Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

      • Ευχή 1

Απανταχού χιώτισσες μαμάδες και μη!


Merjana

Recommended Posts

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλημέρα!Τι θα λέγατε να οργανώναμε μια συναντηση σε κάποιο κεντρικό σημείο και να γνωριζομασταν απο κοντα?τώρα που είναι κ απόκριες να ντύναμε κ τα ζουζούνια μας?δεν ξέρω κατατ πόσο είναι εφικτό, απλά μια πρόταση κάνω...!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

γεια σας Χιωτισσες!Λοιπον εγω δεν ειμαι Χιωτισσα αλλα αυτος ειναι ο δευτερος χρονος που μενουμε στη Χιο...Θελω τη βοηθεια σας σε κατι...αν και ακομα ειναι νωρις βεβαια καθως ειμαι ουτε 3 μηνων ακομα έχω αρχισει να ψαχνομαι λιγο για το που ειναι καλυτερα να γεννησω..Αν και ειμαι απο Αθηνα θα προτιμουσα να γεννησω στη Χιο γιατι δεν ειναι ευκολη η μετακινηση και θα ηταν μεγαλη ταλαιπωρια σε τετοια φαση(και πριν και μετα τη γεννα) να μην ειμαι στο σπιτι μου..οσο να'ναι θες να εισαι στο χωρο σου σε τετοιες περιπτωσεις..αυτο που θελω ειναι αν μπορειτε να μου πειτε που ειναι καλυτερα...στο Ελευθω ή στο Σκυλιτσειο και με ποιους γιατρους...έχετε να προτεινετε καποιον ως καλυτερο?σιγουρα εσεις θα ξερετε πιο καλα...Παρακαλω περιμενω εμπειριες!:D


6L9mp2.png

IPZnp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και του χρονου τετοιες μερες!!!!καλη ανασταση να εχουμε ολοι μας,με υγεια!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαθηκαμε ολες ε???

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ,ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΦΩΤΕΙΝΟ,ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΚΟΥΣΑ εχει φυγει προσωρινα!!!ειναι δυσκολο να συμβουλεψεις μία κοπελα για τον γυναικολογο,γιατι ειναι λεπτο το ζητημα.....ειναι ενα θεμα καθαρα αποφαση της γυναικας που εγκυμονει...

καλη λευτερια να εχεις!!με το καλο!!!

καλο απογευμα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!

και του χρονου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπερα χιωτισσες!!!

καλησπερα λενια!!!!εστω κ καθυστερημενα σου απανταω!!

τι κανετε?εκλεισε το καφε μας......κριμα...

καλες γιορτες να εχουμε με υγεια κ χαρα σε εμας κ τις οικογενειες μας!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπερα ειμαι και'γω απο Χιο!!!

Γεια σου και εγω ειμαι απο Χιο αλλα τωρα μενω Λαμια.σε λιγα χρονακια θα ξανα μετακομοισουμε εκει δα...δεν ειμαι ακομα μαμα αλλα στο μελλον ελπιζω να γινω.εσυ εισαι Χιο τωρα???περνας καλα??παιδακι εχεις??

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου και εγω ειμαι απο Χιο αλλα τωρα μενω Λαμια.σε λιγα χρονακια θα ξανα μετακομοισουμε εκει δα...δεν ειμαι ακομα μαμα αλλα στο μελλον ελπιζω να γινω.εσυ εισαι Χιο τωρα???περνας καλα??παιδακι εχεις??

Καλησπερα lilika, ναι μενω Χιο! δεν εχω παιδακι αλλα, που θα παει θα ερθει! εχω ατυχισει σε δυο εγκυμοσηνες λογο παλινδρομης κυησεις.

Αν επιτρεπετε απο πιο μερος της Χιου εισαι? εγω μενω στην πολη.

Θα χαρω πολυ να τα λεμε! σου ευχομαι συντομα να γινεις μανουλα.


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...