Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Απανταχού χιώτισσες μαμάδες και μη!


Merjana

Recommended Posts

Και βέβαια είναι τυχερός ο μήνας και φυσικά όλες θα έχουμε καλά νέα!

Αλήθεια γενεθλιάκια πότε έχετε?

Ας ξεκινήσω εγώ..την επόμενη Τετάρτη 15/6...κλείνω τα 30 (ασχολίαστο παρακαλώ)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και βέβαια είναι τυχερός ο μήνας και φυσικά όλες θα έχουμε καλά νέα!

Αλήθεια γενεθλιάκια πότε έχετε?

Ας ξεκινήσω εγώ..την επόμενη Τετάρτη 15/6...κλείνω τα 30 (ασχολίαστο παρακαλώ)

Μακαρι να ειναι τυχερος ο μηνας για ολες μας

εμενα περασαν τα γενεθλια ειναι 04/06......


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

καλησπερα και απο μενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω μπαινω και σασ διαβαζω αλλα λογω μωρων πολλεσ φορεσ μου ειναι αδυνατον να γραψω!!!

λενια περιμενουμε νεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ευχομαι ολα καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τανια πωσ τα πασ?αναγουλεσ κτλ?ευχομαι ολα μια χαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω εχω γενεθλια 11/08.θα γινω 28!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου γλυκα!!!

σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφαιρων σας!!!

Δυστηχος δεν τα καταφαιρα ουτε αυτη τη φορα να γινω μανουλα:(

συνχωρεστεμε που δεν εχω γραψει νεα μου τοσες μερες δεν σας εχω ξεχασει αλλα,τρεχω για της ετοιμασιες του γαμου!

φιλια πολλα σε ολες σας...

th_love51.gif


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

καλη μου λενια ειμαι σιγουρη οτι η επομενη φορα θα ειναι η τυχερη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με το καλο και οι ετοιμασειεσ του γαμου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε κοριτσια?που χαθηκατε χιωτισσεσ κορεσ???????????????????????????


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλη μου λενια ειμαι σιγουρη οτι η επομενη φορα θα ειναι η τυχερη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με το καλο και οι ετοιμασειεσ του γαμου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε κοριτσια?που χαθηκατε χιωτισσεσ κορεσ???????????????????????????

IRINI83 μου, τωρα πια του χρονου η επομενη προσπαθεια.

θελω να σας πω οσο αισθανομαι αυτες της μερες:

κριμα δεν γινοντε ολα μαζι γαμος και προσπαθειες για μπεμπε!

τοσα χρονια αφηναμε το γαμο(ειμασταν με πολιτηκο) και διναμε πρωτερεοτητα για να αποκτησουμε το παιδακι μας! και να καναμε τοτε το γαμο αλλα, δυστηχος δεν ερχοντε ολα οπως τα θελουμε:( αλλα, ακομα και με το γαμο νιωθο ''κενο'', για μενα οι οικογενεια ειναι να αποτελειτε απο παιδι/ια τοτε ερχετε η πληρης ευτυχια προσωπικα αυτο αισθανομαι.

Μακαρι να ειχα το παιδακι μου! και ας μην εκανα ποτε γαμο.

οσες ειστε ηδη μανουλες να χαιρεστε το/τα παιδι/ια σας!!!!και οσες ειστε εγκυουλες να προσεχετε τον εαυτο σας και το μπεμπακι σας και με το καλο να τα υποδεκτητε στην αγκαλιτσα σας!!!

στης υπολοιπες που ειμαστε στην προσπαθεια να ερθει πολυ συντομα και για μας ενα νινακι!

χιλια συγνωμη αν σας κουρασα.

φιλια σε ολες σας


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λενια μου θα ερθει το μπεμπακι σου να εισαι σιγουρη. να εχεις υπομονη και πιστη. και στο λεω εγω που στην κυριολεξια τραβηξα τα παθει του Χριστου για να κανω παιδι. 7 χρονια το παλευα με 3 χειρουργια και 10 εξωσωματικες και ατελειωτο κλαμα. η συμβουλη μου ειναι να μην το βαλεις κατω και να μην το αφησεις γιατι απο αυτα που εχω δει οταν αφηνεις κατι σε αφηνει και εκεινο. η καλυτερη αμυνα ειναι η επιθεση να το θυμασαι! συγνωμη που πηρα το θαρρος και στα ειπα αυτα δεν θελω ομως ποτε να χασεις την ελπιδα.....


an1cM8O-O7-0000MTM3bGR8MjMzNDRsZGF8ZWlzYWkgbWF6aSBtYXM.gif

kVTXp3.png?fNTTgvXF

Link to comment
Share on other sites

Λενια μου στη χιο στην πολη εχει μια εκκλησια τον αγιο Χαραλαμπο. εκει εχει την εικονα της παναγιας της ψαριανης, ισως και να το ξερεις. πηγαινε να αναψεις ενα κερακι και να την παρακαλεσεις γιατι βοηθαει σε τετοιες περιπτωσεις. εγω περσυ που πηγα πραγματικα ενιωσα μεσα μου οτι με ακουσε και πηρα πολυ δυναμη.


an1cM8O-O7-0000MTM3bGR8MjMzNDRsZGF8ZWlzYWkgbWF6aSBtYXM.gif

kVTXp3.png?fNTTgvXF

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Λένια! Στενοχωρήθηκα πολύ!

Η ευτυχία και η πληρότητα έρχεται μέσα από την αγάπη και την συντροφικότητα! Μην χάνεις την ελπίδα σου και μην στενοχωριέσαι! Θα έρθει η ώρα να γίνεις μαμά! Μην μελαγχολείς! Φτάνει να είστε αγαπημένοι και να μην το βάζετε κάτω!

Εύχομαι να κάνεις έναν πολύ όμορφο γάμο όπως πραγματικά τον ονειρεύεσαι! Να βουήξει όλο το νησί κούκλα! :D

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Λένια! Στενοχωρήθηκα πολύ!

Η ευτυχία και η πληρότητα έρχεται μέσα από την αγάπη και την συντροφικότητα! Μην χάνεις την ελπίδα σου και μην στενοχωριέσαι! Θα έρθει η ώρα να γίνεις μαμά! Μην μελαγχολείς! Φτάνει να είστε αγαπημένοι και να μην το βάζετε κάτω!

Εύχομαι να κάνεις έναν πολύ όμορφο γάμο όπως πραγματικά τον ονειρεύεσαι! Να βουήξει όλο το νησί κούκλα! :D

Merjana μου! αγαπη και συντροφικοτητα υπαρχει δεν εχω παραπονο αλλα, αλλιως ειναι να υπαρχει ενα παιδι στην οικογενεια, ελπιζω οτι με το θρησκευτικο γαμο που θα ειναι ευλογιμενος απο το ΘΕΟ να ερθει και το παιδι!!!

Ευχαριστω!!!

φιλια πολλα σε ολες σας!!!

000203F8.gif

sig.asp?img=ad1


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Λενια μου στη χιο στην πολη εχει μια εκκλησια τον αγιο Χαραλαμπο. εκει εχει την εικονα της παναγιας της ψαριανης, ισως και να το ξερεις. πηγαινε να αναψεις ενα κερακι και να την παρακαλεσεις γιατι βοηθαει σε τετοιες περιπτωσεις. εγω περσυ που πηγα πραγματικα ενιωσα μεσα μου οτι με ακουσε και πηρα πολυ δυναμη.

tania μου, το ξερω σε ευχαριστω πολυ! να'σαι καλα!

σου ευχομαι να εχεις μια πολυ ηρεμη εγκυμοσινη με γερο μωρουδακι!


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...