Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

13 ώρες πρίν, Myrainbow είπε:

Είμαι και εγώ περίπου στην 6η εβδομάδα.. Δεν έχω ακούσει ακόμη καρδούλα.. Εσείς πότε ακούσατε πρωτη φορά? Εγώ με 2285 χοριακη την 5η εβδομάδα είδα σάκο και μια φουσκιτσα μέσα.. Είναι εντάξει? 

Με χοριακη 3.100 στην 5κ1 στον υπερηχο ειδαμε μονο σακο κ τπτ αλλο! 5κ6 ειδαμε τον λεκιθικο ασκο και και 6κ4 ακουσαμε καρδια! Ειναι φυσιολογικο ειναι νωρις για οτιδηποτε αλλο!!!! Ολα θα πανε καλααα εγω το τσιγαρο το ειχα κωψει απο οταν ξεκινησαμε για μωρο αλλα μ ηταν ευκολο γτ δεν εκανα πολλα την ημερα! Αλλα κ ο δικος μ αφηνε 2-3την ημερα! Ευχομαι να πανε ολα καλα κ να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Ολες σας! Γερα μωρα κοριτσια μου!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, kastel είπε:

Καλημέρα και καλώς ήρθες! Έχεις πάει στο γιατρό; Ξέρεις ΠΗΤ;; Να σου πάνε όλα τέλεια!! 

Καλημέρα.. Δυστυχώς το έχω ζήσει κ εγω αυτό πριν λίγους μήνες και τώρα είμαι πάλι έγκυος. Ξέρω πόσο δύσκολο είναι και δεν πιστεύω ότι μπορεί κάτι να μας κάνει να νιώσουμε καλύτερα απλά να ξέρουμε ότι δεν υπάρχει κάτι που να μπορούμε να κάνουμε για αλλάξουμε τι θα γίνει στο πρώτο τρίμηνο. Υπομονή και θετική σκέψη. Όλα θα έρθουν ομαλά. 

Εγώ δεν σε κρίνω καθόλου παρότι δεν καπνίζω. Ο κάθε γιατρός είναι διαφορετικός και η κάθε γυναικα επίσης οπότε να κάνεις αυτό που πιστεύετε εσύ και γιατρός σου καλύτερο και για το μωρό και για σένα. 

Σε ευχαριστώ πολύ εύχομαι και σε εσένα το ίδιο!!! Πήγα στο γιατρό ακούσαμε καρδούλα είμαι 7+3! Πητ 14/5 αλλά μάλλον νωρίτερα λόγο καισαρικής έχω ένα μωράκι 11 μηνων!!! Εσένα πρώτο παιδάκι!??? 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια και για εμένα το τσιγάρο δύσκολο!! Κάπνιζα πάνω από 1 πακέτο τη μέρα αλλά το έκοψα μαχαίρι!! Ο γιατρός μου είπε καθόλου οπωτε υπομονή και πολύ φαΐ χαχαχα!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου,πως ειστε;Να ρωτησω κατι;Τωρα που ειστε στην αρχη της εγκυμοσυνης εχετε επαφες με τους αντρες σας;

Καλησπέρα,  εμείς Όχι, πέρυσι που ήμουν έγκυος ο γιατρός μας το απαγόρευσε από την αρχή.  Τώρα δεν Ρωτήσαμε αλλά είπαμε να το αφήσουμε να περάσουν οι πρώτοι μήνες.  

Κρίμα για τους άντρες μας, γιατί εμείς με όλες αυτές τις ορμόνες νομίζω είναι το τελευταίο που σκεφτόμαστε...

  • Μου αρέσει 1

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ξένη είπε:

Καλησπέρα,  εμείς Όχι, πέρυσι που ήμουν έγκυος ο γιατρός μας το απαγόρευσε από την αρχή.  Τώρα δεν Ρωτήσαμε αλλά είπαμε να το αφήσουμε να περάσουν οι πρώτοι μήνες.  

Κρίμα για τους άντρες μας, γιατί εμείς με όλες αυτές τις ορμόνες νομίζω είναι το τελευταίο που σκεφτόμαστε...

