Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

Εγκυμοσυνη η αποβολή;


Chrisanthi1990

Recommended Posts


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Chrisanthi1990 είπε:

Ναιιι!!! 312 διπλασιάστηκε... Δεν το πιστεύω με τίποτα!!!

Είδες κοριτσάκι μου?Είσαι έγκυος πολύ έγκυος...!!!πίστεψε το είναι αλήθεια!!@μπράβο σου!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, vikib είπε:

Συγχαρητήρια!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!! 

Ευχαριστώ πάρα πολύ μακάρι...

Just now, natassaki2006 είπε:

Είδες κοριτσάκι μου?Είσαι έγκυος πολύ έγκυος...!!!πίστεψε το είναι αλήθεια!!@μπράβο σου!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ...!! Μόνο που η προγεστερόνη είναι πολύ χαμηλή 1.18 και μου είπε να περνώ  utrogestan των 200mg ανα οχτάωρο... αν όλα πάνε καλά την τέταρτη Ίσως δούμε κάτι!!!

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Chrisanthi1990 είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ μακάρι...

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ...!! Μόνο που η προγεστερόνη είναι πολύ χαμηλή 1.18 και μου είπε να περνώ  utrogestan των 200mg ανα οχτάωρο... αν όλα πάνε καλά την τέταρτη Ίσως δούμε κάτι!!!

Οκ θα κάνεις αυτό που σου είπε ο γιατρός σου κ όλα θα πάνε μια χαρά.εχεις κ άλλο παιδάκι?

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Οκ θα κάνεις αυτό που σου είπε ο γιατρός σου κ όλα θα πάνε μια χαρά.εχεις κ άλλο παιδάκι?

Ναι έχω αλλά δύο... Ο μεγάλος μου είναι εφτά και η μικρή μου πέντε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 35 λεπτά , Chrisanthi1990 είπε:

Ναι έχω αλλά δύο... Ο μεγάλος μου είναι εφτά και η μικρή μου πέντε...

Μπράβο σου κορίτσι μου να σου ζήσουν!ήθελες κ 3ο??χαρά στο κουράγιο σου!!μπταβο σου!@

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, natassaki2006 είπε:

Μπράβο σου κορίτσι μου να σου ζήσουν!ήθελες κ 3ο??χαρά στο κουράγιο σου!!μπταβο σου!@

Σε ευχαριστω πολυ.. Γιατί Όχι... μικρή είμαι ακόμα...!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrisanthi1990 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ.. Γιατί Όχι... μικρή είμαι ακόμα...!!! 

Μπράβο σου. Όλα θα πάνε τέλεια. Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου. Πω πω έγινες πόλυ νέα μαμά. Ενοιεται πως είσαι μικρή ακόμα να κάνεις και άλλα σου εύχομαι!! Είμαι και εγώ έγκυος το έμαθα πριν μια βδομάδα.:)


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Μπράβο σου. Όλα θα πάνε τέλεια. Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου. Πω πω έγινες πόλυ νέα μαμά. Ενοιεται πως είσαι μικρή ακόμα να κάνεις και άλλα σου εύχομαι!! Είμαι και εγώ έγκυος το έμαθα πριν μια βδομάδα.:)

Σε ευχαριστω πολύ αγαπη... με το καλο να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα...  σχεδόν μαζί είμαστε...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrisanthi1990 είπε:

Σε ευχαριστω πολύ αγαπη... με το καλο να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα...  σχεδόν μαζί είμαστε...

Επίσης κορίτσι μου. Έχουμε ομάδα με μανουλες Σεπτεμβρίου 2020 έλα και εσύ στην παρέα μας.. :)


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Μπράβο σου. Όλα θα πάνε τέλεια. Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου. Πω πω έγινες πόλυ νέα μαμά. Ενοιεται πως είσαι μικρή ακόμα να κάνεις και άλλα σου εύχομαι!! Είμαι και εγώ έγκυος το έμαθα πριν μια βδομάδα.:)

Μπράβο σου κ εσένα κορίτσι μου!!!Εσύ στο πρώτο σου?

Just now, Chrisanthi1990 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ.. Γιατί Όχι... μικρή είμαι ακόμα...!!! 

Ενν8ειται είσαι πολύ μικρή..!!!αλλά τόσα μωρά να κάνεις...!!!με το καλό!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Μπράβο σου κ εσένα κορίτσι μου!!!Εσύ στο πρώτο σου?

Ενν8ειται είσαι πολύ μικρή..!!!αλλά τόσα μωρά να κάνεις...!!!με το καλό!

Ευχαριστώ πολύ... Όχι το δεύτερο. Έχω ένα κοριτσάκι 21 μηνών.

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Ευχαριστώ πολύ... Όχι το δεύτερο. Έχω ένα κοριτσάκι 21 μηνών.

Ω να σου ζήσει η ζουζούνα σου!!Κ με το καλό το μωράκι σου!!!να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Ω να σου ζήσει η ζουζούνα σου!!Κ με το καλό το μωράκι σου!!!να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!

Σε ευχαριστώ πολύ. Εσύ σε τι φάση είσαι?


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας !!! Δεν ξέρω αν πρέπει να ανοίξω αυτό το θέμα εδώ αλλά θα ήθελα την βοήθεια σας. Με τελευταία περίοδο 18/12 και κύκλο 28 -29 ημερών. Επαφή είχα την μέρα της ωορηξιας. Μετά από μια εβδομάδα παρουσίασα πόνο στο στήθος πολλές κολπικές εκκρίσεις και πονοκέφαλο. Σήμερα δηλαδή 3-4 μέρες πριν την περίοδο είδα αρκετό καφέ είμαι αλλά ανά διαστήματα. Εξακολουθώ να έχω πόνο στο στήθος και έντονες ζαλάδες και αναγούλες. Υπάρχει ενδεχόμενο εγκυμοσύνης ;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...