Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Εγκυμοσυνη η αποβολή;


Chrisanthi1990

Recommended Posts

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Εσύ σε τι φάση είσαι?

Εγώ μεγααααλη ιστορία...Είμαι από το ivf cafe..οποτε καταλαβαίνεις...Έχω βέβαια κ εγώ ένα γιο 14 χρονών κ παλεύω για 2ο παιδάκι..!!!

Just now, Eirinaki108 είπε:

Καλησπέρα σας !!! Δεν ξέρω αν πρέπει να ανοίξω αυτό το θέμα εδώ αλλά θα ήθελα την βοήθεια σας. Με τελευταία περίοδο 18/12 και κύκλο 28 -29 ημερών. Επαφή είχα την μέρα της ωορηξιας. Μετά από μια εβδομάδα παρουσίασα πόνο στο στήθος πολλές κολπικές εκκρίσεις και πονοκέφαλο. Σήμερα δηλαδή 3-4 μέρες πριν την περίοδο είδα αρκετό καφέ είμαι αλλά ανά διαστήματα. Εξακολουθώ να έχω πόνο στο στήθος και έντονες ζαλάδες και αναγούλες. Υπάρχει ενδεχόμενο εγκυμοσύνης ;;;

Καλησπέρα..κοίτα είναι νωρίς για εγκυμοσύνη.για συμπτώματα κ κλπ..Κ αν ο κύκλος σου είναι 28-29 μέρες.θα πρέπει να περιμένεις...μπορείς να κάνεις ένα τεστ αν δεν αντέχεις.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

Εγώ μεγααααλη ιστορία...Είμαι από το ivf cafe..οποτε καταλαβαίνεις...Έχω βέβαια κ εγώ ένα γιο 14 χρονών κ παλεύω για 2ο παιδάκι..!!!

Καλησπέρα..κοίτα είναι νωρίς για εγκυμοσύνη.για συμπτώματα κ κλπ..Κ αν ο κύκλος σου είναι 28-29 μέρες.θα πρέπει να περιμένεις...μπορείς να κάνεις ένα τεστ αν δεν αντέχεις.. 

Ναι αλλά εφόσον έχω μειωμένη ροη με σχεδόν ελάχιστους πόνους και πολλές ζαλάδες , υπάρχει τέτοιο ενδεχόμενο ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirinaki108 είπε:

Ναι αλλά εφόσον έχω μειωμένη ροη με σχεδόν ελάχιστους πόνους και πολλές ζαλάδες , υπάρχει τέτοιο ενδεχόμενο ;

Δεν ξαναείχες  ποτέ ανωμαλία στη περίοδο?Πόσο είσαι?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirinaki108 είπε:

Όχι όχι ποτέ πάντα ήταν 28 αντε αν ήμουν κρυομενη 29 μέρες. Και τώρα είδα αίμα 3 μέρες νωρίτερα. Αλλά έχω υπερβολικές ζαλάδες και 37 θερμοκρασία. Είμαι 21 ετών.

Ωωωω μικρούλα...!!!κάνατε ελεύθερα τη γόνιμη μέρα σου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το θέμα είναι ότι δεν καταλαβαίνω αν είναι εφικτό αυτό. Δηλαδή να έχεις ελάχιστη ροη για 1-2 μέρες και να είσαι έγκυος. Αυτό δεν καταλαβαίνω. Γιατί ούτε είναι κανονική όπως άλλες φορές αλλά ούτε και είναι σταγόνες.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirinaki108 είπε:

Το θέμα είναι ότι δεν καταλαβαίνω αν είναι εφικτό αυτό. Δηλαδή να έχεις ελάχιστη ροη για 1-2 μέρες και να είσαι έγκυος. Αυτό δεν καταλαβαίνω. Γιατί ούτε είναι κανονική όπως άλλες φορές αλλά ούτε και είναι σταγόνες.

