Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

νεο μελος στο forum της εξωσωματικης


Recommended Posts

καλησπερα ειμαι νεο μελος, με τα pc εχω μια σχεση τυπικη θελω πολυ να μιλησω με τα μελη που ανταλλασουν τις εμπειριες τουσ για εξωσωματικη αλλα δεν ξερω πωσ !! γραφω αυτο το κειμενο αλλα ειλικρινα δεν ξερω που θα παει (??) αν μπορει καποιοσ ας με βοηθησει ευχαριστω πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλως ηρθες κ σου ευχομαι συντομα με ενα ή κ παραπανω μωρακια!!!

μπορεις να μπεις στο παρακατω τοπικ κ να γραψεις,εχει κοριτσακια που κανουν εξωσωματικη οποτε σιγουρα θα σε βοηθησουν!!!

καλη συνεχεια!!!!

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=2236&highlight=%E5%EE%F9%F3%F9%EC%E1%F4%E9%EA%E7


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειμαι νεο μελος, με τα pc εχω μια σχεση τυπικη θελω πολυ να μιλησω με τα μελη που ανταλλασουν τις εμπειριες τουσ για εξωσωματικη αλλα δεν ξερω πωσ !! γραφω αυτο το κειμενο αλλα ειλικρινα δεν ξερω που θα παει (??) αν μπορει καποιοσ ας με βοηθησει ευχαριστω πολύ!!!

Καλησπέρα και καλή επιτυχία σε όλα!!!

Μπες εδώ στο "καφέ εξωσωματικής" είμαστε αρκετές και μιλάμε!!

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=222

ή

navbits_start.gif ParentsCafe.gr > Καφές για όλα τα γούστα! > Καφέ των Social Groups > Ιατρικά & Υγεία Social Groups navbits_finallink_ltr.gif Καφέ εξωσωματικής

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα alex!!!ειμαι το trinitaki!!αφου εχεις ειδη κανει εγγραφη στο parents cafe μπορεις να πας επανω στην ροζ γραμμη εκει που λεει forum kai chatrooms και να πατησεις εκει που λεει forum!!εκει ανοιγει μια αλλη σελιδα που λεει διαφορα!! εσυ θα πατησεις να μπεις εκει που λεει καφε των social groups!! πετα απο αυτο ανοιγει μια αλλη σελιδα που λεει παλι διαφορες υποενοτητες. εσυ πατας εκει που λεει υγεια και ιατρικα social groups και μετα εκει ανοιγουν διαφορα θεματα.διαλεγεις αυτο που θελειςκαι μπαινεις και ρωτας!!ελπιζω να σε κατατοπησα!!! οτι χρειαστεις ειμαστε εδω!!!


20q5p2.png

IYygp3.png

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ !!!! :)

ειναι πολυ σημαντικο για μενα να μπορω να μοιραστω καποια πραγματα, καθως διανυω την πρωτη εβδομαδα αναμονης μετα την εμβρυομεταφορα κατεψυγμενων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα ειμαι νεο μελος, με τα pc εχω μια σχεση τυπικη θελω πολυ να μιλησω με τα μελη που ανταλλασουν τις εμπειριες τουσ για εξωσωματικη αλλα δεν ξερω πωσ !! γραφω αυτο το κειμενο αλλα ειλικρινα δεν ξερω που θα παει (??) αν μπορει καποιοσ ας με βοηθησει ευχαριστω πολύ!!!

καλος ορισες στην παρεα μας,θα βρεις πολλες κοπελες που ειναι η ηταν στην ιδια φαση με σενα,αισιοδοξια,χαλρωση και ολα θα πανε καλαααα:tongue:


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ τι ωραία, τριήμερο !!! αν και πολλά κορίτσια θα λείπουν και τους ευχομαι καλο ταξειδι και να περασουν πολυ καλα,θα ήθελα να γραψω περιληπτικα την μικρη μου ιστορια, ίσως γιατι χάρηκα πολυ με την άμεση ανταπόκριση και το καλοσόρισμα σας στη παρεούλα σας. Μετα απο 1 1/2 χρονο ακαρπες προσπαθειες να μείνω εγκυος, γεγονος το οποιο το αποδίδαμε στο αγχος και την κουραση ξεκινησαμε το μαρτιο του 2010 να το ψαχνουμε. σαλπιγγογραφια, αιματολογικες για μενα κλπ όλα καλα εκτος απο μια μικρη εμπροσθια κλιση της μητρας . Και ήρθε η σειρα του συζυγου. σπερμοδιοδιάγραμμα και να τα !!! ολιγοασθενοπερμια !!! Μωρακι λεει μονο με εξωσωματικη. Δεν σκεφτομασταν τιποτα οτι μας έλεγαν καναμε, γαντζωμενοι ο ενας απ τον αλλο, γιατι δεν αντεχαμε ουτε τις ερωτησεις ουτε το αγχος κανενός φίλου και δικου μας οποτε δεν το ειπαμε πουθενα. ξεκινησα gonal βγηκαν 9 αυγουλακια , 6 γονιμοποιηθηκαν και 8/6 καναμε την εμβρυομεταφορα! σε 2 βδομαδες χοριακή 258, άρα λεει έγκυος. πεταγαμε απ τη χαρα μας , όλα μας ήταν τόσο άγνωστα! η εξωσωματικη , η εγκυμοσυνη . 10 εβδομαδων πάμε να ακουσουμε καρδούλα και καλα καλα δεν βρηκαμε το σακο!!! αμεσως χειρουργειο μας ειπαν, και ολα κατερευσαν! αφου συνηλθαμε καπως πηγα εξετασεις θρομβοφιλιας. το αποτελεσμα ηταν ετερόζυγη και ομοκυστεινη 10,4 με όριο 7,9. αφου ακολουθησα μεσογ τυπου διατροφη, εκοψα το τσιγαρο και 2,5 μηνες μετα η ομοκυστεινη κατέβηκε στο 8,3 έκανα εμβρυομεταφορα με κατεψυγμενα και αυτη τη βδομαδα ειμαι σε ακινησια με χαπακια και ενεσουλες clexane!!!! πρωταπριλια θα παω για εξεταση χοριακης. μακαρι τα συμπτωματα περιοδου να μην σημαινουν τιποτα αρνητικο, τ οτι πνιγηκα με το νερο κι εβηχα να μην εκανε καμια ζημια.αυτα προς το παρον! αν σας ζαλισα , sorry!!!

