Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

αχνη γραμμη τεστ


Recommended Posts

Just now, Ellidr είπε:

Ναι αλλά μέχρι τις 17 μη σηκώνεις βάρη και μη σκύβεις 

Μη κάνεις κακό άθελά σου στο μωράκι που έρχεται

Και σου το λέω εγώ που προσπαθώ ενάμιση χρόνο και δε τα έχω καταφέρει ακόμα και μάλλον είναι δύσκολο και έχω μια ευαισθησία παραπάνω 

Πρόσεχε το το εμβρυακι που έχεις μέσα σου ....

Είναι πολύτιμο

Δυστυχώς η δουλειά είναι τέτοια που τα κάνω όλα αυτά. Πάλι καλά που αυτήν την εβδομάδα μόνο δύο φορές πήγα,από αύριο έχω ρεπό.. την επόμενη λέω να πω ότι αρρώστησα μέχρι να πάω σε γιατρό

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 26 λεπτά , μαντζικκκ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ ♥️.  Το μόνο καλό η κακο δεν ξέρω. Είναι ότι είμαστε σε αναστολή ακόμη και δουλεύουμε μαύρα.  Δυστυχώς μας το ανάγκασε και δν μπορούσαμε να κάνουμε αλλιώς  .. τέλος πάντων .Και το πολύ πολύ να του πω να με αφήσει να παραμείνω σε αναστολή κ μην εργάζομαι.. αλλά θα περιμένω μέχρι τις 17 που έχω ραντεβού με τν γιατρό  να μου πει ο γιατρός τι να κάνω 

 

Να ζητήσεις να είσαι κανονικά σε αναστολη

Μόνο καλό δ μπορει να θεωρηθεί που σας έχει αναστολή κ δουλεύετε μαυρα

Δ θα τον εμπιστευομουν να πω για εγκυμοσυνη τόσο νωρίς. Καλύτερα ζητα ρεπο, άδεια η πες ότι έχεις θέμα με την μεση

Όλα να πάνε καλά με την εγκυμοσύνη σου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@μαντζικκκ συγχαρητήρια και να προσέχεις πολύ. Πάνω από όλα κοίτα να είσαι καλα. Το σώμα μας παραπονιέται όταν κάνουμε περισσότερα πράγματα από αυτά που πρέπει. Εγώ κορίτσια δεν επανέλαβα τεστ ούτε έκανα χοριακή ακόμη. Περιμένω να αδιαθετήσω αύριο η μεθαύριο και φοβάμαι πάρα πολύ να κάνω είτε τεστ είτε χοριακή ακόμη. Σκέφτομαι να κάνω την Πέμπτη. Τι λέτε; Όλη την ώρα σκέφτομαι μήπως αυτά που νιώθω τα φαντάζομαι. Χθες το μεσημέρι βέβαια είχα μια τόσο ξαφνική αδιαθεσία (αναγουλα) που σίγουρα δεν τη φαντάστηκα. Εκανα ντουζ και συνήλθα και έπειτα όλη μέρα μετά ήμουν καλά και με αμφισβητούσα. Το ίδιο και σήμερα. Είναι σαν να υπάρχουν στιγμές που είμαι σίγουρη ότι είμαι και μετά από μερικές ώρες δεν είμαι τόσο σίγουρη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary_pa είπε:

@μαντζικκκ συγχαρητήρια και να προσέχεις πολύ. Πάνω από όλα κοίτα να είσαι καλα. Το σώμα μας παραπονιέται όταν κάνουμε περισσότερα πράγματα από αυτά που πρέπει. Εγώ κορίτσια δεν επανέλαβα τεστ ούτε έκανα χοριακή ακόμη. Περιμένω να αδιαθετήσω αύριο η μεθαύριο και φοβάμαι πάρα πολύ να κάνω είτε τεστ είτε χοριακή ακόμη. Σκέφτομαι να κάνω την Πέμπτη. Τι λέτε; Όλη την ώρα σκέφτομαι μήπως αυτά που νιώθω τα φαντάζομαι. Χθες το μεσημέρι βέβαια είχα μια τόσο ξαφνική αδιαθεσία (αναγουλα) που σίγουρα δεν τη φαντάστηκα. Εκανα ντουζ και συνήλθα και έπειτα όλη μέρα μετά ήμουν καλά και με αμφισβητούσα. Το ίδιο και σήμερα. Είναι σαν να υπάρχουν στιγμές που είμαι σίγουρη ότι είμαι και μετά από μερικές ώρες δεν είμαι τόσο σίγουρη.