Υπάρχουν κάποια ενδεχόμενα. Πχ μια ανωμαλία του κυκλου που οκ συμβαίνει κ χωρις λόγο κάποιες φορές η να είσαι λίγο άρρωστη αφού ζαλίζεσαι κ εχεις δεκατα

Να πω ότι εμενα όταν προσπαθούσα με για το πρώτο παιδί έτσι ξεκινούσε η περίοδος, με κάνα 2μερες καφέ. Πριν τις ελεύθερες επαφές οχι

Μπορει να ειναι απο εμφύτευση

Φυσικα υπάρχει περίπτωση εγκυμοσυνης

Αν δ αντέχεις 2-3μερες ακομη πανε αύριο για μια χοριακη

Κ φυσικα μπορείς να είσαι έγκυος κ να έχεις καφέ υγρά η κ αίμα, που πολλές φορές μοιάζει με κανονική περίοδο, αλλά είναι της εγκυμοσυνης

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ . Απλά έχω μπερδευτεί αρκετά και δεν ξέρω τι να σκέφτω. Επειδή η ροη κόβεται ανά ώρες και είναι ελάχιστη αλλά όχι σταγόνες. Μπορεί να είμαι κρυομενη 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


21 ώρες πρίν, Eirinaki108 είπε:

Καλησπέρα σας !!! Δεν ξέρω αν πρέπει να ανοίξω αυτό το θέμα εδώ αλλά θα ήθελα την βοήθεια σας. Με τελευταία περίοδο 18/12 και κύκλο 28 -29 ημερών. Επαφή είχα την μέρα της ωορηξιας. Μετά από μια εβδομάδα παρουσίασα πόνο στο στήθος πολλές κολπικές εκκρίσεις και πονοκέφαλο. Σήμερα δηλαδή 3-4 μέρες πριν την περίοδο είδα αρκετό καφέ είμαι αλλά ανά διαστήματα. Εξακολουθώ να έχω πόνο στο στήθος και έντονες ζαλάδες και αναγούλες. Υπάρχει ενδεχόμενο εγκυμοσύνης ;;;

Καλησπέρα... Όπως τα περιγράφεις υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης... Κάνε μια χοριακη σε 2-3 μερες να είσαι σιγουρη... ευχομαι να είσαι...!!!

Link to comment
Share on other sites

On 12/1/2020 at 10:20 ΜΜ, natassaki2006 είπε:

Εγώ μεγααααλη ιστορία...Είμαι από το ivf cafe..οποτε καταλαβαίνεις...Έχω βέβαια κ εγώ ένα γιο 14 χρονών κ παλεύω για 2ο παιδάκι..!!!

Καλησπέρα..κοίτα είναι νωρίς για εγκυμοσύνη.για συμπτώματα κ κλπ..Κ αν ο κύκλος σου είναι 28-29 μέρες.θα πρέπει να περιμένεις...μπορείς να κάνεις ένα τεστ αν δεν αντέχεις.. 

Να σου ζήσει!!!! Πω πω μεγάλο παιδί έχεις.. θα τα καταφέρετε να κάνετε και το δεύτερο. Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!! 


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Να σου ζήσει!!!! Πω πω μεγάλο παιδί έχεις.. θα τα καταφέρετε να κάνετε και το δεύτερο. Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!! 

σε ευχαριστω πολυ...!!!εχω ξαναπαντρευτει..για αυτο παλευω για 2ο....!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

σε ευχαριστω πολυ...!!!εχω ξαναπαντρευτει..για αυτο παλευω για 2ο....!!!

Τέλεια. Θα κάνετε το μπεμπακια σάς. Πια έχει προχωρήσει τόσο η επιστήμη που όλα γίνονται:wink:

  • Ευχαριστώ 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Τέλεια. Θα κάνετε το μπεμπακια σάς. Πια έχει προχωρήσει τόσο η επιστήμη που όλα γίνονται:wink:

ναι ναι δεν το συζητω.εσυ??εχεισ παιδακι?

Just now, natassaki2006 είπε:

ναι ναι δεν το συζητω.εσυ??εχεισ παιδακι?

εισαι εγκυουλα στο 2ο ναι τωρα το ειδα..!!!τελειααααααα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...