Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μικρός τράχηλος


Recommended Posts

13 ώρες πρίν, Annoula2020 είπε:

Άντε μπράβο προχωράς !! Κι εγώ στην 31 και 4 είχα 1 εκ ! Σήμερα 33 και 4 είναι 9 χιλ. Και ο μικρός 2.100 κιλάκια!  Στο εύχομαι και απ όσο διαβάζω εδώ μέσα πολλές τα κατάφεραν! 

Και στα δικα μας τελειομηνα μωράκια ! 

Εγω τώρα θέλω να κλείσω περάσουν οι επόμενες 10 ημέρες να κλείσω και την 35!! Το πάω βδομάδα βδομάδα !! 

Απλα όσο περνάει ο καιρός πρέπει να προσέχουμε όλο και πιο πολύ γιατί παίρνουν βάρος τα μωρά μας και επιβαρύνουν τον τραχηλο ! 

Θα χαρώ πολύ να κλείσουμε 37 εβδομάδες !! 

Δεν ξέρω αν σε βοήθησα γιατί είμαι σε παρόμοια κατάσταση αλλά απ όσο έχω καταλάβει με τον τραχηλο όλα είναι πιθανά και Σιγουρα η προγεστερονη και η ξεκούραση βοηθανε. 

Σε ευχαριστώ πολύ ! Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη σε όλες μας! Το πρώτο σου στις πόσες εβδομάδες το γέννησες; 

Βγαλαμε τον πεσσο κοντα στην 37η εβδομαδα κ γεννησα με προκληση 38+3.

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

23 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Βγαλαμε τον πεσσο κοντα στην 37η εβδομαδα κ γεννησα με προκληση 38+3.

Μπράβο!! Μια χαρά !! Και στο δεύτερο σου και στα δικα μας οι υπόλοιπες!! 

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια; Εγώ μόλις έκλεισα τις 34 εβδομάδες και είμαι πολύ χαρούμενη!

Στοχος οι 35 τώρα! 

Παρ όλα αυτά αρνούμαι να φτιάξω βαλίτσα ενώ ξέρω ότι πρέπει !   

Πως είστε οι υπόλοιπες; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Annoula2020 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια; Εγώ μόλις έκλεισα τις 34 εβδομάδες και είμαι πολύ χαρούμενη!

Στοχος οι 35 τώρα! 

Παρ όλα αυτά αρνούμαι να φτιάξω βαλίτσα ενώ ξέρω ότι πρέπει !   

Πως είστε οι υπόλοιπες; 

Και εγώ συνεχίζω!Πόσο χαίρομαι που προχωράμε!Τις τελευταίες μέρες βεβαια αν σηκωθω νιώθω μια πίεση και μικροπονάκι χαμηλά στην κοιλιά.Εσύ το χεις αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stella_kl είπε:

Και εγώ συνεχίζω!Πόσο χαίρομαι που προχωράμε!Τις τελευταίες μέρες βεβαια αν σηκωθω νιώθω μια πίεση και μικροπονάκι χαμηλά στην κοιλιά.Εσύ το χεις αυτό?

Μπράβο! Χαίρομαι που προχωράς! 

Έχω πονάκια γενικά στην κοιλιά και πίεση και βάρος στον κόλπο. Καμία φορά με πιάνει η μέση μου. Άμα πάω να σηκώσω τα πόδια μου για παντελόνι Νοιώθω ότι θα γεννήσω !χα χα χα δύσκολες ασκήσεις ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Annoula2020 είπε:

Μπράβο! Χαίρομαι που προχωράς! 

Έχω πονάκια γενικά στην κοιλιά και πίεση και βάρος στον κόλπο. Καμία φορά με πιάνει η μέση μου. Άμα πάω να σηκώσω τα πόδια μου για παντελόνι Νοιώθω ότι θα γεννήσω !χα χα χα δύσκολες ασκήσεις ! 

Χαχα!Πόσο σε καταλαβαίνω! :)

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...