Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Απανταχού χιώτισσες μαμάδες και μη!


Merjana

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

έκανα μόλισ εγγραφη στο parents cafe και καταχάρηκα που βρήκα πατριώτισσες!κι εγώ μανούλα είμαι, μένω στην πόλη και...καλως σας βρήκα!!!!

despina_chios καλως ηρθες!!:D

τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε καλα ειστε;;

που χαθηκατε;;

τα νεα μου, σας ελεγα οτι μετα το γαμο θα ξεκινουσα εξωσωματικη αλλα

τελικα δεν θα ξεκινησω αμεσα προσπαθειες.

λεμε μετα της γιορτες, μην πεσουμε παλι στην διαδικασια γιατι, εχω πολυ ασχημη εμπειρια απο τα περσυνα χριστουγεννα (παλλινδρομιση) και δεν ειμαι ετοιμη ψυχολογικα αυτα τα νεα μου.

ευχομαι να ειστε ολες καλα!

φιλια!


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για το καλωσόρισμα! η ψυχολογία είναι το πιο σημαντικό, μην το βάζεις κάτω. όταν αισθάνεσαι ετοιμη κ χαλαρή ξεκίνα!

despina_chios!

εχω κανει αρκετες προσπαθειες επτα αποτυχιες + ενα θετικο αλλα παλλινδρομησε την 9η βδομαδα και παλι προσπαθω να μην το βαζω κατω, γιατι καποια στιγμη ο επιμενων νικα, αυτο θελω να πιστευω και με κανει να νιωθω καλυτερα.

διαβασα σε μνμ σου οτι εισαι μανουλα! να το χαιρεσε! να το καμαρωσεις οπως επιθυμεις. ποσο ειναι;


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Λένια μου στο εύχομαι ολόψυχα να κρατάς κ συ το μωράκι σου αγκαλίτσα όσο το δυνατό συντομότερα!

Εμένα η μικρή μου είναι 25 μηνών τώρα.Βρίσκεται στη μετάβαση από μωρό σε...παιδάκι!

Αλήθεια, δεν σε ρώτησα στην πολη μένεις?μην τυχόν είμαστε κοντογειτόνισσες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λένια μου στο εύχομαι ολόψυχα να κρατάς κ συ το μωράκι σου αγκαλίτσα όσο το δυνατό συντομότερα!

Εμένα η μικρή μου είναι 25 μηνών τώρα.Βρίσκεται στη μετάβαση από μωρό σε...παιδάκι!

Αλήθεια, δεν σε ρώτησα στην πολη μένεις?μην τυχόν είμαστε κοντογειτόνισσες!

despinaki μου ευχαριστω για την ευχη σου, μακαρι!

Να χαιρεσε την κορουλα σου!!!

εμενα βροντ. τωρα μενω στην πολη (κουντουριωτου) εσυ;


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κορίτσια!Κι εγώ είμαι από Χίο και μένω στον Αγ. Ιάκωβο. Χάρηκα πολύ που΄βρήκα και άλλες κοπέλες από το νησί εδώ! Εύχομαι σε όσες προσπαθούν να γίνουν μανούλες να τα καταφέρουν σύντομα να κρατήσουν στην αγκαλιά τους το μωράκι τους και στις υπόλοιπες που είναι ήδη μανούλες να χαίρονται τα παιδάκια τους! Εγώ είμαι στον ένατο μήνα και περιμένω μέχρι τις 12 Νοεμβρίου το κοριτσάκι μου!Ανυπομονώ να την πάρω στην αγκαλιά μου!:-D

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλες!! τι κάνετε? χάθηκα για λίγο, με τον μικρούλι μου περιορίστηκε ο χρόνος μου!

Λένια συγχαρητήρια για το γάμο, να ζήσετε κ πάντα ευτυχισμένοι! Να ξέρεις οτι αν υπάρει πίστη κ υπομονή όλα γινονται!!!