Εμεις εχουμε,ειχαμε και στο γιο μας μεχρι την αυχενικη αλλα σε ηπιους τονους.Εκει ειδε οτι ο πλακουντας ειναι χαμηλα και το απαγορευσε μεχρι να ανεβει που εγινε στο 8ο μηνα οποτε και δεν καναμε κατι.Πρωτο υπερηχο εχω την Τριτη αλλα ξερω οτι ο γυναικολογος μου ειναι υπερ,οχι οτι καιγομαι για σεξ τωρα αλλα  αν δεν υπαρχει θεμα 1-2 φορες τη βδομαδα ενταξει...


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Με τον φόβο που έχουμε εμείς,  όποτε δεν δουλεύω τις υπόλοιπες ώρες είμαι στον καναπέ η στο κρεβάτι. Είδα και λίγα καφέ υγρα σήμερα και φοβήθηκα. 

  • Μου αρέσει 1

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Εμεις εχουμε,ειχαμε και στο γιο μας μεχρι την αυχενικη αλλα σε ηπιους τονους.Εκει ειδε οτι ο πλακουντας ειναι χαμηλα και το απαγορευσε μεχρι να ανεβει που εγινε στο 8ο μηνα οποτε και δεν καναμε κατι.Πρωτο υπερηχο εχω την Τριτη αλλα ξερω οτι ο γυναικολογος μου ειναι υπερ,οχι οτι καιγομαι για σεξ τωρα αλλα  αν δεν υπαρχει θεμα 1-2 φορες τη βδομαδα ενταξει...

Κ εμάς μας έδωσε το οκ η γιατρός αλλά εγώ δεν έχω διάθεση με όλες τις ανακατοσουρες και το χάλια στομάχι. Πάντως εάν νιώθεις καλά, σε χαλαρούς τόνους, γιατί όχι; @Ξένηελπίζω να περάσουν γρήγορα και να ηρεμήσεις. 

  • Μου αρέσει 1

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, kastel είπε:

Κ εμάς μας έδωσε το οκ η γιατρός αλλά εγώ δεν έχω διάθεση με όλες τις ανακατοσουρες και το χάλια στομάχι. Πάντως εάν νιώθεις καλά, σε χαλαρούς τόνους, γιατί όχι; @Ξένηελπίζω να περάσουν γρήγορα και να ηρεμήσεις. 

Μπα,δεν νιωθω καλα,εχω πολλες αναγουλες αλλα οσο περναει ο καιρος μπορει να ναι χειροτερα και επειδη ειμαι πια εμπειρη σε αυτες δεν δινω σημασια και οτι μπορω κανω.Λυπαμαι λιγο και τον αντρα μου,αν και με ρωταει ο καημενος...

Just now, Ξένη είπε:

Με τον φόβο που έχουμε εμείς,  όποτε δεν δουλεύω τις υπόλοιπες ώρες είμαι στον καναπέ η στο κρεβάτι. Είδα και λίγα καφέ υγρα σήμερα και φοβήθηκα. 

Καλα κανεις και ξεκουραζεσαι,καλυτερα να προσεχεις.Μηπως να παρεις αδεια;Εγω μετα τον πρωτο υπερηχο θα παρω.Προς το παρον δουλευω στο νοσοκομειο αλλα δεν το ρισκαρω,πολλα βαρη και αρχισαν παλι οι ιωσεις.8 ωρες με τη μασκα ειμαι.Ασε που δεν μπορω να κανω και πολλα και πεφτουν τα περισσοτερα στην κοπελα που δουλευει μαζι μου.Κι αυτο δεν ειναι δικαιο

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Μπα,δεν νιωθω καλα,εχω πολλες αναγουλες αλλα οσο περναει ο καιρος μπορει να ναι χειροτερα και επειδη ειμαι πια εμπειρη σε αυτες δεν δινω σημασια και οτι μπορω κανω.Λυπαμαι λιγο και τον αντρα μου,αν και με ρωταει ο καημενος...

Χαχαχαχαχα! Τον γλυκούλη, σε ρωτάει!! Είναι δύσκολο και για αυτούς αλλά μακάρι αυτή να είναι η δυσκολία για τους επόμενους μήνες. Ε ναι εσύ έχεις ήδη ένα μπεμπακι οπότε ξέρεις καλύτερα. Να είναι γερά τα μπεμπακια μας κορίτσι μου! 


UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Athina3 είπε:

Kαλημερα είμαι η Αθηνα!! Έχω ένα γιο 2 χρόνων κ τώρα είμαι έγκυος στην 6 βδομάδα σε διδυμα!! Αν πάνε όλα καλά πρώτα ο Θεός γεννάω κ εγώ αρχές Μαϊου!! Με το καλό σε όλες μας! 

