσό πανικοβλήθηκα δεν λέγεται γιατί μία φίλη που είναι 2-3 μέρες λιγότερο από μένα είδε κ έμβρυο άκουσε κ κάτι σν να πάλλεται η καρδιά και λέω όπα έχω πρόβλημα..... 

Μαρία δεν τον πήρα γιατί ήταν λίγα τα υγρά και δεν συνεχίστηκε,  έχω ακούσει και από άλλες κοπέλες ότι κάθε μήνα που άλλαζαν μήνα είχαν λίγα καφέ υγρά..ευτυχώς δεν έχω τώρα, μόνο κάτι πονακια σαν κράμπες,  θα πάω μες στη βδομάδα στο γιατρό και θα του ζητήσω μαγνήσιο.


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Sofoulis το τεστ οπως ειπα εγραψε + 1-2 και τωρα στο μικροβιολογικο μου ειπαν οτι ειναι 2-4 βδομαδων αλλα ειμαι σιγουρα 2 βδομαδων γιατι ειχα ωορηξια 17-18/09! πωπω απιστευτο μου φαινεται και ειδικα για μενα με πολυκυστικες ωοθηκες...στο πρωτο μηνα προσπαθειων ειμαστε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...