Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Πρώτη εξωσωματικη :)


Recommended Posts

Just now, santibel είπε:

ειμαι στη φαση που μαζευω  2η φορα χαρτια για επιτροπη. βεβαια περασαν αρκετα χρονια απο την πρωτη και βλεπω αρκετες αλλαγες. εσυ εισαι ετοιμη? τα χεις μαζεψει ολα? ουφ ατελειωτα ειναι

Ειναι όντως ατελείωτα...Έχω φτιάξει όλες τις εξετάσεις και ειμαι έτοιμη σε αυτό το κομμάτι...Αλλά δεν έχουμε παντρευτεί ακόμα (μας πρόλαβε ο κορονοιος) οπότε αυτή τη Τετάρτη θα κάνουμε ένα σύμφωνο συμβίωσης.. 

Όταν λες αλλαγές???ήταν πιο απλό πιο παλιά???γιατί τώρα με το που μ έστειλαν το μέιλ με τις εξετάσεις αγχώθηκα!χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Cristina_B είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!

Ερχετε η ωρα της ενεσης κ ηδη αγχωθηκα!!

Πραγματικα κανω υπομονη...αν δεν ειχα το θεμα του καρκινου θα εκανα φυσικο αλλα τωρα....τρεχουμε!!

Θα στειλω νεα για τον υπερηχο...

Και παλι σε ευχαριστω πολυ...❤️

Τι να σου πούμε εσένα τώρα? 

Όλη μου την θετική ενέργεια για να σου πάνε όλα καλά κορίτσι μου. Με το καλό ο υπέρηχος .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/7/2020 at 4:55 ΜΜ, Cristina_B είπε:

Καλησπερα Santibel ευχομαι οτι καλυτερο κοριτσι μου!!Μεσα απο την ψυχη μου...
Η επιτροπη δεν ηταν καν μεσα στις επιλογες μας γιατι το τρεχουμε οσο γινεται προσπαθοντας να προλαβουμε επανεμφανιση του καρκινου μου!!
Δεν το βαζω κατω ομως το παλευω...διαβαζω οτι χρειαζονται αααπειρα χαρτια οντως..καλη δυναμη!!!!
Με τις ενεσεις λιγο το θεμα με τις δοσεις..και τις αναμιξεις και με τι ενεση θα τραβαω την δοση καθε φορα..τετοια χαζα ειναι τα αγχοι μου!!
Σε ευχαριστω πολυ πολυ... <3 

Συγχαρητήρια για την παιδεία σου και την μαχητικότητα σου δεν έχω λόγια !!γυναίκες σαν και εσένα είναι παράδειγμα προς μίμηση και αξίες θαυμασμού !!και είμαστε και εμείς που με το παραμικρό τα χάνουμε ...

  • Μου αρέσει 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

Συγχαρητήρια για την παιδεία σου και την μαχητικότητα σου δεν έχω λόγια !!γυναίκες σαν και εσένα είναι παράδειγμα προς μίμηση και αξίες θαυμασμού !!και είμαστε και εμείς που με το παραμικρό τα χάνουμε ...

@Pepi88 Καλημερα..

Ειμαι απο τους ανθρωπους που μεχρι τελευταια στιγμη τα παλευω ολα!!

Οταν πια εξαντληθουν οι επιλογες θα σταματησω..και παλι μπορει να δημιουργησω αλλες χαχαχα!!

Μην τα χανεις...πραγματικα οταν σκεφτεις ποσο πολυτιμο ειναι το να ξυπνας καθε πρωι θα το καταλαβεις!!Τωρα κανουμε την προσπαθεια μας ξερωντας οτι ελπιζουμε στο ακατορθωτο αλλα και παλι...

Αλλωστε δεν ειναι και το τελος του κοσμου..επιλογες υπαρχουν!!

Σου ευχομαι οτι καλυτερο..χαμογελαστη και αισιοδοξη παντα!!

❤️

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cristina_B είπε:

@Pepi88 Καλημερα..

Ειμαι απο τους ανθρωπους που μεχρι τελευταια στιγμη τα παλευω ολα!!

Οταν πια εξαντληθουν οι επιλογες θα σταματησω..και παλι μπορει να δημιουργησω αλλες χαχαχα!!

Μην τα χανεις...πραγματικα οταν σκεφτεις ποσο πολυτιμο ειναι το να ξυπνας καθε πρωι θα το καταλαβεις!!Τωρα κανουμε την προσπαθεια μας ξερωντας οτι ελπιζουμε στο ακατορθωτο αλλα και παλι...

Αλλωστε δεν ειναι και το τελος του κοσμου..επιλογες υπαρχουν!!

Σου ευχομαι οτι καλυτερο..χαμογελαστη και αισιοδοξη παντα!!

❤️

 

ΕΓΩ σου εύχομαι ότι καλύτερο και θα κάνω μια μεγάλη προσευχή για σένα !έτσι γιατί από το πουθενά διάβασα την περίπτωση σου και πήρα δύναμη και σε θαυμάζω απεριόριστα χωρίς να σε ξέρω !!και πάντα ΥΓΕΙΑ και ΝΙΚΕΣ εύχομαι !!να είσαι δυνατή !!

  • Μου αρέσει 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...