Με το καλοοοοο με το καλό εύκολη κ τελείωμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι για όλες μας!!! Δίδυμα ε? Το πιο τέλειο!!! 

Just now, Ξένη είπε:

Με τον φόβο που έχουμε εμείς,  όποτε δεν δουλεύω τις υπόλοιπες ώρες είμαι στον καναπέ η στο κρεβάτι. Είδα και λίγα καφέ υγρα σήμερα και φοβήθηκα. 

Πήρες τον γιατρό να το πεις όλα καλά?? Αν κ τα καφέ ακούω από πάρα πολλές ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό το πρώτο τρίμηνο κ από όσο μου είπε η γιατρός μου αν δω να μη ταραχτω, είναι εντάξει!!!!

6 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Με χοριακη 3.100 στην 5κ1 στον υπερηχο ειδαμε μονο σακο κ τπτ αλλο! 5κ6 ειδαμε τον λεκιθικο ασκο και και 6κ4 ακουσαμε καρδια! Ειναι φυσιολογικο ειναι νωρις για οτιδηποτε αλλο!!!! Ολα θα πανε καλααα εγω το τσιγαρο το ειχα κωψει απο οταν ξεκινησαμε για μωρο αλλα μ ηταν ευκολο γτ δεν εκανα πολλα την ημερα! Αλλα κ ο δικος μ αφηνε 2-3την ημερα! Ευχομαι να πανε ολα καλα κ να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Ολες σας! Γερα μωρα κοριτσια μου!!!

Δε φαντάζεσαι πόσο με ηρέμησε το μνμ σου φίλη!!!!!! Γτ πήγα εγώ 6η εβδομάδα ακριβως 6η κ μου λέει βλέπω λεκιθικο ασκό αλλά όχι εμβρυο το ποσό πανικοβλήθηκα δεν λέγεται γιατί μία φίλη που είναι 2-3 μέρες λιγότερο από μένα είδε κ έμβρυο άκουσε κ κάτι σν να πάλλεται η καρδιά και λέω όπα έχω πρόβλημα..... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariaia είπε:

Με το καλοοοοο με το καλό εύκολη κ τελείωμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι για όλες μας!!! Δίδυμα ε? Το πιο τέλειο!!! 

Πήρες τον γιατρό να το πεις όλα καλά?? Αν κ τα καφέ ακούω από πάρα πολλές ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό το πρώτο τρίμηνο κ από όσο μου είπε η γιατρός μου αν δω να μη ταραχτω, είναι εντάξει!!!!

Δε φαντάζεσαι πόσο με ηρέμησε το μνμ σου φίλη!!!!!! Γτ πήγα εγώ 6η εβδομάδα ακριβως 6η κ μου λέει βλέπω λεκιθικο ασκό αλλά όχι εμβρυο το ποσό πανικοβλήθηκα δεν λέγεται γιατί μία φίλη που είναι 2-3 μέρες λιγότερο από μένα είδε κ έμβρυο άκουσε κ κάτι σν να πάλλεται η καρδιά και λέω όπα έχω πρόβλημα..... 

Χαιρομαι π σε ηρεμησε! Σ ειπα 6η ειδαμε μονο το δαχτυλιδι(λεκιθικο ασκο) τπτ αλλο! Λογικα σε 5-6μερες θα ακουσετε καρδουλα! Σπανιο να 'ακουσεις' καρδια πριν την 6η εβδομαδα συνηθως γυρω στις 6κ κατι με 7η ακουγεται κ λεω ακουγεται γτ μπορει 2-3μερες πριν απλα να βλεπεις κατι να παλλεται αλλα το ηχειο να μην το πιασει καν! Ποτε εχεις ξανα γιατρο!?


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαιρομαι π σε ηρεμησε! Σ ειπα 6η ειδαμε μονο το δαχτυλιδι(λεκιθικο ασκο) τπτ αλλο! Λογικα σε 5-6μερες θα ακουσετε καρδουλα! Σπανιο να 'ακουσεις' καρδια πριν την 6η εβδομαδα συνηθως γυρω στις 6κ κατι με 7η ακουγεται κ λεω ακουγεται γτ μπορει 2-3μερες πριν απλα να βλεπεις κατι να παλλεται αλλα το ηχειο να μην το πιασει καν! Ποτε εχεις ξανα γιατρο!?