Εγω κοριτσάκι μου επειδή αυτή η αγωνια θα με έτρωγε θα εκανα αυριο το πρωι μια χοριακη....αν ειμαι να το μάθω να φυγει η αγωνια αυτή και να αρχίσω να προσέχω περισσότερο τον εαυτό μου....και αν δεν είμαι να το πάρω απόφαση μια ώρα νωρίτερα να στεναχωρηθω να το ξεπεράσω και να αρχίσω να σκέφτομαι τον επομενο κυκλο....αφου περιμενεις αύριο η μεθαύριο θα δείξει σίγουρα!!!!

Μακάρι να εχεις ενα θετικότατο αποτέλεσμα!!!!:wub:

Link to comment
Share on other sites

IMG_20200908_155921.jpg

Just now, *Vasoula είπε:

Εγω κοριτσάκι μου επειδή αυτή η αγωνια θα με έτρωγε θα εκανα αυριο το πρωι μια χοριακη....αν ειμαι να το μάθω να φυγει η αγωνια αυτή και να αρχίσω να προσέχω περισσότερο τον εαυτό μου....και αν δεν είμαι να το πάρω απόφαση μια ώρα νωρίτερα να στεναχωρηθω να το ξεπεράσω και να αρχίσω να σκέφτομαι τον επομενο κυκλο....αφου περιμενεις αύριο η μεθαύριο θα δείξει σίγουρα!!!!

Μακάρι να εχεις ενα θετικότατο αποτέλεσμα!!!!:wub:

Έχω ένα τεστ στο ντουλάπι. Λες να το κάνω το πρωί αύριο μιας και υπάρχει και αν είναι αρνητικό να πάω Πέμπτη για χοριακή η κατευθείαν χοριακή; Πφφφ... Και εν το μεταξύ κοιτάζω τη φωτογραφία που είχα βγάλει το τεστ το Σάββατο εντός των τριών λεπτών και νιώθω ότι βλέπω κάτι. Μετά το κοιτάζω λάιβ στο σήμερα και δεν βλέπω κάτι. Ανέβασα τη φωτό σε αυτό το url αν μπορείτε δείτε τη. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary_pa είπε:

 

Έχω ένα τεστ στο ντουλάπι. Λες να το κάνω το πρωί αύριο μιας και υπάρχει και αν είναι αρνητικό να πάω Πέμπτη για χοριακή η κατευθείαν χοριακή; Πφφφ... Και εν το μεταξύ κοιτάζω τη φωτογραφία που είχα βγάλει το τεστ το Σάββατο εντός των τριών λεπτών και νιώθω ότι βλέπω κάτι. Μετά το κοιτάζω λάιβ στο σήμερα και δεν βλέπω κάτι. Ανέβασα τη φωτό σε αυτό το url αν μπορείτε δείτε τη. 

Δεν νομιζω πως βλέπω κάτι στη φώτο αυτή....αλλα μια φωτογραφία είναι....δε ξερω σιγουρα...αφου το έχεις το τεστακι δεν το κανεις αύριο με τα πρώτα πρωινά????

Link to comment
Share on other sites

On 8/9/2020 at 6:42 ΜΜ, Mary_pa είπε:

IMG_20200908_155921.jpg

Έχω ένα τεστ στο ντουλάπι. Λες να το κάνω το πρωί αύριο μιας και υπάρχει και αν είναι αρνητικό να πάω Πέμπτη για χοριακή η κατευθείαν χοριακή; Πφφφ... Και εν το μεταξύ κοιτάζω τη φωτογραφία που είχα βγάλει το τεστ το Σάββατο εντός των τριών λεπτών και νιώθω ότι βλέπω κάτι. Μετά το κοιτάζω λάιβ στο σήμερα και δεν βλέπω κάτι. Ανέβασα τη φωτό σε αυτό το url αν μπορείτε δείτε τη. 

Κορίτσι μου εγώ δε βλέπω κάτι,ίσως να φταίει η φωτο. Έχεις κάποιο νεο;


:wub:There's a magical place inside you, where nothing is impossible.:wub:

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...