Τάνια με το κάλο, καλή λευτεριά να έχεις!! κι εγώ ειχα το ίδιο πρόβλημα με τον πλακούντα και γέννησα με καισαρική κι ευτυχως όλα πήγαν μια χαρά!!

Merjana κ Ειρήνη καλησπέρα!!!!!!!!!

Δέσποινα και 'Αντζελα καλως ήρθατε!!!!


"]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα χιωτισεσ!!!!!!!

αντζελα καλωσ μασ ηλθεσ!!!!καλη λευτερια να εχεισ και ολα να πανε υπεροχα!!!!!!!!!!!!!με το καλο!!!

σχεδον οι περισσοτερεσ μενετε πολη ε?εγω οπωσ ξαναειπα ειμαι απο τασ εξοχασ...καμπο.καλα ειναι απλα δεν εχει τισ ευκολιεσ που εχει η πολη,π.χ οπωσ ειπε η δεσποινα αγ.ιακωβο κοντα στον κηπο να παιζει η μικρη τησ ,κτλ..

λιτσακι καλα εισαι?ευχομαι ολα μια χαρα!!!ποσο ειναι τωρα το μπεμπακι σου?πωσ τα πατε?ευχομαι τελεια!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Στον κάμπο!τι Ωραία! ε εσύ έχεις τον κήπο στα πόδια σου!Να υποθέσω αυλή, γκαράζ, χωραφάκι για τισ ντοματούλες και τέτοια?!εγώ η καημένη παρκάρω ταυτοκίνητο πάνω στο πεζοδρόμιο, αλλιώς θα πρέπει να φτάσω από την Τρεχάκη ως το 7ο Δημοτικό για να παρκάρω!χιχι!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλη χρονια χιωτισσεσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ευχομαι το 2012 να σασ φερει οτι επιθειμειτε!!!!!!!!!

που πηγατε?γιατι εξαφανιστηκατε????

δεσποινακι δεν ειναι οπωσ ακριβωσ μου λεσ,αλλα οσο να ναι μία απλοχωρια την εχουμε εδω περα!!

λιτσακι πωσ περασε ο καιροσ!!5 μηνων!!!!τι ,το βραδυ δεν σου κοιμαται?ή ξυπναει καθολη την διαρκεια?....κουραγιο!!

οι δικεσ μου μια χαρα !!!ευχαριστω!!!

να αρχισουμε να ξαναγραφουμε να ελθουν παλι κ οι υπολοιπεσ!!!!

βρε κοριτσια-χιωτισσεσ ελατε να ξανα-ζωντανεψει το καφε μασ!!!

να εχετε μια ομορφη συνεχεια ημερασ!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια χιωτισσεσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ευχομαι το 2012 να σασ φερει οτι επιθειμειτε!!!!!!!!!

που πηγατε?γιατι εξαφανιστηκατε????

δεσποινακι δεν ειναι οπωσ ακριβωσ μου λεσ,αλλα οσο να ναι μία απλοχωρια την εχουμε εδω περα!!

λιτσακι πωσ περασε ο καιροσ!!5 μηνων!!!!τι ,το βραδυ δεν σου κοιμαται?ή ξυπναει καθολη την διαρκεια?....κουραγιο!!

οι δικεσ μου μια χαρα !!!ευχαριστω!!!

να αρχισουμε να ξαναγραφουμε να ελθουν παλι κ οι υπολοιπεσ!!!!

βρε κοριτσια-χιωτισσεσ ελατε να ξανα-ζωντανεψει το καφε μασ!!!

να εχετε μια ομορφη συνεχεια ημερασ!!!

Καλή Χρονιά κ σε σένα καλή μου!!!!Καλή χρονιά σε όλες τις... χιωτοπούλες μαμάδες!Η αλήθεια είναι πως με τη μικρή μου, τη δουλειά κ το σπίτι τρέχω συνέχεια.Εύχομαι ό,τι καλύτερο κ άμεση επανασύσταση της ομαδούλας μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...