7 Οκτωβρίου έχω γιατρό!!! 

Εσυ είδες κάτι να πάλλεται???έμβρυο στην 6ηκαι 6 μέρες που είδατε τον λεκιθικο? Η μόνο λεκιθικο??? Πάντως Γτ έγω την πρώτη φορά στην 5η εβδομάδα είδα μόνο σάκο κ στην 6η ακτιβως σάκο με λεκιθικο όμως χωρίς έμβρυο η εμβρυακα στοιχεία.... Κ αγχώθηκα γτ μια φίλη μου είδε... Ενώ ήταν 5 και 6 ημερών.! Πάντως ο σάκος μου ήταν 12mm σχεδόν κ μου λέει η γιατρός φαίνεται να εισια λίγο λιγότερο από 6 εβδομάδων εννοείται ότι στεναχωρεθηκα κ σκεφτηκα τα χειρότερα.... Διαβάζω τόσο εδώ μέσα που το μύαλο μου πάει πάντα σε παλίνδρομη! 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Mariaia είπε:

Καλημέρα... Και εγώ είμαι στην 6 η εβδομάδα υποτίθεται (το υποτίθεται γτ μου είπε η γιατρός ότι μάλλον είναι καθυστέρημενη σύλληψη και φαίνεται να είμαι στην 5 και 2 μέρες) αλλά δεν ακούσαμε καρδιά ούτε είδαμε εμβρυακα στοιχεία...μόνο σάκο κ  λακιθικο σάκο... Ο σάκος μου είναι 12 mm περίπου.... Μην ανησυχείς όλα θα πάνε καλά.. Μετά την 7η θα ακούσουμε καρδούλα. Το τσιγάρο πικρα άστα. Εγώ είχα ρώτησει την γιατρό λέω κάπνιζα ένα πακέτο τη μέρα λέει αν μου έλεγες ότι έκανες 5 με 10 τσιγάρα τη μέρα θα σου έλεγα το κόβεις μαχαίρι αλλά μέχρι την 9η εβδομάδα μπορείς να κάνεις 1 με 2 τσιγάρα τη μέρα... Όποιος το κρίνει αυτό ούτε που με ενδιαφέρει γιατί ξέρω ότι αν δεν έκανα έστω το ένα θα είχα απίστευτα νεύρα πράγμα που σημαίνει ότι αυτό είναι χειρότερο για το έμβρυο. Μου είπε ότι ακόμα δεν επηρεάζεται με 1 τσιγάρο τη μέρα... Ρώτα και τον δικό σου γιατρό μήπως σε αφήσει ένα.... Εγώ έχω σκοπό την άλλη εβδομάδα να κόψω και το ένα! 

Καλό εμένα μου είπε δεν πειράζει να κάνω το πολύ ένα τσιγάρο αν είναι να νιώθω πιο ήρεμη, ανάβω το τσιγάρο παίρνω 3-4τζουρες και μετά το σβήνω γιατί νιώθω άσχημα για το μωρό.. 

Ευχομαι να μας πάνε όλα καλά και να ακούσουμε μαζί καρδούλα :) εγώ την Παρασκευή έχω ραντεβού με τον γιατρό και τρέμω να πάω... Λογικά την Παρασκευή θα είμαι 6 εβδομάδων και 4 ημερών.. Λες να ακούσω? Η να αλλάξω το ραντεβού και να πάω πιο μετά?? 

8 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Με χοριακη 3.100 στην 5κ1 στον υπερηχο ειδαμε μονο σακο κ τπτ αλλο! 5κ6 ειδαμε τον λεκιθικο ασκο και και 6κ4 ακουσαμε καρδια! Ειναι φυσιολογικο ειναι νωρις για οτιδηποτε αλλο!!!! Ολα θα πανε καλααα εγω το τσιγαρο το ειχα κωψει απο οταν ξεκινησαμε για μωρο αλλα μ ηταν ευκολο γτ δεν εκανα πολλα την ημερα! Αλλα κ ο δικος μ αφηνε 2-3την ημερα! Ευχομαι να πανε ολα καλα κ να εχεις μια τε

λειομηνη εγκυμοσυνη!

Ολες σας! Γερα μωρα κοριτσια μου!!!

