Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Απανταχού χιώτισσες μαμάδες και μη!


Merjana

Recommended Posts

Τανια τι όμορφα νέα! Συγχαρητήρια για την μπέμπα! Με το καλό!

Όλο ροζ όνειρα!

Θα είμαι Χίο για 4 μερες από 13 έως 16 αυγούστου! Θα είστε στο νησί? Αν ναι θα χαρώ πολύ να πιούμε ένα καφεδάκι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τανια τι όμορφα νέα! Συγχαρητήρια για την μπέμπα! Με το καλό!

Όλο ροζ όνειρα!

Θα είμαι Χίο για 4 μερες από 13 έως 16 αυγούστου! Θα είστε στο νησί? Αν ναι θα χαρώ πολύ να πιούμε ένα καφεδάκι!

πολυ ευχαριστως να πιουμε καφεδακι! να κανονισουμε που θα βρεθουμε


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κοριτσια, καλα ειστε;

Merjana μου, συγνωμη που δεν σε πηρα τηλ. ετυχε κατι...

λυπαμαι πολυ που δεν γνωριστηκαμε απο κοντα.

πως περασες στη Χιο; ή εισαι ακομα;

φιλια σε ολες σας


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

καλημερα!!!!!!!!!

τι κανετε κοριτσια μου?

Λενια πως πανε οι ετοιμασιες του γαμου? ποτε με το καλο θα γινει?

οι υπολοιπες που εχετε εξαφανιστει??????

tania78 μου καλα πανε οι ετοιμασιες του γαμου, υπαρχει πολυ-πολυ αγχος.

ο γαμος ειναι σε 6 μερουλες!

εσυ πως πας?


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

tania78 μου καλα πανε οι ετοιμασιες του γαμου, υπαρχει πολυ-πολυ αγχος.

ο γαμος ειναι σε 6 μερουλες!

εσυ πως πας?

μια χαρα ειμαι!!! κοντευει ο γαμος σου, αντε με το καλο κοριτσακι!!! εκεινη τη μερα θα νιωθεις και θα εισαι η βασιλισσα της βραδιας!!!!!


an1cM8O-O7-0000MTM3bGR8MjMzNDRsZGF8ZWlzYWkgbWF6aSBtYXM.gif

kVTXp3.png?fNTTgvXF

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειμαι!!! κοντευει ο γαμος σου, αντε με το καλο κοριτσακι!!! εκεινη τη μερα θα νιωθεις και θα εισαι η βασιλισσα της βραδιας!!!!!

χαιρομαι που εισαι μια χαρα!!!

ευχαριστω!!!


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλημερα χιωτισσεσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι μου κανετε?

λενια μου παντρευτηκατε?το τικερακι σου,λεει οτι ο γαμοσ ειναι σε 7 μερεσ,αλλα ενα παλιο ποστ σου στισ 11/09 λεσ οτι ηταν σε 6 μερεσ....

αν δεν παντρευτηκατε ακομα ,η ωρα η καλη κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αν παντρευτηκατε,ΝΑ Ζησετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!παντα ευτυχισμενοι να ειστε και με το καλο να αποκτησετε και μωρακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα χιωτισσεσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι μου κανετε?

λενια μου παντρευτηκατε?το τικερακι σου,λεει οτι ο γαμοσ ειναι σε 7 μερεσ,αλλα ενα παλιο ποστ σου στισ 11/09 λεσ οτι ηταν σε 6 μερεσ....

αν δεν παντρευτηκατε ακομα ,η ωρα η καλη κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αν παντρευτηκατε,ΝΑ Ζησετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!παντα ευτυχισμενοι να ειστε και με το καλο να αποκτησετε και μωρακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IRINI μου παντρευτηκαμε το περασμενο σαββατο σορυ εκανα λαθος στο τικερακι, ευχαριστουμε για της ευχες σου!!!! να'σαι καλα και στα παιδακια σου με το καλο!!!

μακαρι!!!! να ερθει και το μωρακι να συμπληρωση την πληρης ευτυχια.

πρωτα ο θεος τον νοεμβριο ξεκιναω εξωσωματικη στο κεντρο του Παντου ελπιζω να ειναι η τυχερη προσπαθεια.

φιλια σε ολες σας


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

σευχαριστω λενια μου!!!

να ζησετε κ παλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να εχετε καθε ευτυχια και χαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλουσ κ πολλουσ απογονουσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και ναι,ειμαι σιγουρη....θα ειναι η τυχερη σου προσπαθεια

!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

σευχαριστω λενια μου!!!

να ζησετε κ παλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να εχετε καθε ευτυχια και χαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλουσ κ πολλουσ απογονουσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και ναι,ειμαι σιγουρη....θα ειναι η τυχερη σου προσπαθεια

!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IRINI μου απο το στομα σου και στου θεου τ'αυτι μακαρι να ερθει εστω ενα μωρακι και παλι σε ευχαριστω πολυ!!!


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Λενια μου να ζησετε!!!!!!! καλα θα κανεις και θα πας στου Παντου!!!!!! και εγω εκει πηγα τις τελευταιες φορες και ειδες το αποτελεσμα!!!!!!!!! εκανα και τον β επιπεδου και η κορουλα μου ειναι 450 ολοκληρα γραμμαρια χαχαχαχαχαχα. εχω ενα προβλημα με τον πλακουντα γιατι ειναι πολυ χαμηλα κοντα στον τραχηλο ομως αν ειμαι πολυ προσεκτικη δεν θα εχω προβλημα.


an1cM8O-O7-0000MTM3bGR8MjMzNDRsZGF8ZWlzYWkgbWF6aSBtYXM.gif

kVTXp3.png?fNTTgvXF

Link to comment
Share on other sites

λενια μου θα ελθει!!!!!!συντομα θα ειναι γεμματη η αγκαλιτσα σου!!!μην απογοητευεσαι!!!ακου κι εμενα που τραβηξα πολλα μεχρι να αποκτησω τα δυο κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!

τανια μπηκεσ στην τελικη ευθεια!!!!λιγο προσοχη με τον πλακουντα και ολα θα πανε τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...