Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

αχνη γραμμη τεστ


Recommended Posts

καλησπερα... ειμαι καινουρια και δεν ξερω πως λειτουργει το φορουμ.

προσπαθουμε με τν αντρα μου για παιδαμι εδω και 3-4 μηνες.. σημερα εκανα τεστ λιγες μερες πριν την περιοδο μου,ενα τεστ που δν ειχα ξανα κανει..ειναι 5 μερες μετα την σύλληψη..εκανα τωρα τ απογευμα γιατι γενικα δεν μπορώ να κρατηθώ και βγεικε μια πολυ αχνη γραμμη και μια κανονική ..  εσεις εχεετ κανει τετοιο τεστ;;; λετε να ειμαι εγκυος;;;;;;;;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

το αρνητικο μπορεί να είναι θετικό, το θετικό πολύ σπάνια είναι ψευδές!! (μόνο εάν υπάρχει συγκεκριμένο θέμα υγείας, πολυ σπάνια περίπτωση)

Συγχαρητήρια, με το καλό!!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω δεν το ξερω αυτο το τεστ κ μπηκα κ το ψαξα να δω τι ειναι.. Κ εντυπωσιαστηκα βρε παιδι μου.. Βασει του αποτελέσματος σου λογικα εισαι εγκυος... Αλλα ειλικρινά εγω δεν το χα ξανακουσει. Ποσο προχω πια!!! Σου εύχομαι τα καλυτερα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr είπε:

Βαλτη στο προφιλ σου να την δούμε

Τι τεστ έκανες;;

 ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙ... Να κανω και μια εξέταση β-χωριακη..αλλα τα πρωινα δουλεύω..μπορω να την κανω το απόγευμα;;;; .θα παρω ενα τηλέφωνο τον μικροβιολόγο το πρωι 

Just now, μαντζικκκ είπε:

 ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙ... Να κανω και μια εξέταση β-χωριακη..αλλα τα πρωινα δουλεύω..μπορω να την κανω το απόγευμα;;;; .θα παρω ενα τηλέφωνο τον μικροβιολόγο το πρωι 

 

Just now, jellyfishch είπε:

το αρνητικο μπορεί να είναι θετικό, το θετικό πολύ σπάνια είναι ψευδές!! (μόνο εάν υπάρχει συγκεκριμένο θέμα υγείας, πολυ σπάνια περίπτωση)

Συγχαρητήρια, με το καλό!!!!:wub:

 ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙ... Να κανω και μια εξέταση β-χωριακη..αλλα τα πρωινα δουλεύω..μπορω να την κανω το απόγευμα;;;; .θα παρω ενα τηλέφωνο τον μικροβιολόγο το πρωι 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επειδή είναι πολύ νωρίς ακόμα περίμενε κάνα δυο μέρες γιατί μπορεί να είναι χαμηλή η χοριακη σου και να αγχωθεις 

Ξανακανε άλλο ένα τεστ αύριο το πρωί να δεις αν σκουραίνει η γραμμή 

Να σε ηρεμήσει λίγο και πήγαινε για χοριακη την αναμενόμενη μετά περιόδου σου... Σου εύχομαι τα καλύτερα και περιμένουμε νέα σου

Just now, μαντζικκκ είπε:

το τεστ SELF CLEAR  δίνει αποτελεσματα με ασφάλεια 5 μερες μετα την σύλληψη . δεν ξερω πως να ανεβασω φωτογραφία να σας το δείξω

Στο προφίλ σου πάνω αριστερά έχει ένα κουτάκι που σου λέει ν ανεβάσεις φωτό από τ αρχεία σου αν θες κανε το 

Μας αρέσει να βλέπουμε θετικά τεστ ,παίρνουμε θάρρος χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Είσαι έγκυος... Αχνό ήταν και το δικό μου και τώρα έχω μια τσουπρα τεσσάρων μηνών..  με το καλό κοπέλα μου!! Αρκεί η άχνη γραμμή να εμφανίστηκε στην διαρκεί που ισχύει το τεστ εεε..

  • Μου αρέσει 2

 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν επειδή είναι πολύ νωρίς ακόμα περίμενε κάνα δυο μέρες γιατί μπορεί να είναι χαμηλή η χοριακη σου και να αγχωθεις 

Ξανακανε άλλο ένα τεστ αύριο το πρωί να δεις αν σκουραίνει η γραμμή 

Να σε ηρεμήσει λίγο και πήγαινε για χοριακη την αναμενόμενη μετά περιόδου σου... Σου εύχομαι τα καλύτερα και περιμένουμε νέα σου

Στο προφίλ σου πάνω αριστερά έχει ένα κουτάκι που σου λέει ν ανεβάσεις φωτό από τ αρχεία σου αν θες κανε το 

Μας αρέσει να βλέπουμε θετικά τεστ ,παίρνουμε θάρρος χαχαχαχα

δεν μπορω να το βρω.. χαχαχα ειμαι άσχετη  :-P αλλα και πάλι δεν φαίνεται η γραμμή στην φωτο 

Just now, Ntepaki22 είπε:

Είσαι έγκυος... Αχνό ήταν και το δικό μου και τώρα έχω μια τσουπρα τεσσάρων μηνών..  με το καλό κοπέλα μου!! Αρκεί η άχνη γραμμή να εμφανίστηκε στην διαρκεί που ισχύει το τεστ εεε..

:wub: μακάριιιιι , γιατι είχα αγχωθεί λιγο... νωμιζα οτι θα το πιάναμε με την πρώτη χαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, μαντζικκκ είπε:

δεν μπορω να το βρω.. χαχαχα ειμαι άσχετη  :-P αλλα και πάλι δεν φαίνεται η γραμμή στην φωτο 

:wub: μακάριιιιι , γιατι είχα αγχωθεί λιγο... νωμιζα οτι θα το πιάναμε με την πρώτη χαχαχαχα 

Ωωωωω να δεις που εισαι!!!!!!!!αν προλάβεις το πρωι πριν τη δουλειά κανε αλλο ενα...εχεις????να εισαι βρε παιδί μου εντελώς σίγουρη!!!με το καλοοοοο!!!!:wub:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *Vasoula είπε:

Ωωωωω να δεις που εισαι!!!!!!!!αν προλάβεις το πρωι πριν τη δουλειά κανε αλλο ενα...εχεις????να εισαι βρε παιδί μου εντελώς σίγουρη!!!με το καλοοοοο!!!!:wub:

δεν εχω δυστιχώς.. και τετοια ωρα δεν θα εχουν ανοιξει..

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, μαντζικκκ είπε:

δεν εχω δυστιχώς.. και τετοια ωρα δεν θα εχουν ανοιξει..

 

Παρε να κανεις μεθαύριο...χαχαχαχαχαχα τρελες εμεις οι γυναίκες......η να βρεις ενα εφημερεύον αποψε??όχι υπερβολή ε???αχχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Γ αυτό τα παραγγέλνω εγώ με το κιλό από το ίντερνετ

Χαχαχαχα

αχχαχαχαχαχα και εγω το ειχα σκεφτει αυτοοοο... αλλα εχω πονουν περιοδους :/ βασικα κατω χαμηλά με ποναει λιγο  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...