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!! Εύχομαι να γίνουν όλα έτσι και σε εμένα και να ακούσω καρδούλα!! Μου εδωσες ελπίδα με αυτό που μου είπες!! 

Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις και εσύ και όλες μας εδω μέσα... Να έχουμε μόνο ευχάριστα και το Μάιο να γεννηθούν πολλά μωράκια <3 

Την Παρασκευή έχω ραντεβού που θα είμαι περίπου 6 εβδομάδων και 3 ημερών, λες να ακούσω καρδούλα? Η να αλλάξω το ραντεβού για πιο μετά? Δεν θα αντέξω να πάω και να μην ακούσω τίποτα.. Μόνο που το σκέφτομαι τρέμω από την αγωνία μου.. Αυτό δεν θα το ξεπεράσω ποτέ.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Mariaia είπε:

7 Οκτωβρίου έχω γιατρό!!! 

Εσυ είδες κάτι να πάλλεται???έμβρυο στην 6ηκαι 6 μέρες που είδατε τον λεκιθικο? Η μόνο λεκιθικο??? Πάντως Γτ έγω την πρώτη φορά στην 5η εβδομάδα είδα μόνο σάκο κ στην 6η ακτιβως σάκο με λεκιθικο όμως χωρίς έμβρυο η εμβρυακα στοιχεία.... Κ αγχώθηκα γτ μια φίλη μου είδε... Ενώ ήταν 5 και 6 ημερών.! Πάντως ο σάκος μου ήταν 12mm σχεδόν κ μου λέει η γιατρός φαίνεται να εισια λίγο λιγότερο από 6 εβδομάδων εννοείται ότι στεναχωρεθηκα κ σκεφτηκα τα χειρότερα.... Διαβάζω τόσο εδώ μέσα που το μύαλο μου πάει πάντα σε παλίνδρομη! 

5κ6ημερων μονο λεκιθικο ασκο! 6κ4ημερων ακουσαμε καρδουλα....δεν ειδα τπτ να παλλεταο στο ραντεβου των 5κ6ημερων! Τιποτα!!! Μην παει το μυαλο σ στο κακκο!!!! Ολα θα πανε τελειααα!

 

Just now, Myrainbow είπε:

Καλό εμένα μου είπε δεν πειράζει να κάνω το πολύ ένα τσιγάρο αν είναι να νιώθω πιο ήρεμη, ανάβω το τσιγάρο παίρνω 3-4τζουρες και μετά το σβήνω γιατί νιώθω άσχημα για το μωρό.. 

Ευχομαι να μας πάνε όλα καλά και να ακούσουμε μαζί καρδούλα :) εγώ την Παρασκευή έχω ραντεβού με τον γιατρό και τρέμω να πάω... Λογικά την Παρασκευή θα είμαι 6 εβδομάδων και 4 ημερών.. Λες να ακούσω? Η να αλλάξω το ραντεβού και να πάω πιο μετά?? 

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!! Εύχομαι να γίνουν όλα έτσι και σε εμένα και να ακούσω καρδούλα!! Μου εδωσες ελπίδα με αυτό που μου είπες!! 

Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις και εσύ και όλες μας εδω μέσα... Να έχουμε μόνο ευχάριστα και το Μάιο να γεννηθούν πολλά μωράκια <3 

Την Παρασκευή έχω ραντεβού που θα είμαι περίπου 6 εβδομάδων και 3 ημερών, λες να ακούσω καρδούλα? Η να αλλάξω το ραντεβού για πιο μετά? Δεν θα αντέξω να πάω και να μην ακούσω τίποτα.. Μόνο που το σκέφτομαι τρέμω από την αγωνία μου.. Αυτό δεν θα το ξεπεράσω ποτέ.. 

Εγω 6κ4ημερων ακουσα καρδια μια χαρα!!! Να πας το αγχος δεν τελειωνει ποτεεε ουτε σε εμενα π δεν ειχα καμια αποτυχια πριν κ εμεινα εγκυος αμεσως αυτο το αγγαθι του αγχους το ειχα μεχρι τελους!!! 

Δεν ειμαι εγκυος καλη μ εχω μια κορη 9μιση μηνων απλα οπου μπορω να απνατησω με σιγουρια για κατι απο δικια μ εμπειρια απανταω! Ολα να πανε καλα μεχρι το τελος!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...