Link to comment
Share on other sites

Alex καλως ορισες και σου ευχομαι καλη επιτυχια αυτη την φορα μεσα απο την καρδια μου!Εγω ειμαι η Αγγελικουλα απο το καφε εξωσωματικης μαζι με τα αλλα κοριτσια που σε χαιρετησαν!Μπορεις να μπαινεις και εκει που ειμαστε που ειμαστε πολλα κοριτσια!


o7Pyp2.png Jrrzp3.png
Link to comment
Share on other sites

αχ τι ωραία, τριήμερο !!! αν και πολλά κορίτσια θα λείπουν και τους ευχομαι καλο ταξειδι και να περασουν πολυ καλα,θα ήθελα να γραψω περιληπτικα την μικρη μου ιστορια, ίσως γιατι χάρηκα πολυ με την άμεση ανταπόκριση και το καλοσόρισμα σας στη παρεούλα σας. Μετα απο 1 1/2 χρονο ακαρπες προσπαθειες να μείνω εγκυος, γεγονος το οποιο το αποδίδαμε στο αγχος και την κουραση ξεκινησαμε το μαρτιο του 2010 να το ψαχνουμε. σαλπιγγογραφια, αιματολογικες για μενα κλπ όλα καλα εκτος απο μια μικρη εμπροσθια κλιση της μητρας . Και ήρθε η σειρα του συζυγου. σπερμοδιοδιάγραμμα και να τα !!! ολιγοασθενοπερμια !!! Μωρακι λεει μονο με εξωσωματικη. Δεν σκεφτομασταν τιποτα οτι μας έλεγαν καναμε, γαντζωμενοι ο ενας απ τον αλλο, γιατι δεν αντεχαμε ουτε τις ερωτησεις ουτε το αγχος κανενός φίλου και δικου μας οποτε δεν το ειπαμε πουθενα. ξεκινησα gonal βγηκαν 9 αυγουλακια , 6 γονιμοποιηθηκαν και 8/6 καναμε την εμβρυομεταφορα! σε 2 βδομαδες χοριακή 258, άρα λεει έγκυος. πεταγαμε απ τη χαρα μας , όλα μας ήταν τόσο άγνωστα! η εξωσωματικη , η εγκυμοσυνη . 10 εβδομαδων πάμε να ακουσουμε καρδούλα και καλα καλα δεν βρηκαμε το σακο!!! αμεσως χειρουργειο μας ειπαν, και ολα κατερευσαν! αφου συνηλθαμε καπως πηγα εξετασεις θρομβοφιλιας. το αποτελεσμα ηταν ετερόζυγη και ομοκυστεινη 10,4 με όριο 7,9. αφου ακολουθησα μεσογ τυπου διατροφη, εκοψα το τσιγαρο και 2,5 μηνες μετα η ομοκυστεινη κατέβηκε στο 8,3 έκανα εμβρυομεταφορα με κατεψυγμενα και αυτη τη βδομαδα ειμαι σε ακινησια με χαπακια και ενεσουλες clexane!!!! πρωταπριλια θα παω για εξεταση χοριακης. μακαρι τα συμπτωματα περιοδου να μην σημαινουν τιποτα αρνητικο, τ οτι πνιγηκα με το νερο κι εβηχα να μην εκανε καμια ζημια.αυτα προς το παρον! αν σας ζαλισα , sorry!!!

ξερεις τι λεω εγω,το εχω πει και σε αλλες κοπελες,η καθε προσπαθεια ειναι διαφορετικη,μοναδικη,ασε λοιπον την θλιψη,που η προηγουμενη αποτυχια σου αφησε,κλειδωμενη σε ενα ντουλαπακι και πειρμενε αισιοδοξη την πρωταπριλιατικη χοριακηηηη

καλε σαν ψεμα θα σου φαινεται αλλα θα ειναι αληθεια

ε οχι να φοβομαστε οτι αν πνιγουμε με νερο και βηξουμε μπορει αν φυγουν,καλε που να κανε?θα βρουν καλυτερα?αντε λιγη υπομονη και ξαπλα ακομηηηηηη


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...